کد خبر: 14061 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۰:۴۱ - پنج شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴ | ۱,۲۵۱ نظر | |

دکتر پیرزاده؛ به قتل رسید / دادستان اردبیل: قاتل دستگیر شد و اعتراف کرد / وزیر بهداشت به اردبیل می رود / تصاویر

به گزارش مشکین سلام، ساعاتی قبل دکتر پیرزاده متخصص آنکولوژی و خون در اردبیل توسط فردی با قمه به قتل رسید.
دکتر پیرزاده در حالی که بر بستر یک بیمار سرطانی در منزل مسکونی وی حاضر شده بود با ضربات چاقو و آلات قتاله مورد هجوم قرار گرفته و ضربات متعددی به بدن وی وارد شده است . گفتنی است قاتل همراه یک بیمار بوده که پس از ضرب و جرح شدید در منزل بیمار از کرده خود پشیمان و پیکر نیمه جان این دکتر اردبیلی توسط اعضای خانواده بیمار به بیمارستان منتقل شده اما تلاش پزشکان نتیجه نداده و وی جان باخته است .

قاتل دستگیر و بازداشت شده و انگیزه وی از این جنایت تاسف بار در حال بررسی است.

هنوز از انگیزه این قتل گزارشی منتشر نشده است .

احتمال می رود پزشکان در اعتراض به این عمل مطب خود را در روز شنبه تعطیل اعلام کنند.
“مرحوم پیرزاده از پزشکان ارزشی و متعهد بود که در درمان بیماران بخصوص سرطانی ها همت ویژه ای داشت”

ناصر عتباتی دادستان اردبیل در گفت و گو با ایرنا با تایید این قتل از دستگیری قاتل خبر داد.

وی با اشاره به پخش برخی شایعات در این زمینه گفت : مردم به شایعات توجه نکنند و تا ساعاتی دیگر در این باره خبرسانی خواهد شد. مشغول بررسی موضوع بوده و تا ساعاتی دیگر اخبار موثق اطلاع رسانی خواهد شد .

وی در باره پخش شایعات در این زمینه گفت : مردم به شایعات توجه نکنند و منتظر اعلام رسمی جزییات ماجرا از منابع رسمی باشند.

خبر قتل پزشک اردبیلی به سرعت در فضای مجازی پخش شده و شایعات مختلفی پیرامون آن به راه افتاده است

گفته می شود وی تنها متخصص متخصص آنکولوژی و خون در اردبیل بوده است. / آذرسلام و ایرنا


 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از سفر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اردبیل در پی قتل یک پزشک متخصص اردبیلی خبر داد.

به دنبال قتل اصغر پیرزاده پزشک متخصص اردبیلی توسط همراه بیمار که ساعاتی قبل به وقوع پیوست، وزیر بهداشت تصمیم گرفته که به این استان سفر می کند.

وی ادامه داد: با اعلام خبر قتل پزشک متخصص به وزیر، وی ضمن ابراز تاسف شدید از بروز چنین حادثه ای اعلام کرد که به همین دلیل به اردبیل سفر خواهد کرد تا علاوه بر ابراز تسلیت به خانواده و جامعه پزشکان استان موضوع را از نزدیک مورد رسیدگی قرار دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اعلام حمایت از جامعه پزشکان این استان و کشور و تاکید بر حفظ جایگاه پزشکان در جامعه را از دیگر دلایل حضور وزیر در اردبیل عنوان کرد.

وی با بیان اینکه در زمان وقوع این حادثه در جلسه وزارتخانه حاضر بودم و سریعا این موضوع به وزیر انتقال داده شد، یادآور شد: به دلیل اهمیت موضوع و تاسف شدید از وقوع آن هم اکنون در حال برگشت هستم تا ضمن پیگیری موضوع جزئیات آن را به وزیر بهداشت اعلام کنم.

پورفرضی با اشاره به حضور میهمانان سازمان بهداشت جهانی در کشور ادامه داد: با این وجود دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرده است که به اردبیل بیاید و یا در صورت عدم توفیق یکی از معاونان خود را به اردبیل بفرستد. در این زمینه قرار شده که موضوع را پیگیری و به ایشان انتقال دهم تا تصمیم گیری شود.

وی در خصوص جزئیات این حادثه با بیان اینکه مرحوم اصفر پیرزاده فوق تخصص انکولوژی از پزشکان خبره استان بود، بیان داشت: وی ظهر امروز پنج شنبه برای طی روند درمان به منزل یکی از بیماران خود مراجعه کرده که به دلایل نامشخص توسط همراه نوجوان بیمار مورد حمله قرار گرفته و به ضرب چاقو مجروح می شود.

با وقوع این حادثه سایر همراهان بیمار با ۱۱۵ تماس می گیرند و این پزشک را به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل می کنند که متاسفانه با وجود تلاش پزشکان این پزشک فوق تخصص فوت می کند.

وی با تاکید بر اینکه بنا به اظهارات دادستان اردبیل متهم دستگیر شده اما هنوز دلایل خود را از این اقدام بازگو نکرده است، عنوان کرد: روند قضایی با جدیت در این خصوص ادامه دارد و به زودی به مردم اردبیل اطلاع رسانی خواهد شد.

پورفرضی در خصوص واکنش دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به این موضوع اضافه کرد: به شدت این موضوع در دست پیگیری بوده و انتظار داریم که حق جامعه پزشکی که زحمات شبانه روزی را در عرصه درمان می کشند ادا شده و با اقدامات لازم جایگاه پزشکان حفظ شود.

گفته می شود که وی یک فرزند سه ماهه دارد.


دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل : متهم به قتل پزشک اردبیلی اقرار کرد/ اخبار رسانه های مجازی کذب است

ناصر عتباتی روز پنج شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: دکتر اصغر پیرزاده فوق تخصص انکولوژی و سرطان ساعت ۱۱ صبح امروز با استفاده از سلاح سرد (کارد آشپزخانه) به قتل رسیده است. وی با خودروی شخصی خود و به دعوت قاتل که جوانی حدودا ۲۳ ساله است، به منزل وی مراجعه کرده و به قتل رسید و متهم به جرم خود اعتراف کرده است. ماموران نیروی انتظامی پس از اطلاع از موضوع نسبت به شناسایی خودروی مقتول در مقابل محل وقوع جرم اقدام و قاتل را دستگیر کردند. بر اساس تحقیقاتی که تا کنون به عمل آمده و برخلاف آنچه در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شده، هیچ گونه رابطه بیمار و پزشک بین قاتل و مقتول وجود نداشته است.  تحقیقات تکمیلی از جمله در زمینه انگیزه وقوع این جرم هم اکنون توسط پلیس آگاهی اردبیل و دادستانی ادامه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل با تسلیت به خانواده متوفی و جامعه پزشکی اطمینان خاطر داد که این موضوع با جدیت و حساسیت تمام در سریعترین زمان ممکن رسیدگی می شود.

عتباتی اظهار کرد: اخباری که تاکنون در زمینه وقوع این قتل و انگیزه های قاتل در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده صحت ندارد و اصحاب رسانه و خبرگزاری ها در انتشار اخبار باید نهایت دقت را داشته و رعایت قانون و اخلاق حرفه ای را مد نظر داشته باشند.

به گزارش ایرنا ، وقوع این جنایت انعکاس وسیعی در شبکه های مجازی داشته و شایعات بی شماری در این زمینه در حال انتشار می باشد.


 

زمان تشییع جنازه پیکر مرحوم دکتر پیرزاده

مراسم تشییع پیکر مرحوم دکتر پیرزاده از ساعت ۱۷ روز جمعه دوم مرداد ماه از جلوی مسجد نواب صفوی اردبیل برگزار می شود و  مراسم شام غریبان آن مرحوم نیز بعد از نماز مغرب و عشاء در همان مسجد برگزار می شود.


 

پیام تسلیت دکتر ، دکتر علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور

به دنبال این حادثه تاسف بار ، دکتر علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور با صدور اطلاعیه ای این حادثه را به خانواده مرحوم دکتر پیرزاده و جامعه پزشکی استان اردبیل تسلیت گفت. در عین حال برخی خبرگزاریها هم از احتمال سفر وزیر بهداشت و درمان به اردبیل برای بررسی بیشتر موضوع و ابراز تسلیت به خانواده بیمار خبر داده اند.

تصاویر زیر مربوط به عکس مرحوم دکتر پیرزاده ، همسر دندانپزشک و پسر چهار ماهه اش است.


دکتر اصغر پیرزاده متخصص داخلی فوق تخصص خون و انکولوژی بورد تخصصی و فوق تخصصی 

 

تصویر فرزند سه ماهه دکتر پیرزاده

مشکین سلام، فقدان این پزشک متخصص و متعهد را به خانواده داغدار ایشان و نیز جامعه ی پزشکی کشور تسلیت می گوید.


خبر مرتبط:

آخرین اخبار در باره این حادثه در این جا بخوانید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱,۲۵۱ ديدگاه مطلب براي " دکتر پیرزاده؛ به قتل رسید / دادستان اردبیل: قاتل دستگیر شد و اعتراف کرد / وزیر بهداشت به اردبیل می رود / تصاویر " ارسال شده است.

 1. ویدا گفت:

  وای بر ما

  • مکتب گفت:

   من این پزشک مرحوم را میشناختم .ایشان نسبت فامیلی با ما دارند.واقعا متاسف شدم.ایشان دکتر مریض ما هم بودند
   از قوه قضائیه خواستار اشد مجازات و تکه تکه کردن قاتل را دارم
   این قاتل باید به طرز بسیار بدی کشته شود تا درس عبرت بسیار بزرگی برای ان دسته از نوجوانان بی ارزشی شود که نمیتوانند خود را کنترل کنند

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    میخوای روش اسید بپاشیم . یه سری وحشی دور هم جمع شدیم همش دنبال انتقامیم

    • پگاه گفت:

     تا وقتي بشينيد فيلم امثال اقاي مديري رو ببينيد بهتر از اين هم ازتون نميشه توقع داشت.
     يك مشت عقب مونده جامعه رو تشكيل داده كه ميان نخبه ها رو هم ميكشن
     تمام پزشكان خواستار اشد مجازات براي اين قاتل رواني هستند

     • امیر گفت:

      چه ربطی به آقای مدیری داره! ازتون؟!؟!؟ شما اروپایی هستی؟!
      مناسفم برا این طرز تفکر.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      قتل معلم به دست دانش آموز هم حتما به خاطر مشاهده سریال طنز بوده؟؟؟ نخبه حیوانات هستند که فهم و شعورشون خیلی بیشتره!!!

     • رها گفت:

      مهران مدیری آتش بیشعوری را در جامعه دامن می زند …. لطفا کتاب بیشعوری نوشته خاویر کلمنت مطالعه شود … در جامعه ای که بی شعوری حاکم شود نخبگان از جمله معلمان و پزشکان قربانیان این بی شعوریند

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      به شدت موافقم
      فقط يه پزشك ميدونه يه كشيك ٣٠ ساعته اينترنتى يا ٤٨ ساعته رزيدنتى تو سال اول ارتوپدى يا جراحى يعنى
      خدايا باورم نميشه مردم فرق بين دوست و دشمن رو نميدونن كسى كه ميخندونه رو مى پرستن ولى درمانگر رو نه ايا مهران مديرى مستاحرن فكر كردين اون سود ميلياردى به جيب نميزنه يه پزشك فوق تخصص منهاى ٥ سال اول ٨ سال مثل يه گلادياتور تو بخش دويده با حقوق اينترنى ٨٠ تومن و رزيدنتى ٧٠٠ هزار تومن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      از لحاظ علمی پخش سریالها را موجب انگیزه های جنایی نمیدانند .سریال در حاشیه به ظاهر طنز و در واقع مستندی بود که همه شاهد و ناظر آن در جامعه بوده و هستیم. اگر همین سریالهای طنز و خنده ساخته نمیشد شاهد خشونت های بیشتری در جامعه بودیم.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      ربطش چيه دقيقن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      واقعا چه ربطی داره … به …

     • بی نام گفت:

      چه ربطی به فیلم مدیری داره تو تمام جوامع دنیا انتقاد کردن و فیلم ساختن حتی در مورد ریس جمهور هم ازاده چه برسه به دکترها. در ضمن هر پزشکی نخبه نیست بعضیاشون دست راست و چپشون رو تشخیص نمیدن

     • سارا گفت:

      سلام
      تسلیت عرض میکنم. کامنتهای مردم بیشتر مایه ناراحتی من شد. امیدوارم وزارت بررعایت اخلاق حرفه ای بیشتر تاکید ونظارت قویتر ودرعین حال صحیحی داشته باشد تا بخاطر وجود مشتی فرصت طلب انسان نما، اکثریت پرسنل محترم و زحمتکش پزشکی چنین در نظر مردم بی اعتبار نگردند.

     • غزل گفت:

      با پگاه موافقم.تاوقتـــــــی اینقدر راحت جامعه پزشکی رو تو فیلمهاشون به سخره میگیرن و ازش ملعبه ی خنده میسازن جز این دیگه چه انتظاری دارن؟؟؟جامعه ی ما هنوز کلیتی از افراد تحصیل کرده نیست.باید قبول کنیم توکشورهایی مثل ما که درحال توسعه هستیم و هنوز که هنـــــــوزه میزان ساعات مطالعه ی فردیمون اینهمه پایینه بازی دادن این حرفه های خطیر تو تلویزیون و پایین اوردن شان وشئوناتشون چیزی جز این در پی نداره که خیلی زیاد پیدا بشن افرادی که غلط تفهیم بشن و در برابر این حرفه به خودشون حق بدن پا از حد فراتر بذارن
      متاسفــــــــم متاسفــــــــم ….
      کاش اگه فیلمی میسازیم یه بار فرهنگی به جامعه اضافه کنه نه اینکه یا خنثی باشه یا به سخره گرفتن یه عمر درس و زحمت و کشیک بچه های درسخون و کوشاااا….خدابه خانوادش صبـــــــر بده:(

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      آقا چه ربطی به مهران مدیری داره بالاخره هرفیلمی باید موضوع وصیت دادستانی داشته باشه

     • Dr.mehran گفت:

      زیاد خودته تحویل نگیر

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      نه موافق نیستم. شما فکر مکنین قاتل نمدونست که اگه کسی را بکشه چه مجاراتی در انتظارشه ‌پس درس عبرتی وجود نداره البته که مجازات میشه ولی این باعث نمیشه که دیگه کسی قتل نکنه

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      بله بله شما ایرانی نیستی که…خودتم جزو همین ملتی پس زیاد جوگیر نشو

     • فرزانه گفت:

      واقعا برات متاسفم که خودتون رو تافته جدا بافته میدونین و فکر میکنین فقط پزشک ها درس خوندن و زحمت کشیدن من دکتر پیرزاده رو نمیشناختم و خدا رحمتشون کنه
      از تمام پزشکان خوب وطنم بخاطر گفتن این حرف عذر میخوام ولی متاسفانه یه عده از پزشکا بواسطه اینکه جون مردم دستشونه سو استفاده میکنن
      خانم محترم شما مشکلاتت با این نوع حرف زدنت کمتر از اون نوجوان نیست

     • حسن گفت:

      قتل یه دکتر با قتل یه شهروندعادی چه فرقی داره؟ هرکی واسه خودش یه کسیه ، دعوایه نباید بر سره این باشه مهران مدیری فیلم بدی ساخته، خب مهران مدیری توی اکثره فیلماش این همه وکیل ،وزیر و مهندس رو مسخره میکنه،مهران مدیری یه سری واقعیت رو که حقیقت داشت نشون داد،هستن دکترایی که زیرمیزی میگیرن واسه عمل جرای وهستن دکترای که تو جیب بیمارشون پول هم میذارن،من نمیگم دکتر پیرزاده ازکدوم گروه،ما اید برسره این موضع بگیریم که چرا امنیت جون یه تامین نمیشه؟چرا یه انسان که نمیشه بهش واژه انسان نسبت داد،اینقدر راحت میتونه جون یه انسان مظلوم رو بگیره.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      اعترافات پزشک اسیدپاش را بخوانید (تنها مشتی از خروار). پزشکی که به صورت همکارانش اسید می پاشید.احترامی که جامعه ایرانی برای پزشکان قائل بوده همیشه خیلی خیلی خیلی بیشتر از احترامی بوده که پزشکان برای همکارانشان قائل بوده و هستند!

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      چکار به مهران مدیری داره، قرار نیس ک هر کی فیلم جنگی میبیته فردا با توپ و تانک ب خیابون بیاد، اتفاقا من کاره اقای مدیری تایید میکنم همه صنوف باید چنین طنزهای تلخی در موردشون ساخته بشه

     • ناشناس گفت:

      هم مرگ معلم عزیز توسط دانش آموز نادان مایه تاسفه هم مرگ این عزیز. مسلما همه پزشکا از مرگ معلم عزیز متاسف شدن و همه معلمان از مرگ پزشک عزیز. شما از چه قشری هستی خدا میدونه؟؟؟!!!

     • حامد گفت:

      سلام، هما دکتر پیرزاده از نوابغ ما بود هم مهران مدیری از نوابغ طنز هست، این مسئله ربطی به مدیری نداره، کمی تفکر بدون غرض این رو اثبات میکنه دکتر فامیل نزدیک منه، و من خیلی از متاسفم که مردم شهرم همچین دکتری رو از دست دادن

     • عفت گفت:

      خوبه که میگین قاتل روانی . روانی ها را باید اعدام کرد ؟؟؟؟

     • وحیدو گفت:

      جامعه پزشکی از نظر اخلاق رشد نکرده. همش درد پول دارند. حرفشون پوله و فکرشون هم پول

     • ناشناس گفت:

      اگر نخبه اش تو باشی این طرز فکر و داشته باشی من به بیسواد بودنم می بالم چون فهم من خیلی بیشتر از توست

     • ویدا گفت:

      این چه ربطی به آقا ی مدیری دارد ؟ کدام سریال یا فیلم آقای مدیری یک دکتر را به قتل رساندند ؟ هر سریال و فیلمی بینانگر داستانی است , یک سریال دزدی, یکی اعتیاد , و سریالهای آقای مدیری هم طنزهای اجتماعی هستند , و آدمها باید خیلی بی جنبه باشند که با دیدن یک سریال ماهیت خود را عوض کنند و جای خیلی تاسف دارد برای اینگونه طرز فکر , این قاتل هم باید به اشد مجازات محاکمه شود

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      امیر من برات متاسفم ک شعور درک این ارتباط رو نداری

     • دانهیل گفت:

      آقای به اصطلاح داننده شما در اصل نادانی بیش نیستی که کل جامعه را با قتل یک دکتر که قضیه اهداف پشت قتل معلوم نیست به عقب مونده تشبیه میکنی در ضمن نگاه کردن فیلم تنز که برای قشر پزشکی ساختن نکاه کردن این فیلم به شما ربطی نداره اگه خوب بودین فیلم بیمارارو تو دنیای مجازی پخش نمیکردین اگه کارتون درست بود البته نه همه دکترا بلکه تعداد معدودی حال حاضر کارتون به قتل نمیکشید

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      شما اگه تو بيمارستان بودين بايد سريال آقاي مديري سراسر خاطره مي بود براتون!

     • سمیه گفت:

      خانم عزیز انسانهایی مثل شما هستند که جنبه فیلم دیدن ندارن و مثل اینکه فیلمهای خیلی روتون تاثیر میزاره که اینقدر راحت از یه فیلم ظنز یه همچنین برداشتی میکنید
      خجالت اوره واقعا …حد و مرزی برای هیچ چیزمون نداریم هر چیزی رو اونجوری که خودمون دوست داریم برداشت میکنیم و نقد …
      خشونت و قمه کشی رو توی فیلم مهران مدیری یاد دادن یا تربیت و اموزش اشتباه …

     • اکرم گفت:

      به مهران مدیری چه ربطی داره قاتل یک انگیزه شخصی داره بهتره کوته فکری روبذاریدکنارو دنبال مقصرالکی نباشییددنبال مقصرواقعی باشید مگه کم قتل اتفاق می افته ما که نبایدبه فیلما ربط بدیم این نادانی کامله

     • ارسلان گفت:

      خواهشا مسائل رو باهم قاطی نکنید مخاطب باید عاقل باشه و گرنه انتقاد باید همیشه باشه انتقاد سازنده . مگه ماتا حالا قتل ورزشکار نداشتیم قتل قاضی قتل داشنمند قتل کارمندبانک قتل وزیر و وکیل سو قصد به رییس جمهور ……
      چه ربطی به مهران مدیری داره

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      دمت گرم اقای متمدن و با فرهنگ و زود قضاوت کن و خود تنها قاضی رو
      دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:‌سئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
      اول ببین مسئله چی بوده ایا مثل دکتر ی که اسید پاشیده بود نباشه راستی از دست مدیری بیاد خون و به گردن بگیره جامعه…… پزشکی را راحت کنه علی الخصوص قصورات پزشکی و .

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      سرکار خانم پگاه شما که اینقدر عاقل و منطقی هستیند بفرمائید پزشکانی که اونهمه مریض رو بخاطر ندانم کاری به کام مرگ فرستادند فیلم چه کسی رو تماشا کرده بودند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه مرگ بیمارها بخاطر اجل هست و مرگ دکترها بخاطر فیلم مهران مدیری
      لطفا اقلا اگر نمیتونید واقع بین باشید زر زیادی هم نزنید هیج معلولی بی علت نیست بهرحال دلیلی داشته که موحب عصبانی شدن اون جون شده کسی که چیزی نمیدونه از جمله خود شما از کجا میدونید که این دکتر حقش بدتر از اینها نبوده
      خودم شخصا دختری رو میشناسم که تو سن 14 سالگی توی تهران حین تخلیه مایع نخاعی توسط (به اصطلاح) پزشک معالجش که تصادفا بسیار سرشناس هم بوده به کرات مورد تجاوز قرار گرفته دختر بیچاره از ترس ابرو و بخاطر پدرو مادرش چون بچه سال هم بوده نتونسته به کسی بگه الان هم از همه مردها بیزار شده
      حالا اگر اون دختر یک لحظه تصمیم میگرفت و اون دکتر رو تو حالت عصبی میکشت اینجا همه میگفتن پزشک فقید و ….. قاتلش باید فلان بشه و …… کسی کاری نداشت که علت چی بوده
      پس لطفا تا از موضوع خبر کامل نگرفتید و مسجل نشده قضاوت نکنید نه در مورد قاتل و نه در مورد مقتول

     • یلدا گفت:

      لطفا خودتان را کنترل کنید . با خشونت هیچ کس درس عبرت نمیگیره . در ضمن کی گفته دانشجو های بی سواد پزشکی نخبه اند تازه چه ربطی به مدیری داره

     • یلدا گفت:

      جامعه پزشکی باید به فکر بی اخلاقی هاش باشه بسه دیگه خسته شدیم یک عده ادم از خود راضی و مغرور و بیسواد

     • سورنا گفت:

      من موافقم — فیلم طنز ساختن جرم نیست ولی مساله اینه بیمار دیگه نمیتونه به دکتر اعتماد کنه و این باعث میشه گلدن تایم درمان بیماری از دست بره و خیلی اتفاقات بدنبالش
      افرادی که احساساتی با قضیه بر خورد میکنن که این سریال به حق بوده بعدها که شناختشون از رشته پزشکی از کشیکای رزیدنتی: 72 ساعت تو اتاق عمل نوروسرجری موندن 36 مدام بین اتاق عمل ارتوپدی اتاق گچ و دنبال عکس بیمار دویدن رو ندیدن

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     ساکت باش….. کاش به جای ایشون انگل هایی مثل شما ار بین می رفتن

     • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

      بله کاش انگل های مثل شما که کورکورانه تعصب دارن و پیش داوری می کنن از بین می رفتن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      فازت چیه!! توهین نکن لطفا

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      این یک واقعیته که هیچ قشری به اندازه پزشکان زحمت و سختی نمیکشه .

     • وحید گفت:

      این یک واقعیته که پزشکان دچار توهم و خودبزرگ بینی مفرط شدن…
      کاش کارشون لااقل خوب بود… فقط فکر خالی کردن جیب مردم هستند

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     عزیزم کسی دنبال انتقام نیست
     هموطن شما وحشی نیست
     قتل صورت گرفته
     و از قضا بیماران مقتول و
     کوچولوی نازش و
     من و
     جامعه پزشکی
     منتظرش هستیم و منتظرش هستیم که درمانمون کنه کوچولوشو نوازش کنه بهمون درس بده….

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      من بسیار متاسفم .حرمت ها ارزشها افتخارات ازبین رفته فهم وشعور کمیاب شده وپررویی وگستاخی زیاد

     • ساره گفت:

      متاسفانه یک سری آدم عقده ای یک جریانی در جامعه راه انداختن و خیلی از افراد جامعه ندانسته از اون بیروی می کنن….. عزیزان یک بزشک درمانگر جان انسان هست و یک شغل بسیار مقدس.همه ی مردم در همه جای دنیا وقتی مریض میشن امیدشون بعد از خدا به بزشک هست.واقعا انصاف نیست راجب حرفه ای به این مقدسی اینجور صحبت بشه…. دوستان تخلف و یا بی وجدانی در هر شغل و حرفه ای وجود داره اما نباید به همه تعمیم داد!!! خواهشا بازیچه ی دست عده ای سودجو و منفعت طلب نشیم!!!

    • مجید گفت:

     آقای یک سری وحشی !!! متاسفم دکتر نازنینی به قتل رسیده و انگلی مثل تو نفس میکشه

     • ناشناس گفت:

      چرا همدیگررا با کلماتی مثل انگل خطاب می کنیم واقعیت این است که در جامعه ما محبت بسیار کم شده و خشونت بیش از حد جای آن را گرفته که نیاز به ریشه یابی و درمان دارد من فقدان این پزشک را به همه و خصوصا اهالی محروم اردبیل تسلیت می گویم البته نا گفته نماند که رفتار بیشتر پرسنل درمانی با بیماران و همراهان آنها توام با تحقیر و بی احترامی است خود پزشکان سهم کمتری از این موضوع دارند .

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     میخاید انتقامم نگیرن؟؟؟؟؟ قصاص وحشی بازی نیست

    • محمود گفت:

     اگراین مورد برای خانواده ات پیش میامد بازباهمین زبان صحبت میکردی؟

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     لطفا آدمها اظهار نظر کنند.

    • ناشناس گفت:

     لطفا فقط آدمها اظهار نظر کنند.

     • پزشگی قانونی سابق گفت:

      چرا مهران مدیری ان مسخره بازی را با اون ادای زنانه …. و چرا قاتل روانی که اعدام نشه ..نوشته شده اون شهر تبریزو گئاشته به اردبیل رفته زنش خانم دکتر انسان دوستیه سابق اعدام بود ولی خالا 8 سال زندان و محاکمه..

    • ناشناس گفت:

     10000000لایک

     • !!!!!!! گفت:

      همین خودت به خودت لایک بزنی بیچاره!!!!!وقتی سرطان گرفتی اونوقت دکترا رو میبینی
      چقدر مسخره ای

    • --- گفت:

     اگه از آشناهاش بودی و میشناختیش،اینو نمی گفتی.

    • ن گفت:

     درود بر تو

    • پزشگ سابق قانونی گفت:

     اقای مهران مدیری با اداهای مسخره همه از اون فیلم توهین بپزشگان کرده چرا ایرادی نه گرفتند می تونه مردم را تحریک کنه..فرده بیماریه.

    • پرند گفت:

     دوست عزیز
     اگر شما اثری از وحشی بودن در خودتون می بینید، لطفا به همه تعمیم ندید.

   • علی گفت:

    انگار فیلم آمریکایی زیاد می بینی !!!! قصاوت کشتن یه نفر دیگه چه دردی رو دوا میکنه. مجازات حق طبیعیه ایشونه. ولی قطعه قطعه کردن !! واقعا ما ایرانیها آدمهای عجیبی هستیم

    • مکتب گفت:

     اسید که سهله باید قیر داغ بپاشیم و مذابش کنیم
     اون کثافت نه تنها یه خانواده رو داغدار کرد بلکه کل بیماران سرطانی اردبیل را بدون پزشک گذاشت.چون دکتر پیرزاده تنها دکتر خون و انکولوژی اردبیل بودند

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      واقعا لایک داری کل مریض های سرطانی اردبیل درمونده میشن

     • lk گفت:

      واقعا متاسفم برای مردمی که انقدر قدرنشناس هستن….یکی از اقوام ما بزشک هستن میگن انقدر اتفاقات بد از جانب همراهان بیماران بدحال که ریسک مرگشون بالا هست برای بزشکها اتفاق میفته که دیگه بزشکان رغبت به معالجه ی همچین بیمارانی ندارن!!! واقعا عجب مردمی هستیم ما

    • هم وطن دلسوخته گفت:

     شما دلت واسه یه قاتل روانی سوخته که قطعه قطعه نشه هیچ میدونی یه پزشک متخصص چند سال زحمت میکشه درس میخونه انوقت یه بی سرو پای آشغال بیار راحت چاقو فرو کنه تو بدنش قصاص اون ابله باید درس عبرتی باشه واسه همه ی ابلهان دیگه.

     • دانشجو گفت:

      واقعا

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      انسان به خودي خود حرمت دارد چه پزشك باشد و تحصيل كرده چه بيكار بي سوادچه معتاد باشد چه قاتل . در دادگاه ها اسم جانيان و قاتليني كه مرتكب قتل شده اند را با احترام صدا مي زنند. حرمت نفس. فوت اين پزشك حاذق را به مردم كشورم تسليت مي گويم

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      با کفش دیگران هر وقت راه رفتی بعد قضاوت کن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      شما هیچ می دونین یک پزشک در طول سالهای تحصیلش که تقریبا نصف عمرش رو شامل میشه با چه درآمدی زندگیش رو می گذرونه.
      می دونین چند شب رو اصلا نمی خوابه و بالا سر یه مریض قدر نشناس کشیک میده
      می دونین چقدر اضطراب می کشه …………… نههههههه نمی دونین.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      چرا پیش داوری می کنید از کجا می دانید هدف قاتل از این کار چه بوده شاید اون هم دلیل داشته باشه پزشکان هم مثل بقیه آدمند زیادجوش نزنید همه قاتلها به جزای اعمالشان می رسند حالا چه قاتل رفتگر باشه چه دکتر

     • محمد گفت:

      اتفاق غم انگیزی است از این اتفاقات در این کشور زیاد میافتد یک فردی یکی دیگه رو کشته!!!!
      اگر مقتول پزشک نبود موضوع اهمیتی نداشت !!؟؟؟
      در ضمن ظاهرا آقایون سعی در این دارند که بگویند قتل ربطی به حرفه خدا بیامرز نداشته و هدفشون سیاسیه!!
      جناب یا سرکار “نام خود را وارد كنيد…” و باقی هموطنان که پزشک رو بالاتر از بقیه مردم میدونید، من مهندس هستم و برای انجام پروژه هام شبها هم بیدار موندم پس لطفا برای انسان احترام قائل باشیم نه فقط پزشکها
      در هر صنفی آدم بی انصاف و دزد و حتی رذل وجود دارد پزشک، مهندس، کارمند و بازاری … نمی شناسد، تنها تفاوتی که این میان است برخی مشاغل بویژه پزشکی و آتشنشانی رابطه مستقیمی با جان آدمها دارد اینجاست که کوتاهی درداور است.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      والا به لا بقیه رشته ها ی زیر شاخه پزشکی هم 10 برابر یه پزشک می خونن 4 یا 5 با ر کنکور میدن هیچ ادعایی ندارن تازه سوادشون هم بیشتره

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    تکبیر

   • آرش گفت:

    نباید زود قضاوت کنید!
    اول باید اصل ماجرا بررسی بشه و از حاضرین تحقیق بشه. بعد باید سلامت روانی قاتل بررسی بشه. تازه اون وقت متخصین بیان نظر بدن. همین زود قضاوت کردن ممکنه عامل قتل بوده باشه که متاسفانه همینجا هم داره انجام میشه. آقایون و خانومایی که دارین اینجا نظرهای عجیب و غریب میذارید و به وزیر و پزشک و مهران مدیری و غیره گیر میدید، اگه عادل نباشید دست کمی از قاتل ندارید.

   • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

    پاسخ به مکتب: برادر من اینجوری نمیشه
    حیف تو نیست بیا برو عضو این گروه داعش شو، اینا به آدمایی مثل تو شدیدا نیازمندن.

   • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

    پاسخ به مکتب: برادر من اینجوری نمیشه
    حیف تو نیست بیا برو عضو این گروه داعش شو،اینا به آدمایی مثل تو شدیدا نیازمندن.

   • فرزانه گفت:

    واقعا مملکت گل و بلبل شده
    یه عده دزد دارن تمام پول مملکت رو میدوزدن و ایران غارت میکنن و بقیه از فشار اقتصادی که بهشون میاد دیوونه شدن و دارن همدیگر رو میکشن

   • gity گفت:

    نه انتقام از نوجوان کار درستی نیست .دولت ایشان را باید وادار کند دکتر شود ۱۷ سال درس بخواند تا بفهمد چه انسان باارزشی را از دست داده.مقصر اصلی دولت است. این جامعه را بی فرهنگ بار اورده اند .اینها دکتر لازم ندارند رمال ها وفالگیر بدردشان میخورد .انوقت گله دارند چرا مغزها از گشور میروند .

    • shosians گفت:

     دوست گرامی اولا که مرگ ایشان بسیار اندوه بزرگی برای بیماران و جامعه است دوما در این کشور همه تقریبا اون 17 سال درسی که گفتی یا خوندن یا دارند می خوانند ، اگه ادعا کنی مدتش خیلی فرق می کنه یا اهمیتش فرق داره یعنی واقعا ادم بی سواد و خودبزرگ بینی هستی، سوما همه افراد جامعه مهم و هر شخصی برای یک خانواده و یک یا چند نفر بسیار مهم هست پس در این اصل همه برابرند، و انهایی صرفا پزشک بودن رو ملاک قضاوت قرار می دهند باید بدونند که ابزار و داروها توسط پزشکان ساخته نمی شود بلکه توسط نتخصصان و مهندسین دیگر علوم ساخته و معرفی می گردند و فقط پزشک نقش تشخیص دهنده رو دارد و در بسیاری از موارد باز یک پزشک نیازمند تشخیص دگر متخصان رو داره اگه کمی با سواد باشید متوجه میشوید، در نهایت جامعه علمی هر کدام نقش خاص خودشو داره و هیچ کدوم برتر از دیگری نیست، پس لطفا بیخودی بی سوادی خودتان را به رخ دیگران نکشید! و موضوع این فرد بزرگوار را نه جای برای مطرح کردن شغل و پیشه و نه جای برای تبلیغ خود و نه جای برای افراط و اعتقادات بی ارزش خود کنید جامعه علمی بزرگی را از دست داده پس عزادار است و ان جوان که باعث این عزا شده یاگناه کار یا بی گناه مهم نیست ربطی بمن و شما هم ندارد ، شاید دلیل موجه داشته شاید روانی بوده ،باز ربطی به کسی ندارد ، دادگاه صالح و خداوندبزرگ تصمیم خواهد گرفت ، فقط عرض تسلیت برای جان باخته وظیفه هر شهروند با شعور و با سواد خواهد بود

     • شب گفت:

      با عرض احترام و ادب سوالاتی مطرح میکنم که امیدوارم جواب بدی. خانواده ای با هزاران مکافات و آرزو فرزندی را بزرگ میکند و برای تحصیل در رشته پزشکی به دانشگاه می فرست به این امید که فرزنداشان فرد شایسته ای برای جامعه خود باشد حالا این فرزند شایسته و درسخوان یکباره تبدیل به قاتل شده . بنظر شما همون جامعه علمی که شما ازش دم میزنید در این خصوص مقصر نیست؟آیا برای جامعه علمی برازنده است که بجای پافشاری بر روشن شدن حقایق به شایعه سازی مبادرت کند؟ واقعا بنظر جناب عالی دلیل کشته شدن مرحوم و گناهکار یا بیگناه بودن قاتل به جامعه ربط ندارد؟!!!
      بنظر من رفتار و مواضعی که از جامعه علمی کشور در این چن روز مشاهده شد جای بسی تاسف دارد زیرا بجای تاکید بر شفافیت و حقانیت آنچه نمود داشت تحریف و تعصب حرفه ای بود یا بقول جناب وزریر بهداشت«سقوط اخلاق» را شاهد بودیم.بعنوان یک معلم اردبیلی با صدای بلند می گویم مردم به جامعه علمی احترام قائلند و اعتماد دارند و هرگز این احترام و اعتماد خدشه بردار نیست اما همه اقشار باید با مردم صادق باشند واحساس تافته جدا بافته بودن ناشی از نگاه علمی نیست.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      من همکلاسی قاتل هستم اقای … و دقیقا ما که از دوسال پیش شاهد ماجرا بودیم میدونیم قضیه از چه قراره لطفا جوش بیخود نزنید و الکی قضاوت نکنید خود مرحوم مقصر اصلی بوده متاسفانه هردو گناهکار بودند و هر دو به سزای اعمالشان رسیدند.بیخود هم کاسه داغتر از اش نشین زن دکتر حتی مراسم سوم هم واسه شوهرش نگرفت .پس وقتی از چیزی خبر ندارین اظهار نظر نکنین

    • دکتر م گفت:

     عرضه دکتر شدن داشت ه قاتل نمیشد ,کلا باید ویزیت در منزل پرونده اش بسته بشه لیاقت مردم ما همون مرگ هست نه چیز دیگه الانم به جای همدردی با خانواده مرحوم و همکاران پزشک همه شدن پروفسور و دارن حرف مفت میزنن ارزش وجودی یک پزشکی که 31 سال عمرش رو به تحصیل و کشیک و طرح و شب بیداری و دور از خانواده گذرونده قابل مقایسه با هیچ شغل و ادمی نیست اگر یک شب در بیمارستان تا صبح بیدار بمونید وغذای مذخرفش رو بخورید و مسئولیت بیمار بر عهده شما باشه تازه میفهمید یک پزشک فوق تخصصی که 19 سال از عمرش اینجور گذشته چی میگم منی که تازه دوره پزشکی عمومی رو تمام کردم و الان مشغول طرحم میدونم آقای دکتر تا برسن به مقطع فوق تخصص چی کشیده ,در حدی نیستید که درباره یک فوق تخصص حکم صادر کنید پس برید سیب زمینی تون رو بفروشید ,متاسفم برای کشورم.تا حالا به خاطر مریضایی که بدحال بودن و همراهشون تو روستا میامد ببره خونه برای ویزیت بیمارشون و من نمیرفتم عذاب وجدان داشتم ولی الان از اینکه نرفتم خوشحالم ,قضاوت های شما ها رو خوندم فهمیدم ارزش مردم ما همون دست و پنجه نرم کردن با فقر و بیماری و اعتیاده نه چیز دیگه.آقای دکتر پیرزاده کاش بودی تا ببینی برای چه کسانی دلسوزی میکردی و شب بیداری کشیدی….. افسوس ….وای بر مردم سرزمینم که دچار زوال عقلی میشن البته نتیجه عدم مطالعه و نداشتن فرهنگ استفاده از تکنولوژی بیشتر از این نمیشه….واقعا متاسفم.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      دقیقا

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      موافقم

     • همشهری گفت:

      عزیزم از الان که هنوز تخصصی نگرفته اید با این طرز فکربه کجا می رویم…؟

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      نمی دونم دکتری ،یانه،اما اینابدون درهرشغلی فساد هست خدا میدونه کی چکارس،عاقبت بخیری مهمه، اگه شغل پزشکی مقدس وزحمت کشن،،مربوط به همه پزشک نمیشه ،وبعضیاشون خیلی پول دوست ،…هستند خوددکترا باید طوری رفتار کنن ،که مردم درست قضاوت کنن ،واینکه شخصی بازدوبند معروف بشه عاقبت خوشی ندارد ،وبالاخره یکروز رو میشه،وابروریزیش بدتر وبزرگتر میشه،،،، من بهتمام پزشکهای زحمت کش احترام میگذارم،وخود پزشگها باید قضاوت کنن

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اشد مجازات كافيست چراتكه تكه بكنند؟ با چنين انتظاري معلوم ميشود فرق زيادي باقاتل از لحاظ نوع كينه ديده نميشود

   • كريم گفت:

    اشد مجازات كافيست چراتكه تكه بكنند؟ با چنين انتظاري معلوم ميشود فرق زيادي باقاتل از لحاظ نوع كينه ديده نميشود

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    شما بفرما داعش اونجا مورد برا تکه تکه کردن زیاده……. مهران دوست دارم………

   • vida گفت:

    من به خانواده دکتر و جامعه پزشکی تسلیت میگویم, من همیشه مخا لف خشونت و اعدام بوده ام و هستم , ولی در مورد این قتل و این قاتل باید به اشد مجازات به بدترین نوع مرگ محکوم بشود, حتی اگر روانی بوده , و کسانی که میگویند دیدن سریال آقای مدیری باعث این قتلها میشود , اشتباه است. دیدن هیچ سریالی باعث نمیشود که انسان تا این حد پست بشود که بتواند جان انسان دیگری بگیرد. ان هم یک دکتر را

   • و گفت:

    چرا رفته خونه بیمار؟
    مردم از رفتار پزشکان راضی نیستند.
    شما هم مشکل روانی داری واقعا

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     راضي نباشن به درك….مگه پزشك مسؤول عقده هاي رواني و كمبود محبت شماست

     • ناشناس گفت:

      مردم عقده روانی و کمبود محبت ندارند بلکه با همه ی مردم با احترام و با اخلاق باید رفتار شود چه بیمار و چه پزشک . اما در جامعه ما پزشکان بیماران و همراهان آنها را تحقیر می کنند و اخلاق پزشکی هنوز جایی ندارد .تو اگر پزشک هستی من برای تو واقعا متاسفم .

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     دادستان تو اخبار گفت خونه بیمار نرفته اصلا بیماری درکار نیست آشناش بوده قاتل رفته خونه قاتل و درگیری شده وقاتل هم پسره22 یا 23 ساله است

   • reza گفت:

    “احتمال می رود پزشکان در اعتراض به این عمل مطب خود را در روز شنبه تعطیل اعلام کنند.”
    جالبه !!! یعنی این پزشکان می خواهند بدون پورسانت گرفتن کاری کنند ، ببنیم و نعریف کنیم!!!

    • مینو گفت:

     واقعا براتون متاسفم، شما ها که خیلی راحت برای شکمتون خرج می کنید به یه پیتزا بیست سی تومن می دید، اگه برای سلامتیتون که از همه چی واجب تره همین میزان پولو برا ویزیت و … بدید، براتون زیاد میاد. با اطمینان میگم 99% جامعه پزشکی ما مردمان شریف و پاکی هستند، ما امثال دکتر حکیم زاده( خدا رحمتشون کنه)، دکتر حزینی و… کم نداریم. چرا این قدر بدبینی تو جامعه ما رایجه؟ وقتی یه جعبه میوه میگیری ممکنه توش یکی خراب در بیاد. این همه پزشک ، خب ممکنه یکی مشکل دار از آب دراد.همون طور تو سایر اقشار هم پورسانت بگیر و رشوه بگیر، تو این شغل هم ممکنه بعضی افراد باشن. پس چرا به خاطر یه عده ی قلیلی تهمت بزرگی به عده ی کثیر می زنید. از جامعه ی ما اخلاق رخت بسته. نمی دونم داریم کجا میریم. تو جامعه ای که اخلاق معنا و مفهومی نداشته باشه، تباه و نابودی حتمیست.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:‌سئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.
    داداش اول ببین انگیزه قتل چی بوده بعد داعش صدا کن

   • ناشناس گفت:

    حکمی که شما می دهید کمتر از حکم قاتل که در محل اجرا کرده نیست باید ریشه یابی شود باید جامعه عصبانی و بیمار ایران درمان شود باید نحوه کنترل خشم را به فرزندانمان و البته اول خودمان بیاموزیم . آن جوان کم سن و سال در آن لحظه احتمالا در شرایط بد روحی و روانی بوده و نتوانسته خودش را کنترل کند و چنین ضایعه اسف باری را به وجود آورده سرطان نه تنها بیمار ، اطرافیان او را هم داغون می کند .

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    لطفا خودتان را کنترل کنید . با خشونت هیچ کس درس عبرت نمیگیره دانشمند

   • مکتب نرفته گفت:

    با اینکه این مساله ناراحت کننده هست ولی تقاضای شما برای تکه تکه کردن قاتل واقعا خشونتبار و غیر انسانی هست اگر الان ایشان پزشک نبودن هم همین قدر احساسات بخرج می دادین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اين بار اول نيست كه به پرسنل درمان حمله ميشه.ازقضا به اسم درك بيمار و حقوق بيمار ميشه چنين اتفاقايي هم ببينه مردم خشمگين به اسم دردمند بودن اجازه ي قتل نفس هم دارن حتي درمحيط كار امنيت جاني نيست چه برسه به خارج از بيمارستان

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دقیقا.یکی از اقوام ما بزشک هستن و میگفتن به خاطر اتفاقات بدی که از طرف همراهان بیماران بدحال برای بزشکان میفته دیگه بزشکان رغبتی به درمان اینجور بیماران ندارند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   این خبر را الان از اخبار بیست وسی شنیدم خیلی ناراحت شدم.

  • یک معلم گفت:

   واقعا متاسفم و به عنوان یک معلم از جامعه آموزش و پرورش به خانواده آن مرحوم و مردم اردبیل تسلیت عرض میکنم. باشد که روحشان قرین آمرزش و رحمت واسعه الهی قرار گیرد

  • ه گفت:

   اخبار اردبيل علت مرگ مرحوم دكتر پيرزاده رو اعلام كرد كه مرگ دكتر پيرزاده هيچ ارتباطي به رابطه كاري و حرفه ي پزشكيش نداشته
   قضيه شخصي بوده….

  • فرزاد گفت:

   و اقعا حیف شد. ما ایشونو از 5سال قبل میشناختیم بسیار مودب با ایمان و واقعا دکتر . حدود 30 سال طول کشیده همچین کسی از ابتدایی تا فوق تخصص خونده و چه راحت از دستش دادیم. حیف فقط میشه گفت خدا رحمت کنه. حیف راحت از دست رفت. حیف و صدها افسوس.

  • ابوالفضل گفت:

   معمولا در هر شهری پزشکی میمیره شاید اول خیلی ها حتی خدابیامرزی هم براشون نگن چون پول دوستی برخی پزشگان ارزش معنوی انان رو در نظر عموم کم کرده ولی. ضایع از دست دادن هر کس و بخصوص چنین متخصص و بزرگواری که طبابت در منزل مریض رو داشته ارزشش کمتر از شهیدان این مرز و بوم نیست و مسلما. فقدان ایشان جای بسی تاثر دارد. و ای کاش در یک حادثه میمرد تا این ننگ پزشک کشی بر ملت ما نمی آمد . و این سیستم مریض جامعه بهداشت و پزشکی کشور باید جوابگو باشد که سیاست های ضعیف و غلط انان سبب هست که هر بی سر وپایی به خود اجازه میدهد دست تعرض به این عیسی نفسان بلند کند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آخرین قسمت پوآرو واقعا زیبا بود. خودش برنامه کشته شدن خودش را چید. آخرین حرفی که به دستیارش زد :” دنیای جنایت عوض شده و من دیگر قادر به حل آن نیستم. این ها (قاتل ها) بی انگیزه می کشند. دیگران را مجبور به کشتن می کنند.” ببینید واقعا دیالوگ های آخرش جالب است.
   فقط ماندم چرا مردم هرچی طرفشون عوضی تره بیشتر دوست دارن باهاش مهشور شوند!؟!
   ظلمی که مدیری به فرهنگ ما کرد هیچ دشمنی نکرد. خوبی هم کرده. برنامه های طنز قشنگی هم ساخته ولی همین چندتا سریال مخرب پرونده سیاهی ازش به جا میزاره که شاید آیندگان با تعقل بیشتر ……….

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    قدم اول ترور افراد، ترور شخصیت آنهاست . مثالش واقعه 7 تیرو شهادت بهشتی است که اول بنده خدا با تهمتها نابود کردند.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     حالا مگه چون ایشون گفت که قاتل رو تکه تکه کنند ، حتما این کارو انجام می دن که شما داری از حق اون قاتل دفاع می کنی ؟
     فعلا که قلب یک پزشک متخصص و متعهد و مهربان تکه تکه شده

    • انسان گفت:

     متاسفانه در این جامعه قبل از ترور و قتل خود پزشک ها که الآن شاهد آن هستیم به شخصیت اون ها حمله ور شدن.
     من واقعا متاسفم.

   • مدیری گفت:

    نمیشه کشته شدن یک پزشک را دید اما مردن مردم به خاطر سهل انگاری برخی پزشکان را ندید.هر دو طرف را باید دید.طنز مهران مدیری خیلی خیلی فراتر از این بحث های سطح پائین من و شما است.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    وقتی یک دکتر باند یا قیچی رو توی شکم مریض جا میذاره اینو مهران مدیری باعث شده .بعدش همه مردم اهمییت دارن.

  • s گفت:

   واااقعاا که جای تاسف داره..کدوم یکی ازاقشار دیگه جز پزشکا ایینهمه استرس و مسولیت متوجههشون هسنت تو دوران تحصیل و زندگیشون،تویی که میای یه پزشکو با آشغالی کوچتون مقایسه می کنی اصلا می دونی یه دکتر فوق چند سال درس خونده؟؟ درسته که همه انسانن وخون هیچ کس از دیگری رنگینتر نیست ولی ارزش آدماارو تواجتمااع کارای بزرگی که انجام میدن مشخص میکنه،آشغالای کوچتو خودت برو جمع کن نمیمیری ولی وقتی خودت یا پدر مادرت رو به موتن آشغالیتون یا بقال و غصاب محلتونون صدا کن ببین می تونن کاری بکنن برات؟؟؟ البته که تو هر قشری شیاد هست ولی هنوزم جامعه ی پزشکی از شریفتریناست،نه فقط مهران مدیری بلکه خیلییای دیگه تو دامن زدن به بدبینوخشم و حسد به جامعه یپزشکا لطمه زدن،کسی نیومد یه سریال از زندگی ماه به ماه یه پزشک بسازه تا اونایی که می گن وظیفتو انجام می دی منت چیو می ذاری بتونن درک کنن چه سختیایی توی این راه هستو ما بی منت قدم گذاشتیم تو این راه ولی حداقلل کاری که ازتون بر میاد کمی ارزشو احترامه…حسد،تنگ نظری،بی سوادی،بی شعورییی.. آره ازینا رنج میکشن ملت..به کجا می خوایم برسیم با این خشم خدا عالمه فقط..

   • باران گفت:

    بهترين نظر! دقيقا درست گفتيد..

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اینا افسانه بافیه الان دکترها فقط پول پول پول ..از اون دکترهای دلسوز دیگه پیدا نمیشه حالا تو هزار نفر یه دونه به زور ممکنه باشه .الان توهمون اردبیل برید ببیند چطور مریضهای آذربایجانی (باکویی)رو سرکیسه میکنن کجای کاری شماها !!!!

    • رضا گفت:

     دوست عزیز.درمان در بیمارستان دولتی مجانی.نميشه هم خدا رو بیایید هم خرما… بیمارستان خصوصی باید پول خرج کرد.البته میتوانید دکتر نروید،مریض شدن برین پیش دعا نویس

   • نادر گفت:

    ممکن است نظر شما درست باشد،شاید هم نظر آن کسانیکه از جامعه پزشکی دل خوشی ندارند درست باشد ولی هیچکدام به اندازه این واقعیت اهمیت ندارد که چشم انداز وضعیت اجتماعی ایران حکایت از تنگ شدن بیشتر این قافیه دارد آیا وقت آن نرسیده است که گردانندگان وبزرگان این جامعه بجای اصرار بر الگو شدن برای سایر جوامع مسلمان وغیر مسلمان واقعیت های داخلی را ببینند وفکری برای انبوه معضلاتی مانند فقر،بیکاری ،اعتیاد ،رشوه،فساد اخلاقی و… بکنند .آیا وقت آن نرسیده که آنها درک کنند چراغی که به منزل رواست بر مسجد حرام است؟

   • لیلا گفت:

    لاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک واقعا

  • مریم گفت:

   به نظر من از متن که دادستان نوشته حس انتقام درد و رنج بیمار سرطانی خواسته از دکتر بگیره . حالا قاتل چه نسبتی با بیمار داشته چیزی نگفتند.

  • مریم گفت:

   رابطه قاتل و دکتر و بیمار معلوم نیست. اگر قاتل با بیمار نسبت داشته باشه احتمالا حس انتقام درد و رنج بیمار خواسته از دکتر بگیره

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اصلا دادستان گفت رابطه بیمار وپزشک در کار نیست آشناش بود واسه معالجه نرفته تو اخبار گفت

    • پردیس گفت:

     دادستان غلط کرد با توی احمق. جالبه که مردم ایران همیشه به اخبار صدا و سیما بدبین هستند حالا چی شده که همه مزخرفات اخبار و دادستان را باور کردید؟ غیر از اینه که عقده موقعیت پزشکان گوشتان را کر و چشکتان را کور نموده است؟

  • مریم گفت:

   با کفش دیگران هیچ وقت راه نرفتید که قضاوت کنید

  • علیرضا گفت:

   خدا رحمتش کنه خیلی دکتر خوبی بود دکتر پیر زاده همکار مادرم بودن در تهران من ایشونو از نزدیک دیده بودم و رفت و امد خانوادگی داشتیم خدا رحمتشون کنه برای خانوادشونم صبر زیاد ارزو میکنم. دکتر پیرزاده خیلی مودب و متعهد به کارشون بودن و بسیار خنده رو بودن مثل عکسشون .وقتی خبر مرگشونو شنیدم خیلی شوکه شدیم خیلی ناراحت شدیم خدا رحمتشون کنه روحشون شاد فقط امیدوارم از قاتلش نگذرن چون واقعا یه فرشترو از دست دادیم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   بايد ديد اين دكتر ايا سو رفتاري با اعضاي خانواده قاتل نداشته ضمنا يكي ديگه زده كشته به مهران مديري چه ربطي داره يكم عاقل باشيد تا كي احمقانه فكر ميكنيد و صحبت ميكنيد

  • احسان گفت:

   واقعا متاسف شدم

  • ندا گفت:

   چه خوب میشد روزی برسه که این قدر راحت همدیگر رو قضاوت نکنیم….

  • محمد گفت:

   پدر من مریض ایشون بود.ایشون تنها دکتری بودند که بیماری پدر من رو تشخیص دادن و جزو پزشک هایی بود که کیسه ندوخته بود.از دست دادنش ضایعه بزرگی برای شهر منه.به همه بازماندگان و همشهریان تسلیت میگم .خدا بیامرزدش

 2. هادی گفت:

  فقط میشه گفت خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده
  باید با مسببش برخورد قاطعانه ای بشه

 3. محمد گفت:

  :براساس آمارهای پزشکی قانونی کشور روزانه یک هزار و 600 پرونده نزاع منجر به جرح در این سازمان تشکیل می شود که این آمار نگران کننده به گفته کارشناسان دلایل اجتماعی، روانی، فرهنگی و اقتصادی دارد.

  راه حل این است که: شادی گروهی در کشور افزایش یابد
  آموزش؛ تنها راه کنترل خشم در افراد

  • ناشناس گفت:

   خدا رحمت کند روحش شاد…و خداوند تعالی به بازماندگان صبرعنایت کند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام من درشغل وکالت مشغولم متاسفانه هرروز شاهدچاقوکشی ونزاع در معابر وخیابانها هستیم وازامنیت جانی برخوردار نیستیم.وهیچ مقامی جز اطاعت دستورات مافوق خویش بعنوان خوش خدمتی.خودرادربرابر این ناامنی مسءول نمیدونه.اراذل واوباش به راحتی عرض اندام وقدرت نمایی میکنن

 4. ویدا گفت:

  وقتی تحصیل و تحصیل کرده در جامعه کم ارزش بشه و دم درب هر خونه یه دانشگاه باز بشه و درس و ارزشش بنا به دلایلییییی در جامعه بی ارزش و مسخره جلوه داده بشه و اقایون دیگه ! بشن ارزش جامعه… همه با لقب دکتر و مهندس خطاب بشن و ارزش واقعی پزشکان و مهندسین واقعی لطمه ببینه و اذهان عامه مردم مشوش بشه این میشه اخرش …. فاجعه جبران ناپذیر

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دقيقا،، مشكل همينه هر ننه قمري تو دانشكاه قنبر أباد سفلي يه مدرك مسخره كرفته و كلا علم و دانش به سخره كرفته شده و أرزش تحصيل از بين رفته

   • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

    میزان انسانیت هرکس به اندازه ی شعور و طینت اوست نه به تحصیلات و مدرک.
    هستند بسیاری که با داشتن مدارک عالی رتبه متاسفانه بویی از انسانیت نبرده اند.

    • عرفان گفت:

     بعضیا هیچ کدومو ندارن

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     چون که اون مدارک عالی رو از دانشگاه هایی مثل همین قنبرآباد سفلی گرفتن وبویی از انسانیت نبردند ، اگه یکم ارضه داشتند و خیلی تلاش می کردند و می شدند دکتر فوق تخصص خون و جان هزاران آدم را نجات می دادند مانند همین دکتر پیر زاده آنوقت دیگه حتما بویی از انسانیت برده بودند.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    افرین

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    درست میگی اما یکم املا تمرین کن

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آخه خانم محترم چه ربطی به موضوع قتل داره؟؟؟؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   گل گفتی هر کس و ناکسی دکتر و مهندس شده با پول

 5. میثم گفت:

  قای وزیر امشب آسوده بخواب که شیرخوار سه ماه اش بیدار است!

  خبر کوتاه بود:
  امروز صبح دکتر پیرزاده درگذشت.
  فوق تخصص خون. اردبیل.
  حین ویزیت در منزل. فوق تخصص خون ویزیت در منزل میکند. لطف مضاعف.
  علت مرگ: چاقو خوردگی! درست وسط قلب.
  به اندازه سن قاتلش فقط درس پزشکی خوانده بود!
  تسليت، نه به جامعه پزشکی. به جامعه، به انسان.
  تبریک هزارباره به دولت، به شخص وزیر، به رسانه ی ملی. به مهران مدیری. به همه ی آن هایی که وجدان برایشان تک واژه ی دور از نظری بود شبیه به همین تک واژه ی “مرگ” که دکتر پیرزاده را گرفت و برد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا از متنتون سپاسگزارم جامعه اي كه هر روز از صبح تا شب در تلويزيون مليش تمام مشكلات مردم رو به گردن پزشكان بيندازه نتيجه اي بهتر از اين نخواهد گرفت براي مردم متاسفم كه از مسائلي پشتيباني ميكنند كه نميدونن در نهايت ضرر اصليش رو خودشون ميكنن

   • داوید گفت:

    این همه آدم معمولی رو این پزشکا کشتن کسی چیزی گفت ؟
    خودم شاهد بودم فقط واسه تزریق یه پنی سیلین اشتباه طرف مرده

    • e گفت:

     .har chi mardom bemiran hagheshune, ye mosht kesafate avazii e harum zadetu in mamlekatan juneshun darad hame in mardome avazi

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      آخه با شعور منه ١٢ساله از تو بيشتر مي فهمم،اگه دكترا نبودن،اين سرطانيا نمي مردن؟ آره تو راست ميگي خيلي دكترا بي سوادن،ولي اين دكتر بدبخت ١٧ سال درس خونده نتيجه اينه؟ جواب بچشو وقتي باباشو ميخواست تو قراره بدي؟من بابا مامانم دكترن،تو أصلا اردبيلي هستي؟مي دوني اين دكتر چند تا سرطاني رو نجات داده؟تو تو اردبيلي؟خانواده پيرزاده رو كه به خوبي و أدب و شخصيت مشهورن ميشناسي؟اين دكتر اين قدر أدب و شخصيت داشته كه به كسي تو نگه !وقتي مرد مامان من تو بيمارستان فاطمي بود،همه زر مفته كه ميگن قضيه شخصيه،قاتل ١٥ساله دكتر فوق تخصص بدبختو در حال ويزيت در منزل با چاقو بطن راست قلبشو پايه كرده آورده بيمارستان،حالا خوبه گفته كه من همراه آقاي فلاني كه سرطان خون داره هستم،اين دكتره نفهما،جادوگر كه نيست،دكتر آدم ميكشه؟دكتر ممكنه نتونه نجات بده ولي آيا اون قتل به حساب مياد؟

    • رها گفت:

     شما جدا انسانيت هم داريد؟ نميدونم چرا مردم عادت ندارند عقده هاي درونيشون رو به گردن موفقيت بقيه بندازند، اين همه انسان هم هر روز جونشون توسط پزشكان نجات داده ميشه، خود شما پس از اين به بعد وقتي بيمار شديد به جاي مراجعه به پزشك، توي منزلتون رو به قبله بخوابيد!!

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      موافقم

     • فرشته گفت:

      این طرز تفکر بیمارگونه و عجیبه خب یه پزشک هم مثل بقیه ممکنه قربانی یه جنایت بشه کجاس عجیب غریبه این مملکت هر روز یه تراژدی داره … مثلا موضوع اسید پاشی ارزش کمتری از این موضوع داشت؟!!یا اینکه ایشون تخم دوزرده کرده بودن؟!!!!پزشکان در تصور خودشون قدیس هستن و این باعث این جنجال شده وگرنه قتل پزشک با یه کارگر شهرداری هیچ فرقی نمیکنه البته از منظر انسانیت!!! اگه قبول نداری شما هم از فردا آشغالها ی کوچه و محله خودت رو یه کاریش بکن…..

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      پزشکا کار شاقی نمی کنند که مثل بقیه مردم پول می گیرن وظیفه شونو انجام میدن. این همه منت رو سر مردم میذارین.

    • پگاه گفت:

     مجبور نيستيد براي معالجه به پزشك مراجعه كنيد
     هر پزشك به تناسب خودش تمام سعيش رو براي مريضا ميكنه
     انقدر توانايي درك داريد كه بفهميد اگه يه روز تمام پزشكاي كشور اعتصاب كنن چي ميشه؟؟
     دهن همتون سرويس ميشه
     والسلام

     • پزشک گفت:

      این فقط پزشکا نیستن که اگه اعتصاب کنن دهن همه سرویس میشه ولی پزشکان قشر مهم و با مسوولیت خطیری هستن و البته اونا هم آدمن هم خوب بینشون هست هم بد همه چیزو باهم قاطی نکنید

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      چه جالب تا هر انتقادي ميشه دم از اعتصاب ميزنيد و جون مردم و گرو ميگيريد انگار كه مردم بازيچه امثال شماها هستن شماها كه با موش آزمايشي قرار دان جون مردم تجربه و پول كسب ميكنيدحالام بر سرما منت ميذاريد كه اگه هاي كني هو ميكنم دقيقا ياد اون قسم مقدسي افتادم كه موظفيد بهش عمل كنيد و بعدش يادون ميره و وقتي گند ميزنيد به جون و مال مردم كسي دستش به جايي بند نيست كه ازتون بازخواست كنه چون دادگاهاتونم دست امثال خودتونه و پشت خودتونو گرفته من كه اگه سرطانم بگيرم قدم به مطب يا بيمارستان نميذارم ترجيح ميدم بميرم و لي با امثال پرستارا و دكتراي بي ادب و پرمدعا كه مثل قصاب فقط كارشون پول درآوردن از جسم و روح مردمه برخورد نكنم از زيرميزي و حق چاقو و… بگير تا تشخيص اشتباه و … هيچكسم اشتباهشو گردن نميگيره براحتي دستتون واسه هر اشتباه و فرار از اشتباه بازه پشت همو ول نميكنيد دماغ بالا و ظرفيت پاييني داريد مشكل دكتراي جهان سومي همينه با اسمشون كه دكتره خوشحالن باشه خوشحال باشين ولي مردم يه تيكه گوشت نيستن كه روش كسب تجربه كنيد و مرگم چيزي نيست كه همه مثل شماها باهاش راحت كنار بيان نميگم همه بدن و نامرد ولي اكثرتون خيلي بي ارزشيدهنوز يادم نرفته اون متخصص بيهوشي تو اصفاه كه با مريضاش تو اون حالت چيكار ميكرد يا يكي از معتبر ترين دكتراي شهر ما كه مرگ زن همسايه مارو سكته اعلام كرد با اينكه طرف و كشته بودن آخرين بار مادرم جسد خوني اون خانومو ديد ولي چون دكتر فاميل شوهره بود سكته نوشت ديگه خاطرات باقي آدما از جماعت دكترا بماند كم نيستن.
      با احترام براي پزشكاي افتاده و سخت كوش كه حرمت انسانيت و نگه ميدارن نه اونايي كه پز ميدن در مطبمو ميبندم برو در مطبتو ببند زودتر كه به يه نديد بديد مثل تو نياز نداريم

     • نیما گفت:

      فرشته، شدی آش رشته؟

     • نوید گفت:

      کسی در مورد این که شاید و احتمالا ،قاتل ،یک بیمار بوده، و یک بیمار روانی حرفی نمیزنه

      آدمی که روانش بیمار است ،بدون اختیار عمل میکند

     • سان گفت:

      اولا تسلیت فراوان و طلب صبر برای بازماندگان
      ای بابا پگاه جان با این حساب اگه نانوایی های کشور هم اعتصاب کنند شما از سو هاضمه ممیرید یا اگه گوسفندهای کشور هم اعتصاب کنند یه اتفاقی برات میفته ، تا جای که من میدونم با 3 مدرک مختلف(مهندسی،مدیریت،پزشکی) هر انسانی اگه نقش خودشه درست انجام نده ،مابقی با مشکل بر می خورند، اگه کارگران درست با مسئولیت ماشین شما یا اب خوردنی شما یا ارد مصرفی یا … تهیه نکنند چه اتفاقی می افته؟
      پزشک یا مهندس یا کسبه هر کسی در یک جامعه می تواند باعث مرگ یا زندگی هزاران نفر باشد شعور و درک و حس مسئولیت نقش هر فرد رو میسازه نه مدرک عزیزم!
      در ضمن هیچ دانشگاهی یا هیچ رشته ای یا هیچ کنکورین می تونه انسان بسازه اینم یادت باشه واسه همینه در دنیا کنکور به سبک ایرانی رو قبول ندارند، مدرک به سبک ایرانی رو با ارزش نمی دونند،و بهترین دانشگاه این کشور در 1000 دانشگاه مطرح دنیا جای نداره
      در ضمن در پاسخ به اون عزیزی که 17 سال تحصیل رو ملاک قضاوت قرار داده اگر کمی مطالعه داشته باشه باید بدونه که پزشک عمومی با 5 سال تحصیل دانشگاهی و 2 سال عملی معادل لیسانس ناپیوسته یا بعضا فوق لیسانس علوم است لیسانس ناپیوسته 6 سال طول میکشه برای اطلاع و یک مهندس در دنیا باید حداقل 4 سال کاراموزی و دستیاری کنه تا یک مهندس کامل باشه ، یعنی بیشتر از ان سالهای که شما اشاره کردید ، و در دنیا لفب دکتر برای برخی رشته ها حالت تشریفاتی داره مانند دکتر عمومی و دکتر حرفه ای بازرگانی (د-ب-ا) و دکتر اصلی بمعنی فردی است که دارای پی اچ دی هست،و در این بحث تمامی افراد که به این رتبه برسند یعنی بالاترین حد علمی یک علوم و قابل احترام ترین یعنی قابل مقایسه نیست،پس غرض اینکه شعور و سواد داشتن به ادعا نیست بلکه به فهم و مطالعه افراد است ، واقعا این حرفا بغیر از بی سوادی و بی شعوری و خود بزرگ بینی نشان دهنده چیست؟
      از مزگ یک نفر برای تبلیغ و خودبزرگ بینی استفاده کردن ؟ ننگ بر همچین ادمهایی
      شهروند خوب و با شعور نه قشاوت می کند نه محکوم فصد و غرض قاتل و مقتول به منو شما ربطی ندارد یا حتی گناه کار بودن یا بی گناهی یا حتی نوع مجازات ، خدا داند و خدا خود بهترین قاضی و حکم دهنده است
      برای خانواده مرحوم طلب صبر کنید و تسلیتی به نشانه شهروندی و بس

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      مسئله دقیقا همینه ما از دولت انتظار داریم در دانشگاههایی که با پول بیت المال پزشک تربیت می شه پزشکانی تربیت بشوند که علم را وسیله تحت فشار قرار دادن مردم نکنند ،ما سیستم پزشکی می خواهیم که مردم مدار باشد ،اینکه کسی نخبه است راست یا دروغ ،مربوط به خودش است افتخاراتش هم مال خودش است این وسط چه چیزی گیر مالیات دهندگان در این کشور می آید؟ اگر قرار است پولی که صرف تربیت پزشک می شود بدرد این ملت نخورد شاید به صرفه تر باشد این هزینه طور دیگری صرف شود مثلا راه پزشکان خارجی هم به داخل کشور باز شود وسیستم پزشکی که حالا تجاری شده لااقل شرایط منصفانه تری برای مصرف کننده داشته باشد

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     تمام داروهایی که تا حالا کشف شده عوارض جانبی بعضا کشنده داره که بصورت نادر اتفاق میوفته. پنی سیلین هم یکیشون. و در بسیاری از موارد ربطی به تجویز کننده نداره. اگر بیماری این عوارض ناخواسته رو قبول نداره بهتره اصلا دکتر نره. دعا خوان براش کفایت میکنه

    • ناشناس گفت:

     ءدم عقب مونده, کدوم دکتر تا حالا امپول زده!

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     با داوید موافقم

     بعضی پزشکا پرونده ها و اسناد رو طوری کامل می کنند که گناهی متوحهشون نشه

    • کوروش گفت:

     آقای عزیز هیچ پزشکی عمدا به مریضش آسیب نمیزنه اینکه یک درصد هزار نفر به پنی سیلین حساسیت دارند چه ربطی به دکتر داره قبل ازاینکه به کس دیگری نگاه کنی به خودت نگاه کن چقدر به درست واخلاقی کارکردن درشغلی که داری متعهد هستی؟؟؟؟؟؟؟؟

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     اون آدم جاهل و نادونی که علت مرگ ناشی از تزریق پنی سیلینو یک پزشک میدونه باید بهش بگم زر مفت میزنی.این عارضه انافیلاکسی دارو هست که ممکنه واسه هر کسی پیش بیاد ربطیم به پزشک نداره

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     انشا الله خدا امثال شما را هدایت کنه شما بدرد شرکت در مسابقه ثانیه ها میخورین

    • حسن گفت:

     انشا الله خدا امثال شما را هدایت کنه شما بدرد شرکت در مسابقه ثانیه ها میخورین

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     آخه شعورت کجا رفته؟؟؟؟پزشک آدم میکشه؟؟؟؟؟؟توی احمق خودت وخانواده ات مریض میشی چه غلطی میکنی تا درمان بشی؟؟؟نمک نشناس

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     آخه شعورت کجا رفته؟ ؟ ؟ پزشک آدم میکشه؟؟؟؟ خودت وخانواده ات مریض میشی چه غلطی میکنی تا درمان بشی؟ ؟ نمک نشناس

    • Pezesh گفت:

     پزشک دارو رو داده، حتا اگه مریض حساسیت هم داشته باید توسط کسی‌ که تزریق میکرد چک میشده قبلش، چه گناهی داشته پزشک که دارو داده، ملت عزیز ما کاف بین نیستیم، و واقعا باید از خداوند طلب شفای عاجل کرد برای شما، در ایران متخصص انکولوژی بسیار کمه، مطمئن باشین درسته خانواد‌ش داغدار شدن، اما خانوادهٔ مریضای زیادی داغدار خواهند شد، من مثل تو نیستم بگم بهتر که مرد، من وقتی‌ قسم خوردم پزشک شم، دلنگرن خانوادهٔ اون مریضایی هستم که چون این پزشک بالا سرشون نیس، جون خواهند داد، و تو ندیدی جون دادن مریض سرطانی رو، من بارها دیدم، ولی‌ هیچ وقت نتونستم تحمل کنم، تو ادامه بده به به این نفرت، منم فقط دعا‌ می‌کنم یکی‌ باشه به اون مریزا کمک کنه، به خانواد‌ش صبر بده، و شما افرادی که وجودتون پر از نفرت رو هم آروم کنه

    • بهنام گفت:

     پنیسیلین رو پزشک زده؟جلبک!

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     قاتل دكتر پير موذن امروز در سلول انفرادي خودكشي كرد وي پس از شكستن لامپ در سلول شريان گردن خودرا زد كه مسولين فهميده وي را به بيمارستان رساندند

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    واسه تأیید یه نقشه مهندسی باید از هفت خوان بگذری بعد یه دکتر قبل از خوب شدن بیمارش هرچی دوس داره پول میگیره اون فیلم آقای مدیری هم همین رو میگه

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     یه مهندس 4 سال درس خونده رو با پزشک 12 سال درس خونده مقایسه می کنی؟!
     در همه جای دنیا درآمد پزشکان از مهندسان بیشتره چون مشقت بیشتری می کشند…شما به جای اینکه حقو از دولتمردان کشورت بگیری زوم کردی رو پزشکان.حسادت و تنگ نظری تا کجا؟؟؟

     • یک مهندس گفت:

      یک مهندس 7 سال درس میخونه نابغه (فوق لیسانس) تازه اگر بیشتر هم بخونه توی مملکتی که اولویتش صنعت نیست خیلی فرقی نمیکنه

     • ناشناس گفت:

      در پاسخ به یک مهندس:
      فوق لیسانس مهندسی رو دو ساله هم میشه گرفت اگه به موقع دفاع کنی با چهارسال لیسانس میشه 6 سال ولی برا اینکه پزشک عمومی بشی حداقل باید 7سال کامل درس بخونی دوتا امتحان جامع که بین همه ی دانشجوهای پزشکی کشور مشترک هست رو پاس کنی وتا دلت بخواد کشیک بدی.اینیم که بیشتر بخونی یا نخونی فرقی نمی کنه و اولویت مملکت صنعت نیست رو موقع انتخاب رشته باید بهش فکر می کردی،اینم تقصیر پزشک است لابد؟

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    آخه به وزیر چه ربطی داره.من خودم پزشکم فوق العاده ناراحت شدم.اما چه ربطی به مدیری و وزیر داره اخه.عادت ملت ایرانه تا یه اتفاقی میفته همه گردن هم میندازن

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چه ربطی به وزیر داره

  • حجت گفت:

   چه ربطی به مهران مدیری دارهههههههههههههه
   همین آدمای بی فرهنگی مثله شما قاتلای مردم یا امثال دکتر پیرزاده میشن
   باید مورد بررسی قرار بگیره نمیشه همین طور الکی نظر داد
   خدا رحمتشون کنه
   کاریه که شده
   آدمای مریض تو هر جامعی وجود دارن که باید یه جورایی کنترل بشن
   شاید غیر مستقیم به وزیر مربوط باشه ولی به مهران مدیری آخه چرا ؟؟؟
   کم نیستن دکتر هایی که به سهل انگاری شون روزانه هزاران مریض رو بی سر و صدا میفرستن گوشه قبرستان ، پس اونا چی ؟؟
   مهران مدیری این و میگفت ، نه اینکه بریم دکتر ها رو با چاقو بکشیم ….
   لطف کنین از آب گل آلود ماهی نگیرین ، واقعا جای تاسف داره با طرز فکر اگه بمیریم با شرف تر هست !!!

   • ناشناس گفت:

    خب برو بمیر,من یه پزشکم و می فهمم چه ربطی داره

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     پزشک که چه عرض کنم شما احتمالا درک انسانی برابر تحصیلات ابتدایی دارین وگرنه اینطور صحبت نمیکردی!!؟ جای تاسف داره پزشک جامعه ادبیاتی برابر با اینی داشته باشه که ابراز فرمودین

     • ناشناس گفت:

      البته ممکنه پزشک باشن ولی نه یکی مثل مرحوم دکتر پیرزاده، بلکه یکی از همین هایی که “ویدا” در
      ۱۳۹۴-۰۵-۰۱ در ۱۵:۲۳ ذکر کرده

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      متاسفم، بحث داره به کجاها کشیده میشه، هر ادمی تو هر جایگاه و موقعیتی ممکنه ادم خوب و یا بدی باشه، ولی الان درد اینه که یه شخص متعهد و کاری و دلسوز(هر چقدر هم پول بگیره) از بینمون رفتن. . ادمی با ارزشه که مرگش خلا بزرگی رو ایجاد کنه……توی همین اردبیل همکار دکتر پیرزاده پول داروی بیماران سرطانی رو میخورد، هر دوتاشون در یک حرفه تخصص بودند ولی ……..ولی از بین رفتن کدومشون ضربه به جامعه ست……………….

    • م-م-م گفت:

     الله سنده شفا وئرسین!!

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     فاتحه جامعه ای که پزشکش تو و امثال تو هستند را باید خواند. تو هنوز صحبت کردن و ادب رو هم بلد نیستی.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      ببین می تونی فاتحه بخونی یا بری قبرستون یا هر کاری خواستی بکنی ,ولی هرگز نمی تونی سختی رشته هماتولوژی رو درک کنی,پس لطفا تو این شرایط نظر نده,همه از قدرت وزیر و رسانه ها با خبرند,این دو جایگاه چیز کوچیکی نیست,من که پزشکم اینو حس میکنم تو محیط کارم نه شما که شبا راحت می خوابی و استرس مریض بد حال و آنکال بودن و کشیک دادن و هزار چیز دیگه رو نداری

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     به مهران مدیری چه ربطی داره؟ از بیان واقعیت هراسانید؟ پس نخبه های رشته های دیگه مجروح یا کشته میشن،علت رو باید گردن کی انداخت،خزا ایشون رو رحمت کنه،و به خانواده داغدارشون صبر بده

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     ممنون از سما پزشک با فرهنگ

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     قشنگ معلومه داری میسوزی فک کردین فقط تو جامعه شما ها زحمت میکشین بقیه خوابن. اتفاقا ایران تنها کشوریه که پزشکاش گونی گونی پول در میارن. غیر از اینکه به فقیرتر شدن مردم کمک کنین چه خدمتی به جامعه کردین خودم شاهد بودم بیمار به دست و پای دکتر افتاده که عملش کنه ولی دکتر گفته بدون زیرمیزی به هیچ وجه عمل نمی کنم این جور جماعتی هستین

    • ل گفت:

     قشنگ معلومه داری میسوزی فک کردین فقط تو جامعه شما ها زحمت میکشین بقیه خوابن. اتفاقا ایران تنها کشوریه که پزشکاش گونی گونی پول در میارن. غیر از اینکه به فقیرتر شدن مردم کمک کنین چه خدمتی به جامعه کردین خودم شاهد بودم بیمار به دست و پای دکتر افتاده که عملش کنه ولی دکتر گفته بدون زیرمیزی به هیچ وجه عمل نمی کنم این جور جماعتی هستین

    • فرشته گفت:

     بنظر میرسه حال شما هم دست کمی از حال قاتل نداره!!!! حتما یه دوره درمان بگیر وگرنه کار دست خودت و دیگران میدی!!°

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     خاک بر سر پزشکی که به هم نوع خودش بگه “برو بمیر”

    • ناشناس گفت:

     لایک

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     جمله اولت با روح شغل بیان شده اصلا سازگاری ندارد و شما یک انسان بی شعور بیش نیستید.

   • ناشناس گفت:

    دكترا كسي رو به قبرستان نميفرستن سوادشو داشته باش بعد نظر بده

    • خ خ گفت:

     چرا خیلی از دکترهاهم مثل همه آدمهای بی وجدان ذره ای وجدان ندارن .همه دکترها که مثل دکتر پیرزاده نیستن .بعضی از دکترها مریضهارو آدم حساب نمیکنن دردشون فقط پول پول پول پول! چطور میگن هر زنی که بچه بدنیا میاره مادر نیست هر دکتری که مطب داره دکتر نیست .خدا بیامرزه دکتر پیرزاده رو

   • خودی گفت:

    خاک تو سرت
    “کاریه که شده؟!”؟!

   • سعيد گفت:

    دقيقا هم به تم هاي مسخره سريال مهران مديري ربط داره كه همه مسائل و مشكلات را به پزشكان نسبت ميدهند. وزير بهداشت هم كه مانند چغندري بي خاصيت فقط الكي شعار ميدهد

    • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

     برادر من اولا اگه میشه مارو هم مطلع کن که چه ربطی داره.
     ثانیا یکمی دندون رو جیگر بذار تا مشخص بشه قضیه چی بوده.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     اشتباه نکن چغندر خوب خواصی داره خوب!!

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اقا یا خانم محترم..ادمای جاهلی مثل شما هستن که با حمایت های احمقانه و کورکورانه فقط برای کمی خندیدن ارزش افراد تحصیل کرده رو پایین اورن…واقعا متاسفم…

    • ناشناس گفت:

     تحصیل کرده !!! ولی اونایی که هدف این سریال بودن تمام اون مدرک هایی بودن که تو هر خونه ای یه سه چهارتاش هست و دور هم همه همدیگه رو دکتر و مهندس خطاب می کنن این ها هستن که در واقع به قول شما ارزش افراد تحصیل کرده واقعی رو پایین آوردن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      طرز فکر یک جهان سومی!

     • ناشناس گفت:

      بهتره به جای استفاده از یه سری کلمات و جملات کلیشه ای و تکراری مثل جهان سومی که تا اینجا 8 بار استفاده شده ،درست و منطقی و مستدل صحبت کنیم. من سالهلست که توی یه کشور توسعه یافته و نه به قول شما جهان سومی دارم زندگی می کنم و به عینه تفاوت چیزی رو که بیان کردم رو می بینم (منظورم مدرک های از نوع سریال مدیری)

   • کوروش گفت:

    تاثیرات غیرمستقیم رسانه ها بر عملکرد مردم کوچه وبازار انکار ناپذیره. آقای مدیری اگه وجدان اخلاقی بیداری داشته باشه نباید امشب خوابش ببره

   • ناشناس گفت:

    تو مواظب خودت باش نکنه بری دکتر یه دفعه به قبرستان بفرستن

   • بهنام گفت:

    متاسفم برای طرز فکر شما

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چه ربطی به رسانه ملی دارد روزانه چندین عدد پرستار و سایر کادر درمان مورد هجوم قرار می گیرند چه ربطی دارد خدا اون بنده خدا را بیامرزد شما خودتون احتمالا پزشک هستین این جوری نوشتین چرا انتقاد به کار پزشکان را به قت یک پزشک متصل می کنید چه مردمی داریم ما

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    روحش شاد زحمت کشیده بود ولی چه ربطی به مهران مدیری و بقیه داره لابد تو آمریکا تک تیرانداز میکشه تقصیر مهران می اندازید از این روانی ها زیاده مدیری اشکالات را در قالب طنز بیان میکنه که خیلی خوبه هر دفعه همه لذت بردن اشتباهاتی هم تو پزشکی شده در همه صنف ها پیش می آید

  • زاگرس گفت:

   ما هم که گاهی وقتها مشکلات امانمان میدهد و پای طنز های آقای مدیری و دیگران مینشینیم بیشتر از شما نباشد کمتر ازشما از این فاجعه غمگین و دلشکسته نیستیم .در کل پزشکان چه در طنز مدیری باشند و چه در مطب خود دوست داشتنی اند البته همه ی انگشتان یک اندازه و یک شکل نیستند. به همه تسلیت میگم روح بزرگش با امام حسین محشور باد.

  • رضا گفت:

   چه ربطی داره به وزیر و صدا و سیما و مهران مدیری. لطفا موضوعات صنفی را قاطی نکنید که اینجا جای بحث های صنفی و انتقام گیری از جامعه و تصورات مردم نیست ضمن تسلیت و آرزوی رحمت و مغفرت برای مرحوم باید عرض کنم که اگه دید جامعه نسبت به جامعه پزشکی مخدوش شده این بخاطر عملکرد بد قسمتی از جامعه پزشکی بوده االبته خیلی از پزشکان هم بودند که در شرایط بد اقتصادی کنار مردم بودند و شرف و وجدان خود رو به پول نفرو ختند ایکاش متوجه اشتباهاتمون بشیم از قدیم گفتند خود کرده را تدبیر نیست

  • خ خ گفت:

   بس کنید بابا هرچیزی که پیش میاد مسخره شو درمیارین چه ربطی داره

  • بردیا گفت:

   آقای بدسلیقه چرا حرف بیربط می زنی ؟ این وزیر از بهترین های بعد از انقلاب است آدمکشی فردی که هزار جور زهرمار می تونه مصرف کنه واز انسان به حیوان وحشی تبدیل بشه چه ربطی به وزیر محترم می تونه داشته باشه؟

  • خانه دار گفت:

   گنه کرد در بلخ آهنگری
   به شوشتر زدند گردن مسگری

  • اتريش گفت:

   چي ميگي تو ؟ هنوز هيچكس دقيق نميدونه چي به چيه .مرثيه سرايي ميكني . مهران مديري رو سننه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. مصطفی اكينچى گفت:

  وای بر ما…..
  افسوس که قدر داشته هایمان را نمیدانیم.
  دکتر انسان والایی بود.
  هزاران افسوس

 7. مهدی گفت:

  خشونت در جامعه اردبیل فراگیر شده است و به مرحله بحرانی رسیده مسوولان باید فکری اساسی کنند.

  • مکتب گفت:

   شونت اردبیل یکe درصد خشونت تهران(مخصوصا اسلامشهر و…)نمیشه
   همش تقصیر این نوجوانان و جوانان کثیفی هست که غرور دارند.
   نیروی انتظامی و قوه قضائیه باید همه اون نوجوانان و جوانان قداره کش و زورگو را تکه تکه کنند

   • ميثم گفت:

    دوست عزيز، آقا يا خانم مكتب،
    بايد دليل وجود اينهمه خشونت برسي بشه، وگرنه تكه تكه كردن جواناني كه توي محيطي خشن رشد و نمو پيدا كردن نمونه بارز پاك كردن صورت مسئله است.
    درضمن هرگز خشونت رو به منطقه سكونت افراد بست نديد.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     اقای میثم
     من حقایقو گفتم-چون خشونت در تهران بیداد میکنه
     همه جوانان تهرانی باشگاه بدنسازی میرن و سلاح سرد حمل میکنند
     ضمنا اگر این قاتل تکه تکه شود نوقت همه به اعصاب خودشان مسلط شده و کسی جرات جرم نخواهد داشت و غرور نوجوانان کثیف شکسته خواهد شد

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      می خوای بعد از تکه کردنش بدن خورشش کنن شما پزشکها کوفت کنین. با این طرز فکرتون. تو این مملکت روزی صد نفر به قتل می رسه چه با چاقو چه آمپول.

     • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

      برادر من اولا اون تعریفی که شما از تهران ارائه کردین ظاهرا خلاصه میشه به اسلامشهر و قرچک و جنوب تهران و … نه خود تهران، ثانیا شما شاید نبود امنیتو با خشونت اشتباهی گرفتین.

    • دانشجوی قنبرآباد سفلی گفت:

     میثم جان به شدت باهات موافقم.

 8. جلال گفت:

  انهایی که باساخت سریال های سخیف قداست وحرمت لباس پزشکی راشکستندبایدپاسخگوباشند
  نوجوانی که مرتکب این جنایت شده گناهی نداردمقصرکسانی هستندکه درذهن افرادپزشک راتبدیل به غول خونخوارنمودندمقصرند
  وااسفا که فریادمان به جایی نرسیدودلقکانی چون مدیری ذهن افرادرادرمورداین شغل خراب کردند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   موافقم

   • باربد گفت:

    دوستان عزیز توجه داشته باشید که مشکل نه برمیگرده به ساخت یک سریال و نه حرمت شکنی پزشکان.
    چرا تا اتفاقی میوفته دنبال مقصریم اونم هرکسی جز خودمون
    سریال مهران مدیری هم واقعیتهای این جامعه متشنج رو حکایت میکرد چند تا از شما می تونید بگید واقعا نیستند دکترانی از این دست.
    اما جای تاسف داره که همیشه روزگار گلچین میکنه و تاوان دکترهای بی وجدان رو باید فرشته هایی مثل دکتر پیرزاده بده.
    امروز انسانیت کشته شد.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     بعضیا ظرفیت دیدن موفقیت کسی رو ندارن برای همین دست به چنین کارا میزنند فقط میتونم بگم پزشکان وپرستاران فرشته نجات هستند

  • ناصر گفت:

   وزیر بهداشت یکی از ثروتمندترین پزشکان ایران است. این را خود او بارها در مصاحبه هایش گفته است که ثروتمند است. او رئیس بیمارستان چشم پزشکی نور است. ولی با این حال اولین کسی که با حرفهای بی پایه اش مردم را به درامد پزشکان حساس و بدبین کرد خود او بود. اولین کسی که حرف زیرمیزی رو پیش کشید خود او بود ولی آخر دست چیزی را اثبات نکرد. بدبینی این جوان قاتل نسبت به این پزشک میتواند به دلیل تبلیغات منفی این وزیر ثروتمند، صدا و سیما برگردد. روح استاد پیرزاده شاد.

   • علی گفت:

    آقای ناصر خان! لطفا اول فکر کنید بعد حرف بزنید نه این که در دهنتونو مثل … باز کنید وهر…. که ازش بیرون اومد رو بگین از آب گل آلود ماهی نگیرید . در هر صنف وجامعه ای هم آدم های خوب هست وهم بد. در صنف پزشکی هم افراد متخلف وجود داردو هم افراد خوب و با وجدان و متعهدی مثل دکتر پیرزاده . هدف وزیر بهداشت برخورد با متخلفین است نه با کل جامعه ی پزشکی .

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    یعنی شما میفرماییدبخاطر مسائل مالی و مبلغ ویزیت احتمالا این اتفاق. افتاده؟

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    با شما کاملا موافقم

   • طوبي گفت:

    موافقم. احسن.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   مشکل مغزی داری تو .برو روانپزشک خودتو نشون بده .کسی فرق فیلم طنز با واقعیت تشخیص نمیده بیمار روانی که باید معالجه بشه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دلقک!!!! اگه شماهم پزشکی پس لیاقتتونه یه دلقک واقعی اداتون رو در بیاره واقعا جامعه به کجا سقوط کرده که یک ادم به خیال خودش تحصیل کرده به یه سریال اینطوری نقد میکنه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   در اینکه سریالهای مهران مدیری یکی از یکی سخیف تر بوده و خواهد بود شکی ندارم ، ولی اینکه انتقاد ازتعدادی از اعضای یک صنف مشوق و یا انگیزه ی قتل آنها بشود هم احمقانه است . انتقاد از مشاغل و صنوف در کشور ما بطور ممنوعیتی مصلحتی و غیر رسمی دارد . در سریال در حاشیه انتخاب صنف پزشک بنظر حساب شده می آمد چرا که با توجه به سطح سواد و همچنین آگاهی از مسائل اجتماعی بنظر میاید سازندگان سریال از این صنف انتظار برخورد مسئولانه تری داشتند . این سریال ( علی رغم تمام ضعفهایش ) برای بالا بردن ظرفیت انتقاد پذیری در سطح جامعه شروع خوبی بود که پرداختن به ناهنجاریهای موجود در صنوف دیگر را نیز در پی می اورد که متاسفانه صنف محترم و مظلوم پزشک اجازه ی اینکار را ندادند . گر چه دیر شد ولی باید بگویم چه بسا اگر آن سریال ادامه پیدا میکرد نتیجه ای غیر از آنچه که حاصل شده بدست می آمد و مهران مدیری میتوانست در ادامه کار تعادل لازم را ایجاد کند ( اگر فرض بر این باشد که محرک قاتل تماشای سریال است که تقریبا محال است ) . هیچ انسان عاقلی تحت تاثیر یک سریال که نصفه و نیمه هم پخش شده انگیزه ای برای قتل پیدا نمیکند . بهتر است بجای فرافکنی و سو استفاده از وضعیت بوجود آمده کمی هم ریشه ای به مسائل نگاه کنیم تا دوباره شاهد چنین فجایعی نباشیم . آقایان و خانمهای پزشک که جزو متمولین جامعه ی ما هستند بجای هیاهویی که برای پخش سریال در حاشیه ایجاد کردند میتوانستند هزینه ساخت یک سریال دیگر را تامین کنند تا هم به گسترش فرهنگ انتقاد پذیری کمک کرده باشند هم جوابیه خود را در قالب یک سریال کمدی دیگر به سریال در حاشیه داده باشند .

  • ناشناس گفت:

   دلقلک خودتی
   هنوز علت و انگیزه قاتل مشخص نشده چی برای خودتون چرت وپرت میگید
   روز جزایی هم هست بترسید از تهمت زدن و متهم کردن

 9. مصطفی اكينچى گفت:

  قابل توجه آقایان محترم نماینده ها و دادستان های محترم
  بعدها هم نگویید که قاتل سنش کم بود و نباید قصاص شود.
  چرا باید آمارهای اینگونه موارد باید زیاد شود؟؟؟
  چه کسی باید جوابگوی همسرفرزند وی باشد؟؟؟
  وهزار چراهای دیگر!!!!

  • مکتب گفت:

   میلیاردها لایک

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    حالا اگه قاتل رو بگیریم تکه تکه کنیم جواب
    گوی همسرشم بودیم؟؟؟؟؟؟تو اروپا که اعدام ندارن چرا اینقد جامعه امنتره؟؟؟

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     بيشين بينيم بابا نه پ قاتل بزنه يكيو بكشه بعد راست راست تو خيابون راه بره،ببين با كيا شديم ٧٠ميليون نفر
     بچش اگه باباشو بخواد تو جوابگويي

 10. مهسا صفرزاده گفت:

  تسلیت به جامعه ایرانی به خاطر از بین رفتن انسانیت ….

 11. جملیه گفت:

  شرم بر جامعه آیی که ناجیان خود را می کشد شرم بر وزیری که اقتدار پزشک را از بین میبرد

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اقتدار پزشک یعنی چی؟!

   • حسینی نیاری گفت:

    اقتدار پزشک رو من بهتون میگم ۵ سال پیش دختر ۷ساله ام دستش شکست دکتر تا زیر میزی رو نگیره اصلا زیر بار عمل جراحی نمی رفت دخترم جیغ می کشید و به من میگفت بابا پس خودت گفتی هر موقع جائیت درد کرد صلوات بفرست خوب میشه چرا خوب نمیشه و من نه جوابی برای دخترم داشتم و نه پولی برای دکتر تا اینکه ۳۰۰ هزار تومنی که خواسته بود بدم عمل کنه از یکی قرض کردم زیر میزی رو دادم عمل کرد فکر میکنم اینو میگن اقتدار پزشک مطمئنم همه پزشکا اینجوری نیستن و خدا به دکتر مرحوم رحمت کند

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     نه اینکه خودت واسه راه انداختن کار مردم رشوه نمیگیری؟نکنه … ای؟

    • علی گفت:

     درسشو خوندیم پولشم می خوایم.اگه نداری برو بده برات دعا کنن.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      متاسفم برای خودت که هیچ توجهی به اون سوگندی که خوردی نداری واون خانواده ات که فکر کردن آدم مفیدی تحویل اجتماع دادن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      متاسفم برای سیستم بهداشت ودرمانی که به امثال تو اجازه در س خواندن در دانشگاهی را میده که با پول بیت المال اداره می شه.

 12. علی گفت:

  قاتل اصلی آقای دکتر مرحوم، جناب وزیر بهداشت، جناب مدیری و صدا و سیما هستن…

  • متاسف گفت:

   سلام،متاسف شدم از خبر.
   اما متاسفتر که برخی بیخود بر اساس عقده های حقارت وزیر محترم و یکی از بزرگترین کارگردانهای طنز سیما و بزرگترین رسانه داخلی یعنی صدا و سیما را هدف سمپاشیهای کورکورانه خود قرارداده بجای حل ریشه ای موضوع فقط دنبال مقصر نما ذهستند.
   اف بر ما که اینگونه زحمات افراد را و عقبه درخشان افراد را با یک لحظه تلخکامی خودمان فراموش میکنیم.
   یا حق با حق تا حق

   • رها گفت:

    عزیز، عقده درجای دیگری است. عقده در این است که جناب مدیری در هر سریالی یک نقش پزشک برای خودش طراحی میکنه و …، عقده در اینه که یکنفر مثل وزیر که خودش کوهی از طلا از طریق بخش خصوصی و … ساخته حالا در جایگاه ریاست رطب خورده و منع رطب میکند و بجای برنامه ریزی مدون و درست، یارانه پول بیمارستان میده( نه یارانه سلامت) و مثل رییس دولت قبل دایم پوپولیستی حرف میزنه و میگه من فساد افشا میکنم و …و متاسفانه مردم تیشه به ریشه درمان خود میزنن وقتی آینده نگری نمیکنن که اگر اعتناد بین پزشک وبیمار و ارتباط روحی این دو به قیمت یک خنده مسخره و یکسری اقدامات پوپولیستی فدا بشه، اول خود مردم آسیبش را میبین.
    توی همین قضیه خانواده آقای دکتر مرحوم آسیب غیر قابل تصوری دیده ولی اگر عمیق ببینی آسیب اصلی را مردم یک استان دیدن که حداقل هر کدام یک فامیل (دور یا نزدیک) مبتلا به نوعی سرطان را دارن!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   بس کنید زشته خجالت هم خوب چیزیه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آقا ویا خانم محترم آقای. مدیری واقعیات. جامعه پزشکی را با طنز عنوان می کند چراکه من خودم از کارکنان بهداشت و درمان هستم 90 درصد پزشکان مین کارهارا. میکنند. شماها. خودتون اصلاح کنید و انتقاد پذیر باشید.

 13. ناشناس گفت:

  واقعا جای تاسفه همچین آدمایی واسه چه حیوونایی زحمت میکشن آخرشم همون حیوون آدم نما میشه بلای جونش

 14. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  واقعا متاسف شدم تسلیت به جامعه پزشکی

 15. نیما گفت:

  تو کدوم مملکت دکتر میکشن ؟! فاجعه هست

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چه ربطی به شغل داره؟ مشکل پزشکان غرور بی جا ست و اینکه خودشون رو تافته جدا بافته میدونند. نسل دانشجویان و فارغ التحصیلان پزشکی دو دهه اخیر ، قداست نام پزشکی را لکه دار کرده اند. مدرکی که به زور ریتالین و …. به دست بیاد چه ارزشی داره؟ پزشکان متعهد و واقعی کم نیستند. این مرحوم هم از دسته پزشکان با قداست و با وجدان بوده اند ، اما بعضی از نخاله های جامعه پزشکی از خون این عزیز به نفع خودشون بهره برداری میکنن و با اغراض کثیف سیاسی همراه میشن. مردم بهترین قاضی هستند و عملکرد پزشکان رو در جامعه میبینند ، با نوشتن چند مطلب و انتشار اون توی جامعه مجازی نمیشه بعضی از کم کاری ها رو پنهان کرد.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    موافقم

    • مهندس گفت:

     موافقم… عده ای طوری در مورد پزشکی صحبت میکنند انگار کسی که پزشک شده شق القمر کرده
     لازمه بدونین که اکثراً خرخون ها پزشک میشن نه باهوش ها
     کدوم پزشکی تا حالا به یه تکنولوژی ای دست پیدا کرده
     الان پزشکا دارن حکمرانی میکنن

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      نه شما خوبی که تو تا فرمول ریاضی بلدی؟ چهار سال درس می خونید ، فک کردید چی کار کردید.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    مدرک پزشکی رو به زور ریتالین پزشکای دانشگاه بین الملل میگیرن که با پول باباشون و از همون 18 سالگی با ماشین 400 میلیونی میان دانشگاه!!!!!
    شما که اینهمه ادعات میشه چطور همه فارغالتحصیلان پزشکی دو دهه اخیر رو با 1 چوب روندی؟
    میدونی همین آقای دکتر پیرزداه هم فارغ التحصیل 2 دهه اخیر بوده؟؟؟؟؟؟؟
    بیشتر فکر کن…
    بیشتر فکر کن…
    بیشتر فکر کن…

   • سارا گفت:

    سلام اقا يا خانم ناشناس.اين جملتون كه مدركي كه به زور ريتالين بدست بياد جه ارزشي داره به نظر خودتون منطقي؟اكه اين ارزش نيست بس ارزش جيه؟؟مثل اينه كه بكي رتبه ي ٢٠٠ كنكور كه با شب زنده داري بدست بياد جه ارزشي داره!!مسخره است واقعا.جرا اينقدر همه مشكلشون شده قداست نام بزشكي؟؟همه ديكه تو جامعه عالين كه ديكه تنها درد ملت ما زير با كذاشتن سوكند نامست؟؟الان يه اهن فروش ١٠ برابر يه بزشك در مياره درحاليكه ٢ كلمه هم سواد نداره.كسي كه با اين اهن فروش مشكلي نداره هيج تازه وقتي همين اهن فروش مريض ميشه يقه ي دكترو ميكيره ازش طلبم داره.بعد أمثال شما ميان ميكن تقصير دكتره جون خودشو تافته ي جدابافته ميدونه!!خوب ادم عاقل اكه كسايي شبا خودشونو با ريتالين بيدار نكه ندارن زن تورو كي بزاوونه؟؟مشكل اينه كه سوكند نامه فقط مال بزشكاست.اكه هر كسي يه سوكندنامه واسه شغلش امضا ميكرد معلوم ميشد كه اخرشم همين دكترا از بقيه انسان ترن.اره مدرك اوني كه از تفريحش كذشته كه تو سالم باشي ارزش نداره مدرك اوني كه با خوردن و خوابيدن بدست اومده اخرشم زبونش تا كف دستش درازه شده ارزش.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    شما يك فرد عقده اي بوده وموقع مريضي بأيد بري دعا نويس

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    تورو خدا یه خرده همه رو به یه چشم نگاه کن.کممونه….عقده ای

  • داش مرتضی : سرور شما گفت:

   فکر کنم تا حالا اخبار گوش نکردی !!!!!!!!!

 16. محمد گفت:

  متاسفانه چند لحظه پیش یکی از بهترین پزشکان اردبیل و فوق تخصص انکولوژی در درمانگاه و در مقابل چشم همه توسط یکی از همراهان بیماران در اثر ضربه چاقو به قلبشون فوت کردند .وای بر ما .وای بر این جامعه نخبه کش
  جناب وزیر مردمی !! خیلی زود کاشته ها تون داره به ثمر مینشینه.تبریک میگم بهتون. حقوق مردم به نحو احسن در حال استیفاست…
  بله الان .اردبیل .یه پسر نادان ۱۵ ساله با تحریک همراهان چاقو رو به قلب نازنین ایشون فرو کرده و بعلت پارگی بطن راست بلافاصله فوت کردند
  آقای دکتر پیر زاده .فوق خون .برادر دکتر اکبر پیرزاده ENT
  دکتر پیرزاده فوق خون مردی بسیار و مودب و محترم. نیم ساعت پیش با ضربه چاقو احتمالا همراه بیمار فوت نمودند. باعث افتخار برای وزیر محترم و دوستانشان در صدا و سیما. . و آغاز فاز ششم طرح تحول با پزشک کشی.
  هر چه فریاد زده شد نکنید این ظلم را،بس کنید این غوغا را،کسی گوش نداد!امروز باید کسانی که آغاز گر دوران پزشک ستیزی در کشور هستند پاسخ گو باشند!از شهادت این مرد بزرگ متاثر شدم اما شرم باد بر دستانی که :بد بودی بدتر کردی!!باید ببینیم موضع جناب پزشکیان چیست؟؟؟!!!!

  • مکتب گفت:

   البته دکتر ها هم خییییییییلی زیاد پول میگیرن و از این مسئله سو استفاده نکنن.ولی قاتل کثیف باید همین فرد ا تکه تکه شود

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دکترا پول زیاد میگیرن چون حقشونه 15 سال درس خوندن کم نیست,جوونیشو میذاره و درس میخونه پس اون پول حقشه

 17. مجيد گفت:

  فقط و فقط وزير بهداشت مقصره،وزيري كه خودش تو بيمارستانش ميليوني و ميلياردي پول ميگيره ولي جامعه پزشكي رو متهم ميكنه

  • ronak گفت:

   شما در تصورت میگنجه که فوق تخصص یعنی چی؟؟؟
   موقعی که ملت دوران دبیرستانشونو با 10میگذروندن این مرد داشته برای کنکور میخونده.
   بعد 7سال عمومی
   2سال طرح
   چهار سال تخصص
   2سال طرح نخصص
   3سال فوق تخصص
   میدونی اینا یعنی چی؟؟؟؟
   بعد میگن پزشک پول زیاد میگیره.
   میگیره نوش جونش.زحمتشو کشیده.حقیقته.هر کی زحمت بکشه حقشو باید بگیره.پس حقوقش با دیملم و لیسانس برابر باشه؟؟؟عدالت اجتماعی چی میشه؟؟؟پس اون همه شب نخوابی و کشیک و درس خوندن چی میشه؟؟؟

   • زاگرس گفت:

    اونا که میگی قسم سقراط رو چند فروختند ؟ بنی آدم اعضای یکدیگرند……….براشون چه معنا میده ؟ انسانیت چی ؟ بیمار داره یا نداره مهمه براشون؟ …… هیچ انسانی نیست که گذشته از دین و مرز و بوم از چنین اتفاقاتی ناراحت نشه . مشکل قاتل ظالم این دکتر مظلوم اینه که از اون ور بام افتاده و شما از این ور بام!نه ….. هزار نکته ی باریکتر ز مو اینجاست …..نه هرکه سر بتراشد قلندر داند…..

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     اينقدر سنك قسم سقراط رو به سينه نزنين . شماهام كه دكتر نيستين مسلمان كه هستين.مكه هرجي تو قران نوشته انجام ميدي؟؟مكه وقتي ميكي مسلمانم به اين معني نيست كه قسم ميخوري به قران بايبند باشي؟١٠٠٪ هستي؟؟دروغ كه ميكي ميكي وأي قرانو زير با كذاشتم؟؟اينقدر اداي ادماي حق به جانبو در نيارين. بسه ديكه.خودتون بشينين يه انسان نامه بنويسين ببينم ٢٠ دقيقة بهش عمل ميكنين

    • سارا گفت:

     اينقدر سنك بقراط رو به سينه نزنين.خود شما كه دكتر نيستي مسلمان كه هستي.مكه به همه ي دستورات قران عمل ميكني؟مكه وقتي ميكي مسلمانم معنيش اين نيست كه دستور زندكيتونو از قران ميكيرين؟؟وقتي دروغ ميكي ميكي وأي قران زير با كذاشته شد؟؟بعد وقتي يه دكتر و ميبيني اكه سوكند نامش و رعايت نكنه انسانيت زير با رفته؟؟جقدر مردم از ديكران توقع دارن.اكه همه انسانيت داشتيم كه احتياج به سوكند نامه نبود.همين شماهايين كه تو ادارات ميكين برو فردا بيا بعد كه مريض ميشين اكه دكتر بكه وقت ندارم برو فردا بيا ميكين بله ديكه دكترا حريصن.همين شماها اكه تو ادارات كار اون دكترو عقب نندازين اونم نميكه برو فردا بيا.همه سنك كمبود انسانيت رو به سينه ميزنن بهتره ادم از خودش شروع كنه

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     شعار نده عقدهاي

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دوست عزيز ، كساني كه از درآمد بالاي پزشكان ميگن اصلا در حدي نيستن كه فرمايشات شما رو حتي درك كنند. اصلا براشون قابل فهم نيست كه وقتي يه عده دارن ولگردي ميكنن يه پزشك داره بهترين سالهاي جوانيش رو صرف علم و مطالعه ميكنه. هيچ پزشكي نيست كه ندونه اگر به جاي درس بره سراغ بيزينس و ساخت و ساز و …. چندين برابر طبابت درآمد خواهد داشت. فقط عشق ميتونه يه آدم رو وارد وادي طبابت كنه.
    من كه اين حرفها رو ميزنم خودم دندانپزشكم و مديرعامل شركت بزرگ بازرگاني. درآمد يك مورد از وارداتم معادل درآمد يكسال طبابتمه. با عشق بيمارانم رو درمان ميكنم و حداقل روزي دويست سيصد هزارتومان به بيمارانم تخفيف ميدم كه اذيت نشن. اونوقت ميرم توي مشاغل ديگه كه هيچوقت هم در معرض اتهام ثروت اندوزي نيستن ميبينم واسه ده بيست هزار تومن بيشتر هر كاري ميكنن. درآمدشون هم به مراتب بيشتر و راحت تر و بي دردسر تر از طبابته.
    اميدوارم جامعه پزشكي برخورد مناسبي با اين اتفاق داشته باشه.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     خدا به خاطر عدالتتون بهتون پاداش بده

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     هزار لایک

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     با سلام. بنده هم پزشک هستم. خبر بسیار تاسف برانگیزی است. از دست دادن چنین نخبه های انسان دوست و شریفی انسان را متحیر و متاسف میکنه. حتما لازم است که علل احتمالی و بستر ساز این اتفاق ناگوار به دقت بررسی بشه . حتما اخبار و برنامه های رسانه ملی میتونه ذهنییت خااصی را به مردم القا کنه. ولی امیدوارم این مسایل به طور ریشه ای بررسی بشه. و خطاب به دوستانی که از در آمد بالا و احیانا خطای پزشکی صحبت کردند باید عرض کنم که درآمد این قشر زحمت کش متناسب با سالهای طولانی و پرزحمت تحصیل آنها است و اگر هم خطایی بوده به طور قطع و یقیین غیرعمد صورت گرفته و هرجا لازم باشد ملاحظه قشر آسیب پذیر جامعه را میکنیم. چون حرفه ما چیزی به غیر از این را ایجاب نمیکنه. و البته فراموس نکنیم هزینه های مربوط به درمان به عهده ارگان دیگری است که بایستی به وظایف خود واقف باشند و قرار نیست پزشک خوب پپزشکی باشد که از جیب خود تخفیف دهد. و حقوق مادی خود را نادیده بگیرید. اینها را لطفا تفکیک کنید.

    • رضا... گفت:

     سلام لطفاً آدرس مطب را بفرمایید ، مزاحم بشیم برای کار دندانپزشکی

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    با خانم روناک کاملا موافقم

 18. سپهر گفت:

  یا خدااااا چه جوری همجین جیزی امکان داره

 19. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  چه جوريه كه من كه ١٠ ساله جراح ارتوپدي هستم ،٢ ميليارد ندارم آقاي وزير١٢٠٠ ميليارد،حالا ايشون پاكن و ما دزد ،و همراهيها بيان ما رو بكشن.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   جانا سخن از زبان ما میگویی
   کسی که بالاترین زیر میزی ها رو گرفته و کلینیک خصوصی جراحی تخصصیش که با هیچ بیمه ای قرارداد نداره زبان زده ، حالا شده دلسوز مردم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   من 25 سال درس خوانده ام و phd گروه علوم پایه هستم نزدیک بیست سال هم عضو هیئت علمی دانشگاهم 2 میلیارد سهله 20 میلیون تومان ندارم.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    جناب منظور من كل داراييمه،نه حساب بانكيم،در ضمن اگه شما با ٢٥ سال كار نتونستهي يه خونه ٣٠٠ ميليوني بخري مشكل از من نيست از خودت هم هست ،من ١٠ سال بجز تعطيلات ١٨ ساعت كار كردم شما چي ،حداكثر ٤ ساعت در روز ،من هم هيّئت علميم،صبح ٦ ساعت دانشگاه و بيمارستان ،عصر مطب ،شب اتاق عمل ،ميشه ٥٠ سال كار كردن جنابعالي كه در ضمن من ٧/٥ سال پزشكي خوندم ،٥ سال تخصص و ٢ سال فلوشيپ و ٥ سال هم طرح عمومي و تخصص.!!! شما ٤ سال ليسانس ٢سال فوق ليسانس ٢سال دكترا ،تحصيلات من ٢ برابر شماست.كارگر ها با ٢٥ سال كار ديگه تا الان يه خونه ٣٠٠-٤٠٠ تؤمنّي دارن.

    • ناشناس گفت:

     سلام بر آقای دکتر از خود راضی
     جامعه ای که ملاکش مدرک باشه و نه شعور ، همین میشه که شما ندیده و نشناخته دیگران را متهم می کنید ..

     • ناشناس گفت:

      اونقت ببخشید تو کدوم جامعه به مردم واسه شعورشون پول میدن ؟؟ د چرت نگو دیگ برادر من تو همهی مملکت ها ملاک مدرکه …ب کسی نمیگن که وااای چقد تو شعور داری بیا ی پولیت بدیم

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     جناب دکتر پزشکی از کی دوره دکتری در ایران 2 سال شده، این دوره حداقل چهار سال است و بنظر من این موضوع بایستی آسیب شناسی شود و هر کسی اظهارات شخصی خودش را بیان نکنند. برای هر عملی علت و عللی است. و تا زمانی که علت ها مشخص نشده نمیشه قضاوت کرد.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      من دیشب عرض کردم بایستی آسیب شناسی بشود و انگیزه قتل مشخص شود، ضمن تسلیت به بازماندگان آن مرحوم، خدا را شکر قتل مربوط به حرفه پزشکی و رابطه بیمار و پزشک نبوده است، اما در این میان یک عده پزشکان سود جو « لازم به ذکر است جامعه پزشکی بسیار قابل احترام است اما در بین این قشر هم آدم های نخاله هم پیدا می شود و اینگونه نیست همه این جامعه پزشکی معصوم باشند» وجود دارند که از هر فرصت برای سو استفاده و بهره برداری به نفع خود استفاده می کنند، بنظر من طرح نظام سلامت باید در کشور باید اجرا شود همان طرحی که در جامعه انگلستان اجرا میشود و جلو سو استفاده برخی افراد گرفته شود و لطفا اگر شخصی به خاطر پول پزشکی این رشته را انتخاب کرده و می خواهد هی منت سر مردم بذاره لطف کنه بره دنبال شغل دیگر چرا که این شغل برای کسب درآمد نیست و باید عاشق باشی تا بتوانی یک پزشک خوب بشی این شغل مثل شغل مبارک مادری است و بدون منت وپول وریا باید باشد.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     با عرض تسلیت خدمت همه ی هموطنان عزیز و بیماران آقای دکتر. که بعد از ایشان قطعا. در روند درمانشان با مشکل مواجه می شوند، جای هیچ شکی نیست. که برنامه ی آقای مدیری روی اعتماد بیماران به پزشکان تاثیر داشته. من دانشجوی سال آخر دندانپزشکی هستم. درس هایی که ما می خونیم قابل مقایسه با دوستان پزشکی نیست ولی با این وجود بسیار طاقت فرسا هستن پس فقط کافیه به زحمات جناب دکتر طی دوران تحصیل و بعد از آن و هزینه ای که طی دوران تحصیل دولت متحمل می شود فکر کرد تا به عمق فاجعه پی برد، به امید سلامتی و موفقیت همه ی پزشکان دنیا
     خداوند جناب دکتر را مورد آمرزش قرار دهند که بسیار مظلومانه به قتل رسیدند، روحشان شاد

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      همه استادامون میگن، درجه سختی پزشکی به دندون 100 به 1…………..

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     دکترا دو ساله؟؟؟؟؟خخخخخ

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     خجالت بکش حیا کن کل تحصیلاتت دو ریال هم نمیارزه مشکل درآمد شما نیست مشکل نحوه فکر تونه از همین جمله 4 سال لیسانس دو سال فوق لیسانس و 2 سال دکترایی که فکر میکنی بقیه گرفتن نوع فکرت مشخص میشه جانم برای رشته های علوم انسانی فنی مهندسی کشاورزی و علوم پایه اگه کسی دکترای دو ساله گرفته مارو هم خبر کن یا اگه فکر میکنی کترگرهای 25 سال سابقه خونه 300 میلیونی دارن نشان دهنده بیگانگی جامعه پزشکی از وضع جامعه است. شما پزشکان در شبکه های اجتماعی دارید قضیه قتل این مرحوم رو به صورت قتل پزشک به دست وحشی ها نشون میدید (از نظر شما جامعه به دو دسته پزشکان و وحشی ها تقسیم میشه) من به شخصه پزشکی که این نحوه تفکر را نداشته باشه ندیدم

    • صبا گفت:

     من هم رشته علوم پایه هستم، اغلب رشته های علوم پایه دوره ارشد 3 ساله دارند و محض اطلاعتون دوره phd هم برای این رشته ها حداقل 4 سال هست. اینقدر فکر نکنید فقط شما زحمت میکشید. من یعد از 7 سال درس خوندن و ارشد گرفتن در یک رشته سخت دانشگاهی، کار کردن با حقوق ماهیانه 2 میلیون تومان برام مثل رویاست در حالی که دوستان پزشکم بعد از 7 سال پزشکی عمومی، در طرح دو سالشون ماهی 2 میلیون رو به راحتی میگیرن.

     • دکتر سارا کرامتی گفت:

      اون وقت شما طی اون هفت سال سخت،کشیکم دادید؟چشماتون از فرط بی خوابی سوخته؟تاحالا مسئولیت جان کسیو به عهده گرفتید؟تا حالا استرس مریض بد حال داشتنو تجربه کردید؟اون دوستان پزشکتون که درآمدشون رویای شماست درکجا دارند دوره ی طرحشونو می گذرونند؟در روستاهای دورافتاده و بدون امکانات و دور ازخانواده.آیا شما هم بعد از گذراندن این هفت سال مجبور به تحمل این تبعید اجباری هستید؟
      اگرچه منکر زحمات فارغ التحصيلان رشته های علوم پایه نیستم اما شرایط رشته ی پزشکی بسیار سخت و طاقت فرساست بنابراین اختلاف دستمزدشان با فارغ التحصیلان رشته های علوم پایه کاملا منطقی و منصفانه است.

    • داش مرتضی : سرور شما گفت:

     وای بر ملتی که شما دکترش باشید !!!! درست که درس خوندی و زحمت کشیدید اما حیف که شعور اجتماعیتون با این طرز فکرتان مشخصه خیلی دون پایه و پست تشریف دارن ! با کفشهای دیگران راه نرفتید که زود قضاوت میکنید!!! شعور یه مدرک نیست دکتر از خود راضی که نشسته ای دو دو تا چهارتا میکنی که چون فلانی کارگر است یا لیسانس یا…. من خودم باشم جلوم از این حرفهای چرت و پرت بگی خودم……… ادب داشته باش

    • طوبي گفت:

     من ٧سال پزشكي ،٥- 4 سال تخصص و ٢ سال فلوشيپ
     شما ٤ سال ليسانس 3سال فوق ليسانس 5سال دكترا
     تحصيلات من ٢ برابر شماست
     اصلاح بشه.
     اين طرز گويش اصلا جالب نيست ااااا

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    جدی می گید؟
    من فوق لیسانس سازه ام و 3ساله بیمه دارم و ماه پیش تونستم با پس اندازم وام ماشین 40تومنی بخرم
    پولاتونو کجا خرج می کنید دوست من؟!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   حق با شماست تمام دارایی و درآمد حق شماست و براش زحمت کشیدید جامعه پزشکی برای چیزی که داره زحمت کشیده متاسفانه مردم ما فقط دنبال حساب کردن دارایی دیگران هستند

 20. رامین گفت:

  آقا ببینین علتش چی بوده مگه همینطوری دکتررو میزنن میکشن تحقیق بشه انگیزه قتل رو مشخص واعلام بکنند

  • مکتب گفت:

   علتش … بودن قاتل … هست.این قاتل باید همین فردا تکه تکه بشه.همچنین همه ادم کش ها
   هر خانواده ای که از قصاص بگذرد به کل مردم ایران خیانت کرده

 21. رضا گفت:

  نگران نباش

  نگران نباش عزیزم موهایت خوشگلند بازهم
  فقط کمی به هم ریخته
  فقط کمی انگشتان خانمت را می خواهد شانه اش کند
  نگران نباش
  فقط کمی صورتت سفید شده
  آخر خون از دست دادی
  فقط کمی کف اتاق CPR سرتاسر غرق خون است
  فقط كمي پیراهن سفیدت سرخ سرخست مثل آفتاب غروب
  نگه کن کمی هم در دستم و میان انگشتانم خونت زندگی میکند
  کمی آستین روپوشم خونی شده
  مهم نیست
  روپوش که نباید همیشه سفید سفید باشد
  مثل دلت سفید
  مثل رویت سفید
  می دانی چه سفیدی میگویم؟
  سفید مثل دانه های اولین برف اردبیل و تمیز
  نگران نباش تمیز تمیزی
  تمیز مثل همیشه
  فقط کمی خنده هایت خشک شده
  نگران نباش عزیزم
  نگران نباش

 22. یونس گفت:

  وقتی معلم رو سر کلاس با چاقو میکشند باید منتظر سایرین هم بود. با سیاستهای غلط و مغرضانه که با نظام آموزش پرورش رفتار میکنند شیرازه امور تربیتی از هم پاشیده شده
  همین دیروز معلمان رو درب مجلس کتک و سرکوب کردند
  دیگه چه انتظاری از نوجوانان میشه داشت؟

 23. مصطفي گفت:

  آقای وزیر امشب آسوده بخواب که شیرخوار سه ماه اش بیدار است!

  خبر کوتاه بود:
  امروز صبح دکتر پیرزاده درگذشت.
  فوق تخصص خون. اردبیل.
  حین ویزیت در منزل. فوق تخصص خون ویزیت در منزل میکند. لطف مضاعف.
  علت مرگ: چاقو خوردگی! درست وسط قلب.
  به اندازه سن قاتلش فقط درس پزشکی خوانده بود!
  تسليت، نه به جامعه پزشکی. به جامعه، به انسان.
  تبریک هزارباره به دولت، به شخص وزیر، به رسانه ی ملی. به مهران مدیری. به همه ی آن هایی که وجدان برایشان تک واژه ی دور از نظری بود شبیه به همین تک واژه ی “مرگ” که دکتر پیرزاده را گرفت و برد.

 24. 1 گفت:

  خداوند به خانواده خصوصا همسر ایشان صبر عطا کند
  رسانه های ما یا فیلم های مهران مدیری به کسی یاد ندادن با قمه توخونشون دکتری که برای لطف اومده رو بکشند
  کسی که این قاتل وتربیت کرده وقاتل پرورش داده موجب تاسف هستند
  این وسط از وزیر شده مقصر تا طنز مهران مدیری ولی قاتل و خونواده قاتل فقط یک وسیله هستن
  قمه یه سلاح سرد هست.دکتر بیچاره با چاقوی آشپز خونه که به قتل نرسیده با قمه کشته شده
  چرا بچه ها جرات دست گرفتن هر وسیله ای رو داشته باشن؟
  اشکال از خانواده وتربیت قاتل هست

 25. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  شرم بر وزیر نخبه کش

 26. فرهاد گفت:

  حقه شه . همه پزشکا دزدن. ما از وزیر حمایت می کنیم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   فرهاد خان،متاسفم كه عقده پزشك نشدن داري،در ثاني جناب وزير خودش پولدارترين پزشك كشورن،ميگن من جراحي كردم عمل كردم اينقدر پول دارم،استاد ايشون دكتر فرخ در مشهد با اون همه سابقه و حادق و معروف بودن ،با سابقه خيلي بيشتر از ايشون كلا يه خونه دارن و يه مطب ،اين رو چه جوري توجيه ميكني حالا توي همه قشرها ممكنه آدم ناجور باشه به همه تعميم دادن خلاف اسلام و إيراني بودنه

  • مهناز گفت:

   شما که نوشتید حقشه دزده حقته که شبی به علت عدم دسترسی به پزشک بمیری یا بچه و عزیزت توی بغلت جون بده . شما فقط یک آدم عقده ای هستی که اگر الان در دانشکده پزشکی رو برات باز میکردن به سر میرفتی تو که دکتر شی. نه خبر از بدبختیای پزشکا داری نه ذره ای انسانیت اخلاق یا حتی شعور در تو هست که با مرگ انسانی ابراز خوشحالی نکنی . نفرین بر تو و امثال تو.

  • ye shahrvand گفت:

   جناب شما اصلا متوجهی چه حرفی میزنی!! این فاجعه است.. من نه پزشکم نه هیچ کس دیگه ای ولی میدونم چقدر پزشک شدن زحمت میخواد اگر حتی یه آدم معمولی هم به این روش به قتل میرسید نه شما نه هیچ کس دیگه ای حق زدن این حرف و نداره حالا بماند که ایشون از افراد متخصص تو این مملک بودن. شما اگه خودت توانایی پزشک شدن نداشتی حداقل یکم شعور داشته باش واسه خوانواده ایشون تصلی خاطر باش نه اینکه داغشونو بدتر کنی!با وجود چنین طرز فکرایی تو جامعه این فجایع دور از ذهن نیست!!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   ایشالاه قاتل سراغ خودتو خانوادت بیاد که همچین حرفی میزنی… اون هر کسی نبود پدر و همسر یک خانواده بود…!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اگه حقشه پس انشاله به سر خودت بياد، بدبخت عقده اي. دزد هم خودتي.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   عقده ايييي
   عقده كدوم نداشته هات رو ازيه دكتري ميخواي بگيري كه خودش با يتيمي بزرگ شده بود و با همت خودش به اينجا رسيده بود
   لياقت تو همون دكتراي زيرميزي بگيرن كه اندازه سگشونم برات ارزش قائل نيستن!!!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آقای مدیری شمایین؟؟؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   نفرین بر تو….

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دزد پدر بی پدر و مادرته

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   شما خیلی غلط میکنین

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   کاش تو رو میکشت

  • کوروش گفت:

   دوست عزیز با اخلاق ودزد ستیز،کسی که اینجوری همه پزشکان را دزد می دونه میشه حدس زد که خودش چیه و چکاره است یه خورده هم به خودت و اطرافیانت نگاه کن

  • 100 گفت:

   خیلی ناراحت شدم از نظرتون همین اخرای سال 93 تو بیمارستان بقیه ا… متخصص قلب دکتر مرتضی خدا پرست یکی از بستگان ما رو نجات دادن تازه تو درمانگاه که بسرعت به بیمارستان انتقال دادن که اونجا هم تیم دکتر دادجو زحمت کشیدن .
   واقعا ممنونیم ازشون

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   شعور داشته باش…اگه حق یه آدم با ارزش اینجوری مردن،حق یه آدم بی ارزشی مثل تو چه جوری مردنه؟انشالله سرت بیاد تا بی پدر بزرگ شدن رو به چشم ببینی.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    من نمی دانم شما کجا تربیت شدید، اما اگر یک تحصیل کرده هستید باید کلام شما نافذ باشد و اثر گذار، این نوع برخورد داخل زشت شما را نشان می دهد.

  • نوشان گفت:

   قسمت شما بشه این حق

 27. حسین گفت:

  مقصر دکترپورفرضی است

 28. Ss گفت:

  قاتل واقعي كيست؟
  باكمال تاسف مطلع شديم كه جامعه پزشكي يكي از سرمايه هاي ارزشمند خود را با ضرب كين از دست داد

  اما ان نوجوان ضارب اوست نه قاتلش!
  قاتلش را در ساختمان عريض و طويل شهرك غرب جستجو كنيد كه متولي اش براي رسيدن به توهماتش پا بر حيثيت صنفش گذاشت و از همكارانش نردبان ترقي ساخت و هر صبح و شام مردمي دهن بين و سبك مغز را بر عليه پزشكان تحريك و كرد و اين ذهنيت را بر انان القا نمود كه هدف سرمايه هاي علمي كشور نفع فرد است نه تسكين درد

  قاتل را در برج پارك وي بجوييد كه صداي كينه است و سيماي وزير!!

  قاتل را در نظام صنفي بي كفايتي جستجو كنيد كه هرچه بر سر صنفش امد، از سنگ صدا برخاست و از انان نه
  مطمئن باشيد در صورت مجازات ضارب هم خواهند سرود كه نوجواني داغدار را كشتند بخاطر پزشكي طماع!!!!

  وچه زيبا گفت كه تا ريشه نخشگد، قطع شاخسار جز تقويت نخواهد بود😔😔

 29. علی گفت:

  پورفرضی ضعیف ضعیف است

 30. مینو گفت:

  به مهران مدیری چه ربطی داره بابای منو همین بیمارستانا سر پول کشتن

 31. رحمان گفت:

  در اغاز کلام خدا رو شکر میکنم که پزشک هستم و به ملت شریف ایران خدمت میکنم
  و از خداوند میخواهم همیشه مرا یاری کند که همچون ابو علی سینا و دکتر پیرزاده دلسوز بیمارانم باشم.
  بنده جناب آقای دکتر را از زمان تحصیل در دانشکده پزشکی تبریز خوب میشناختم و همیشه ایشان را الگوی خود میپنداشتم و خواهم داشت
  در سالهای گذشته وزارت بهداشت و درمان ودر کنار ایشان رسانه های داخلی و هنر مندان به ظاهر توانا که الت دست گروه های منجمدالعقل بودند برای نشان دادن عامل تمام بدبختی مردم ایران وتوجیح فقر و اختلاف طبقاتی موجود اقدام به زمینه سازی برای هدف قرار دادن قشرمقدس
  پزشکی کردند تا این باور غلط را که پزشکان پول مفت به جیب میزنند در ذهن مردم بگنجانند وافکار عمومی را از دزدی های میلیاردی اقا زاده ها دور کنند,
  بنده از وزیر بهداشت میخواهم استعفاء بدهند و وضعیت جامعه پزشکی را از این بدتر نکنند

  • بهنام گفت:

   موافقم……بهترین همدردی برای خانواده ایشان استفاء وزیر است و نه سفر عوام فریبانه ایشان به اردبیل.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    یک نفر هم پیدا شده از حق ملت دفاع کنه همه شاکی شدید

    • کوروش گفت:

     خیلی درب وداغون وحقیر و…………هستی

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     کاش تو رو میکشت

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     به نظرتون كشتن ادمها دفاع از حقوق ملت است؟ پس ما بايد بيايم تمام كساني رو كه اختلاس كردن تا نانوايي كه نون رو گرون كرده همه رو بكشيم چون ميخوايم از حقوق ملت دفاع كنيم . به بچه هامون چي ميخوايم ياد بديم؟ اون زماني كه مريض ميشيم و درد داريم يا بچه امون مريض ميشه اگه همين دكترها نباشن چه خاكي بايد به سرمون بريزيم . وقتي لوله كش مياد خونه امون حتي اگه بفهمه كه مشكلي وجود نداره حق اياب وذهاب رو ميگيره واقعا توقع داريم پزشك پول نگيره؟

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    تازه افتاده تو ظرف عسل، چرا واسه مرگ یه نخبه بکشه کنار، اینم مثل بقیه وزرا بی تفاوت به اتفاقای کشور، عسلو بچسب

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    چه ربطی به وزیر داره … مردم کلا تو ایران دیوونه شدن وزیر چه کاره است؟ اون بی بته ای که میزنه یکی رو میکشه رو باید ریشه یابی کنن … امروز دکتر و کشته فردا یکی دیگرو …

  • sara گفت:

   سلام به وزیر چه ربطی داره ایشان بهترین وزیر بهداشت در طول دوران بعد از انقلاب هستند و من واقعا دوستشان دارم طرحهایی که ایشان ایجاد کردند را فراموش کردید

  • مریم گفت:

   خیلی خوب تشریح کردید’

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   پزشكي و غلط ديكته اي داري؟
   واي به ما با پزشكايي مثل تو توجيه نه توجيح!!!!!!

 32. مینو گفت:

  به مهران مدیری چه ربطی داره همین بیمارستانا بابای منو سر پول کشتن البته دکترای خوبم داریم ولی تر خشک باهم میسوزه

 33. بهنام گفت:

  جناب وزیر بهتر است اصلاح را از وزارت خانه خودشان و در وحله اول از خودشان شروع کنند که … زمینه ساز چنین فجایعی شده اند

 34. پ گفت:

  واقعا متاسف شدم. روحشون شاد.

 35. حميد گفت:

  سلام علیکم

  تقریبا اکثریت قریب به اتفاق صحبتهایی که در مورد وزیر بهداشت شد، حول شخصیت حقوقی ایشان بود و ارتباطشون با مردم و پزشکان.

  طبیعتا زمانی که وزیر بهداشت در صحبتهای چند روز قبل، با خطابی عام رو به پزشکان، اونها رو مسیول بدبختی ملت میدونه و عامه پزشکان رو زیاده خواه میدونه بایستی به طرف مظلوم قضیه هم حق داد که از حیثیت و حق خودش دفاع کنه.
  احتمالا نظر وزیر بهداشت، تعداد خاصی از متمکنین پزشک از جنس خود ایشان بوده که میلیارد در میلیارد ثروت دارند ولی چرا مخاطب عام رو کل پزشکان قرار میده و از اون مهمتر چرا زورش به همین همکیشان بسیار ثروتمند محدود، نمیرسه و فقط به جیب سایر پزشکان که درآمد محدودی دارند، دست درازی میکنه؟
  .
  خوب، طبق خبرها اومده که در زندگی و شخصیت حقیقی، ایشون هزار میلیارد تومان ثروت دارند که همه هم بدون رانت و با زور بازو و عرق جبین خودشون به دست اومده.
  حالا یک نکته:وزیر بهداشت، سال ۵۶ وارد دانشکده پزشکی شده و سال ۶۵ دوره پزشکی عمومی رو تموم کرد یعنی ٩ سال (دوره پزشکی عمومی ٧ ساله).…در این ٩ سال ایشون ٣٣ ماه سابقه خدمت جهادی داوطلب داره و به علاوه ١-٢ سال در اوایل دهه ۶٠ ، هم بخاطر انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها بسته بود…با اما و اگر قبول می کنیم که بدون هیچ شبهه ای ایشون دوره عمومی رو تموم کردن و ٣ سال بعد یعنی در سال ۶٨ وارد تخصص چشم پزشکی شدند و به مدت ۴ سال اون رو ادامه دادند تا سال ٧٢ . در دوره تحصیل تخصص، کار خصوصی ممنوع هست پس در واقع ایشون از سال ٧٢ وارد عرصه کار خصوصی شدند و تا سال ٩٢ که وزیر شدند حدود ٢٠ سال کار کردند تا توانستند ١٠٠٠ میلیارد تومان سرمایه داشته باشند.
  .
  حالا یک ضرب و تقسیم ساده:

  1,000,000,000,000 Toman ÷ 20 SaL = 50,000,000,000 Toman
  یعنی سالی ۵٠ میلیارد تومان

  که اگر تقسیم بر ١٢ ماه بکنیم میشه به عبارتی ماهی 4,166,666,666 تومان و روزی 138,888,888 تومان.

  تازه تعطیلات رسمی و پنجشنبه جمعه ها هم که معمولا تعطیله رو حساب نکردم.

  شما بفرمایید چطوری باید بنده تحصیل کنم و بیمارستان خصوصی تاسیس کنم که از همون روز اول، هر روز حداقل صد و چهل میلیون تومان درآمد داشته باشم؟؟؟

  به علاوه خمسش و مالیاتش رو هم داده باشم که در نهایت اینقدر مونده باشه.

  انشاءالله که راهی داشته و از مسیر حلال بوده…خوب این رو قبول میکنیم که حلال و طیب و طاهر بوده و هست حالا شما بفرمایید چرا اگر همچین راه حلالی وجود داره، وزیر محترم بهداشت نمیخاد بذاره که بقیه پزشکان هم از همین مسیر حلال و با عرق جبین، به همچین ثروتی برسند؟؟؟ و چرا حالا که نوبت به سایر پزشکان رسید، همین مسیر حلال کسب درآمد ایشون، اسمش شده زیاده خواهی پزشکان؟؟؟
  .
  ایشون بذاره که بقیه هم از مسیر حلالی که ایشون کسب درآمد کردند، درآمد چند میلیاردی (حالا ١٠٠٠ میلیارد نخواستیم) داشته باشند، اون پزشکها هم قول میدن دو برابر آقای وزیر بیان تو کاروانهای سیستان و بلوچستان و خدمات رسانی به ملت.

  مصداق اقدامات عوام فریبانه وزیر بهداشت، بیت پرمغز زیره:

  خرج که از کیسه مهمان بود
  حاتم طایی شدن آسان بود

  تمام

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   شما هم اگر با بزرگان حشر ونشر داشتید بهتان یه دعا یاد می دادند بخوانید به پول حلالتان فوت کنید چند برابر می شود.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   یعنی بیکار به تو میگن. واقعا برات متاسفم به جای اینکه حساب جیب خودتو داشته باشه، میشینی درامد مردمو حساب میکنی، فقر فرهنگی یعنی این. وقتی حرص و طمع پول وثروت که بیشترشو در نتیجه از دست رفتن اعتقادات و اخلاق و هویت انسانی می دونم ، تو جامعه روج پیدا کنه و اپیدمی بشه، از این بیشتر نمیشه انتظار داشت. از راه صحیح و درست هم میشه درامد خوبی کسب کرد، به شرط اینکه ادم توانایی های خودشو بشناسه. مشکل جامعه ما اینه که جوونا نشستن تو خونه، توقع دارن یه شبه و از هر طریقی ثروتمند بشن، نه عزیز دلم مزد آن گرفت که کار کرد.

 36. سحر گفت:

  خدا رحمتشون کنه…از نزدیک ایشونو میشناختم…حتی تو مهمونی اسم گذاری فرزندشون هم حضور داشتم…امیدوارم این موضوع خیلی سرسری گرفته نشه و موضوع تا اخر پیگیری بشه…..

 37. مهدی گفت:

  باعرص تسلیت به خدمت عموی دکتر داود پیرزاده و خانواده محترمش و فرزنده محترمش دلها پر از غم اندوه شده تنها می توانم بگم خود دستگاه قضایی مسول این فاجعه هست جواب خانواده این دکتر را کی می تواند بدهد اگر دستگاه قضایی عرضه دارد ظرف 3 ماه قاتل را در ملعه عام قصاص کند تا همه بدانند حکومت اسلامی بازم هم حکمت علی هست اقایی لاریجانی اگر برای برادتون اتفاق می افتاد باز هم 5 سال پرونده قتل را کش می دادین دکتر روحت شاد

 38. موسي الرضا گفت:

  با عرض تسلیت به جامعه یتیم پزشکی ایران.
  سناریوی بعدی اینه مدافعان بی شرف گذشت و عطوفت ، راه میفتند و شروع میکنند رضایت اون قاتل رو از خانواده داغدار دکتر بگیرند. شاید اون دلقک احسان علیخانی رو هم جلو بندازن که دل عالم رو برای قاتل کباب کنه و پزشک رو بدهکار هم بکنه!

 39. حمید ایمانی گفت:

  خوب امثال مثل تو میشن قاتل دکتر پیرزاده نازنین!
  متاسفانه دکتر نمیدونست داره به کثافتایی مثل تو خدمت میکنه
  من از بیماران دکتر بودم.بسیار شریف بود
  از هر کسی که یکبار توسط ایشون ویزیت شده باشه میشه صحت این موضوع رو پرسید
  مرحوم در اردبیل به خوبی شهره بودن
  خداوند بیامرزدش

 40. علي گفت:

  چه کسی مردم را از جامعه پزشکی رو گردان کرد
  چه کسی در برج ها و بیمارستان های میلیاردی نشست و به رسانه ها گفت پزشکان تا زیر میزی نگیرند عمل نمیکنند؟
  چه کسی بدون صحبت از درآمد میلیاردی خودش از پزشکان با درآمد های نجومی به مردم گفت؟
  چه کسی قشر تحصیل کرده را به تاجرها و دلال ها تشبیه کرد؟
  چه کسی؟
  چه کسی؟
  .
  .
  .
  بی شک آن پسر 15 ساله نبود که اینها را گفت
  او فقط اینها را گوش داد.

 41. رحمان گفت:

  با عرض تسلیت به خانواده محترم جناب آقای دکتر پیر زاده,
  آیا وزیر بهداشت و یا دلغک های رسانه انحصاری صدا و سیما میتوانند برای لاپوشانی کردن دزدی های میلیاردی اقا زاده ها
  و توجیح فقر و اختلاف طبقاتی حاکم بر جامعه با سیاه نمایی و تخریب چهره قشر دانا و دلسوز پزشکی,افکار جامعه را از
  این همه فساد که به تازگی بوی گند ان در حال متساعد شدن است,دور کنند؟ جواب روشن است نه نه هرگز,پس
  از وزیر بی کفایت استعفاء استعفاء
  استعفاء بده تا کار از این خراب تر نشود

 42. محمد نافعي گفت:

  دل من ميسوزد كه قناريها را پر پستند ، و پر پاك پرستوها را بشكستند و كبوتر ها را ؛
  آه كبوتر ها را –
  در كوچه تنگ و تار سردي گم شد ،
  پشت تنه چنار زردي گم شد ،
  مرداد رسيد ، جامعه گفت به من
  يك روز در اين ديار ، مردي گم شد.
  خانواده محترم دكتر پيرزاده عزيز ، شرمنده ايم ، بيش از هرچيز شرمنده فقر فرهنگي مان هستيم كه خود نميدانيم به جرم كدامين گناه ناكرده بايد سياهپوش دانشمند فقيدي باشيم كه اينبار دست هاي پنهان كه نه دست هاي آشكار آنهايي سياهپوشتان كرد كه مدتهاست مردم را تحريك به واكنش در برابر مظلوميت پزشكان نموده اند . روزگار حق شما را از كساني كه گستاخي در برابر فرشتگان زميني نجات بخش انسانها را در عوام به حدي رسانده كه اينگونه قدر ناشناسي را به اوج برسانند خواهد گرفت . مقصر هيچگاه آنكه چاقو به دست ميگيرد نبوده و نيست بلكه مقصر واقعي آنانند كه جسارت و گستاخي در برابر ناجيان زميني را آموزش ميدهند . اما بازندگان واقعي خود آنانند مگر در هر قرن چند انسان فرهيخته پرورش مي يابد .
  و در نهايت شرمنده ايم كه پوشش خبري صدا و سيماي فرمايشي مان به اندازه يمن ، سوريه ووو پوشش نميدهد اين داغ بزرگ را بر جامعه پزشكي كشور .

 43. محمد گفت:

  ابتدا باید شخص وزیر به علت از بین بردن اعتبار جامعه پزشکی محاکمه بشه.
  وای بر این فقر فرهنگی ملت ما…..

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   احسنت

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    بنظر من شما از آن نوع پزشکان مریض الاحوال هستید و فقط به فکر پول و منافع جیب خود هستید ، آقا هنوز شما معنی پزشکی را نمی دانید ، پزشک مانند یک مادر باید عاشق باشه که این رشته را بخواند نه اینکه به فکر پول و درآمد ، اگر بفکر پو، شغل، مقام هستی بدان اشتباهی رفتی پزشکیهرچه سریعتر راهت را جدا کن و از جامعه پزشکی بیرون بیا

 44. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا به خانوادش صبر بده،اولا به قول دوستمون،چاقوی آشپز خونه که نبوده ،قمه بوده،،،پس معلومه طرف ارازل بوده،دوما مهران مدیری بیراه نمیگفت،،،خودمن سه ساله چشممو به خاطر بی احتیاطی یه خانم دکتر که داشت با خواهر گفته هاش تلفنی، وتوی مطبش حرف میزد،از دست دادم،هفت بار آواستین داخل چشمم تزریق کردم،که باعث آب مروارید هم شده،،وهیچ کسی هم جوابگو نبوده،،،تازه وقتی به بیمارشتان شکوائیه دادم،یه هفته بعد زنگ زدند که خانوم دکتر علیه شما مدارکشونو آماده کردن،،منم شکوائیه رو پا ره کردم سپردمش به خدا و وجدانش،،،اگر داشته باشه،،،،پس زود قضاوت نکنید

 45. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  وزير بي كفايت ،بايد محاكمه بشه يكسال و نيمه ميگن بلاتين فلان مارك رو بذارين براي مريضها ،هر چي همه گفتن اين وسائل استاندارد نيست قبول نكردن گفتن وسيله ايراني،اينقدر بيماران بودن كه چند بار ما عمل كرديم،حالا ميگن از تير اين وسيله ايراني استاندارد نيست چه كسي جوابگو ست حداقل استعفا

 46. asadpoor گفت:

  ۱-روح این مرد زجمتکش شاد.
  (((فاجعه بار بودن قتل تنها اونکولوژیست استان بخت برگشته یِ اردبیل به قدری شدید است که نه کلام را توان بیان است و نه حقیر رو توانِ تایپ)))
  ۲-مرداد و شهریور رویایی استان اردبیل از لحاظ رونق گردشگری و بالطبع گردش مالی بسیار بالا با این افتضاح “روحی-روانی” یک نوجوان ۱۷ ساله به گند کشیده شد چرا که هم اکنون شبکه های خبر و اول سیما در حال پوشش شدید خبری هستند و این قصه به احتمال قوی سر دراز خواهد داشت. به نظر می رسد بررسی سریع و خارج از نوبت پرونده توسط دادستانی و صدور سریع حکم در صورت تایید دیوان عالی کشور، تلاش مجدانه ی صدا و سیما ی اردبیل در پخش کلیپ های از مناظر و دیدنی هایی طبیعی و یا دریافت نوبت پخش ویژه از کانال های سراسری، همت ویژه مردم به میزبانی یادگاری و تاریخی از میهمانان و زدودن لکه ی ننگ دکتر کشی و حمله به بیمارستان فاطمی و … می تواند مصداق واقعی “مدیریت بحران” توسط مردم و مسئولین استان باشد،چزا که از دست دادن پیرزاده یِ عزیز گر چه داغی است بزرگ اما از دست دادن رونق اقتصادی استان داغی مضاعف خواهد بود بر غم فقدان این فرشته نازینین کودکان مبتلا به سرطان خون که بعد از خدا تنها پشت و پناه آکادمیک و علمی خود را از دست دادند…

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   داداش خدایی باید امروز تعطیل میشد کل ایران …جناب همیشه اینجوری قضاوت و طبابت میکنی…
   دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت:‌سئله قتل پزشک اردبیلی مربوط به رابطه پزشک و بیمار نیست بلکه قاتل دانشجوی پسر 23 ساله‌ای است که به خاطر ارتباط نزدیک با این پزشک حاذق با دعوت از او در منزلش درگیر شدند که این جوان 23 ساله پزشک را با ضربات چاقو به قتل رسانده است.

 47. احمد گفت:

  روحشان شاد
  باعرض تسلیت به خانواده محترم این پزشک عزیز وکلیه پزشکان
  با تمام این حرفها امروز اکثر مردم به پزشکان احترام میگذارند و ارزوی هر پشت کنکوری و خانواده اش قبول شدن در رشته پزشکیست ولی متاسفانه چند سالی است بعضی افراد با انگیزه های مختلف از جمله حسادت یا عوامفریبی وایجاد محبوبیت کاذب سوار این موج شده اند واز قشر فرهیخته پزشکی برای خود نردبان ترقی ساخته اند واکثرا نیز مرفه و میلیاردر بی دردند وای کاش ما پزشکان با اتحاد جلوی این افراد را میگرفتیم.تسلیت به جامعه ای که از وجود یک متخصص خوب به خاطر براورده شدن مطامع معدودی افراد حسود و عوام فریب که این موج پزشک ستیزی را ایجاد کردند بی بهره میشود

 48. توحید صورآذر گفت:

  متاسفم همین

 49. سارا گفت:

  واقعا تاسف باره خدالعنت کنه اون قاتل کثافط عوضی روباهرنیتی ک اینکارو کرده بایدنابودبشه.خدا ب خانوادش صبربده

 50. شیوا گفت:

  نمیدانم علت چیست.اما کاش این خبر را نمیخواندم.نمیتوانم اشکهایم را کنترل کنم.
  خدایا……

 51. نادون گفت:

  یک فردی در نداری فقر بدبختی و در سیستم آموزشی که فقط برای نفع خود به موفقها میپردازد، درس میخوانی چند بار از فشار زندگی تصمیم به خود کشی می‌گیری ولی با خدا پیمان میبندی که میخواهم برای بندگانت خدمت کنم و آن همه مشقت پشت سر میگذاری ، در جامعه ای پزشک میشوی که غیر حسادت و دشمنی نصیبتان نیست با خدا عهد میبندی که خدایا باز هم برای رضای تو من هر روز به درد و رنج بندگانت گوش میدهم در جامعه ای که بخل دارد به اندازه عمله ای افغانی امکانات مالی به پزشکش بدهد! تازه گیر سیاست مردانی میشوی که میخواهند به ضرب چکش در کله مردم کنند که پزشک شارلاتان است! دشمن اجتماع است و بچه ای نادان مسموم از جو سازی های سیاست شیطانی و الینه شده با جو احمقانه دشمنی و حسادت به مواهب خدا این پزشکان درد کشیده، در یک آن با تصور حذف عامل همه بدبختیها به پزشک حمله کرده و بخشی از سرمایه ملی را حذف میکند! سوال اینست این حضرات این نوع مملکت داری را در محضر کدام خدا و پیامبر آموخته اند که با عقلانیت و همه ملت دنیا تفاوت دارد!!!

 52. ناشناس گفت:

  قاتل راهمين فردا اعدام كنيد

 53. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اين دست نويس اينترني كه امروز با استاد بود : سلام استاد.
  این منم. یکی از پنج انترن هماتولوژی. امروز رو هرگز فراموش نخواهیم کزد. روزی که مثل همیشه با چهره ی همیشه خندانت وارد بخش شدی. روزی که با حوصله تک تک بیمارا رو ویزیت کردی. با لبخندت نوت خوندن ما رو تماشا کردی. با احترام به تک تکمون سپردی که مریضی بدون دستورات دارویی مرخص نشه. از رزیدنتمون پرسیدی که فردا من آنکالم؟ و ما که کشیک فردا بودیم توی دلمون خدا خدا میکردیم شما آنکال باشی… یاد روزهای فیزیوپات میفتم که کورس خون رو تدریس میکردین… با اون لبخند و حوصله ی همیشگی… استاد جوان ما…. بعید میدونم حتی به یک نفر از ما تندی کرده باشین… همیشه لبخند به لب… همیشه مهربان…
  استاد… کاش توی بخش کاری پیش میومد و هرگز نمیرفتین… حالا ما از شنبه مریضها رو با کی ویزیت کنیم؟ استاد حال رزیدنتامونو دیدین بعد از شنیدن خبر؟؟؟
  سلام به تو استاد…
  استاد شما نمونه ی یک پزشک آرام وصبور بودی… دیگران خیلی راحت قضاوت میکنن… دیگرانی که نمیدونن 17 سال درس خوندن و شب بیداری و پا به پای مریض ها استرس و رنج تحمل کردن یعنی چی….
  سلام استاد
  سلام به روح بزرگت
  سلام به مهربانی ت
  سلام به لبخندت
  سلام استاد
  به احترامت می ایستم و اشک هام رو بدرقه ی راهت میکنم…
  یک مرداد در حافظه ی ما می مونه تا به یاد بیاریم که پزشک چقدر مظلوم واقع شده…. که چطور پاسخ انسانیتت رو دادن…
  تا ابد در یاد همه ی ما خواهی ماند…

 54. امیر گفت:

  سلام ً تسلیت باور کنید که با شنیدن این خبر اشک در چشمانم حلقه زد من که یک پزشک فول تایم دانشگاه هستم و هر روز ار ۷ صبح تا ۸ شب یکسره در بیمارستان هستم و هیچ گاه کار خصوصی نکرده ام به نا گاه خود را در جای همکار مقتولم دیدم چگونه میتوان اینهمه بی انصافی را تحمل کرد. دلم بحال مردم اردبیل سوخت چگونه انتظار دارند انکولوژیست دیگری به شهر آنها برود. بهر حال دیگر چیزی عوض نمیشود حتی با قصاص و قتل ان نوجوان دیگر عزیز از دست رفته بر نخواهد گشت از خداوند برای همه نزذیکانش صبوری می خواهم

 55. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدارحمتش كند

 56. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  حالا چون مورد فوت شده دکتر هست همتون واسش نگرانین ؟چند مدت قبل توی بیمارستان ما ، اقایی که مسئول تحویل ویلچر به بیماران بود رو همراه بیمار کتک زد ، به طوری که بنده خدا دچار شکستگی لگن شدو بعد از عمل فوت نمود . صدای هیچ کس در نیومد که نیومد . ادمها همه ادمند ولی متاسفانه هیچ کس برای جان ادمیزاد در این مملکت ارزش قایل نمیشه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خب عزيز من ،اين هم جنايت ديگري در حق پرسنل بهداشت و درمانه،ولي يه خدماتي رو سريع ميشه با يه خدماتي ديگه جايگزين كرد،ولي يه پزشك تحصيلكرده رو نه ،

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    واقعا برای تفکر شما متاسفم،اون همسر و پدر یک خانواده بود اونم میشه جایگزین کرد؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   نههههه هركسي جانش شريفه
   مطمين باشيد هركس درمورد اون نيروي خدماتي هم ميشنيد اعتراض ميكرد!!!
   مغرضانه برخورد نكنيد
   حالاچون دكتر بوده ودلت از دكترا پره اينجوري ميگين
   اگه رييس جنهور كفايت نداره مردم رو از مشكلات معيشتي دربياره
   گناه پزشكي كه وضعش ازمابهتره چيه!؟
   پس ماهم بگيم اگه يه بنگاهي روبكشن حقشه
   چون پولداره….
   واقعاكه

  • حسن گفت:

   جناب اين چه قياسي است كه جنابعالي مرقوم فرمودي.چرا كاكنان زحمتكش علوم پزشكي امنيت نداشته باشند حالا دكتر يا مسئول ويلچر.اما كار و علم نفات را نميشه مقايسه كرد.پزشك نيستم انصافا اله وكيلي ليسانسي گرفتم بدنبال ان ارتقائ وسلام.اما يك پزشك انصافا بايد مغز و هوش به اندازه كافي داشته باشه تا 15 سال عمومي تخصصصو فوق دوره هاي عرضي را با موفقيت طي كند.قربان

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   بله از لحاظ کرامت انسانی همه انسانها برابرند ولی اگر ویلچرران یا مسول تحویل ویلچرها کتک خورده و متاسفانه فوت شده خود شما بدون گذراندن هیچ آموزشی میتوانی فورا جایش را بگیری و وقتی هم بازنشست شوی به دقیقه نمیکشد که جایگزین برایت پیدا می شود اما اگر خدای نخواسته شما یا یکی از عزیزانت الان سرطان بگیرید و در اردبیل هم ساکن باشی برای پیگیری درمانت باید هر ماه یا زودتر یا دیرتر کلی هزینه کنی و به تهران یا شهر دیگری بروی و علاوه بر بیماری دربه در هم بشوی و یا در اردبیل بنشینی و شاهد پیشرفت بیماریت باشی و همین اتفاق الان دارد برای صدها بیمار خونی و سرطانی اردبیل دارد می افتد. بنابراین از لحاظ لطمه ای که به جامعه میخورد مقایسه این دو قیاس مع الفارغ است

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اقاى دكتر پيرزاده از نظر اخلاق و نحوه برخورد با همكاران پرسنل بيمارستان ، دانشجويان و رزيدنت هاى داخلى نمونه بودند. از نظر علمى و عملى وصف ناپذير ، بهترين مورنينق رپورت ها و بهترين راندها رو انجام ميدادند.بيش از پنج سال بود كه در بيمارستان امام با هم بوديم بنده حتى يك مورد هم نديدم همكار و يا دانشجو ، بيمار و يا همراه بيمار از ايشان شاكى باشند.در جلسات و گروه ها هميشه از حق همكاران اون هم با دليل و منطق دفاع ميكردن.علارغم كارهاى اموزشى و پژوهش در زمينه درمان نيز مسوليت درمان كل استان با ايشان بود چون تنها انكولوژي استان اردبيل بودند.ايشان در يك خانواده پاك و زحمتكش بزرگ شده بودندو بدليل فوت پدر در سن كودكى ايشان با دسترنج خودشان به اين درجه علمى رسيده بودند.حيف با رفتن ايشان گروه پزشكى يكى از بهترين همكار را از دست داد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دلیل اینکه درباره فوت اون آقا اعتراضی نشده عدم اطلاع رسانی بوده.
   شما نباید بگید چون به مرگ ایشون اعتراضی نشده باید به مرگ دکتر هم اعتراضی نشه.
   اتفاقا دقیقا برعکس. واقعا بد به حال رسانه های ما
   مطمئن باشید اگه خبر فوت اون آقای مسئول تحویل ویلچر هم اطلاع رسانی میشد مردم بهش اعتراض میکردن.
   تاوان عدم اطلاع رسانی رو که بقیه نباید بدن.

 57. ایلین گفت:

  خدارحمتش کنه . جناب شما راحت بخواب که پسر سه ماهه ات بیدار است. نفرین و لعنت بر این جامعه نخبه کش…..

 58. زهرا گفت:

  واقعا متاسفم ،مقصر فقط وزير بهداشته و بس😡

 59. مردم گفت:

  به مهران مدیری و وزیر بهداشت تبریک میگوییم …………….
  وقتی که پزشک ستیزی رو در جامعه رواج میدهند انتظار دیگری میشود داشت ؟ و صد افسوس از فرهاد احمق و نادان که در تمام دنیا برای پزشک ارزش فوق العاده ای قائلند زیرا شغل شریف پزشکی جدا از زحمت و رنج بسیار و گذاشتن عمر و جوانی و چشم پوشی کردن از لذات جوانی که امثال فرهاد اشغال بسیار از آن استفاده کردند ،شغلی است که تمام مردم روزی به آن نیاز دارند و به پزشک مراجعه میکنند ، انروز به چه رویی فرهاد اشغال و روانی به پزشک مراجعه خواهی کرد ………… قبل از اینکه از بخل و حسادت دق کنی و بمیری و یا کار دست کسی بدی به روانپزشک مراجعه کن و خودت رو درمان کن…….

 60. بنده خدا گفت:

  خدا رحمتش کنه. مادرمو اول خدا بعد دکتر پیرزاده نجات داد.
  باید هر چه سریعتر قاتل بیشرف اعدام بشه

 61. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  به عنوان یک پزشک این غم بزرگ را به جامعه پزشکی و خانواده آن مرحوم تسلیت میگم، امیدوارم قاتل با اشد مجازات محکوم بشه و همچنین با تمام کسانی که باعث جو پزشک ستیزی شدند برخورد قانونی بشه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چه فایده از دست دادن یک متخصص که کمک شایانی به مردم میکرد خلا بزرگی ایجاد میکنه

 62. حامد گفت:

  اول از همه به خانوادش تسلیت میگم و خدا بهشون صبر بده ،و ی انتقادی از بقیه دوستان که این رو ربط میدن به سریال مهران مدیری ،عزیزان این موضوع ربطی به اون سریال نداره،یکسری افراد فورا از اینجور مسائل فورا سو استفاده میکنن و شروع میکنن به ایجاد حاشیه که واقعا حرکت زشت و غیر طبیعی هستش،من جسارت نمیکنم به بقیه دکترهای بزرگ که دارن تو این مملکت واقعاااا زحمت ميکشن ،ولی بعضی چیزها حقیقته،من نمونهاي دیدم از دکترهای که حتی تشخیص اولیه هم مشکل دارن ،من کارم تقریبا مرتبته با بیمارستان و چیزهای از بعضی دکترها دیدم که جای تاسفه،ولی فکر نکنم این داستان ربطی به سریال آقای مدیری داشته باشه،یکم واقع بین باشید ،اصلا چه ربطی بین این دو داستان وجود داره ؟ به هرحال خدا رحمتشون کنه،و به خانوادش صبر بده ،ی جوان 15 ساله چیزی اونقدر از سریال نميفهمه که بخواد تحت تاثیر اون سریال کاری بکنه،از آدمهای تحصیل کرده همچین حرفهاي بعید و زشته

 63. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اين دشنه اقاي وزير بهداشت و صدا و سيما است كه با دست جاهلي دهن بين به قلب همكار فرهيخته و نازنين ما فرورفت.
  به خانواده اش تسليت ميگويم، چه غمي، چه داغي، به چه جرمي!

 64. بهزاد گفت:

  من مطمین هستم این دوستی که گفت حقش بود عقلش به اندازه همون ضارب یا کمتر میباشد چه بسا اگر خودش هم اونجا بود همین کار رو میکرد وای بر ما عمق چنین فاجعه ای در هیچ بعدی نمیگنجد وای برما و بر همسر و کودک اون مرحوم.

 65. samane گفت:

  آخه مگه میشه یه نوجوان شاید لحظه ای دچار هیجانات خاص سنش شده یعنی کسی اون دور و بر نبوده کنترلش کنه ایشون یه فرد عادی نبودن که مرگشون خیلی مهم نباشه فقدان ایشون باعث خیلی آسیب ها به جامعه مردم اردبیل میشه. تسلیت میگم به خانواده شون واقعا سخته

 66. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  واقعا متاسفم.يكي نوشته بود دم هر كوچه اتاقي اجاره شده مدرك ميده بيرون تو كوجه ميگي مهندس دكتر همه از پير و جوان سرشانرا برميگردانند با مني.بعد مدتي هست رسانه ها شروع به تبليغ عليه جامعه پزشكي ما كرده اند نتيجه همين ميشود ان شبه ادم بخود جرات ميدهد نخبه جامعه ما را ميكشد نخبه ايكه شب نخوابيهاي فراوان بر بالين دردمندان داشت نخبه ايكه عمرش صرف علم و خدمت به همنوعانش شد.بله فعلا جو را بر عليه نخبگان كرده اند و از بي ارزشيها بجاي ارزشها استفاده ميشود .تسليت به پزشكان كشور

 67. امیر گفت:

  وقتی فردی باسن 17 سال پزشکی رو که بربالین بیمارش حاضر شده ،به وضعیت به قتل میرسونه(بجای قدر دانی اززحمت ایشون).نشانگر مشکل شدید فرهنگسازی درجامعه است.وقتی فردی مثل مهران مدیری متولی فرهنگ جامعه میشه. که درسریالش چند نفر پزشک بودند که یا مدرک جعلی داشتن یا کلاهبردار بودن و هیچ کاراکتری وجود نداشت که یک پزشک خوب و متعهد به بیمار رو نشون بده ،مشخصه که هدف انتقاد سازنده نیست و هدف تخریب هست.وتاثیرش همین میشه که میبینیم.براساس سریال ایشون این تفکربه مخاطب القا میشه که هیچ پزشک خوبی وجود نداره.( نمیدونم تاحالا خود آقای مدیری و خونوادشون وقت بیماری پزشک خوب ندیدند! یا فراموش کردند وقت بیماری کی اونارو شفا داد). از طرفی وزیر بهداشت که یکی از افراد ثروتمند ایران هست (امیدوارم از طریق حلال) ریشه تمام نابه سامانیها و بی کفایتی هاب سیستم بهداشتی رو پزشکان معرفی میکنه(درحالکه 80 درصد پزشکان بادرامدهای متوسط زندگی میکنن)اونم به ناحق وبه صورت عام همه پزشکان رو دریک حرکت هماهنگ با افرادی مثل مهران مدیری افرادی منفی نشون میده و زحمات اونارو غیرمنصفانه نادیده میگیره ،همین حوادث غم انگیز رو شاهد خواهیم بود.

 68. ناشناس گفت:

  ایشونو من یکی دو بار تو بیمارستان دیدم. حتی افرادیو هم که نمیشناخت سلام که میدادی، انقدر با تواضع و مهربانی جواب سلام آدمو میداد ..
  اصلا و ابدا مغرور نبود. اصلا باورم نمیشه فوت (در واقع شهید) شده.. با اینکه محدود دیدمشون اما قلبم انگار انقدر فشرده شده که قابل وصف نیست..
  واقعا از خدا میخوام در بالاترین درجه بهشت منزلگاه داشته باشه.. الهی آمین

 69. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  همه ی کسانی که سریال شاهگوش را نگاه کرده اند مثل من با زیبایی ها و طنازی های این سریال قوی آشنایی دارند
  سر مرگ یک کله پز پای افراد معروفی به یک کلانتری باز میشود
  از خواننده نمای لس آنجلسی تا یک شخص روحانی
  کلانتری سربازانی دارد از جنس همین خود ما و یک رییس کلانتری که سعی در اجرای قانون دارد
  فیلم به خوبی گویای این مطلب هست که هر کدام از افرادی که به کلانتری به عنوان مظنون میروند به علتی سر ناگفته ای دارند که که بازگو میشود و این گواه نامعصوم بودن همه ی ما در جامعه ای این چنینی است
  ولی همه ی این لطایف و این ظرایف با دقتی بیان میشود که نه به شان کلانتری و نه افراد مراجعه کننده در جامعه خدشه ای وارد نمیشود
  علت این امر شخص کارنامه داری مانند داوود میرباقری در کسوت کارگردان سریال است که در یک سریال طنز رعایت شخصیت تمام افراد را کرده است.

  در سوی دیگر ماجرا آدمی مانند مهران مدیری که تنها هنرش در این چند سال عرصه در سینمای ایران، شناخت جو جامعه و موج سواری بر آن است که در این برهه با شناخت هجمه هایی که علیه پزشکان در حال جریان است نه تنها درامدی برای خود و تیم همراه مهیا میکند بلکه پس از مدت ها به صدا و سیمایی که از آن بیرون انداخته شده بود به بهانه ای و بهایی بازمیگردد
  بهای این امر هزینه کردن از شخصیت پزشکان و جامعه ی پزشکی این سرزمین بود که از اعتبار به زحمت بدست آمده ی من و شما و شب نخوابی ها و کشیک های ما بدست آمده بود
  و همه ی این امر میسر نبود مگر با تکیه بر موجی که در جامعه راه انداخته بودند.

  حال که اتفاقی به این ناگواری می افتد و سرمایه ای از مملکت از بین میرود و سرو بلند بالا و تنومندی که میتوانست سالها مردم استان اردبیل زیر سایه ی آن بیاسایند به این راحتی بر زمین می افتد آقای مدیری موج سوار و موج سازان باید بیایند و پاسخگوی این حرمان عظیم باشند.

 70. ﺗﺎﺳﻒ گفت:

  ﺭﻭﺣﺶ ﺷﺎﺩ. ﻭﺗﺎﺳﻒ اﺯ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪﭘﺎﻙ اﻳﺮاﻥ ﺯﻣﻴﻦ ﺑﻪ اﻳﻦﺻﻮﺭت ﻋﺮﻕ ﺧﻮﻥ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ. ﻓﺮﺯﻧﺪ ﭘﺎﻙ ﻛﻪ ﭼﻬﺮﻩ ﺧﻨﺪاﻥ ﻧﺸﺎن اﺯ ﭘﺎﻛﻲ ﺩﻝ ﻣﻲ ﺩﻫﺪ.
  ﺗﺎﺳﻒ …….ﺑﺎﻳﺪﮔﺮﻳﺴﺖ اﺯ اﻳﻦ ﻛﻪ ﻓﺮﺯﻧﺪ ﭘﺎﻙﺑﻪ ﻫﻤﻮﻃﻦ ش ﺧﺪﻣﺖ ﻣﻲ ﻛﺮﺩ …..
  ﺧﻮاﻫﺮﻡ. ﻫﻤﺴﺮﻣﺤﺘﺮﻡ اﻗا ﺩﻛﺘﺮ ﺗﺴﻠﻴﺖ ﻫﻤﻮﻃﻦ ﻫﺎﻳﺖ ﺭااﻣﻴﺪﻭاﺭﻡ ﺑه ﭘﺬﻳﺮﻱ…….
  ﺗﺴﻠﻴﺖ ﺑﻨﺪﻩ ﺑﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ……..ﺭﻭﺣﺶ ﺷﺎﺩ …

 71. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  شهادت دکتر پیرزاده حاصل تلاش وزیر بهداشت،مهران مدیری و…در راستای تخریب جامعه خدوم پزشکی بود
  مهران مدیری به پولت رسیدی؟و وزیر بهداشت معروف که شدی؟خدارو شکر
  برای شما زوج هنری متاسفم€

 72. حميدي گفت:

  تسليت عرض مي كنم

 73. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اگه كارها با اعدام درست ميشد الان ايران بايد أمن ترين و با قانون ترين كشور دنيا بود جامعه بعلت سياست زدگي شديد دچار خشونت و پايين امدن شديد آستانه تحمل شده بايد مردم را از سياست و سياست زدگي دور كرد كمي به معيشت آنها رسيد و در جامعه شادي و نشاط را توسعه دهيم تا شاهد خشونت و وحشي گري نباشيم

 74. الی گفت:

  عاقبت پولهایی است که از مالیات مردم ناخواسته توسط وزیر محترم به پزشکان شریف داده میشود

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   باشه تو راست میگی

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   يعني ايراني جماعت كلا به حرف مفت زدن عادت داره!!!!تنها قشري كه بيش ازهمه و اول همه ماليات ميده
   پزشكان هستن اوناهم مثل بقيه كارمندهاي دولت دارن ماليات ميدن
   ماليات٢٠-٣٠درصدي

 75. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  قصاص یه نوجوان وحشی تکانشی به جای همچین فوق تخصصی که به اندازه سن اون درس خونده هم کمه باید هزار بار اعدامش کنن لکه ننگ جامعه

 76. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  باید ب سی بشه اخه انقد هزینه برای یه بیمار سرطانی ادم هنگ میکه من تجربش ودارم هر بیست روز 10ملیون هزینه شیمی درمانی میدم تونی که نداره چه خاکی برسر کنه.جناب اقای دکتر پورفرضی شما که هر شش ماه 700 ملیون تومن کارانه میکیری چه میدونی نداری چه فشاری بر ادم وارد میکنه بجای اینکه وزیر تشریف بیارن فکری به حال ملت بی پول وبدبتت بکنن

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   عزیزانی که درآمد پزشکان رو زیر سوال بردین….
   اولا قانون پلکانی بودن درآمد پزشک اومده.پزشکی که ۷۰۰ میلیون فرمودین کارانه اشه و این پول رو باید از بیمه بگیره،هرگز نمیتونه به این مدینه فاضله برسه.چون طبق این قانون درصدی از پول داده میشه و باقی زحمات پزشک هم در راه رضای خدا،به پزشک داده نمیشه و میگن اگر بیشتر کار کردی،در راه رضای خدا بوده.ضمنا، قانونی اومده به اسم سقف درآمد پزشک….می خواین و دوست دارین،درد و مریضی خودتون و عزیزانتون رو به جان بخرید تا پزشک هم بیش از این در راه رضای خدا خودشو به زجر نندازه….ضمنا،آدم دو تا چیز هم سنخ رو مقایسه می کنه،پس نه….درآمد یه پزشک متخصص یا فوق تخصص بیاد قدر حقوق و درآمد یه بی سواد یا مشاغل پایین جامعه شه….خود جنابعالی چند بار تو مطب پزشک تو نوبت نشستی و سرانگشتی درآمد یک روز پزشک رو محاسبه کردی؟؟؟ سطح فرهنگتو بالاتر ببر.حالا منتظر شین و ببینید کی یه فوق خون میاد اردبیل و تا بیاد،چند تا از عزیزان مردم تلف میشن….

 77. فدک گفت:

  سلام
  استادمون بودن
  بسیار آرام مهربان و صبور
  این خبر بسیار ناراحت کننده شوک آور و غیر منتظره بود

 78. حسن گفت:

  سلام
  امیدوارم که رسانه ملی وسایر مدیران همیشه لیاقت اینو داشته باشند که نیمه پر لیوان را نشان بدهند.یک مدت است که چه واقعا برای جامعه پزشکی سیاه نمای میکنند.آیا ارزش قائل شدن برای علم وعلما اینطور است .مگر پزشکان نخبگان مانیستند مگر نه اینکه جوانیشان بجای تفریح وگردش صرف علم وبرطرف کردن درد وآلام مردم نکردند.امروز من فرهنگی خیلی متاسف شدم ومسببش را افرادی می دانم که نسبت به علم وزحمت این افراد بی خبر هستند میدانم

 79. دانشجوی روانشناسی گفت:

  متاسفانه اردبیل در زمینه خشونت در ایران جز استان های رکورد داره. کم دیدیم سر کوچکترین حرف و کاری مردم به سر و کله هم میپرن؟

  نمیدونم چرا اصرار دارین این ماجرا رو به سریال در حاشیه مرتبط کنید …

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اقا روانشناسي متوجه ربط موضوع نميشوي ديگه واقعا كه.رشته ادبيات رفتي يا تجربي تا من هم برم روانشناسي

   • دانشجوی روانشناسی گفت:

    شما دلتون از سریال اقای مدیری پره همه چیزو به این ربط میدید .

    در ضمن قاتل از اشنایان مقتول بوده و نه همراه بیمار و این یعنی انگیزه دیگه ای درمیونه …

    در ضمن به رشتتون غره نشید اقای دکتر.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اگر یک سریال هیچ تاثیری بر طرز فکر و اذهان عمومی مردم نداره چطور در کشور ما فیلمسازی راجب بسیاری از موضوعات ممنوعه!!!
   اگر فیلم بدون تاثیره چطور مشاهده ی شبکه های خارجی بعلت فرهنگسازی غلط جرمه؟؟!
   سرتون رو اززیر برف بیرون بیارید اگر البته توانایی درک این مسیله رو دارید!!
   برای مادر اون دکتر متاسفم ک سالهاست مزه ی واقعی پسروعصای دست داشتن رو نچشید
   برای همسرش متاسفم ک اززمان ازدواج هیچ وقت همسرش فول تایم درارامش درکنارش نبوده
   برای شیرخوارش متاسفم ک بدون پدر بزرگ میشه
   اگر پدرش یک انسان بیسواد بود حداقل مزه ی پدر داشتن رومیچشید
   ازقدیم گفتن قدر زر زرگرشناسد. ….
   ظلم همه جا هست
   ملتی ک ب قلب امام زمانش رحم نکنه ب یک پزشک فوق تخصص رحم نخاهد کرد
   ولله اگر بنده مجبور شم روی تاکسی تلفنی کار کنم یا فروشندگی کنم پس از گرفتن مدرک فوق تخصص بهیچ عنوان نه دراردبیل خدمت میکنم
   نه ب منزل بیمار میرم

   • دانشجوی روانشناسی گفت:

    صحبت من درباره تاثیر داشتن یا نداشتن سریال نبود .
    اینکه همه دلایل رو بذاریم کنار و بگیم مقصر آقای مدیری بود درست نیست .
    من هم از این اتفاق به شدت ناراحتم. ایشون نخبه واقعی بودن ، میتونستن برن جایی که راحت ترن طبابت کنن ولی ترجیح دادن تو استان خودشون باشن که خیلی ارزشمنده …
    ولی چرا کسی باید دست به همچین جنایتی بزنه باید آسیب شناسی بشه
    حتی برفرض سریال آقای مدیری باعث تحریک یه عده شده باشه آیا کسی که دارای سلامتی روانیه هرچقدر هم که از پزشکی ناراحت باشه همچین کاری میکنه ؟ از هر 4 ایرانی 1 نفر دچار اختلالات روانیه چرا آسیب شناسی اساسی نمیشه؟ چرا راهکار ارایه نمیشه؟ چرا حتی تحصیلکرده هایی مثل شما روانشناس ها رو آدمای بی سواد خطاب میکنن ؟ خانه از پای بست ویران است.

    • ماتریکس2 گفت:

     حرف حق جواب ندارد/شخصی که روان پزشک را بی سواد داند احتمال مشکل روانی دارد/در امریکا روان شناسی حرف اول را می زند چون انها در ک کرده اند که روح بالاتر از جسم است

 80. زاگرس گفت:

  هر کسی از ظن خود شد یار من….حالا این اتفاق(البته بسیار ناگوار) را بعضی ها بکنن پیرامن عثمان که از آب گل آلود ماهی بگیرن چیه که وزیر محتر م زیر میزیشونو بریده که کاری کرده مردم بیچاره هزینه ی بهداشت کمتری صرف کنن ….. خدا رحمتش کنه به خانوادش تسلیت میگم.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز شما آنقدر از نزاکت به دور هستی که به هموطنان اهل سنت با واژه پیراهن…توهین میکنی
   اول حق شهروندان دیگه رو رعایت کن بعد مدیری را تملق بفرما و اظهار نظر کن

 81. امیر سالار گفت:

  این فاجعه بزرگه جامعه پزشکی ایران تسلیت عرض می کنم …..وبه خانواده محترم پیرزاده….وتمام مردم فرهیخته اردیبل …امیر سالار ازخراسان رضوی

 82. هدي گفت:

  با توجه به مطالب خود اين سايت و ادعاي دادستان اردبيل، دكتر براي ويزيت بيمار نرفته بوده،قاتل با دكتر قرار گذاشته بوده حالا موضوع چي بوده هنوز معلوم نيست، كما اينكه دادستان سن قاتل را 23 سال گزارش كرده، لطفا دقيق اطلاع رساني كنيد و از اين همه سياه نمايي بپرهيزيد،

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دادستان بخاطر لابوشاني و خفه كردن موضوع داره دروغ مي كه !!!!!!وكرنه أصل قضيه همون همراه ١٥ساله هست،

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    همراهی نیست ایشان از ساختمانی در منظریه کارشناسان اردبیل پاقو خوردن در این جریان یک پسر 15 ساله هم فوت شده دکتر در آمبولانس زنده بوده و یک دانشجوی جوان بیست و چند ساله هم که گردنش سیاه و کبود شده بود پلیس در این جریان بازداشت کرده بود دکتر به 26 به آن ساختمان رفت و آمد داشته و طبقه هم مجردی بود یقین یقین از آشنایان در این ساختمان سکونت داره جریان بدتر از در حاشیه است مطمئن باشید بردا هیچ دکتری مطبشو نمی بنده مراسم خیلی ساده میشه نه وزیرمیاد نه معاونش متاسفم که اخلاقیات رفته

 83. آشیل گفت:

  باید گفت جامعه عصبانی ایران حاصل تلاشهای مسولان فرهنگی،اقتصادی و… می باشد. همه جای ایران تقریبا به این شکل شده.
  بقال عصبانی است.راننده عصبانی است.نانوایی عصبانی است.مردم هم که معلوم.از این همه هرج و مرج نا بسامانی.حالا هی تقصیر رو به گردن مهران مدیری و وزیر و دیگران بیندازید.عصبانیت غیر قابل کنترلی در اجتمعه ما به صورت همه گیر وجود دارد.علت کاملن مشخص است.مشکلات اقتصادی،بی کاری،فقر،فقر فرهنگی،پایین بوده سرانه ی مطالعه (پایین بودن چیه اگه این روزها کتاب بخری و یا بخونی بهت می خندن)عدم فضای شاد و….فکری باید کرد.

 84. تورچعلی گفت:

  به وزیر زحمتکش چه ربطی دارد آقا

  • پردیس گفت:

   وزیر بهداشت، سال ۵۶ وارد دانشکده پزشکی شده و سال ۶۵ دوره پزشکی عمومی رو تموم کرد یعنی ٩ سال (دوره پزشکی عمومی ٧ ساله).…در این ٩ سال ایشون ٣٣ ماه سابقه خدمت جهادی داوطلب داره و به علاوه ١-٢ سال در اوایل دهه ۶٠ ، هم بخاطر انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها بسته بود…با اما و اگر قبول می کنیم که بدون هیچ شبهه ای ایشون دوره عمومی رو تموم کردن و ٣ سال بعد یعنی در سال ۶٨ وارد تخصص چشم پزشکی شدند و به مدت ۴ سال اون رو ادامه دادند تا سال ٧٢ . در دوره تحصیل تخصص، کار خصوصی ممنوع هست پس در واقع ایشون از سال ٧٢ وارد عرصه کار خصوصی شدند و تا سال ٩٢ که وزیر شدند حدود ٢٠ سال کار کردند تا توانستند ١٠٠٠ میلیارد تومان سرمایه داشته باشند.
   .
   حالا یک ضرب و تقسیم ساده:
   ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ Toman ÷ ۲۰ SaL = 50,000,000,000 Toman
   یعنی سالی ۵٠ میلیارد تومان
   که اگر تقسیم بر ١٢ ماه بکنیم میشه به عبارتی ماهی ۴,۱۶۶,۶۶۶,۶۶۶ تومان و روزی ۱۳۸,۸۸۸,۸۸۸ تومان.
   تازه تعطیلات رسمی و پنجشنبه جمعه ها هم که معمولا تعطیله رو حساب نکردم.
   شما بفرمایید چطوری باید بنده تحصیل کنم و بیمارستان خصوصی تاسیس کنم که از همون روز اول، هر روز حداقل صد و چهل میلیون تومان درآمد داشته باشم؟؟؟
   به علاوه خمسش و مالیاتش رو هم داده باشم که در نهایت اینقدر مونده باشه.
   انشاءالله که راهی داشته و از مسیر حلال بوده…خوب این رو قبول میکنیم که حلال و طیب و طاهر بوده و هست حالا شما بفرمایید چرا اگر همچین راه حلالی وجود داره، وزیر محترم بهداشت نمیخاد بذاره که بقیه پزشکان هم از همین مسیر حلال و با عرق جبین، به همچین ثروتی برسند؟؟؟ و چرا حالا که نوبت به سایر پزشکان رسید، همین مسیر حلال کسب درآمد ایشون، اسمش شده زیاده خواهی پزشکان؟؟؟
   .
   ایشون بذاره که بقیه هم از مسیر حلالی که ایشون کسب درآمد کردند، درآمد چند میلیاردی (حالا ١٠٠٠ میلیارد نخواستیم) داشته باشند، اون پزشکها هم قول میدن دو برابر آقای وزیر بیان تو کاروانهای سیستان و بلوچستان و خدمات رسانی به ملت.
   مصداق اقدامات عوام فریبانه وزیر بهداشت، بیت پرمغز زیره:
   خرج که از کیسه مهمان بود
   حاتم طایی شدن آسان بود

 85. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ﻋﺰﻳﺰان ﻣﺸﻜﻼﺕ ﻣﻲ ﺧﻮاﻫﻴﺪ ﺑﺪاﻧﻴﺪ .ﻣﺸﻜﻼﺕ ﺧﻴﻠﻲ ﺭﻳﺸﻪ ﺩاﺭ اﺳﺖ. 1.ﻭﻗﺘﻲ اﻋﺪاﻡ ﺩﺭ ﻣﻼﻋﺎﻡ اﻧﺠﺎﻡ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ 2.ﻭﻗﺘﻲ اﺧﻼﻕ ﺯﻳﺮ ﭘﺎ ﮔﺬاﺷﺘﻪ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ .(ﺩﺭﻭﻍ).3.ﻭﻗﺘﻲ ﻧﻆﻢ اﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺵ ﻋﻤﻠﻜﺮﺩ ﺿﻌﻴﻒ ﺩاﺭﺩ. 4.ﻭﻗﺘﻲ ﻧﺸﺎﻁ ﺷﺎﺩﻱ اﺯ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﮔﺮﻓﺖ.5.ﻭﻗﺘﻲ ﻛﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺷﻨﺎﺱ و ﺭﻭاﻧﺸﻨﺎﺳﻲ ﺩﺭ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻛﻤﺮﻧﮓ ﺷﺪ.و………..

 86. همشهری گفت:

  با سلم بسیار بسیار متاسف شدم حقیقت این است که در جامعه پزشکان افرادی هستند که از در حاشیه هم بدترند در هر جامعه ای از این صنف داریم در حاشیه پزشکان را به تصویر کشید اما دکتر پیرزاده عزیزی که در بیماری پدر من زحمت فراوانی کشید پدر نماند ولی همیشه جایگاه او در خانواده ما در بالاترین ها قرار داشت یادم است در بیمارستان امام متخصص ریه چنان با تندی با پدرم حرف زده بود که او میگفت فقط دکتر پیرزاده را بیاورید او درد من را می داند .همه نوع افرادی هستند دکتری که با اکراه معاینه می کند و دکتری که نفس از نفس بیمار می گیرد متاسف شدم بسیار بسیار او با بیمار درد می کشید از مرگ بیمار متاثر می شد . پدر در اثر سهل انگاری متخصص ریه رفت باور کنید حتی اسم آن متخصص ریه می آید حال خواهر و بردار من خراب میشود خود دکتر پیرزاده هم به این موضوع عقیده داشت و از دست چنین افرادی زجر می کشید.
  ایکاش قدر داشته هایمان را بدانیم اگر افراد فرشته خویی داریم که اینگونه به درد بیمار می رسد سر بالین او حاضر می شود با بیمار هم دل می شود و گوش به صحبتش می دهد قدرشان را بدانیم و ارجشان نهیم . ایشان ما را با موسسه ریحانه آشنا کردند تا اگر توانستیم با آنها همکاری کنیم برای بیماران سرطانی نمی دانید. چه بلایی سرمان آمده یکی بود آن هم رفت و تاوانش را بیماران و شهروندان اردبیل می دهند همراهان بیماران بدانند عمر دست خداست باور داشته باشیم بر خشممان غالب آییم آیا باز چون اویی خواهیم داشت وای برما ………………….

 87. سینا گفت:

  سلام.
  من نمیدونم قتل ایشون چه ربطی به آقای وزیر و مهران مدیری و بقیه داره؟ متاسفانه افراد بی آگاه هم میان اینجاهر چیزی به دهنشون میرسه میگن. یه ذره فکر کنید بعد صحبت کنید آقایان مثلا با سواد. خب این اتفاق شاید یک مسله شخصی بوده وهیچ ربطی به خارج از اون خونه نداشته

 88. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  تو تعجبم قاتل چه طوری 17 ضربه چاقو درحضور اعضای خانواده زده؟ بعنی خانواده نتونستند حداقل جلوی دوسه ضربشو بزنند واقعاجای تعجب داره یا خانواده قاتل تررسو بودند نتونستند بچه رو کنترل کنند که بعیده یا بچه رو همراهی کردند

 89. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  به فرهنگ و شعور خانواده و جامعه ربط داره این جندمین فاجعه است که از اردبیل می شنوم خدا به داد برسه

 90. نام گفت:

  بايد ديد انگيزه قاتل چي بوده،شايد مشكل سايكولوژيك داشته،ولي گذشته از اين من صدا و سيما رو در كمرنگ كردن حرمت پزشكان مقصر مي دونم نه فقط به خاطر برنامه در حاشيه،بلكه بيشتر برنامه ٢٠:٣٠ و اخبار سراسري به اصطلاح مجله خبري،كه هر از گاهي ميكروفون به دست مي رن تو ي بيمارستان و مشكلات بيمارستان رو به رخ مي كشن تعمدانه و نه در رفع مشكلات،و از اونجايي كه همه پزشكان رو مقصر مي دونن چون ويترين طبابت هستن همه انگشتها به سمت ما نشانه ميره،در حاليكه خود پزشكان اولين قربانيان بهداشت و سلامت جامعه هستن…

  • فرهنگ گفت:

   ای آقا اینهمه برنامه ی طنز در مورد اقشار مختلف پخش میشه!!لابد قتل کارمند بانک و مامور نیروی انتظامی و غیره و غیره تقصیر صدا وسیما و دیگرانه؟ این دیگه چه منتطقیه؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دقیقا
   وقتی صدا و سیما پرستارانی رو که تحصیلات آکادمیک دارن آمپول زن معرفی میکنه،دبگه خدا به داد پزشکای باسواد و باوجدان برسه که چه آینده ای انتظارشون رو میکشه،تمام اینها مسببش اون وزیر بی لیاقته که پشت یه عنوان زیبا” طرح نظام نوین سلامت” هزار تا کار داره انجام میده،کاش ملت سفاف میدونستن که پولهای بیت المال خرج چی شده؟!

 91. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  زیرپتورا هم به زیرمیزی اضاف کنید

 92. ایرانی گفت:

  به شعور خانواده و جامعه ربط دارد این چندمین فاجعه ای است که از اردبیل می شنوم دکتر می رفتی جایی که قدرتت را بدانند

 93. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ما که از داعش بدتر هستیم چه کرد دکتر بیچاره را

 94. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اقای وزیر بهداشت کاش می توانستیم شما و کسانی مثل شما و مسببان این اممر را محاکمه کنیم .پزشک دلسوز مهربان و عزیزی را از ما گرفتید و قطعا دیگرانی را نیز خواهید گرفت

 95. یک معلم که داشنجوی پزشکی هم هست گفت:

  نوجوان های ما یه خشم افسار گسیخته ای دارن که خیلی وقت ها نمیتونن خودشونو کنترل کنن .
  این مرحوم هم کلاسی همسر بود و بسیار دلسوزو با وقار و با اخلاق
  من خودم معلم مدارس استعدادهای درخشان بودم
  اوضاع رفتاری اخلاقی نوجوان ها فاجعه بار شده
  همین چند ماه پیش معلم بیچاره به خاطر خواستن برگه ورود به کلاس ازدانش اموز تاخیر کرده جلوی چشم همه تکه تکه شد و معلم ها صداشونم درنیومد
  باز دم جامعه پزشکی گرم که اعتراض میکنن
  ما هم تو هر اعتراضی که باشه شرکت می کنیم
  ولی این خشم افسار گسیخته علتش اونایی نویست که یه عده عزیزان نوشتن
  کلا جامعه داغونه.
  امسال من ازبس با دانش اموزان کنتاکت داشتم سرنمره و درس خوندنشون که داغون شدم

 96. عسل گفت:

  خیلی خیلی متاسفم خدا رحمتش کنه ان شا الله قرین رحمت الهی باشند
  ایشالا تمام دشمنان اسلام بمیرن

 97. فرناز گفت:

  یک پزشک فوق تخصص درزمینه سرطان شناسی وانکلوژی یعنی الماس کوه نور.واقعا با هیچ چیز نمیشه مقایسش کرد.بعد یک جوان نادان و ابله خیلی راحت چنین سرمایه گنجی را نابود میکنه.این یعنی چی؟یعنی اینکه کسی تو رسانه های اجتماعی وصدا وسیما و……..نیومده بگه یه فوق تخصص یه شبه فوق تخصص نشده.سالها درس خونده.طرح گذرونده.کشیک شب وووو.اگه پول دارند حقشونه.به راحتی به اینجا نرسیدن.تازه درس خوندن به کنار.هزاران دکتر آرزو دارن تو آزمونهای تخصصی پذیرفته بشن فقط نخبه ها پذیرفته میشن.حالا یه عده میان و از جامعه پزشکی به طرز ناپسندانه ای سریال می سازند واذهان عمومی وخاصا این جوانهای جوگیر را آلوده میکنن.وتصور اونها را ازپزشک یه آدم پول دوست ومسوولیت ناپذیر جلوه میدن .نتیجه میشه این فجایع.

 98. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا خودت عنایتی کن….

 99. رامتین سهیلی گفت:

  واقعا متاسفم، خدا به خانوادشون صبر بده، روحشون شاد.

 100. دكتر قديرى گفت:

  منهم به نوبه خودم اين ضايعه بزرگ رو به همه انسانهاى شريف تسليت ميگم. من سال ١٣٧٩ با دكتر پيرزاده تو بيمارستان نمين مشغول گذراندن دوره طرح بودم و اين بزرگوار رو از اونجا ميشناختم. ايشون انسانى بسيار فهيم، خوش اخلاق و به معنى واقعى كلمه “انسان” بودند. من از شنيدن خبر فوت ايشون واقعاً متاثر شدم. براى بازماندگان و بويژه همسر محترمشون آرزوى صبر دارم هرچند كه واقعاً مشكله. خدا رحمتشون كنه.

 101. سعید پارسی گفت:

  من پرستار بخش هماتولوژی بیمارستان امام خمینی هستم دکتر پیرزاده در بخش ما بیماران رو ویزیت می کردند. فقط می تونم بگم که بسیار ازین حادثه متاسفم و دکتر ، حقش این نبود .ایشون در هر ماه بالای 500 تا مریض رو در بیمارستان تحت درمان قرار می دادند .چه کسی می خواد اونا رو ببینه ؟؟؟ بچه ی سه ماهه و خانم جوانش چه خواهند کرد ؟ این مشکل، مشکله فقط جامعه ی پزشکی نیست این مشکل حتی مشکله بخش درمان هم نیست !! این مشکل جامعه ی ماست. بی بند و باری و خشونت مشکل جامعه ماست ؟ مردم بدونید : قشر زحمت کش درمان ،خدا نیستند به خدا ما هم ادم هستیم .انتظارات تا چه حد؟؟؟؟؟

 102. ساناز گفت:

  عرض تسلیت به جامعه پزشکان…افراد مریض باافکارمسموم حتی درزیراین پست بجای ابراز تاسف عقده گشایی میکنند …وزیر بی کفایت استعفا استعفا

 103. ساناز گفت:

  وزیربی کفایت استعفا استعفا

 104. لعیا گفت:

  خواهشازودقضاوت نکنین
  این موضوع هیچ ربطی به مدیری وامسال ایشان نداره

 105. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  عتباتی با اعلام خبر دستگیری قاتل پزشک معروف اردبیلی اظهار کرد: انگیزه قتل در دست بررسی است و دستگاه قضا به صورت فوق العاده و در سریعترین زمان ممکن به این پرونده رسیدگی می‌کند.

  «ناصر عتباتی» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی میزان با ابراز تاسف از فوت “اصغر پیرزاده”، پزشک توانمند کشور و عرض تسلیت به جامعه پزشکی اظهار کرد: عامل این جنایت پیش از ظهر امروز و در محل وقوع جرم توسط پلیس دستگیر شد.

  وی با انتقاد از فضاسازی رسانه‌ها مبنی بر اینکه این پزشک توسط همراه بیمار و در مطبش به قتل رسیده است، گفت: قاتل جوانی 22 ساله و از آشنایان مقتول است و قتل حدود ساعت 11 صبح امروز در محل اقامت و سکونت قاتل اتفاق افتاده است.

  دادستان مرکزِ استان اردبیل در پایان با بیان اینکه انگیزه قتل این پزشک حاذق متخصص خون در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضا به طور قاطع و به صورت فوقالعاده و در سریعترین زمان ممکن به این پرونده رسیدگی می‌کند.

  مرحوم دکتر اصغر پیرزاده از متخصصان متبحر و صاحب‌نام آنکولوژی بود که اهتمام بسیاری به درمان بیماران سرطانی داشت.

 106. کارمند گفت:

  باسلام
  ضمن تسلیت به خانواده محترم متوفی ، عزیزان بعد از اعلا م نظر دادستانی اظهار نظر بفرمایید .علت اظهار نظر بنده اعلام اینکه احساسی قضاوت نکنیم اجازه بدهیم موضوع از طریق مجاری قانونی بررسی و اطلاع رسانی شود و یکی هم جسارتا یاداوری کلام خدا (عزیزترین شما نزد خدا باتقواترین شماست) به دوستانی که قبلا اظهانظر فرمودندهرچند از باسوادها به خاطر اطلاعات بالایشان انتظار تقوای بیشتری هست

 107. ناشناس گفت:

  ضمن تسلیت به خانواده مرحوم‏ متأسفم برای این همه تحصیل کرده هایی که ازقتل همکارشون ابزاری ساختند برای بیان دغدغه هاشون . یه سوال ازشمااطبای گرامی دارم چطوره که انگیزه قاتل هنوز مشخص نشده ولی شما وزیرومدیری وعلیخانی ومردم…غیره راهم شریک قتل می دونید ماباید درمکتب شمادرس بگیریم 

 108. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  وا

 109. فریاد گفت:

  واقعا متاسفم وقتی مردم عزیزانشون بیماری لاعلاجی میگیرن نهایتا دکتر رو مقصر میدونن مگه دکتر باعث بیماری شده من پزشک نیستم ولی واقعا دیدم که چقدر زحمت میکشن جوانیشون بپای پزشکی میذارن از ساده ترین تفریحات محرومن و نهایتا 40سالگی زحمتشون به بار میشینه دور از انصافه که پزشک رو مسئول مرگ بیماران میدونیم کاش یک لحظه خودمون رو جای پزشک بذاریم جای پدرو مادر یک پزشک که فرزندشون از 18سالگی تا 40سالگی باید درس بخونه و شب نخوابی شیفت بیمارستان رو به جون بخره دقت کنید جمعه و عید و تابستون برای پزشک بی معنیه و همیشه باید حاضر باشه یه خورده انصاف داشته باشید این پزشک که تنها پزشک متخصص سرطان در اردبیل بوده مظلومانه بقتل رسیده و ما باید شرمسار باشیم شرم بر ما که طبیبان رو میکشیم شرم بر ما شرم بر وزیر که خودش پزشکه و پزشکان رو سیاه کرد

 110. asadpoor گفت:

  از دادستان محترم و مدبر اردبیل انتطار تعلیق افمار عمومی از زمان پخش اخبار 19:15 شبکه سبلان تا مدت نامعلوم را نداشتیم چرا که رد زمینه ی ِ “پزشک-بیماری” در عین آشنایی مقتول- قاتل که ایشان در بخش خبری مربوطه بدان اشاره نمودند زمینه را برای ایجاد شایعات نشات گرفته از سوال اساسی “چیستی رایطه ی یک پزشک و یک نوجوان” را ایجاد کرده و علاوه بر به باد دادن ایمان ما ، آبرویِ این خانواده یِ علمی را تا روشن شدن موضوع دچار تلاطم خواهد کرد.
  امید واثق بر آنست که جناب دادستان در اولین مصاحبه زمینه شایعه سازی از خبررسانی معلق و معنادارِ ایشان را از بین ببرند چرا که ایشان در ماجرای حمله به بیمارستان فاطمی نیز با جدیت تلاش بسیاری برای حفظ آبرویِ در خطرِ استان را از خود به نمایش گذاردند.

  • asadpoor گفت:

   افمار—–>افکار

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خانم فرناز اخرین خبرها را بخونید ارتباط پزشک و بیمار برقرار نبوده انگیزه قتل شخصی بوده

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا دست مریزاد به دقت نظر جنابعالی. رابطه دوستی پزشک فوق تخصص 42 ساله ونوجوان 17 ساله واقعا بی معنی می باشد اونهم بلافاصله بعد از ارتکاب جرم تماس با 115 وانتقال به بیمارستان. واقعا که مردم را چه انگاشتند و آبروی فردی شریف و پزشکی حاذق را با اون همه خصوصیات فوق انسانی که بنده از آن مرحوم اطلاع داشتم خدشه دار میکنند. انشاءالله خبر آخر اصلاح شده و علت اصلی قتل مشخص شود

 111. امیر گفت:

  ضمن ابراز تاسف شدید نه فقط برای از دست دادن یک استاد یک پزشک و ناجی جان انسانهایی که به آخر خط رسیده اند به خصوص که اغلب بیماران این رشته کودکان پاک و معصوم هستند بلکه ببه دلیل از دست دادن یک جوان یک پدر یک همسر یک فرزند و…
  این قتلها و امثال اینها و هجمه به جامعه پزشکی به سبب دیدی است که فرهنگ سازان جوامع به یک قشر خاص میدهند صدا و سیما رسانه های ارتباط جمعی وزارت بهداشت پزشکا ن را به عنوان افراد ثروتمند بی درد به جامعه معرفی کرده است وقتی که وزارت بهداشت اجازه میدهد با یک پزشک مثل یک دزد مثل یک کلاه بردار برخورد شودوقتی که یک خانم لیسانس غیر مرتبط با پزشکی وارد کلینیک یک پزشک میشود و به طرز بی ادبانه ای جلوی بیماران آن پزشک او را سین جیم میکند اشکالات بی پایه ای میگیرد که اصلا سوادش را ندارد وقتی که صدا و سیمای ما سوژه خنده اش را عملکرد پزشکان قرار میدهد وقتی که وزارت بهداشت ما ذره بینش را به سوی در آمد پزشکان زوم مینماید این اتفاقات تکرار شدنی است.تسلیت تسلیت تسلیت…

 112. معلم پزشک گفت:

  عده ای ازمردم اصلا انسانیت سرشون نمیشه
  وقتی اون معلم خدا بیامرز هم که به با خلاق یو ملایمت معروف بود توسط دانش اموز کشته شده بود عده زیادی میگفتن حقش بوده حقش بوده بداخلاقی کرده تححقیر کرده ال کرده بل کرده
  جامعه ای که مهمترین ارکاتنش رو بی ارزش میکنه اوضاعش بدترو بدتر هم خواهد شد
  متاسفانه توسال های اخیر هم قشر معلم های زحمت کش با درامد خیلی پایین خیلی مورد هجمه ناجوانمردانه قرار گرفتن و هم پزشکای زحمتکشی که عمرشونو به درس خوندن و از لذت ها وتفریحات معمول گذشتن.
  قطعا پزشک های غیرمسئول و بی انصاف هم وجود دارن
  ولی این جامعه رو فقط باید گذاشت و رفت
  هیچ راهی برای بهبود اوضاع وجود نداره

 113. زهره گفت:

  وزير رفته چه كنه؟ شخص وزير و صدا و سيما مقصر اصلي اين جنايتند. وزير بايد استيضاح شود.

 114. نام خود را وارد كنيد...ویدا گفت:

  جالبه شبکه خبر یک کلمه هم در این باره نگفت

 115. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  جهت شادی روح همه اموات درگذشته و دکتر بیگناه فاتحه ای قرایت بفرمائید.و بیخودی به کسی اتهام نبندید.خدا از مسببش نگذره.

 116. رزيدنت گفت:

  اگر پزشك نبودي حتما الان از تعطيلات تابستان لذت مي بردي ، مرد
  يا لااقل بالاي سر كودكت بودي يا در كنار همسرت .
  همه عمر درس خواندنمان به كنار ، شب نخوابيدنمان به كنار، دور بودن از همه لذاتي كه براي شما ديگران ، اتفاق هرروزه است به كنار ….
  احترام نخواستيم لااقل ما را نكشيد ….. 😔😔😔😔

  • چیستا گفت:

   جناب اقا یا خانم محترم.چرا منت شب نخوابی و ندیدن خانواده اتان را به پای مردم مینویسید. در همه کشورهای پیشرفته پزشک بودن حرفه مقدس و خدمت به بیماران است. فقط شما ها در ایران فکر میکنین که از دماغ فیل افتادین پایین و باید همه بهتون کرنش کنند. در واقع همه اش برای پول زحمت میکشید. برخی از شما ها اینقدر منزلت خود را پایین آورده که بساز و بفروش و بنگاه دار شده اند. اگر شما هم کمی از معرفت و انسانیت پزشکان غربی بویی می بردین آن وقت شاید قابل احترام بودین. شما فقط یک مشت عقده ای و پول پرست هستین.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    با يه روانشناس در ارتباط باش واسه سلامتي روانت واجبه

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    خانم چیستا بنظر میرسه شما هم یک خانم حسود و تنگ نظر بی ادب هستید. و ظاهرا حتی یک پزشک در فامیل شما حضور نداشته تا شاهد مرارت های زندگی او می بودید و اینطور با ادبیات سخیفتان در مورد پزشکان در افشانی نمیکردید.

  • منصوره گفت:

   اتفاقا به خاگر همیناشه که خانواده ی من به شدت با دکتر شدن مخالفن……..مگه هرکدوم چند سال عمر میکنیم که لازم باشه این همه سختی و استرس رو به جون بخریم؟………..شدیدا دلم برای خانوادش وخانومش وخصوصا فرزندش میسوزه….

 117. ترنم شیراز گفت:

  روحش شاد.خدا نگذره از قاتل و مسببینش

 118. دانشجو گفت:

  متاسفم واسه این سریالا متاسفم‌واسه بیست و‌سی و رسانه ملی متاسفم واسه وزیر …استاد بزرگمونو از دست دادیم بخاطر قضاوت های یک مشت غیر پزشک بی سواد…کی میدونه چه زحمتی کشید تا به اینجا برسه…

 119. منصور کریمی گفت:

  اولا بنده به خانواده این دکتر تسلیت عرض میکنم. ولی در بین نظرات اکثرا هجوم اوردن به مهران مدیری یا صدا سیما. بهتره بگم تو جامعه ما خوب درسته فساد میشه ولی نه اینکه منجر به قتل بشه. بنده خودم به صراحت میگم پای برادر بنده در تصادف شکسته بود دکتر مربوطش که بهتره اسمی از ایشون نبرم از ما درخواست خرید پلاتین کرد در حالی که اونموقع برای تصادفها پلاتین رو خود بیمارستان در اختیار بیمار قرار میداد الانو نمیدونم. خوب این نوع فسادها باید جمع شن بعد به یه نتیجه کلی باید رسید. بنده چندین بار مریض بردم به این بیمارستانها مریض جلوی چشم خودم داره از درد میمیره دکتره پرستاره انتره هر چیه قشنگ اقا خانوم دارن گل میگن گل میشنوون مریض منم داره از شدت درد هرزه میگه. اولا باید اون قسمهایی که بعضی دکترا میخورن قسم واقعی شه بعد اون بیمارهایی که دستشون به دهنشون نمیرسه چاره یابی کنن که از بی پولی نمیرن. تا شاهد این اتفاقها نباشیم. این چنین برخوردهایی که با مریض یا اطرافیان بیمار میشه خوب خواسته یا ناخواسته باعث اغده ای شدن بعضی افراد میشه که اخرش میشه پشیمانی تو اینجور موارد. خدا روح این دکترو بیامرزه بنده شناختی نسبت به ایشون نداشتم باید منتظر باشیم ببینیم اصل قضیه چیه؟ یه کم این قضیه با عقل جور در نمیاد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   شما مطمئنی وقتی مریضت داره درد میکشه پزشک و پرستار هر کاری از دستشون بر میومده نکردن؟؟؟؟؟
   نکنه انتظار داری کادر درمان بره جای مریض شما درد بکشه!!!
   آقای محترم همسر من پزشکه. اولین روز زندگی مشترک ما مصادف شد با اولین روز اینترنی ایشون کشیک بودن!!!
   آقای محترم و همه محترم های دیگه نگید وزیر منظورش پزشکای خلاف کار بوده که اگه اینطوره ایشون هم یکی از خلافکار هاست. وگرنه از کجا آورده اینهمه کلینیک و …. رو؟؟؟؟؟
   وزیر میگه پزشکا زیر میزی میگیرن. “پزشکا ” یعنی همه پزشکا. همسر من روزانه 13 ساعت کار میکنه و آخر ماه میدونید چقدر درآمد داره؟؟؟ یک میلیون 500 هزار تومان وجه رایج مملکت. کارمند لیسانس هم که از 8 صبح کار میکنه تا 2 ظهر تازه استرس هیچ چی رو هم نمیکشه هم همین قدر درآمد داره….
   1 بار بشین با 1 پزشک حرف بزن بعد بیا اینجا فلسفه بافی کن…

 120. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روايت احتمالي بيست و سي از ماجراي قتل پزشك

  صبح امروز يك پزشك زياده خواه جهت گرفتن زيرميزي به منزل يكي از بيماران رفته وبعد از مقاومت بيمار و همراهان از پرداخت زير ميزي وتمتس با تلفن ١٥٩٠ نا گهان پزشك چاقو را به دست همراهي داد وبه قلب خودش وارد كرد خوشبختانه همراه مريض سالم است

 121. بهروز گفت:

  اصل ماجرا رو ول کردین افتادین ب جون هم،یک درصد هم فکر نمیکنین دکتر مقصر بوده!؟
  منتظر دادگاه باشید

  • نازنین گفت:

   بله افرادی مثل شما که درکی کلن ندارن غیر این چه حرفی دارن…کجای دنیا مقتول مقصر هست در هر شرایطی???!!!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   استدلال دادستان محترم در مورد اینکه رابطه بیمار و پزشک نبوده این است که قاتل 23 سال داشته و با او قرار گذاشته
   چه دلیل محکمی!
   منتظر بمان عزیزم

  • ناشناس گفت:

   اصل ماجرا چیه؟؟؟
   مثلا چطور ممکنه پزشک مقصر بوده باشه؟؟؟؟
   وقتی 1 پزشک فوق خون به بالین مریض میره مشخصه که سرطان اند استیجه. یعنی در مرحله آخر قرار داره که اون بیمار حتی نمیتونه به بیمارستان بره. این به غیر از انسانیت پزشک چیز دیگه ای رو نشون نمیده.
   اول فکر کنید بعد حرف بزنید. کاری نکنید اون دنیا یقتون رو بگیرند. البته اگه به دنیای دیگه ای معتقد هستید… .

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اصل ماجرا چیه؟؟؟
   مثلا چطور ممکنه پزشک مقصر بوده باشه؟؟؟؟
   وقتی 1 پزشک فوق خون به بالین مریض میره مشخصه که سرطان اند استیجه. یعنی در مرحله آخر قرار داره که اون بیمار حتی نمیتونه به بیمارستان بره. این به غیر از انسانیت پزشک چیز دیگه ای رو نشون نمیده.
   اول فکر کنید بعد حرف بزنید. کاری نکنید اون دنیا یقتون رو بگیرند. البته اگه به دنیای دیگه ای معتقد هستید… .

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    نظر مقامات قضاییارزش دارند .نه اظهار نظر کسانی که نمی دانند موضوع چیست

 122. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  کاری کردند که مردم نسبت به پزشکان بدبین و پزشکان از مردم متنفر بشن ،همه رو به جون هم انداختن، تا سرگرم شیم و دود همه این قضایا به چشم مردم میره چون خودشون که ایران دوا درمون نمیشن وقتی تابعیت انگلیس و کانادا و … داشته باشن . سرگرم این دعواها بشیم تا راحت تر چپاول کنن این ملت زخم خورده رو. آفرین به این مردم،آفرین که با یاری دهندگانشون میجنگن ،به امید رسیدن به چی؟خدا میدونه ..

 123. مجید گفت:

  سلام چقد ملت ساده ان،اولا هیچکس بدون دلیل مرتکب قتل نمیشه!!!باید حرفای قاتل رو هم شنید ثانیا من ندیدم پزشک متخصص واسه ویزیت بره منزل!اون هم تو ایران!جالبه قضیه

 124. رها گفت:

  جالبه که هرکسی داره راجع به مشکلات خودش نظر میده نه مرگ یک انسان
  بدون هیچ اطلاعاتی راجع به هرچیزی نظر میدیم
  همه رو محکوم میکنیم غیر از خودمون در صورتیکه همه مسیولیم همه
  خدا به خانواده این انسان فرهیخته صبر بده

 125. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  به نظر حضرات اگر کسی مقصر باشه باید بدون شکایت بدون مراجعه به دادگاه راسا او را به قتل رساند؟بنازم به درک شما
  جالب اینه که منتظر دارگاه هم هستید
  طبق نظر حضرات لابد خانواده مقتول هم باید راسا اقدام کنن
  متاسفم
  خلایق هر چه لایق

 126. لیلا گفت:

  خیلی متاسفم
  اشک امانم را بریده
  با مرگ این فوق تخصص درد سنگینی روی وجودم نشست
  خداوند روحش را دررین رحمت بیکرانش قرار دهد
  پزشک معالج خودم و خانواده ام بود
  بسیار متواضع، دلسوز بیمار و در کل انسان بود
  خداوند به همه دوستدارانش صبر عنایت کندیا

 127. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اقاي روانشناسي كه مدركت رو معلوم نيس از كدوم دانشگاه ازاد تو كدوم دهاتي گرفتي،تو اگه يه سرماخوردگي ساده هم بگيري بايد به پزشك مراجعه كني،يادت باشه اينو

  • مهدی گفت:

   سلام.
   دوست عزیز توهین چیز خوبی نیست.
   در ضمن خیلیها موقع سرماخوردگی به پزشک نمیرن.دارو هم نمیخورن و خوب میشن.ضمنا پزشکها مگه همه کاراشونو خودشون مکنن؟به آدمای دیگه احتیاج ندارن؟ هیچ پزشکی به خاطر خدمت به خلق پزشک نمیشه.کسانی که در دبیرستان علوم تجربی میخونن و کنکور، پزشکی رو انتخاب میکنن بخاطر کسب منزلت اجتماعی و درآمد بالا (بخصوص کارانه های چند ده و حتی چند صد میلیونی با وجود عدم حضورشان در محل درمان)است.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خاک بر سرت سرما خوردگی که پزشک نمی خواهد. معلومه که تو چه طویله ای درس دامپزشکی خوندی

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   تو پزشک هم اگه بخوای یه نون بخری باید و حتما بری نونوایی. اینو می فهمی. هر کسی داره کار خودشو میکنه پس همچین تافته جدا بافته نیستین

 128. فرناز گفت:

  مشخصه به این قضیه به بی اعتبار کردن پزشک ارتباط داره.بیمار به خودش حق میده به پزشکش توهین کنه.وزیر پزشک رو زیر سوال میبره تا هر کسی به خودش این حقو بده تا توهین کنه و این طنز های بی ارزش هم به این قضیه دامن میزنه

  • زهرا گفت:

   درسته ایشون پزشک بزرگی بودن و قاتلش باید طبق قانون مجازات بشه،اما قابل توجه بعضیاهمه ی انسان ها ارزش دارن نه فقط پزشکایی که واسه 5دقیقه ویزیتشون اونم چند تاچندتا چه پولایی میگیرن

 129. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خیلی متاسفم

 130. بهروز گفت:

  آقا یا خانم خلایق هر چه لایق- حداقل کاری که در نوشتن نظر باید انجام بدین نوشتن نام خودتونه، در ضمن من هیچ تاییدی در خصوص متهم ندادم و خودسرانه اجرای حکم کردن مقبوحه، هرگونه پیش داوری کاری مثل رفتار متهمه،آب ریخته شده به جوی برنمی گردد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   من محسن هستم و هموطن شما مثل شما و بقیه نظرم مهمتر از اسممه
   اسم همه ما اینجا
   ایرانی یه
   لابد مقصر بوده و
   در انتظار دادگاه باشیم از نظر من در تناقض هستند.

 131. مهدی گفت:

  میگم چرا این پزشک را کشتی ؟؟؟؟ ای بی عقل و بدبخت
  عرضه داری برو نمایندگان بی لیاقت اردبیل را بکش که همه مردم اردبیل را فریب داده و افراد خود را حمایت و استخدام و …. میکنند
  عرضه داری برو مدیران بی لیاقت را بکش!!!!!!!!!!!!!! یادتون باشه پزشکان و کارشان مقدسه.
  پزشکان تاج سرما هستند.

  • رها گفت:

   از شنیدن این خبر خیلی ناراحت شدم, با دیدن عکس کوچولوش دلم به درد اومد, من دانشجوی دکتری فیزیکم خیلی وقتا به اوضاع آ شفته کشورمون فکر میکنم. همه کامنتا رو خوندم. تازه میفهمم چرا وضعمون اینه متاسفم که یک ذهن آ زادو بیطرف هم پیدا نمیشه. امروز همه طرفدار پزشکان فردا که بیماری میمیره. همه از پزشکا متنفرن. الان بدون دونستن اصل ماجرا وزیر مقصره, قاتل واقعی ام که مهران مدیزیه که خواسته بخشی از مشکلاتی که تو جامعه هستو نشون بده, کی میخوایم همه چیزو بهم ربط ندیم, به همه یه صنف انگ نزنیم,تاسفم بیشتر از اینه اکثر کامنتا از پزشکای این مملکت بود…

   • نوید گفت:

    سلام ،یک سوال ،

    چرا جامعه پزشکی ان موقع که قشری از پزشکان ، منزلت پزشکان را با پول های اضافه گرفتن لکه دا. . میکردند صدایشان در نیامد و سیاه نپوشیدند؟؟

    • مهدی گفت:

     برادر سلام
     حرفهای شما را قبول داریم
     ما اینجا نمیه پر لیوان را نظاره میکنیم و در حالت کلی علوم و اهداف پاک پزشکی برایمان ارزش دارد.

   • مهدی گفت:

    با سلام خدمت خواهری که در نظر ما—–پاسخ دادند
    فرمایش شما را قبول داریم اما پزشک و کار ایشان مقدسه چرا که با عنایت خدا— یکی از این پزشکان آشنای ما را نجات دادند و قدردانی از ایشان واجب هست اما در مقابل باید مدیران و نمایندگان بی لیاقت را از روی زمین محو نمود چرا که با جذب تزریق افراد ناسالم و بیسواد در جامعه و اداره ها در پیشرفت ماها و تحصیل کردکانی مثل شما خلل وارد میکنند از جمله همین نمایندگان بی لیاقت آقای افضلی فرد در اردبیل هستند که همواره مردم را با وعده های خود فریب داده اند.

  • مهدی گفت:

   با سلام و اصلاح نظر
   بعد از شنیدن خبرهای مختلف در مورد قتل آقای پیرزاده—– بنده نظرم بی طرف میباشد و در مورد این حادثه سکوت اختیار میکنم تا زمان قضاوت نماید.

 132. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  دزد پدر بی پدر و مادرته متاسفم….

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   40میلیارد بوگانی بیرون وارد کشور شده نمیگم مال کیه اونوقت دکتر دزده.اگه نظرت اینه تا چشمات در بیاد . تو هم اگه عرضه داری دزد شو .رد میشی بدبخت

 133. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام دوستان،اولا به خانواده ي پزشكي و خانواده ي او مرحوم تسليت ميگم دوما اينكه من پزشك نيستم و دبيرم،پس با غرض حرف نميزنم.
  پزشكا رو متهم نكنين،يه پزشك كه ميخواد متخصص بشه اول 7سال عمومي ميخونه،2سال ميره طرح،4سال برا داخلي ميخونه تا تخصص داخلي بگيره،2سال ميخونه متخصص خون بشه جمعا ميشه 15 سال اين يه عمر،وقتي فارغ التحصيل بشه بالاي سي وشش سال سن داره و پولي هم نداره،پس درسته قسم خورده ولي بايد درامد داشته باشه،پس هر وقت 15سال درس خونديم و شبانه روز كشيك داديم در مورد اين قشر زحمت كش قضاوت كنيم،
  سال گذشته همكار فرهنگي من رو يه دانش اموز با چاقو كشت و هيشكي اقدامي نكرد،
  اين قضيه هم هرطوري هست توسط وزير بهداشت سر و تهش هم مياد.
  جديدا دو قشر رو دلرن سركوب ميكنن يكي دبيران و معلمها و ديگري پزشكا
  وزير بهداشت با حرفهايي كه عليه پزشكها ميزنه در صورتي كه خودش بيمارستان داره و درامدش ميليارديه
  وزير اموزش و پرورش كه مثله يه سيب زميني ساكته
  و مردم ما هم كه هركي هرچي بگه ميگن درسته،بخصوص حرفاي وزير بهداشت.
  كاش مردم ما اهل تحقيق بودن و راست و دروغ و سياه بازي و نمايش رو از واقعيت تشخيص ميدادن تا اينكه بيان اينجا بهم توهين كنن.

 134. یک پزشک گفت:

  مرگ یک هموطن به این شکل و مظلومیت اونهم یک پزشک متخصص که سالها عمر و جوانیشو در این راه گذاشته و هزینه زیادی از بودجه کشور صرف تربیت اون شده خیلی دردناکه . ولی دوستان چرا اینقدر کینه و خشم . شرایط بد اجتماعی ، فقر و عدم برنامه ریزی مناسب برای کنترل و هدفمند کردن انرژی و نیروی جوانان ، فاصله طبقاتی غیر قابل قبول و فساد سیستم همه همه در بروز این اتفاق نقش دارند . اون پزشک که سالها می تونست با توجه به تخصصش خدمت کنه و جوانی که مرتکب این جنایت شده هر دو قربانی هستند . اگر هر کدام از ما سعی کنیم از خودمون شروع کنیم برای مهربانی و گذشت و اینکه بلافاصله دنبال مقصر نگردیم شاید یک روزی اوضاع بهتر بشه

 135. ناشناس گفت:

  لطفاً به اردبیلی ها تسلیت نگید چون لیاقت چنین پزشکی را نداشتند. اینها سابقه زیادی در آدمکشی در بیمارستان دارند و همه شان بیخودی دارند اشک تمساح می ریزند. خشونت در تار و پود فرهنگ آنهاست. فقط خطوط بالا را بخوانید: یک اردبیلی می خواهد اسید بپاشد، دیگری می خواهد طرف را تو قیر ذوب کند. این خلاصه عکس العمل اردبیلی به مشکل و چالش است: بکش، بسوزان، پنجه بکس و قمه و دسته بیل بکش و خشونت و کینه توزی نه تنها باعث شرم آنها نیست بلکه مایه افتخارشان است. حالا که تنها متخصص سرطان خون شهرشان را مثله کردند، فقط امیدوارم همه راه نیفتند بیان تهران بیمارستان های ما را پر کنند و جای بیماران نیازمند و قدردانمان را بگیرند.
  میدونم شوونیست های این سایت نوشته من را منتشر نمی کنند، ولی خودشون می خونند و می دونند که راست می گم.

 136. ناشناس گفت:

  دخمت خانم دکتر وسایر بازماندگان تسلیت مگم .داغ عزیز بد دردیه.

 137. نازنین گفت:

  غیر از تاسف برای مردمان کشوری که باید به دست هم اصلاحش کنیم ولی به جاش اسیر سیاست بازی های عده ای شدیم چه میشه گفت….چه کسی درک میکنه که 17سال زمان و تحصیلات دانشگاهی برای به ثمر رسیدن چنین ادمی یعنی چی….باید برای طرز تفکر بعضی ادم ها سیاه پوش شد…

 138. آزاد گفت:

  با سلام و احترام به ملت فهیم و احساساتی
  قطعا همه اقشار نا خالصی هایی دارند. کدام صنف تا این حد در صدا و سیما به گند کشیده شد؟ مهران مدیری کدوم برنامه رایگان رو به افتخار یتیمها در یتیم خونه ها اجرا کرد میدونید چقدر پزشک خیر در ساخت مدارس و کمک ماهیانه به دیه افراد زندانی و …هست. آیا دلقکی که برای پول حاضره هر مسخره بازی رو با حمایت مسئولین ناکارآمد صدا و سیما و سکوت خفت بار مسئول نظام پزشکی و وزیر محترم که در برخی موارد فرد شریفی هم هستند انجام بده مسئول قتل یک پدر خانواده نبود. آقای مدیری اون پدری که باید عمل میشد و پچه هاش با استناد به سریال شما گفتن حتما بخاطر پول و … است رضایت به بستری و عمل ندادن. هیچکس حال همسر و فرزند وی- بیدار خوابیهای وی استرس امتحانهای وی آمالهای بر باد رفته وی را نمیداند. برای مردم اردبیل و جامعه پزشکی ایران که همچین نخبه ای را از دست دادند متاسفم. بیشتر از این از بیماران روان پریشی که عقده ها و خاطرات محدود خود از یک پزشک را جایگزین واقعیت کلی میکنند. خداوندا مرا ببخش کمکم کن عاقبت بخیرم کن. آن انسان شریف اینگونه سلاخی شد وای بحال دیگران.

  • Azad گفت:

   اخبار ساعت 9 مرگ 2 خارجی را اعلام کرد . ولی فردی که از سرمایه های واقعی مملکت – نخبگان کشوری – خادم و کمک رسان هموطنان بود را اعلام نکرد ننگ بر ما که غریب پرستیم

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اخبا 22:30 هم اعلام نکرد اگر پزشکی قصوری میکرد که از این خیلی هم کمتر بود مهران مدیری و دست اندر کاران صدا و سیما و انها که میخوان کاندید ریاست جمهوری بشن و سرمایه گذاریهای بلند مدت میکنن الان جشن رسانه ها برپا میکردن و با عوام فریبی با دوربین در محل اعزام میشدن

 139. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  آقایون و خانمهای پزشک ریتالین مشتی چند؟

 140. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  تسلیت به همکارات عزیز..

 141. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  در مجموع دردناکه دلم به حال بیماران سرطانی می سوزه که تمام امیدشان ناامید شد خوشحال بودم اگر کسی در اردبیل سرطان میگیره. یک متخصص متعهد هست. که بهش پناه ببرند. حالا دوباره برای درمان باید اواره شهرهای بزرگ بشوند خدا به همه ارامش بده

 142. امیر گفت:

  واقعا تاسف داره نه بخاطر کشتن این پزشک دقت کنید جامعه رو به کدام سو میرود !ضرب وشتم معلم ،قتل یک پدر توسط پسر،قتل برادر توسط برادر،قتل شوهر توسط همسر،وخبرهای متعددازاین نمونه که فراوان است انهایی که به چنین جامعه ای افتخار میکنند کلاهشان را بالاتر بگذارنداین جامعه الگوی جامعه اسلامی است اگر از خواب بیدار نشوید فاجعه در پیش است

 143. سارا گفت:

  نميدونم به كجا رسيديم كه برخي از مردم عقده ها و حسرت هاي خودشون رو سر بزرگوار ترين و شريفترين و نخبه ترين مردم كشورشون خالي ميكنن؟؟؟شمايي كه به پزشك فحش ميدي پس چرا حسرت به دلي تا فرزند خودت كنكور پزشكي قبول شه؟چرا موقع درد تا اون دست خيابون دامن أمثال منو ول نميكني و حتي در آسانسور و خيابون بايد ويزيتت كنم؟! چرا نميري تا رمال و فالگير درمانت كنن؟؟؟؟تو كه اينقدر عاقل و فهميده اي چطوري سالهاي عمر جواني كه يك پزشك در اين راه ميذاره رو ميتوني با هر رشته اي،تاكيد ميكنم هر رشته اي مقايسه كني؟؟؟؟دود اين رفتار ها اول همه در چشم خود اين مردم و عزيزانشان خواهد رفت،،،،أمثال ما اونقدر چه دوران تحصيل چه سالها خدمت به مردم در مناطق محروم به مملكت و مردم خدمت كرده ايم،،،،اينقدر تا همين امروز از جون و زندگي و خونواده و خواسته هاي خودمون گذشته ايم كه نگو……ولي امروز ميگم افسوس كه جامعه اونقدر به قهقرا رفته كه داريم به يه مشت زامبي عقب افتاده وحشي خدمت ميكنيم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا

  • هادی گفت:

   اتفاقا آدم هایی که مث تو که دارند چند برابر یه پزشک توی آمریکا توی ایران پول در میارند و با این گستاخی جامعه ای که دارند ازش اینطوری ازش در میارند رو وحشی میدونند و خودشون رو نخبه کاملا وضع آشفته جامعه و قانونی رو میرسونه که اجازه میده این تفکرات خود بزرگ بینی در جامعه گسترش پیدا کنه و حتی تحمل پخش یه فیلم طنز رو هم نداره

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    آقاي هادي….محترم…..از روي عقده و حسادت و حقارتت چاقو بردار بكن تو شكمم تا نتركي!والا به خدا حيف أمثال دكتر پيرزاد كه به … مثل شما كمك كردن

    • هادی گفت:

     کسی که جامعه رو وحشی میدونه و تو اوج خود بزرگ بینی غرق شده حقیر هست جناب
     همه چیز مشخصه

 144. سارا گفت:

  هر كسي ذره اي درس خونده باشه و زحمت كشيده باشه،مي فهمه چقدر فاجعه هست…برابرسن اون قاتل نادان فقط درس پزشكي خوانده بود…به اون مرحله از زندگي رسيدن يعني تا الان فقط استرس و بي خوابي و هزاران هزار زحمت…الان كه به ثمر رسيده بود،تا كمك حال بيماران باشن …اين گونه ناجوانمردانه رفتن…نفرين و لعنت خدا بر مربي ها و تربيت كننده هاي قاتل نادان.

 145. سارا گفت:

  هر كسي ذره اي درس خونده باشه و زحمت كشيده باشه مي فهمه كه به اين درجه ي علمي رسيدن،برابر با تمام جواني و نوجواني رو با استرس بي خواب با حسرت آسودگي گذراندن، الان كه به ثمره رسيدن تا كمكي باشن براي بيماران …اينجور ناجوانمردانه رفتن خيلي سخته…نفرين و لعنت خدا بر مربي ها و تربيت كننده هاي آن قاتل نادان….

 146. نسیم گفت:

  اخه ما کی میخوایم یاد بگیریم که درامد دیگران به ما ربطی نداره یعنی هرکی پولدار بود از راه حرام پولدار شده؟
  اینجا یه قتل اتفاق افتاده قتل یه عضو هییت علمی دانشگاه که مسلما با ویزیت دولتی مریض می دیده و درامد بالایی نمیتونسته داشته باشه چون طرحی بوده و اجازه مطب هم نداشته توی یه شهرستان کوچک !طرح اجباری! منصف باشید به جای اینکه پزشکا رو لعنت کنید یه فاتحه براش بفرستید خدا رحمتش کنه

 147. احمدرضا گفت:

  با سلام جدا خدا به داد فرزند سه ماهه اش برسه چنین انگل بی پدر ومادرباید هزاران بارکشته شه کسی که میتونست جان هزاران نفر را نجات بده برای شادی روحش صلوات…

 148. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحشون شاد
  تنها چیزی که از وقتی خبر رو شنیدم جلوی چشممه چهره معصوم پسر و همسرشه…
  خدا به خانواده ش صبر بده…..
  تسلیت میگم به همه مردم ایران…
  به امید روزی که بتونیم مثل جامعه ژاپن انسانیت داشته باشیم…..
  متاسفم…از ایرانی بودنم خجالت میکشم بعد از خوندن این کامنتها….چند کودک نادان….فکرمیکنم شاید در شرایط قاتل دکتر,همه اقدام مشابهی میکردیم…
  خدایا دست ایرانی ها رو بگیر و هدایت کن……آمین

 149. فرهاد گفت:

  متاسفم برای دوستان ک ادای فرهنگ و ادب میکنن میان اینجا با حرفا و الفاظ مختلف همدیگرو مورد عنایت قرار میدن و بهم توهین میکنن یک نفر یک اشتباهی کرده و در همان لخظه از کرده خود پشیمان شده و خودش ب اورژانس زنگ زده،بد نیست اخبار و نگاه کنید واز شایعات ک.میگن قضاوت نکنید
  درضمن اقایون و خانومایی ک خودتون رو مخ میدونین و ب دانشگاه و دانشگاهیا توهین میکنین شماها خودتون بین همین دانشگاهیا و تو همین دانشگاها به اینجایی ک ادا میکنین رسیدین د

 150. علی گفت:

  آخه یکی بگه… چقدر اسکولی تو دکتر مملکت رو به قتل میرسونی
  ای کاش قانون این عوضی رو با بدترین شکنجه ها بکشه

 151. هم شهری گفت:

  قاتل باید به بدترین وجه مجازات بشه تا عبرتی باشه برای اون احمقایی که به خودشون اجازه میدن یه همچین کارایی رو بکنن
  ,بعد15سال درس خوندن و این همه زحمت کشیدن میتونست بهترین خدتمتها رو به مردمش بکنه حالا یه احمق ,زن و مادر و بچشو و تموم مریضاشو عزادار کرد
  خدا به خانوادش صبر بده.

 152. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  دوستانی که معتقدید پزشکان دزدند امشب آسوده بخوابید یکی از دشمناتون کم شد ولی خدا کنه عزیزتون محتاج دکتر نشه دلتون خنک شه من یه پزشک عمومیم 15سال سابقه کار دارم 2تومن حقوق میگیرم لباس بچه هامو خواهرم تامین میکنه کارمند بانکه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خدا لعنت کنه باعث و بانیشو
   22سال قبل کسایی ک با دیپلم معلم شدن الان دارن ماهی1200000میگیرن
   سابقه کارشون هم ازشما بیشتره
   شمام7سال درس خوندی اینم وضعیتت
   خدالعنت کنه کسی ک فک میکنه همه پزشکا درامدشون میلیاردیه!!
   اونموقع بانک هم استخدام میشدی اللن وضعت بهتر بود

 153. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  تسلیت فراوان به خانواده مرحوم وهمکاران عزیز وتاسف به حال ایران وایرانی

 154. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  بسیار متاثر شدم. خداوند ایشون را قرین رحمت خود قرار دهد و به خانواده محترمشون صبر بدهد.دوستان بهتره ازسر عصبانیت نظر ندیم. ربطی به سریال و وزیر نداره مگه نه اینکه یک دانش آموز معلم خودش را به قتل میرسونه یا اینکه دراینهمه نزاع خیابانی افرادی بیگناه جان خودشون رو از دست میدن آیا اینها به فیلم یا وزیری مربوطه؟مشکل از جامعه است که بسیار عصبانی هستیم و توانایی کنترل خشم را نداریم که سبب چنین فاجعه ای میشود. اینکه یک جوان به خود جرات بدست گرفتن قمه دهد .جامعه پزشکی هم مثل تمام اقشار هم پزشکان مغرور دارد که بیمار برایشان مهم نیست و به فکر پول هستند و هم پزشکانی که از زندگی خود میگذرند تا به خوبی خدمت کنند و همه ی ما مدیون انهاییم. درآمد پزشکان بسیار به حق تر از کسانی است که دراین اوضاع نابسامان یکشبه پولدار شده اند زیرا از تمام جوانی خود درراه تحصیل میگذرند و درآمد آنها باید بیشتر از سایرین باشد.اما مردم ما همیشه پرتوقعند و بدون درنظرگرفتن تلاش پزشکان در بدست آوردن علم پول را برای آنها زیاد میپندارند. امیدوارم این جوان جزای این جنایت خود را پرداخت کند که مطمئناً اصلی ترین مقصر خود او و خانواده و جامعه ایست که در ان به این راحتی مردم دست به چنین جنایاتی میزنند

 155. مریم گفت:

  تاسف فراوان برای اوضاع اسفبار جامعه که پزشکان زحمتکش و دلسوز را اماج حملات ناجوانمردانه کرده است .روحش قرین رحمت باد

 156. مهسا گفت:

  در اینکه قتل پزشک ارزشی و متعدی مثل دکتر پیرزاده بسیار بسیار جای تاثر و تاسف داره، اما روزانه هزاران انسان در ساسر دنیا به قتل میرسن. سوال اینجاست که بقیه انسان نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه بعضی دوستان آقای مدیری یا وزیر بهداشت رو متهم میکنن بیشتر جای سوال داره. ملت چرا انقدر مسایل رو با هم قاطی میکنن؟؟

 157. عادل گفت:

  سی سال ضحمت بکش آخرش بشو زیر میزی بگیر . بعد یه مشت بی سواد مال مملکت رو اختلاص میکنن بعد اونا بشن دلسوز مردم….دلم خونه

 158. ناشناس گفت:

  زود قضاوت نکنید چون ایشون پزشک هستن یکطرفه قضاوت نکنید بزارید مشخص بشه برا چی رفته بوده خونه مردم ؟؟؟؟

 159. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  چيزي كه پيش اومده فاجعه ست ولي از نظر من اين حادثه دو قرباني داشت…سياستهاي نادرست وزارت بهداشت و رسانه هاي فرصت طلب و عوام فريب افكار مسموم پزشك ستيز رو تو جامعه گسترش دادند و صرفنظر از نيتشون به اين گونه مسائل دامن ميزنند…پزشك و بيمار در يك جبهه هستند،چرا اين طرز فكر به وجود آمده كه پزشك مقابل بيمار قرار داره…آيا وقت اون نرسيده كه وزارت بهداشت با كمك دولت ،رابطه مستقيم مالي بيمار و پزشك رو -با حمايت بيشتر از سازمانهاي بيمه گر-،پايان بده؟…كاري كه در كشورهاي توسعه يافته داره انجام ميشه.

 160. باران گفت:

  می خوام بگم . اون نوجوانی که تو کلاس و جلوی تخته سیاه با چاقو به معلم فیزیک حمله کرد و باعث مرگ این معلم زحمتکش شد،از چه کسی این رفتار رو یاد گرفته بود .
  مشکل داخل خانواده هاست و نوع تربیت فرزندات .

 161. افشاری گفت:

  دوستان عزیز
  خدا به بازماندگان این پزشک مرحوم صبر و به روح پاکش آرامش بدهد .
  او در حین کار و خدمت به قتل رسید و مانند شهید است .
  اما به حاشیه نروید مگر روح الله داداشی ورزشکار کشور چگونه مرد ؟ مگر این اتفاقات تازه می افتد ؟
  حالا آدم های مهم و سرشناس اینطور رسانه ای می شوند و مردم بدبخت گمنام بی صدا می میرند .
  درست است که امثال این مرحوم سرمایه کشور بودند اما وقتی جامعه فاسد و نا امن است ترکش هایش برای برخورد با آدم ها شناسنامه و عنوان نمی بیند همه در خطرند .
  چگونه است که افرادی نود ساله با ماشین های ضد گلوله و بادی گارد جابجا می شوند آن هم نه برای معالجه مریض و درمان و خدمت برای امور محبوب خودشان ، آن وقت یک جوان تحصیل کرده و متعهد با یک تلفن عزیمت می کند به منزلی ناشناس بدون همراهی فرد متخصص و حرفه ای.
  ان شالا که دیگر شاهد چنین حوادثی نباشیم .
  فقط منصف باشید و قضیه به این رسوایی را با مهران مدیری ربط ندهید باور کنید اینقضاوت های نا مربوط مثل همان ضربات قمه قاتل است .

 162. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  واقعا متاسفم …..روح این پزشک بزرگوار شاد و تسلیت به خانواده ی محترم جامعه پزشکان و همه ی مردم ایران …

 163. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  به مهران جان مدیری توهین نکنید

 164. اناهيتا گفت:

  حيف اون همه علم و دانش كه بره زير خاك
  اين همه درس و زحمت به حرف اسونه خدا رحمتت كنه مرد
  خدا از باعثو بانيش نگذره

 165. رضا گفت:

  .یکی ازمهمترین علل خشونت علیه کادر درمان درتمام رده ها بی تفاوتی واقدام نکردن مناسب مسئولین بیمارستانها وکلا وزارتخونه به ضرب وشتم همراهیان بیمارنسبت به پرسنله که همیشه حق رو به مردم دادن و این باعث شده که همراهیان حق به خودشون بدن که هر توهین ویاهرصدمه ای بخوان به کادردرمان بزنن و بدون پاسخ ازادانه رها بشن اگه ااین پرخاشگران برخوردمناسب میشد اینجوری پررونمیشدن

 166. ناشناس گفت:

  درود بر پزشکان دلسوز

  روحش شاد

  خدا رحمتش کنه

 167. مجید گفت:

  هیچ قضاوتی نمیکنم چون نه قاضی هستم نه اطلاعاتی دارم،فقط با دیدن همسر و نوزاد این دکتر مرحوم، بینهایت متاثر شدم
  امیدوارم همسر گرامی ایشون و دیگر اعضای خانواده اش صبر و تحمل از دست دادن ایشون رو داشته باشن
  تسلیت به جامعه پزشکی
  تسلیت به تمام بیماران این دکتر مرحوم
  تسلیت به ایران و بخصوص هموطنان ترک زبانم

 168. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اقایی که داری سعی میکنی شبیه ادم ها صحبت کنی ولی ذات حیوانیت از پشت سخنانت هویداست چرا تو ریتالین نمیخوری تا قبول شوی؟!
  چرا نمیخواهی قبول کنی که پزشکان هر جامعه ای نخبه ترین افراد ان جامعه اند اما این هیچگاه باعث غرور انها نشده و نخواهد بود اما میتواند دلیلی باشد که تو و ابلهان مثل تو باید احترامشان را نگهدارند

 169. .... گفت:

  اخبار اردبيل علت مرگ مرحوم دكتر پيرزاده رو اعلام كرد كه مرگ دكتر پيرزاده هيچ ارتباطي به رابطه كاري و حرفه ي پزشكيش نداشته
  قضيه شخصي بوده….

 170. اردبیل گفت:

  با عرض تسلیت به خانواده دکتر پیرزاده و جامعه پزشکی، واقعاً از شنیدن خبر قتل ایشان متاسف شدم، ایشان برای شهر اردبیل نعمتی بزرگ بودند، ایشان پزشکی با اخلاق، متخصص و فوق العاده خوش برخورد بودند، بنده به شخصه چندین ماه بود که به مطب ایشان مراجعه می کردم و از نزدیک با ایشان برخورد کرده بودم واقعاً انسان به تمام معنایی بودند. خودم به عینه ملاحضه کردم که ایشان در تمام مراحل طبابت فقط خدا را در نظر داشته و با بیمارانش خیلی متواضعانه برخورد می کردند و همانطوری که در عکس ایشان در این سایت موجود است همیشه با لبخندی بر لب با بیماران و همراهان رفتار خوبی داشتند. از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و برای بازماندگان آرزوی صبر دارم. با تشکر

 171. فاطمه از داراب گفت:

  با سلام وتسلیت به خانواده دکتر. کسانی که میگن قاتل وزیر و مدیر ی حتما تاحالا گزارشان به بیمارستان ودکتر ودرمان نیوفتاده حتمآ نمیدونن بچه سرطان ی یعنی چه نمیدونن وقتی تمام هم وغمت را باتوکل به خدا برای خوب شدن بچه ات میزاری وخوب میشه وبعد یک مرتبه با بی دقتی دکتر ای پولدوست جون دادن بچه ات را تو بغلت میبینی .کاش وزیر بهداشت هم سری به خانواده های ما هم میزد ومیپرسید چرا وچطور شد.اقای مدیری واقعا حرف درست زد.

 172. نگین گفت:

  ضمن عرض تسلیت به تمام پزشکان و هموطنان گرامی
  این قضیه به شخص خاصی ربط نداره.خانه از پایبست ویران است.من خودم شاهد بودم و چون خودم دیدم میگم وقتی یه عده با انواع سهمیه و با رتبه نجومی در رشته هایی مثل پزشکی قبول میشن انتظار میره که عده ای از بیماران رو هم به کشتن بدن.روی صحبت آقای مدیری با این افراد بوده.وگرنه کم نیستند پزشکانی که باید دستشون رو هزاران بار بوسید کسانی که با تلاش و زحمت خودشون به درجه دکتری رسیدند نه با پول بادآورده و سهمیه

 173. ابراهیمی گفت:

  دکتر پیرزاده شهادتت مبارک

 174. از کهگیلویه و بویراحمد گفت:

  تسلیت میگم

 175. مهناز گفت:

  جای دکتر تو بهشته به خاطر خدمتهایی که در حق مردم کرده خدا رحمتش کنه خدا سایه دکترهارو از سر مردم کم نکنه. متاسفم بخاطر دکتر پیرزاده خیلی متاسفم

 176. ناشناس گفت:

  مطلبی که میگم به مرحوم دکتر پیرزاده ربطی ندارد.
  من یکی از اعضای خانواده ام را در بیمارستان از دست داده ام. مرگ عزیز برایم سخت نبود وقتی دیدم هیچ دکتری به سراغ مریض نمیاد هیچ پرستاری نمیپرسه درد مریضت چیه!!! کمی اونطرف تر چندتا پرستار بودن یا هرچی دور میز آقای دکتر نشستن دارن برای دکتر داستان تعریف میکنن…. اگه متخصص شماهایید خاک بر سر من و جامعه من. هرکسی برای زنده نگه داشتن عزیزش حاضره هرکاری بکنه وقتی امیدش بیمارستانه و میبینه کوچکترین توجهی نمیشه باید در بیمارستان رو ببنده و همه پرسنلش رو ……….

 177. مسعود گفت:

  واقعا این فجایع کی میخاد تموم شه
  خواهش میکنم به همدیگه توهین نکنید

 178. رضااا گفت:

  من که پزشکی نخوندم اما ناراحت شدم شدید به دو دلیل
  یکی از دست دادن به فرد متخصص تو حرفه خودش و کسی که سالها تلاش کرده بود
  دوم متاستفم از اظهار نظر دوستان. این چه رفنار و جملاتیه که نوشتین.
  همه که مثل هم نیستن خوب و بد داریم. جه ربطی به مدیری داره. منتظر باشین علت و انگیزه مشخض بشه بصورت واقعی بهد تظهار نظر کنید. بای انایی که پزشگی حوندن و همش از پول خرف زدن و میزنن متاستفم. بیشتر از این خدمات پزشکان خوب رئو زیر سوال نبرین

 179. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ضعف فرهنگی است که یک روز با دعوا در بیمارستان ، یم روز با قتب پزشک حاذق و یک روز با دعوای رانندگان تاکسی خود را نشان می دهد و اردبیل را به آینده ای نامبهم سوق می دهد.

 180. .... گفت:

  Salam man khodam pezeshki mikhunam banabarin midunam che reshte ye sakht va taghat farsayie kasi ke foghe takhasose koli zahmat keshide va dars khunde vali moteasefane mardom faghat natige ro mibinan ke in pezeshka daramade anchenani darand va gheire darhali ke ba tavagoh be ozae alane game pezeshki inmozu baraye hame ham sedgh nemikone unvaght seda va sima ham miad enteghad haye shadid mikone ke bale kheili vaght ha ham haghighat daran valu bayad bedunan mokhatab nojavan ha va gavanan va hata aghshari ba farhang haye payin va gahi zood goosh and ke ba inkar yek gave pezeshk setizi igad mishe ke aghebatesham mishe in raftar ha ,dar surati ke hame belakhare mariz mishan va niaze be pezeshk daran va natige hame un barname ha bi hormatie afradi ast ka sad ha barabare sayer afrad dars khundan va hamchenin adame etemade mardom be pezeshk va ba in raftar ha bi etemadi hamee pezeshki be mardom

 181. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  واقعا شرمم میاد ازینکه بین یک مشت دلقک زندگی میکنم که همه چی رو دونسته و ندونسته بهم ربط میدن و چیزی که باب میلشون هست میبافن. کدوم ابلهی میتونه ثابت کنه این قتل تحت تاثیر سریال فلان کسک بوده یا نبوده کدوماتون اصلا از قضیه خبر دارین؟ چرا فقط دنبال اثبات بافته های ذهنی خودتونید؟
  دو تا جامعخ شناس و روانشناس صاحبنظر تو این مملکت داذیم که بره ببینه این ملت چه مرگشونه؟ چرا اینهمه خشونت هست؟ یا همه استعدادها رفتن پی مهندسی و جراحی و پول دراوردن؟

 182. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  متاسفم ای هموطن جاهل .نادان و عقب مانده با عقده ای دیرینه نسبت به قشر زحمت کش پزشک.عارضه آنافیلاکسی ناشی از پنی سیلین در ذات داروست و همه جای دنیا هم ممکنه رخ بده این اونوقت چه ربطی به پزشکا داره که آدم کشن عقب مونده

 183. سیاوش گفت:

  واقعا شرمم میاد ازینکه بین یک مشت دلقک زندگی میکنم که همه چی رو دونسته و ندونسته بهم ربط میدن و چیزی که باب میلشون هست میبافن. کدوم ابلهی میتونه ثابت کنه این قتل تحت تاثیر سریال فلان کسک بوده یا نبوده کدوماتون اصلا از قضیه خبر دارین؟ چرا فقط دنبال اثبات بافته های ذهنی خودتونید؟
  دو تا جامعه شناس و روانشناس صاحبنظر تو این مملکت داذیم که بره ببینه این ملت چه مرگشونه؟ چرا اینهمه خشونت هست؟ یا همه استعدادها رفتن پی مهندسی و جراحی و پول دراوردن؟

 184. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خجالت نمیکشین.یه پزشک متعهد مملکت با این همه تحصیلات و انسانیتی که داشت فوت شده اونوقت شما با هم دعوا میکنید و حرفهای زشت میزنید.برای شادی روحش فاتحه بخونید.بس کنید حرفای به درد نخور رو

 185. سارا گفت:

  نه با هم دعوا نکنید. شاید خانواده دکتر پیرزاده اونقدر حلال خور بودند که خدا آن نوجوان را فرستاد تا این دکتر پول حاصل از پر کردن یک دندان شیری توسط وسایل دانشگاه را با قیمت 300 هزار تومان ( شاید نصف حقوق یک پدر در ماه) توسط همسر دکتر و ویزیت 5 دقیقه ای توسط دکتر به مبلغ 40 هزار تومان که شاید قیمت کل لباس های ان کودک که از درد دندان تا صبح نمی خوابید باشد
  شما دکترها مطمئن باشید با این درآمدی که دارید و جامعه از شما حمایت می کند که با سلامت مردم تجارت مرگ کنید کودکان شما هم تقاص پس می دهند چه برسد به قلب هایتان. این عذاب برای خانم نورالعیونی است که با دندان های کودکان برای خودش کاخ دنیوی ساخت.
  البته من زیاد دکتر پیرزاده را نمی شناسم ولی همه ی دکترهای اردبیل فقط یه فکر تجارات با لحظه های سخت بیماران هستند. خدا بیامرزدش

  • امین گفت:

   دوست عزیز دکتر باید مفت کار کنه؟ خودت چه کاره ای ؟ چند با مفت کار کردی؟ خیلی راحت بحث میکنی در مورد مرگ یه نفر . چرا پزشک نباید پول در بیاره؟ باید شوهر یا پدر دلاله شما پول در بیاره؟ واقعا میتونستی زحمت میکشیدی اون موقع که فقط تفریح میکردی درس میخوندی تو هم پول در میاوردی بقیه نباید تاوان تنبلی شما رو بدن

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سرکار خانم!!!!!
   یک انسان (تاکید میکنم انسان،نه حتی یک پزشک فرهیخته)،در اوج جوانی و با ناجوانمردانه کامل کشته شده و شما در آرامش کامل ،آن را تقاص پس دادن می نامید؟وجدانتان کجا رفته؟
   انسانیت حکم می کند مرگ انسانی که همه ی اطرافیان از او به نیکی یاد می کنند را تقاص پس دادن نداریم..

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   کاخ دنیوی؟؟؟؟ ببخشید شما منزل این بنده خدارو دیده اید که راحت قضاوت میکنید.
   من کامنتهای اینجا رو که میخونم بیشتر میبینم که این همه نفرت از حسادته و لاغیر. این حرفهایی که شما راجع به قیمت دندان شیری و لباس فرمودید تماما سفسطه و برای انحراف افکار هست.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا برای این اظهار نظرتان بی نهایت متأسفم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چه ربطی داره؟ اصلا حالت خوبه؟ اینا همه تعرفه از وزارتخونست. می ری نون بگیری مجانی بهت میدن که توقع داری وقتی میری دکتر مجانی ویزیت شی. فقط به خدا میسپارمت. خدا از سر تقصیراتت بگذره.

 186. مهرام گفت:

  اله رحمت السین مزاری نورلا دولسون

 187. رهگذر گفت:

  نمیشه انقدر زود قضاوت کرد…
  جنسیت بیمار مشخص نیست و این که به یک بیمار سرطانی تو خونش چه کمکی میتونسته توسط یه متخصص بشه و چرا بیمارستان مراجعه نشده…

 188. رهگذر گفت:

  دوستان من خودم پزشکم و لازمه بدونید که تو مملکت ما پزشکا با خوندن کتاب تست تخصص و فوق فلو میگیرن نه با دانش بیشتر ….
  روزانه افراد زیادی از اصناف مختلف با چاقو به قتل میرسن ولی اینقدر هیاهو نیست…
  پول و قدرت از یک طرف و جهل مردم فساد میاره…
  میدونید درامد یک پزشک به طور مزحکی چندین برابر پزشک های اروپایی و آمریکاییه، با چندین برابر کمتر وقت گذاشتن برای بیمار….
  و آیا تا به حال میدونستید که با مدرک پزشکی ایرانی نمیشه در اروپا و آمریکا طبابت کرد؟
  پزشکا در ایران کمترین توانایی علمی شامل قدرت تحلیل و بحث، زبان انگلیسی، اطلاعات ریاضی و آماری، کامپیوتر رو نسبت به افرادی که تو سطح خودشون در رشته های دیگه تحصیل میکنند دارند؟ چون این توانایی ها حاصل پژوهشه نه کتاب تست خوندن….

  • بینش گفت:

   جانا سخن از زبان ما میگویی …
   پزشکا در ایران کمترین توانایی علمی شامل قدرت تحلیل و بحث، زبان انگلیسی، اطلاعات ریاضی و آماری، کامپیوتر رو نسبت به افرادی که تو سطح خودشون در رشته های دیگه تحصیل میکنند دارند؟ چون این توانایی ها حاصل پژوهشه نه کتاب تست خوندن….
   چقدرررررررررررررررررر درست میگی…

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا پزشکی؟؟؟؟یا دچار وهم پزشک بودنی؟ سطح سوادتو بالاتر ببر ،غلط املایی داشتی بچه….

  • امین گفت:

   دوست عزیز به ظاهر پزشک . درامد یک پزشک ایرانی 10 در صد در امد یک پزشک اروپایی هم نیست خیلی علمی میخوایی بدونی و زبان خیلی بلدی بگرد تو نت. نپذیرفتن پزشکا تو ازوپا به سیاست کشور ها بستگی داره همون جور که کانادا و امریکا بیشترین پزشک ابرانی رو در پناهندگان بعد چین دارن . شما اگه مدرکتو خریدی اشکالی نداره ولی به کسی که درس خونده توهین نکن

   • shosians گفت:

    دوست گرامی بحث شما بمن ربط نداره فقط خواستم بگم شما درست میگید بشرط اینکه درامد دیگر اقشار یک جامعه اروپایی هم در نظر بگیرید،کشاورزان،قضات،معلمان بیشترین درامد در این کشورها دارند،نه پزشکان از شماکه بعید هست ،اونهم بخاطر اینکه پزشکان اگر بسیار مطرح یا دارای بیمارستان شخصی باشند درامد بالای دارند چون اولا در بیشتر این کشورها حق مطب ممنوع می باشد و پزشکان با حقوق ثابت و شیفت کاری مشخص که نباید تجاوز از حد مجاز کند (تقریبا معادل حقوق کارهای تخصصی دیگر حرفه های جامعه)به استخدام بیمارستانها یا ارگانهای پزشکی در می ایند، و پزشکان بسیار مجرب در کنار حقوق میتوانند درصدی هم داشته باشند،در ضمن بخاطر سیاست پیشگیری کمتر نیاز به جراحی و تعداد بیماران بد حال بسیار اندک هست، لذا در این جوامع با وجود تبلیغ و حمایت دولت جوانان بسیار کمی مشغول تحصیل در این رشته هستند،که برای همین در کشورهای چون کانادا،استرالیا و برخی از کشورهای اروپایی مشاغلی چون پرستاری ،پزشکی،جوشکاری(بخاطر مضراتش)و … بیشترین پذیرش را دارد
    برای این حرف شما بهتر بود شما نمی گفتید در اروپا باید میگفتید در کشورهای در حال توسعه مانند برزیل،ارژانتین،ترکیه و ایران و … بخاطر بهداشت پایین و عدم سیاست های پیشگیری و عدم اطلاع و سواد مردم از هر نظر پزشکان درامد بالایی دارند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   مزحک ؟؟؟
   شما اصلا تحصیلکرده دانشگاه هستید با این اشتباه واضحتون؟ تو محیط مجازی خیلی راحته هر کسی از راه برسه توهماتشو ادعا کنه.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آیا شما می دونستید که پزشکای اروپایی هم نمی تونن با مدرک خودشون تو ایران طبابت کنند
   متاسفانه افرادی مثل شما رهگذر که راحت اومدن و شدند پزشک گند زدن به آبروی جامعه ی پزشکی

  • ناشناس گفت:

   بعید می دونم پزشک باشی!

  • مازیار گفت:

   در بیمارستانهای دولتی اتند جراحی بالی سر مریض نمی رود با این استدلال که رزیدنتها باید ببرند وبدوزند تا یاد بگیرند لطفا این را هم اضافه کنید که علت قابل بودن خیلی از جراحان ایرانی ارزان بودن جان آدمها در ایران است نه نخبه بودن پزشکان با آنهمه بریدن ودوختن معذرت می خواهم اگر چلاق هم باشی جراحی را یاد بگیری ،بعد همین پزشکان جراح وقتی مهارت کافی پیدا کردند فقط در بیمارستانهای خصوصی عمل می کنند وآن وقت برای جواب سلام گفتن به بیماران هم پول ویزیت می خواهند.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    روال کار درتمام بیمارستان های آموزشی دنیا همینه مازیار عزیز…اتند جراحیم یه روزی رزیدنت بوده و با کارآموزی مهارت لازمو برای جراح شدن به دست اورده

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   100%پزشک نیستی که بودی این حرف هارو نمیزدی.

 189. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  حالا یک نکته:وزیر بهداشت، سال ۵۶ وارد دانشکده پزشکی شده و سال ۶۵ دوره پزشکی عمومی رو تموم کرد یعنی ٩ سال (دوره پزشکی عمومی ٧ ساله).…در این ٩ سال ایشون ٣٣ ماه سابقه خدمت جهادی داوطلب داره و به علاوه ١-٢ سال در اوایل دهه ۶٠ ، هم بخاطر انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها بسته بود…با اما و اگر قبول می کنیم که بدون هیچ شبهه ای ایشون دوره عمومی رو تموم کردن و ٣ سال بعد یعنی در سال ۶٨ وارد تخصص چشم پزشکی شدند و به مدت ۴ سال اون رو ادامه دادند تا سال ٧٢ . در دوره تحصیل تخصص، کار خصوصی ممنوع هست پس در واقع ایشون از سال ٧٢ وارد عرصه کار خصوصی شدند و تا سال ٩٢ که وزیر شدند حدود ٢٠ سال کار کردند تا توانستند ١٠٠٠ میلیارد تومان سرمایه داشته باشند.
  .
  حالا یک ضرب و تقسیم ساده:
  ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ Toman ÷ ۲۰ SaL = 50,000,000,000 Toman
  یعنی سالی ۵٠ میلیارد تومان
  که اگر تقسیم بر ١٢ ماه بکنیم میشه به عبارتی ماهی ۴,۱۶۶,۶۶۶,۶۶۶ تومان و روزی ۱۳۸,۸۸۸,۸۸۸ تومان.
  تازه تعطیلات رسمی و پنجشنبه جمعه ها هم که معمولا تعطیله رو حساب نکردم.
  شما بفرمایید چطوری باید بنده تحصیل کنم و بیمارستان خصوصی تاسیس کنم که از همون روز اول، هر روز حداقل صد و چهل میلیون تومان درآمد داشته باشم؟؟؟
  به علاوه خمسش و مالیاتش رو هم داده باشم که در نهایت اینقدر مونده باشه.
  انشاءالله که راهی داشته و از مسیر حلال بوده…خوب این رو قبول میکنیم که حلال و طیب و طاهر بوده و هست حالا شما بفرمایید چرا اگر همچین راه حلالی وجود داره، وزیر محترم بهداشت نمیخاد بذاره که بقیه پزشکان هم از همین مسیر حلال و با عرق جبین، به همچین ثروتی برسند؟؟؟ و چرا حالا که نوبت به سایر پزشکان رسید، همین مسیر حلال کسب درآمد ایشون، اسمش شده زیاده خواهی پزشکان؟؟؟
  .
  ایشون بذاره که بقیه هم از مسیر حلالی که ایشون کسب درآمد کردند، درآمد چند میلیاردی (حالا ١٠٠٠ میلیارد نخواستیم) داشته باشند، اون پزشکها هم قول میدن دو برابر آقای وزیر بیان تو کاروانهای سیستان و بلوچستان و خدمات رسانی به ملت.
  مصداق اقدامات عوام فریبانه وزیر بهداشت، بیت پرمغز زیره:
  خرج که از کیسه مهمان بود
  حاتم طایی شدن آسان بود
  تمام

 190. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خوب اینو بخونید
  حالا یک نکته:وزیر بهداشت، سال ۵۶ وارد دانشکده پزشکی شده و سال ۶۵ دوره پزشکی عمومی رو تموم کرد یعنی ٩ سال (دوره پزشکی عمومی ٧ ساله).…در این ٩ سال ایشون ٣٣ ماه سابقه خدمت جهادی داوطلب داره و به علاوه ١-٢ سال در اوایل دهه ۶٠ ، هم بخاطر انقلاب فرهنگی، دانشگاه ها بسته بود…با اما و اگر قبول می کنیم که بدون هیچ شبهه ای ایشون دوره عمومی رو تموم کردن و ٣ سال بعد یعنی در سال ۶٨ وارد تخصص چشم پزشکی شدند و به مدت ۴ سال اون رو ادامه دادند تا سال ٧٢ . در دوره تحصیل تخصص، کار خصوصی ممنوع هست پس در واقع ایشون از سال ٧٢ وارد عرصه کار خصوصی شدند و تا سال ٩٢ که وزیر شدند حدود ٢٠ سال کار کردند تا توانستند ١٠٠٠ میلیارد تومان سرمایه داشته باشند.
  .
  حالا یک ضرب و تقسیم ساده:
  ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ Toman ÷ ۲۰ SaL = 50,000,000,000 Toman
  یعنی سالی ۵٠ میلیارد تومان
  که اگر تقسیم بر ١٢ ماه بکنیم میشه به عبارتی ماهی ۴,۱۶۶,۶۶۶,۶۶۶ تومان و روزی ۱۳۸,۸۸۸,۸۸۸ تومان.
  تازه تعطیلات رسمی و پنجشنبه جمعه ها هم که معمولا تعطیله رو حساب نکردم.
  شما بفرمایید چطوری باید بنده تحصیل کنم و بیمارستان خصوصی تاسیس کنم که از همون روز اول، هر روز حداقل صد و چهل میلیون تومان درآمد داشته باشم؟؟؟
  به علاوه خمسش و مالیاتش رو هم داده باشم که در نهایت اینقدر مونده باشه.
  انشاءالله که راهی داشته و از مسیر حلال بوده…خوب این رو قبول میکنیم که حلال و طیب و طاهر بوده و هست حالا شما بفرمایید چرا اگر همچین راه حلالی وجود داره، وزیر محترم بهداشت نمیخاد بذاره که بقیه پزشکان هم از همین مسیر حلال و با عرق جبین، به همچین ثروتی برسند؟؟؟ و چرا حالا که نوبت به سایر پزشکان رسید، همین مسیر حلال کسب درآمد ایشون، اسمش شده زیاده خواهی پزشکان؟؟؟
  .
  ایشون بذاره که بقیه هم از مسیر حلالی که ایشون کسب درآمد کردند، درآمد چند میلیاردی (حالا ١٠٠٠ میلیارد نخواستیم) داشته باشند، اون پزشکها هم قول میدن دو برابر آقای وزیر بیان تو کاروانهای سیستان و بلوچستان و خدمات رسانی به ملت.
  مصداق اقدامات عوام فریبانه وزیر بهداشت، بیت پرمغز زیره:
  خرج که از کیسه مهمان بود
  حاتم طایی شدن آسان بود
  تمام

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   معلومه بیکار و علافی که نشستی اینجوری حساب و کتاب کردی.مفت خوری نمی کردی و درس می خوند،تو هم همچین درآمدی برای خودت دست و پا می کردی.یه جوری حرف می زنی انگار پول ریخته. به عقلت شک کردم.روزی 138 میلیون؟؟؟اینکه اینجوری باید امثال من و تو رو روزانه بخره و آزاد کنه.از قوانین حقوقی و مالیاتی پزشک ها خبر نداری،پس بهتره زیاد اظهار فضل نکنی حسود….

 191. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحشون شاد . کاش جامعه قدر زحمات پزشکان و میفهمید . حالا چه پولدار باشن چه نباشن . کاری که ا ن ها برامون میکنن و با هیچ اندازه از پول نمیتونیم جبران کنیم . ولی متاسفانه ما همش چشم دوختیم به دارایی های پزشکامون

 192. ناشناس گفت:

  واقعا جای تاسف داره به نظر من دکتر قربانی سودجویی افرادی شد که میخواهند وزیر را زیر سوال ببرند.1000نفر بمیرند یک اصغر پیرزاده نمیرد.

 193. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم مرحوم دکتر پیرزاده، در پی اظهارات آقای اسدپور وتایید آنها. واقعا متاسفم از ساده لوح انگاشتن مردم “رابطه دوستی و شخصی آشنایی قبلی پزشک 42 ساله فوق تخصص و نوجوان 17 ساله ” ” دعوت از دکتر به خانه مجردی توسط قاتل ” “ارتکاب جرم وتماس با 115 وانتقال به بیمارستان توسط قاتل در خانه مجردی ” “ترک محل کار توسط یکی از متعهد ترین پزشکان حال حاضر بدلیل واهی دعوت نوجوان ” “زیر سوال بردن شخصیت فوق انسانی مرحوم که بر همگانی که ایشان را از نزدیک میشناختند واقعا مضحک و مسخره است ” عجب جور چین ناشیانه ای که با کذب دانستن تمام اخبار منتشره که به واقعیت نزدیک تر است همچنان مردم را هالو فرض می‌کنند. دست مریزاد. خدایا تو خود شاهدی…؟!

 194. زهرا زهرا گفت:

  چقد خوبه در هرزمانی بتونیم خودمون رو کنترل کنیم و جو گیرنشیم وازروی جو نظرندیم، مردم ما مردمانی صاحب نظرهستندولی خب معمولا ازروی تعصب و جو و..نظر میدیم، خداوندرحمت کنه پزشک محترم رو، قضاوت کردن بدون اطلاعات کافی کاری غیر انسانیه، جامعه ی ما پزشک دلسوز وبیماردوست زیاد داره پزشک بی رحم و بی مسوولیت هم داریم،ربطی هم به فلان سریال نداره چون قشر پزشکی در جامعه ی ما از جایگاه ویژه ای نسبت به سایر کشورها به خصوص کشورهای اروپایی برخورداره، صحبت از انسانیته، که این روزها بسیار کمرنگ شده، از مریض شدن جامعه، این موضوع از زاویه های مختلف قابل بررسی است باید آسیب شناسی شود، روح پزشک عزیز این سرزمین قرین رحمت الهی.

 195. سارا گفت:

  انا للاه وانا الیه راجعون.1000انسان بمیرند اصغر پیرزاده نمیرد.او قربانی سودجویی افرادی شد که میخواستند وزیر محترم را خراب کنند

  • ناشناس گفت:

   وب با توجه به اینکه پزشک های محترمی هستند که از این کامنت ها بازدید میکنند,زیاد به دل نگیرن فرض کنن دارن تو مزرعه از بعبع امثال سارا خانم که احتمالا عاشق قد رعنای وزیر بهداشته و هر شب به عشق وزیر میخوابه به عنوان موسیقی طبیعی لذت ببردد

 196. بنده گفت:

  هنوز فکر کردیم واقعا اگر پزشکان نبودند حتی همان پزشکان که ما آنها را مظهر بی اخلاقی میدانیم چه بر سر ما می آمد،هنوز شده دردو رنج عزیزترین کس خود را ببیند وعذاب بکشید یا درد خود را در زمان بیماری به یاد می آورید به محض خوب شدن چه دعایی از ته دل برای پزشکان میخوانیم ،آن لحظه فقط میگوییم هرچه بگیرند حقشان است هرچه بخواهند از خدانصیبشان کند ،بیایید منصف باشیم،بیایید قبول کنیم اینان مامورین سلامتی خداوند بر روی زمینند بیایید قبول کنیم که به سختی به اینجا رسیدند بیایید. …

 197. سمیرا گفت:

  ما هم استانیها واقعا متاسفم آخه چرا همچین اتفاقی برای دکتر شهر ماباید بی افته
  خدارحمتش کنه به خانواده محترمش صبر بده و همه ما منتظریم تا علت قتل روجویا بشیم و قاتل و
  به اشد مجازات برسونیم

 198. حسن گفت:

  اولا به همه تسلیت میگم درسته که همچون افرادی سرمایه های ملی هستند که همه از وجود انها استفاده می برند ولی اینکه میگین وزیر دادگاهی بشه و یا سریال مهران مدیری مقصره یک نوع قضاوت شتابزده و پاک کردن صورت مساله است همچون مسایلی باید با تحقیق و تفحص ریشه یابی بشه درمان بشه تا دوباره شاهد همچو اتفاقات تلخ و ناگواری نشویم

 199. ممجو گفت:

  من اگه مثل این مرحوم علم وتخصص و هوش واستعدادی داشتم تا فبل از اینکه سلاخی شوم بار وبنه ام را جمع می کردم واز این خراب شده فرار می کردم ودر گوشه ایی از ممالک اسعمارگر مشغول به کار می شدم.این مسیبتی است که دامن گیر کل کشور شده ولر وترک وکرد عرب نمی شناسد.وعلتش هم طنز مدیری نیست.علتش بی قانونی است.علتش رها کردن جامعه به حال خودش است ودلواپس چیزهای الکی بودن است.

 200. زخم مارشد میکند به درون گفت:

  بعداز این منتظر کشته شده هرقهرمانی از هر رشته ای باشید
  والسلام

 201. محسن گفت:

  اصلااااا باورم نمیشه
  همین هفته پیش مطبش بودم
  یا خدااااااا
  من تو شوکمممممم
  واس خانوادش صبر میطلبیم از خدااا

 202. مهدي گفت:

  واقعا يه استان رو تو شوك قرار داد … امروز زمان درمان مادرم بود و الان نميدونم به حال و روز خانواده پيرزاده گريه كنم يا به حال مادرم .. اي خدا تو چه دنيايي داريم نفس ميكشيم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام باید به حال خانواده این دکتر هم گریه کنیم و هم به حال خانواده معلمی که در یک گوشه دیگر کشور به دست دانش آموز به قتل رسید هم باید گریه کرد
   کلا باید به حال کل جامعه باید گریه کرد

 203. آرش گفت:

  خدا این پزشک رو رحمت کنه
  2.قتل به هر نوعی محکوم است
  3.این اولین اتفاق و آخرینش نخواهد بود
  4.نسبت دادن قتل به طنز مهران مدیری از روی عقده و احساساته…هرچند خود من از سیاستهای صداوسیما متنفرم
  5.شایسته ترین و پاکترین وزیر دولت روحانی،بدون شک دکتر هاشمی هستن.
  6.بجای اینکه دیگران رو مقصر کنیم بهتره کمی به تربیت فرزندان و کنترل آنها اهمیت بدیم

 204. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام
  اول از همه فارغ از همه بحث و جدل های بیخود بالا
  واقعا از صمیم قلب به خاطر این حادثه دلخراش ابراز تاسف میکنم و به خانواده محترمشون و جامعه پزشکی و همه ملت ایران به خاطر از دست دادن یک شخص فرهیخته تسلیت میگم
  انشالا روحشون قرین رحمت الهی بشه و خداوند به بازماندگانشون صبر عنایت کنه
  انشالا با عاملین هم با هر انگیزه ای که داشتن به شدت برخورد بشه ….
  واقعا جاش نیست این بحث سریال در حاشیه رو اینجا با قتل این عزیز کنار هم اوردن و اسمون ریسمون بافتن …
  اون سریال به یکی از معذلات واقعی جامعه ما اشاره میکرد معذلی که وجود داره و قلب خیلی ها بخاطرش جریحه دار شده میشه و خواهد شد خیلی به بعضیها که مشخصا از این گروه پزشکان سودجو و منفعت طلب هستند این سریال فشار وارد کرده که اینگونه در چنین موقعیتی اقدام به مغلطه کردن میکنند
  جای تاسفه واقعا …
  اقای مدیری ممنون چرا که سریالی ساختی که بازبان تلخ طنز انچه را که باید به بعضی ها میفهموندید فهموندید….

 205. ناشناس گفت:

  واقعا متاسفم من خودم ترکم ولی این اردبیلیا ابروی مارو هم بردن اخه کجای دنیا دکتر مملکته میکشن ای خدااااا

  • اردبیلی گفت:

   وقتی از ماجرا خبر نداری بی خود اظهار نظر می کنی آدم عقده ای!!
   طبق گفته دادستان قاتل یک دانشجوی غیربومی ساکن اردبیل بوده که در خانه مجردی مرتکب این قتل شده

 206. ماتریکس 2 گفت:

  با عرض تاسف وتسلیت خدمت خانواده دکتر پیرموذن /این مشکل ریشه ای هستش و بر می گردد به جامعه وحکومت اسلا می که می خواهد دنیا را مدیریت کند وربطی به اقای مدیری بنده خدا ندارد /بامنطق حرف بزنیم

 207. ماتریکس 2 گفت:

  این مملکت دیگه جای موندن نیست

 208. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  واقعا متاسفم تو کدوم مملکت دکتر میکشن ؟!

 209. ناشناس گفت:

  شهادت دکتر پیرزاده رو خدمت خانواده ی شریفشون و همچنین به مردم اردبیل تسلیت میگم… خبر بسیار تاسف برانگیزی بود اتفاق تلخی که نمیتونه فقط بخاطر سریال مذموم اقای مدیری و بی کفایتی وزیر باشه.

 210. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  چقدر درك اين موضوع سخت هست كه دكترى در حال خدمت باشه و همچين كار زشتى و غير قابل بخششي اتفاق بيفته.من پزشك نيستم اما به نظرم همشون قابل احترام هستن . اين يعني چي كه يه ادم جرات داشته باشه يه اادم ديگه رو به قتل برسونه.چه فاجعه اي واي بر ما واي بر فرهنگ كثيف ما.

 211. پ گفت:

  واقعا تاسف باره اين كه يك نفر بياد حداقل ٤٠ سال عمر شو بزاره واسه درس خوندن تا اين كه يه لات بي سر و پا بياد اونو بكشه آقا پول و درآمد پزشكي حلالترين پولهاست اصلا خوب كاري ميكنند پول در ميارند ببينيم كي ميتونه هر روز ٨ ساعت در يه اطاق دربسته بشينه و مريض ببينه و بچه شو زنشو نبينه واقعا شرم آوره اين نظام پزشكي بايد يه فكري به امنيت اعضاش بكنه

  • کیانمهر گفت:

   بخدا حق با شما هست اگر این دکتر 8ساعت درحال نجات دادن جان دیگران است اون لات بی سرو پا هم 8ساعت دنبال ادم برای کشتن میگرده

 212. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام دوستان من یک ماما هستم و واقعا از شنیدن این خبر متاسف شدم و ازتون خواهش میکنم قضایا رو به هم ربط ندید اگر دکتر هاشمی درباره حقوق پزشکان اعتراض کردن حتما هدفش ایجاد عدالت بوده نه دشمنی.بخدا هر کسی که کار درمان میکنه بیشترین استرس رو متحمل میشه و آرزوش سلامتی مریضه شه ولی واقعیت اینه که بعضی چیزا واقعا دست ما آدما نیست و اگر خدا نخواد کسی زنده بمونه همه مقصر رو کادر درمان میدونن ولی اون.موقع که باعث برگشتن جون و سلامتی یه آدم میشن هیچ کس اون رو نمیبینه.من ضمن تاسف بسیار برای از دست رفتن پزشک عزیزمان که ایشان همشهری ما هم هستن و من اصالتا اردبیلی هستم ولی بچه خوزستان، از همه شما خواهش میکنم انصاف رو رعایا کنید.بخدا

 213. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام دوستان من یک ماما هستم و واقعا از شنیدن این خبر متاسف شدم و ازتون خواهش میکنم قضایا رو به هم ربط ندید اگر دکتر هاشمی درباره حقوق پزشکان اعتراض کردن حتما هدفش ایجاد عدالت بوده نه دشمنی.بخدا هر کسی که کار درمان میکنه بیشترین استرس رو متحمل میشه و آرزوش سلامتی مریضه شه ولی واقعیت اینه که بعضی چیزا واقعا دست ما آدما نیست و اگر خدا نخواد کسی زنده بمونه همه مقصر رو کادر درمان میدونن ولی اون.موقع که باعث برگشتن جون و سلامتی یه آدم میشن هیچ کس اون رو نمیبینه.من ضمن تاسف بسیار برای از دست رفتن پزشک عزیزمان که ایشان همشهری ما هم هستن و من اصالتا اردبیلی هستم ولی بچه خوزستان، از همه شما خواهش میکنم انصاف رو رعایا کنید.بخدا گاهی که یه بیمار خوب نمیشه ما از همه بیشتر نارحت میشیم.البته منم خیلی از توهین در سریال آقای مدیری به پزشکان نارحت شدم ولی قطعا ایشان هم همچین هدفی نداشتن.به هم توهین نکنیم عزيزان.

 214. کیانمهر گفت:

  واقعا برای اون پسر 23ساله متاسفم روح الله داداشی هم همینطوری مرد توسط جوانان بنده هم اردبیلی هستم و با خواندن این داستان از خودم خجالت میکشم کاش آن جوان جلوم ببینم اگه خفش نکنم ادم نیستم واقعا که این جوونای ایرانی تا کی میخوان دستاشونو رو به قتل دراز کنن کاش روح الله داداشی نمیمرد کاش دکتر پیرزاده نمیمرد تا کی خشونت تا کی باید بهترین های ایران بمیرند تا کی یکی به من بگه تا کی واقعا از ته دل برای خانوم این دکتر معروف تسلیت میگویم ولی کاش عکس بچه ی ایشون رو نمیزاشتید چون ادم وقتی طعم پدر داشتن رو نچشه اون بچه ناقص اجتماعی میشه خدایی وقتی عکس بچه رو دیدم گریم گرفت واقعا تسلیت میگویم از صمیم دل و کاش برای همیشه این جوان ها از ایران ما پاک بشه

  برای شادی روح ایشان صلوات ختم بفرما اگه مردی 10بار بفرس اگه خیلی مردی100بار بفرس تا جایی که دلت میخاد صلوات بفرس داداش هموطنت مرده هموطنت به دست یه شیطان هموطنت از دنیا رفته پسری بی پدر شده خدایا مارو از دست اینطور انسانها نجات بده خدایا باز و باز تسلیت میگویم.

 215. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  استاد عزیزم همیشه صدای دلنشینت را و چهره مهربانت را به یاد خواهم داشت قادر به گفتن تسلیت نیستم چرا که همیشه برای شاگردانت زنده آید و یقین دارم آمرزیده آید

 216. مریم ر گفت:

  ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم وملت شریفمون. دوستان تقاضا دارم قضاوت رو به دست صاحبش بسپارند. همه چیز با گذشت زمان مشخص میشه.

 217. پانته ا گفت:

  سلام. بهتره این موضوع رو که شاید بعضیها يادشون رفته باشه گوشزد کنم. عزیزان اگر تا حالا زنده هستید وداريد کامنت ميذاريد که همه پزشکان دزدن حقشونه ,مردم رو می کشند , غرور بیجا دارند و امثال اینها، بعد از لطف و خواست خداوند متعال مدیون زحمات شبانه روزی پزشکانی هستید که از لحظه ای که متولد شدید تا کنون بارها و بارها شما رو از بیماریهای مختلفی که گرفتید نجات دادند و ادامه زندگی رو برای شما امکانپذیر کردند.
  امیدوارم نگویید که از نوزادی تا حالا هیچگاه بیمار نشده اید. ممنون از همه شما

 218. سرخه ايي گفت:

  بريد از كارمندهاي بانك بپرسيد كه تو حساب بعضي تاكيد ميكنم بعضي كه البته كم هم نيستن اين دكتر چه خبره!!!
  بعضي بعضي از دكترها خعععيلي نامردن خعععيلي
  كساني كه ميگن مهران مديري ، آدمهاي مشكل داري هستن

  • امین گفت:

   اول از کارمندای بانک میزان اختلاس خودشونو باید پرسید دوم یه تحصیل کرده پول در نیاره شما که دلالی باید پول در بیاری راست میگی

 219. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فقط خانواده اون مرحوم اولیای دم نیستن.از این به بعد،تا انکولوژیست جدید بیاد اردبیل و بخواد جون بیمارای سرطانی رو نجات بده،خیلی ها ممکنه عزیزشونو به خاطر نبود چنین پزشکی از دست بدن.اینها هم اولیای دم میشن.مگه یک پزشک فقط متعلق به خودش و خانواده اشه؟؟؟

 220. شهریار گفت:

  دوستان جامعه باید به مرحله ای برسد که برای افزایش امنیت در چند حوزه محتاطانه نظر بدهد که شامل حوزه بهداشت و درمان مثل پزشک..حوزه نیروی امنیتی مثل پلیس ..حوزه آموزش مثل معلم و در آخر حوزه قضاوت در غیر اینصورت آسیب به خود شهروندان وارد میشود چراکه بدبینی مثلا به حوزه بهداشت فاجعه بار خواهد بود من در یک شهر مرزی کشور طبات میکنم و متخصص هستم آنقدر شهروندان دچار شایعه پرکنی شده اند که بعد از یک اتفاق مثلا یک مرگ که شاید هم لاعلاج بوده ولی به مرحله ای رسیده که شایعه دیگر عامل قویتری در قتل شده است به این معنی که بارها شده خواستم کودک بسیار بدحالی را که اطمینان به مداوا داشتم را بستری کنم ولی خانواده بعلت ذهنیت بدشان نسبت به بیمارستان از بستری امتناع نموده و کودک معصوم دوروز بعد در منزل یا در مسیر به شهرستانی دیگر فوت نموده است اینها عوارض بدبینی و ذهنیت های نادرست به پزشک میباشد که بعضا توسط گروهی بزرگنمایی میشود هیچکس منکر پزشک بی اخلاق نیست ولی باید بدانیم مهم بودن قضاوت پزشک نه به خاطر خاص و مهم بودن فرد پزشک میباشد بلکه به خاطر اهمیت شغل و سلامت جامعه و اهمیت سلامت شهروندان است وگرنه من خودم پزشک هستم و متخصص و هجده سال در شهر مرزی که بسار فاصله دارد با زادگاهم زندگی میکنم و هیچ معنای راحت زندگی کردن را نفهمیدم و در آخر در این روز تعطیل برای همکار عزیزم اشک میریزم و در سوگ او مینشینم

 221. پانته ا گفت:

  دکتر شهریار عزیز واقعا خدمت کردن در یک شهر مرزی بدون امکانات خیلی سخته مخصوصا اگر جو حاکم بر جامعه به اين شکل بر علیه پزشک تغییر کنه که نمونه هاشو در همین پیامهای دوستان هم میبینیم. بهتون خسته نباشید میگم و آرزوی موفقیت میکنم. از کامنت زیبا و تاثیر گذارتون هم بسیار ممنونم.

 222. امین گفت:

  دوستان عزیز چند نکته:
  1_ پزشک پنیسیلین وارد نمیکنه ادمای عادی وارد میکنن پس مقصر مرگ به علت پنی سیلین یکی از شماست
  2- پزشکی متخصص حداقل 17 تا 18 سال از بهترین سالای زندگیشو واسه درس میزاره چرا نباید پول دربیاره؟ مشکل ملت ما از اینه که فکر میکنن پول بدون زحمت در میاد
  3 – بعضی ها میگن پزشکا اوم میکشن ادم حسابی، چند بار تو موقعیت یک پزشک بودی که این حرفو میزنی!؟
  4- بعضی استناد میکنن درمان بیخودی انجام میشه مثل دیسک کمر . و میگن خیلی ها که عمل نمیکنن بهتر میشن . کار پزشکی اما اگر نداره ورست مثل یک مهندس که میگه یک کار واسه ساختمون ضروریه ولی بنا میگه نمیفهمه من صد تا ساختم چیزی نشده.
  5 – پزشک دارو وارد نمیکنه پس پزشک مسئول تامین دارو نیست
  6_ میگن چرا پزشکا پولکی شدن !؟ به خاطر ملت خودمونه که بعد عمل یا ویزیت حق الزحمه رو نمیدن اونا هم مجبورن اول پول و بگیرن
  7 – بعضیا میگن چرا پزشک در راه خدا کار نمیکنه چرا مفت کار نمیکنه!؟ کدوم مهندس و دیدین خونه بسازه در راه خدا!؟ کدوم شغل ازاد جنس میفروشه در راه خدا؟
  8- دوستانی که حتی یک شب به خاطر کار استرس نداشتن و بیدار نبودن چطور میگن یه پزشک کاری نمیکنه؟
  9 – فساد مدیری و امثال ایشون معلومه و نیازی به بحث نیست شمایی که بحث وجدان میکنی میدونی اقای مدیری چه پولی اگرفته؟ چرا خودش در راه خدا سریال نمیسازه؟ چرا هرزگی هاشو تجمع نمیکنه؟
  10_ ملت ما ملت نمک نشناسی هستن . درسته تو جمع پزشکا اوم بد هم هست هیچ شکی نیست ولی ملت ما کل مشکلات سلا مت رو از پزشکا میدونن میخوایین مثال بزنم !؟ کمبود دارو؟ ، فیلم گرفتن از اتاق عمل ( پزشک دستش تو کاره یک نفر دیگه داره میگیره با شعور) ، کمبود نیرو در اورژانس ( وزارت خونه نیرو کمبود داره یک نفر 2 دست بیشتر نداره) ، وضعیت بیمارستان ها ( این به کمبود نیرو و امکانات و… بستگی داره ) و …
  11_ اونایی که در مورد این دکتر عزیز به این راحتی نظر میدن بهتره ایشون رو بشناسن بعد اونقدر ادم خوبی بوده که همه میگن پس حتی خصومت شخصی شما با دکتر ها نباید به این فرد امتداد پیدا بکنه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   پزشک کارهایی رو که گفتید نمیکنه اما پزشک تشخیص بیماری رو میده که باید درست تشخیص بده
   پزشک دارو تجویز میکنه که باید درست تجویز کنه
   پزشک بر اساس وضعیت بیمار و داروها و بیماریهای دیگری که داره باید درمان کنه که تداخل نکنن
   همه اینها کارهایست که درمورد عزیز من نکرد و اونو به کام مرگ فرستاد

 223. محمد گفت:

  دكتر اصغر پيرزاده جراح و فوق تخصص انكولوژي ( سرطان شناسي) هم زبان شما و ساكن اردبيل ، محقق سرطان شناسي كه به تازگي مركزي تحقيقاتي در انكلستان دست به دامانش شده بود ! بسيار خاكي و مردم دار و فروتن ، با فرزندي چهارماهه …

  براي من كه در فضاي درمان كشورمان كار كرده ام اصلا مبهم و عجيب نيست ! فقط جگرسوز است و با خودم مي گويم ايكاش من أنجا بودم و اين دشنه در قلب من فرو مي نشست . اينها نتيجه خشونت صبح و شامي است كه يوميه كودكان و نوجوانان كشورمان شده . فرهنگ و تمدني ٧٠٠٠ ساله كه ظرف ٣٦ سال به اين نقطه و پست ترين درجه اخلاقي رسيده . نوجواني به هر علتي ( اصلا علتش مهم نيست ) پزشك معالج بر بالين بيمار عضو خانواده خودش ! با ضربات چاقو مي كشد . واقعا اين حادثه وا إسلاما دارد :(((
  يكي از دوستان هم دوره اي من كه براي گذران طرح به اورژانس بيمارستان گلپايگاني قم رفته بود در جريان نزاع خانوادگي در اورژانس كه طي أن برادران همسر يك جوان قمي با راهنمايي پدر دختر با چاقو به جان داماد افتادند و أنقدر زدند كه طرف مرد ! اين دوست من هم سه ضربه چاقو در قلبش نشست و در سن ٢٧ سالگي فوت كرد !!! عرض كردم در فضاي بيمارستاني كشور ما كاملا طبيعي است

  • م م گفت:

   من یک فرد عادی هستم نمی گم دکترخوب یا بد جه ربطی به سریال داره واقعا ما انسانیم که با تک تکه کردن انسان دیگری دلمان خنک بشه بیایین به عمق کار فکر کنین دنبا مقصر واقعی بگردیم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   متاسفانه حقيقتي تلخ را بيان كردين

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   و داريم به كجا مي رويم ملتي سراسر كينه و نفرت و عقده شديم

 224. هانا خادمی گفت:

  بنده دانشجوی ترم 6 پزشکی هستم و پس از پایان درسم در اولین فرصت ممکن از ایران خواهم رفت…این مملکت به امثال مدیری بیشتر از پزشک احتیاج دارد!!!

  • رضا گفت:

   خواهشا زودتر برو ، مشكل عمده ما اينه كه تقريبا نود درصد پزشكهاي نسل جديد با سهميه پزشك شدن و اصولا كسايي كه سهميه دارن فقط دنبال پزشكي هستن

 225. محبوبه گفت:

  سلام و عرض تسلیت
  من وقتی اخبارو از بابل شنیدم فورا با دوستانم در اردبیل تماس گرفتم واقعا یک انسان شریف ونمونه بودن ایشون.
  به اردبیلیا بخاطر از دست دادن فردی با این همه شعور و تحصیلات تسلیت میگم .

 226. مجمد گفت:

  سلام من پزشک عمومی هستم تو یکی از شهرستانها چند روز قبل یک یک همراه مریض با لگد در مطبو باز کرد امد تو گفت مادرم مرد بعد دیدم مادرش امد تو گفت قلببم درد میکنه مریضا دیگه صداشنو در امد چرا این اقا بی نوبت امده تو من دیدم نگهبانم نیست دیدم داره لگد به در میزنه زود باش نگاه ش کردیم اوضاع همراه بدتر از بیماره خلاصه مراحل درمانو شروع کردمو….
  1..پزشکان عزیز این ادمای میان تو مطبتنو میان یا بیمارستان مواظب باشین درصدی مشکل دارن شما که روانپزشکی خوندین
  2..پخش سریال اقای مدیری با کشیکای عید من همزمان بود حتی اون دلقکهای توی طنز پیشگامان هم منو اینقدر نمی خندودن!!!

 227. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  مرگ بر هر چى آدم بى چشم و رو بياد.مرگ بر مهران مديرى هايى كه با هزار هدف پشت پرده ميان و فكر يه سرى آدم بى درك رو به هم مى ريزن ….

 228. بهروز گفت:

  سلام
  صبح بخیر،
  صبحی که دکتر پیرزاده اونو ندید
  بیایید روزمان را با خوبی کردن به یکدیگر شروع کنیم،از کلمات و جملات دوستانه استفاده کنیم،مسایل رو با هم قاطی نکنیم
  وقتی نتیجه برسی قتل مشخص بشه دوباره بیایید و این نوشته ها رو بخونید، اونوقت خواهیم دید چقدر یک طرفه قضاوت کردیم
  ما انسان ها محتاج همیم،

 229. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  حداوند بیامرزاد/به اون وزیر هم بگید بشینه سر جاش زیادی زحمت میشه براش!!!!!!!!

 230. محسن گفت:

  زمانی که مهران مدیری هجو برره را میساخت،یکی از صحنه ها دقت شود فقط یکی از صحنه ها تحت عنوان دعوای برره ای منجر به آسیب ده ها کودکی شد که فیلمو نگاه میکردن.فقط یک صحنه.
  حالا اینم انکار نفرمایید که خود مهران مدیری در این رابطه رسما عذر خاهی کرد و اون صحنه رو حذف کرد.البته به همت معلمین عزیز و پیگیر و الا خودش اوایل مغرورانه میگفت نظر هیچ کس برام مهم نیست.
  حالا
  سوال از شما هم وطن طرفدار مدیری و سیاستهای صدا و سیما:
  چگونه است که یک صحنه اینقدر موثر است ولی یک سریال ده ها قسمتی موثر نیست؟
  مولانا میفرمایند:عالمی را یک سخن ویران کند.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   موافقم، دوستان یه سوال چرا از موقعی که ماهواره وارد تمام خونه ها شده فساد و فحشا اینقدر زیاد شده و روابط دختر و پسر اینقدر عادی شده؟ این مشخص میکنه چقدر رسانه و انواع فیلمها روی روابط و رفتار جامعه تاثیر داره، دوستان خواهش میکنم یه کم بیشتر فکر کنید باور کنید کار مهران مدیری قطعا روی همچین اتفاقاتی تاثیر گذار بوده و هست

 231. محمد گفت:

  باسلام. به نظر كاربران عزيز آيا خون شناس و سرطان شناس ديگرن حاضر است در اردبيل حضور يلبد

 232. محمود گفت:

  همه جای دنیا قتل اتفاق میوفته.حالا اینبار 1 پزشک به قتل رسیده.لابد همه قتلهای دنیا زیر سر مدیری هست.دوستان مثل اینکه کتاب بیشعوری رو خوب نخوندن.

 233. سیامک گفت:

  گنه کرد در بلخ آهنگری
  به شوشتر زدند گردن مسگری!

  چه ارتباطی بین این ماجرا و مهران مدیری هست؟ جو گیر نباید باشیم. در میان پزشکان هم خوب و هم بد هست.خدا رحمت کند آن مرحوم را ما علت عصبانیت جوانی که او را کشته است نمی دانیم. خود او هم قربانی است.

 234. طاها گفت:

  تاسف تاسف تاسف!!!!همه ما بلدیم تاسف بخوریم تا کی؟معلوم نیست،حل این فاجعات در اعلام حقایق است نه پوشش مصلحتی!

 235. زهرا گفت:

  دوستان همه مادرغم ازدست دادن تنها پزشک فوق تخصص خون اردبیل متاسفیم بنده 11ساله باکودکان سرطانی کار میکنم ومیدونم داشتن یک پزشک حاذق در این تخصص میتونه راهگشا باشه باهم کل کل نکنید فقط دعا کنید خاطی به سزای اعمالش برسه ودولت هم قوانین محکمی برای افرادخاطی وهمچنین قوانین درستی درحمایت از این قشر بگذاردبنده پزشک نیستم ولی درهمین کادر درمانم ومیبینم که انکولوژیست های ما چقدر وقت میگذارند تا بیمارشان را درمان کنند

 236. منصور انا الحق(حتما بخونین) گفت:

  با عرض سلام و ادب و احترام

  بنده از فامیل های نزدیک مرحوم هستم.
  1.از اینکه به جای دلداری دادن در حال نزاع با عقاید هم هستید واقعا ممنونم.هر کسی عقایدی داره پس به کسی توهین نکنین
  2.از نظر من هر کسی کار میکنه و درآمدی داره.من خودم دکتر هستم.ولی متاسفانه صنف ما….درسته که پزشک جان بیمار رو نجات میده ولی آیا دلیل میشه بخاطر حساسیت کار نه سختی کار،مبالغ سنگینی دریافت کرد؟
  3.ایران عزیز ما مشکل فرهنگی داشته و خواهد داشت.
  4.هر کسی این مرحوم عزیز رو میشناخته میدونه که چقدر انسان شریفی بودن.بسیار افتاده مهربان متشخص و خیلی بی ریا بودن واز خداوند برای ایشون طلب آمرزش میکنم و امیدوارم همسرشون و خانواده شون شامل صبر عظیم الهی شوند.
  5.همیشه مشکلی که در کشور بوجود میاد حلش میکنن.با انتقاد و تحقیر و توهین چیزی حل نمیشه.
  6.امروز دکتر عزیزمون از دست رفت فردا نوبت یکی از ماها خواهد بود.جلوی ضرر باید ریشه ای گرفته بشه با کمک همه ی ما.چون ایران مال ماست کشور مال ماست.

 237. ناشناس گفت:

  سلام دوستان،با هجمه اي كه عليه معلملن و پزشكان تو جامعه و رسانه ها بخصوص تلويزيون شده و همونطور كه اعتراضات معلمان سركوب شد و قتل يك معلم حتي رسانه اي هم نشد،اين قضيه هم جمع و جور ميشه و سروتهش هم مياد،اين قد هم بهم فهش ندين و توهين نكنين،اين تازه اول راهه،كشتن معلما و پزشكا شروع شده،راستي خبر دارين كه وزير بهداشت از ترس هو شدن و اعتراض خانواده ي اون مرحوم ترسيد بره اردبيل.

 238. نجفی از اردبیل گفت:

  دکتر پیرزاده بهترین دکتر بود از نظر اخلاق واز نظر رفتار بسیار عالی بود خیلی متاسفم که.به قتل رسید وبرای خانوازه اش عرض تسلیت دارم …ولعنت بر کسانی که حامعه رو پر از فکرورفتار غلط پر کرده اند مهران مدیری یه بار با برره واین بارم بااین برنامه اش …..ایا این جامعه بی کس هس اهای شماهای که بزرگ جامعه هستین اگه این اتفاق براتون می افتاد الان کل جهان منفجرمیشد ….دلم به حال بچه چهار ماهه دکتر میسوزه واقعا متاسفم خیلی متاسفم وحتما برا تشییع جنازه میرم …..هم وطن گرامی روحت شاد یادت گرامی

 239. راضیه گفت:

  واقعا خیلی احمقین که پای مهران مدیری ….بقیه رو وسط میکشین ..یکی گفته بود قاتل باید تیکه تیکه بشه ..به نظر من چنین شخصی از اون قاتل جوون بدتره …این فکرای مریض باید درمان شن …تو امریکا یه نفر میاد چندین نفرو میکشه مردم چنین قضاوتی نمیکنن ..اون وقت همین مروم ادعای روشن فکری دارن میان میگن با مجازات اعدام مخالفن ….میشه مثل جریان داداشی که قاتلشو قبل اینکه به سن قانونی برسه در ملا عام ااعدام کردن خدا میدونه چی سر خانوادش اومد…به نظر من راهکارش قضاوت نکردن ما ویاد دادن کنترل خشم به جوونای ماست

 240. دکتر علی گفت:

  میگن وقتی اسب بخواد از رودخونه یا رود رد بشه
  اول آب رو گل آلود میکنه بعد رد میشه
  میدونین چرا؟
  چون تصویر خودشو تو آب میبینه
  و تحت هیچ شرایطی پاشو رو اون تصویر نمیذاره
  چون فکر میکنه ک هم نوعه خودشه تو آب
  در حالی ک یه عکس بیشتر نیس…!
  اونوقت ما آدم ها
  ک ادعامون میشه ک اشرف مخلوقاتیم
  رو دلمون، خودمون، شخصیتمون، احساسمون و کسانی ک دوستمون دارن و شاید دوستشون داریم
  خیلی ساده پا میذاریم و رد میشیم!

 241. احد گفت:

  باسلام به همه وعرض تسلیت
  خیلی جالبه قاتل بلافاصله دستگیر شده هنوز سن و انگیزه قتل رو نمیگن
  از ۱۷تا ۲۳سال از دیروز شنیدیم ازهمراهی بیمار تا اشنای پزشک
  اگر قاتل رو نمیگرفتن چه میکردن
  من بعنوان یه پزشک واقعا متاسفم

  • زهرا گفت:

   قاتل خودش رو معرفی کرده. شدیدا پشیمون بوده و حتی خودکشی کرده که مانع شدن. 23 سال داره. با دکتر دوست بوده و دکتر به خونه شخصی ایشون رفته بوده برای کاری غیر از طبابت. اینو بیشتر مردم اردبیل میدونن. البته اونایی که بهشون نزدیکتر بودن.
   منم یه اردبیلیم. پزشک هم نیستم اما وقتی خبر رو شنیدیم پدر مادر پیرم قبل از من اشکشون سرازیر شد، نه بخاطر اینکه ایشون پزشک بودن. اول بخاطر اینکه ایشون چه مظلومانه و تنهایی توو اون خونه کشته شدن و برا بچه چهار ماهه ایشون.
   قاتل توو وضعیت کاملا غیرعادی بوده. خدا شاهده که ماها قضیه رو دقیقا میدونیم اما انقدر شعور داریم که نخواییم جزئیات رو بریزیم وسط، فقط بخاطر دکتر محترمی که واقعا آدم بودن و برای ما ضربه بود، خونوادش که بماند.. خانم محترمش که توو مراسمشون توو شوک بودن.
   اصلااااا قضیه چیزی نیست که شماها نوشتین توو کامنتاتون که بعضیا حرف حق زدن و اکثریت هم از رو حدس و گمان و بعضا عقده شخصی صحبت کردن.
   اینجوری بگم که اون روز اگه شخص دیگه ای به جای آقای دکتر هم بود، به همون وضع کشته میشد توسط …. طرف اصلا بیمارش نبوده. دوستش بوده . اینجا اینو همه میدونن.
   آقای دکتر مرحوم قبل از پزشک بودنشون، آدم خوب و دوست داشتنی بودن. همینه که ما رو داغون کرده و بس. وگرنه آدمایی که تابستونا یا روزای تعطیلشون میریزن شهرمون و مهمون نوازی میبینن. (شاید عادت بدیه که ماها داریم و از سادگیمونه!!!!) میدونن که این آدمای ساده، آدمکش نیستن. اینا چیزی نیست که توضیح داد. همه اونایی که اینورا اومدن اینو خوب میدونن.
   حتی اگه دقیقا اصل موضوع رو بفهمین باز هم بیفتین به جون هم. به هر حال واقعیت با همه تلخیش هنوز سر جای خودشه و قابل تغییر نیست.

 242. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام بیایید منصفانه نظر بدیم مدیری وزیر بهداشت شعور ملت زمین و زمان را محکوم نکنیم اول
  صبر کنیم تا نتیجه نهائی قتل مرحوم پیر زاده مشخص بشه من شخصا به عنوان کسی که در فضای
  درمانی کشور خدمت میکنم و از نزدیک با پزشکان در ارتباطم باید بگم در صنف پزشکان کسانی را
  دیده ام که برای نجات یک انسان با تمام وجود خود را وقف مردم کرده اند گریه های آنان را در مرگ
  بیمارشان دیده ام اما در مقابل پزشکانی که اول نبض جیب مریض را میگیرند هم فراوانند و خوب و بد های آنان را ه

 243. دکتر علی گفت:

  به نظر من بایستی اول انگیزه قتل مشخص بشه بعد قضاوت کنیم
  مطلب دیگه کسانی که توهین به هم میکنند مثل یک قاتل عمل کردند
  به رییس جمهور ژاپن گفتند چرا شما مرگ بر آمریکا نمیگید در حالی که بمب اتم هیروشیما رو نابود کرد جوابش جالب بود گفت آدم ضعیف شعار میده ما خوشحالیمکه تلفن دفتر رییس جمهور آمریکا پانوسونیک این یعنی ما پیروز شدیم

 244. امید گفت:

  خدا رحمت کند این پزشک خوشنام را. من یک پزشک عمومی هستم میخواستم خدمت همکاران پزشک اعم از عمومی یا متخصص بگویم که با مردم مهربانتر باشند مردم کاری به درآمد شما ندارند این نحوه برخوردهاست که مردم را عصبانی کرده است من خودم دو هفته پیش به دلیلی مجبور به مراجعه به یکی از بیمارستانهای دولتی شدم پزشک متخصص مرکز با من که همکارش هستم چنان برخورد بدی کرد که من تمام مسیر از تجریش تا شهرک غرب را گریه میکردم در حالیکه آن پزشک حداقل 20 سال از من کوچکتر بودو بالطبع منشی درمانگاه هم که کنار ایشان مینشیند بدتر از خود ایشان آقایان خانمهای محترم عاقبت همه ی انسانها مرگ است پس کمی از اریکه ی غرور پایین بیایید

 245. مهرزاد گفت:

  پزشکان عملا تا35سالگی درامدی ندارن و باماهی600تومن ک دربیمارستان داده میشه هیچ کاری بجز خرج بنزین وقبض موبایل نمیتونن انجام بدن
  تاازشر طرحو بیگاری راحت بشن حدودا40-45 سالن و اگه بابای پولداری ک براشون خونه وماشین بخره نداشته باشن بایدبخوشون ودرامدشون متکی باشن
  همین خوب مریض دیدن بزرگترین لطفیه ک انجام میدن
  اگ باهیچ شغلی فرق نداره بنظر بعضیاتون و پزشک تافته جدا بافته نیست پس پزشک هم مثل بقیه حق داره در ازای خدماتش حقشو طلب کنه
  نخاستین ندین
  اگر درس خوندن و شب بیداری و گذشتن از لذتهای زندگی وظیفس پس درامد داشتن هم حقه
  من قبول دارم درامد میلیاردی انصاف نیست ولی چندنفر درامد میلیاردی دارن
  تعدادشون بنظرم به تعداد اختلاس کنندگان بانکه ک قابل شناسایی و پیشگیریه هردوش
  ولی نه اونک جوی بوجود بیاد ک هر پزشکی محکوم باشه چون بعضیها خودشون درامد میلیاردیو تجربه کردن
  یا بهرکس ک برای گرفتن وام4میلیونی ب بانک میاد اگر بتونه بگیره بچشم اختلاس کننده نگاه بشه
  اگر انتظار دارین یک پزش فوق تخصص در سن45سالگی ماهی2میلیون تومان درامد داشته باشد و حین دیدن بیماران شما بفکر کرایه مطب و خرج مدرسه و وامهای گرفته شده طی سالهای تحصیل جهت گذران زندگی باشد و ب نان شب محتاج باشد و با روی خوش وباوجدان مریض ببیند سخت در اشتباهید

 246. ؟ گفت:

  پس آخه نوشتن پزشک با قاتل دوست بوده و با دعوت رفته اونجا نه اینکه بره برا معالجه ، پس یعنی مسئله شخصی هست.

 247. دکتر علی گفت:

  و اینکه آقای مهران مدیری رو فرمودید
  ببینید دوست عزیز من شبها بیدار بودم نخوابیدم شما فکر کن فقط یک روز پزشک ها کار نکنند خواهش میکنم تامل کنید.آقای مدیری آدم موفقی بودند اما بازی گرفتن دکتر به بهانه خندیدن در کشور ایران که استانداردهای زندگی نیست جالب نیست درسته طنز همه جا هست انتقاد همه جا هست اما دوست خوبم ایا شما آزادانه میتوید انتقاد کنید در ایران؟فیلم طنز درسته اما آقای مدیری آمدند مثل بازیگرای طنز آمریکا آلمان و و و و جلو رسانه اعلام کنند طنز بوده وا تشکر از دکتر هم آخر طنزشون انجام بدند؟دوست خوبم آقای مدیری زحمات زیادی کشیدند و لحظات شادی برای ما رقم زدند اما طنز آخر ایشون حتما جای نقد و بحث داره چون پزشکان واقعا ناراحتند از این موضوع.به کدامین گناه؟آیا آقای مدیری مریض نمیشوند؟بدانید دکتر ها کینه ای نیستند و به خاطر قسم پزشکی در صورت عمل زیبایی آقای مدیری نام ها بهترین کار را ارايه میدن!!!!!!!!!!!!

 248. مریم گفت:

  بگریید به حال مرگ انسانیت شرافت بصیرت .قدرشناسی وجوانمردی در جامعه.که چنین پزشکان دلسوزو خدوم قرباتی حسادت و کینه ورزی میشوند وجالبتر حمایت اقشار مثلا تحصیلکرده از قاتلین است .ایا انگیزه ای جز عقده وحسادت هست……..

 249. ? گفت:

  اول ببینید چی به چیه بعد بشینید نظر بدید، شاید ماجرا چیز دیگه است.
  شاید واقعا پزشک برا معالجه رفته.
  شاید مسئله شخصی هست .
  هیچی معلوم نیست مثل بیکارا نشستین الکی برا خودتون شعار میدین.مگه شما اون لحظه اونجا بودین؟ شاید حق با قاتله ، و یا شاید حق با پزشک.اول بفهمید بعد حرف بزنید.

 250. مینا گفت:

  جامعه ایران هنوز به اون درجه نرسیده که فرق طنزو با واقعیت متوجه بشه .نتیحش میشه مرگ رزیدنت بیهوشی درمشهد به علت خستکی وفشار کار و خنده های شیطانی مردم پشت در اتاق عمل وحرفاشون که گفتن نگاه کنید مثل سریال مدیری الکی دارن شلوغش میکنن که بگن ما داریم کار میکنیم تا اینکه جتازه اون پزشکو میارن .چی به سر شرافت مردم ما اومده؟!!!!!!!!!!!!

 251. طرفدار نظام سلامت گفت:

  من دیشب عرض کردم بایستی آسیب شناسی بشود و انگیزه قتل مشخص شود، ضمن تسلیت به بازماندگان آن مرحوم، خدا را شکر قتل مربوط به حرفه پزشکی و رابطه بیمار و پزشک نبوده است، اما در این میان یک عده پزشکان سود جو « لازم به ذکر است جامعه پزشکی بسیار قابل احترام است اما در بین این قشر هم آدم های نخاله هم پیدا می شود و اینگونه نیست همه این جامعه پزشکی معصوم باشند» وجود دارند که از هر فرصت برای سو استفاده و بهره برداری به نفع خود استفاده می کنند، بنظر من طرح نظام سلامت باید در کشور باید اجرا شود همان طرحی که در جامعه انگلستان اجرا میشود و جلو سو استفاده برخی افراد گرفته شود و لطفا اگر شخصی به خاطر پول پزشکی این رشته را انتخاب کرده و می خواهد هی منت سر مردم بذاره لطف کنه بره دنبال شغل دیگر چرا که این شغل برای کسب درآمد نیست و باید عاشق باشی تا بتوانی یک پزشک خوب بشی این شغل مثل شغل مبارک مادری است و بدون منت وپول وریا باید باشد.

 252. دکتر ناشناس گفت:

  مرگ دکتر پیرزاده بسیار اسف بار و غم انگیز بوده و عامل اصلی این قتل بی شک برنامه های صدا و سیما و رفتار پزشک ستیزی اخیراست.بعنوان یک پزشک متخصص اشد مجازات را برای قاتل دکتر پیرزاده خواستارم تا درس عبرتی برای تمام مردم قدرنشناس باشد.

 253. ناشناس گفت:

  خوش به حال همکاران من که هیچکدومتون به تقصیر ما اشاره نمیکنید. آخ جون ادامه بدید (ایکاش منظور حرفمو بفهمید، ایکاش)

 254. نازگل گفت:

  چکاربه مهران مدیری داره.مدیری بهترین طنزپردازکشورمون است.همه تحسینش میکنیم.ایناهمش ازمال حرومه وبچه های که جامعه پرکردند.این زنها با این صورتهای بزک کرده درخیابان وکوچه!که دادمیزنه چکاره اند.فکرکردید دامن آلودگی فقط خودشون رامیگیره.

 255. هادی گفت:

  یه قتلی صورت گرفته مث سایر اتفاقاتی که در جامعه می افته باید بهش رسیدگی بشه این همه حرف اضافه برای چیه دیگه به خصوص برای بزرگترین طنزساز ایران که خودش یه نخبه در کارش هست ؟ درسته طنز یعنی اغراق ولی اصل قضیه رو همه ی مردم در جامعه دارند می بینند و به خاطر همین ازش استقبال کردند و خودم در قلب علوم پزشکی دارم کار می کنم و از خود پزشک ها رفقای منن و همشون به درستی این برنامه طنز اعتراف کردند از چیزی که عیان هست رو ماله کشی نفرمایید و باز هم میگم صحبت در مورد یه برنامه طنز هیچ ارتباطی با قتل یه پزشک نداره ما اصلا در مورد انگیزه ی قتل هیچی نمیدونیم و یه سری میخوان از آب گلالود ماهی بگیرند

 256. ناشناس گفت:

  خداوند پزشک را رحمت کند ولی وقتی قضیه به حرفه ایشان مربوط نميشده معلوم نیست مقصر کیه بزارید اصل قضیه وانگیزه قاتل معلوم شه بعدا قضاوت کنیم بهتره بخاطر قضیه ای که معلوم نشده هنرمندان رو الکی له نکنیم

 257. دکتر سمیرا گفت: