کد خبر: 12881 | تاریخ انتشار: ۱۳:۰۰:۰۱ - یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

پشت پرده جابجایی اسامی قبول شدگان آزمون آتش نشانی کیست؟!

تغییر و جابجایی اسامی تعدادی از قبول شدگان آزمون سازمان آتش نشانی اردبیل به یک معما تبدیل شده است و افکار عمومی می پرسد چه کسی یا چه کسانی پشت پرده این تدبیر نامبارک قرار دارند؟!

به گزارش تابناک ، استانداری اردبیل مسئول برگزاری آزمون جذب نیرو برای آتش نشانی های استان و اعلام اسامی قبول شدگان آن بوده است. حال منابع آگاه به تابناک اردبیل گزارش داده اند که اسامی اولیه سه برابر ظرفیت قبول شدگان در این آزمون پس از مدتی از سایت استانداری حذف شده است و سپس اسامی جدیدی به عنوان افراد قبول شده منتشر شده است.

گفته می شود در مرحله دوم نیز تعداد افراد قبول شده سه برابر ظرفیت اعلام شده است با این تفاوت که اسامی دهها تن از افرادی که ابتدا به عنوان قبولی معرفی شده بودند ، حذف و افراد جدیدی جایگزین شده اند.

این وضعیت موجب اعتراض افراد حذف شده و خانواده های آنها شده است و بی اعتمادی افکار عمومی به بانیان اعلام اسامی قبول شدگان این آزمون را به دنبال داشته است.

اکثر اسامی جابجا شده قبولی های این آزمون، مربوط به قبولی های استخدام آتش نشانی شهرداری اردبیل بوده است.

برخی از مردم در تماس با تابناک اردبیل می پرسند چگونه و به چه دلیلی اسامی قبول شدگان این آزمون در اقدامی بی سابقه از سایت حذف شده است و به یکباره اسامی جدید بدون هیچ گونه توضیحی جایگزین آنها شده است؟ آیا این کار بازی با اعصاب و احساسات جوانانی نیست که ابتدا اسامی آنها به عنوان فرد قبول شده اعلام شده است و سپس حذف گردیده اند؟

مردم می پرسند پشت پرده این ماجرا چیست و چه سناریو و تدبیری در جابجایی اسامی قبول شدگان وجود داشته است؟ چه کسانی در این ماجرا دست برده اند و مسئولند؟! گفته می شود این آزمون زیر نظر معاونت عمرانی استانداری اردبیل برگزار شده است. به هر حال تا دیر نشده بهتر است استانداری پاسخ قانع کننده ای به این بی تدبیری ناامید کننده بدهد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات