کد خبر: 14244 | تاریخ انتشار: ۱۲:۰۰:۴۳ - پنج شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۵۵۴ نظر | |

جزئیات قتل هولناک دکتر پیرزاده از زبان عامل جنایت/ قاتل دکتر پیرزاده یک مشگین شهری است؟!

پزشک سرطان‌شناس مهمان دانشجوی جوانی بود که قربانی خشم مرگبار وی شد. در حالی که ابتدا تصور می‌رفت این پزشک سرشناس از سوی همراه یکی از بیمارانش به قتل رسیده است، مقام‌های قضایی و پلیسی پرده از یک میهمانی خونین برداشتند.

این جنایت صبح پنجشنبه یکم مردادماه سال‌جاری در اردبیل رخ داد و با وجود انتقال پیکر نیمه‌جان دکتر «اصغر پیرزاده» فوق‌تخصص خون و انکولوژی به بیمارستان اقدام‌های پزشکی بی‌نتیجه ماند و پزشک سرشناس در زمینه سرطان تسلیم مرگ شد.

وقتی مسئولان بیمارستان دیدند که  دکتر پیرزاده با اصابت ضربات چاقو از پای درآمده است ماجرا ی قتل  به پلیس و مقام‌های قضایی اردبیل مخابره شد و تیم ویژه‌ای از پلیس آگاهی تحت نظر مستقیم دادستان اردبیل وارد عمل شدند تا رازگشایی کنند. تیم تحقیق وقتی خود را به بیمارستان رساندند، پی بردند که دکتر پیرزاده از خانه‌ای در یکی از محلات اردبیل به آنجا انتقال یافته و ضربات چاقو باعث مرگ وی شده است.

وقتی کارآگاهان جنایی به بررسی مسیر انتقال پزشک سرطان‌شناس پرداختند، دیدند که آمبولانس اورژانس در تماس از سوی پسر جوانی به خانه  وی اعزام شده و پیکر نیمه‌جان دکتر پیرزاده را به بیمارستان انتقال داده است. این در حالی بود که مأموران کلانتری پسر ۲۳ ساله که دانشجوی زبان خارجه بود را بازداشت کردند و این جوان بلافاصله در حضور دادستان «عتباتی» از سوی تیم جنایی پلیس آگاهی اردبیل و بازپرس تحت تحقیق گرفته شد.
اعتراف به جنایت
جوان دانشجو در بازجویی‌ها گفت: «ساعت ۱۰ صبح بود، من با دکتر که در محل کارش بود تماس گرفتم و ایشان را برای انجام کاری به خانه‌ام دعوت کردم. وقتی وی به خانه‌ام رسید، به خاطر اختلاف‌نظرهایی که داشتیم، با هم گلاویز شدیم. نمی‌دانم چرا نتوانستم عصبانیتم را کنترل کنم، به آشپزخانه رفتم و کارد بلندی را که داشتم برداشتم و چند ضربه به او زدم.»

وی افزود: «وقتی چند ضربه ناگهانی به دکتر زدم و او روی زمین افتاد، فهمیدم چه اشتباهی کرده‌ام. خیلی پشیمان شدم، اصلاً باورم نمی‌شد دکتر را با چاقو زده باشم. بلافاصله با اورژانس تماس گرفتم تا امیدی برای نجات جان وی وجود داشته باشد. وقتی شنیدم که کار از کار گذشته است، شوکه شدم و هنوز باور ندارم به چنین جنایتی دست زده باشم.»عامل قتل پزشک سرطان‌شناس اردبیل گفت: «من دانشجوی زبان خارجه هستم و از سه ماه پیش با دکتر پیرزاده آشنا شده و بارها وی به خانه‌ام آمده بود اما آخرین بار با هم اختلاف پیدا کردیم و من دچار خشم آنی شدم.»
شایعه بی‌اساس
در حالی که مقام‌های قضایی و پلیسی اردبیل از همان دقایق نخست قتل می‌دانستند قاتل کیست و انگیزه وی چه بوده است، شایعه‌ای بی‌اساس باعث شد تا واکنش‌هایی در جامعه پزشکی کشور مبنی بر حفظ امنیت پزشکان به وجود آید. در این شایعه عنوان شده بود دکتر پیرزاده در مطب یا محل کار خود توسط همراه یک بیمار به قتل رسیده است. حتی عنوان شده بود که این پزشک برای معاینه بیمار به خانه وی رفته بود!
واکنش‌های مختلف
در نخستین واکنش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از تأکید وزیر بهداشت و درمان برای حساسیت در بررسی پرونده این قتل خبر داد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: وزیر بهداشت با حساسیت تمام پیگیر موضوع به قتل رسیدن اصغر پیرزاده پزشک سرطان‌شناس اردبیلی است تا این پرونده به سرانجام برسد. «فرهاد پورفرضی» در حالی که اطلاعی از اینکه قتل در خانه دوست این پزشک رخ داده است نداشت، اظهار کرد‌: در خانه‌ای که دکتر پیرزاده برای سرکشی به یکی از بیماران خود مراجعه کرده بود، این اتفاق ناگوار افتاده و متأسفانه این پزشک حاذق با ضربات چاقو به قتل رسیده که پلیس و دستگاه قضا بجد پیگیر موضوع هستند. وی تصریح کرد: اطلاعات ما در همین حد است ولی وزیر بهداشت از من خواسته تا سرانجام قضیه این موضوع را با حساسیت کامل پیگیری کرده و ا همکاری دستگاه قضا  عامل یا عاملان این جنایت به سزای اعمالشان برسند.

از سوی دیگر رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور نیز در نامه‌ای مشترک به دادستان کل کشور، فرمانده پلیس ایران و استاندار اردبیل خواستار رسیدگی به حادثه قتل پزشک اردبیلی شد.

در این نامه آمده است: «با کمال تأسف با خبر شدیم یکی از همکاران زحمتکش جامعه پزشکی کشور در شهر اردبیل به قتل رسید. ضرب و جرح فجیع و قتل ناجوانمردانه این پزشک فوق تخصص و عضو هیأت علمی دانشگاه که مورد وثوق ویژه جامعه پزشکی اردبیل و مردم منطقه بود جامعه پزشکی و دانشگاهی اردبیل و کشور را در حیرت و اندوهی عمیق فرو برده و عواطف مردم شریف اردبیل را جریحه‌دار کرده است.

با توجه به موج فزاینده التهاب و نگرانی و کدورت خاطر جامعه پزشکی استان و با عنایت به اهمیت و حساسیت این مسأله خواهشمند است رسیدگی به این موضوع به طور ویژه و در اسرع وقت در دستور کار قرار گیرد و انعکاس اقدامات و نتایج مربوطه به این سازمان جهت تنویر افکار جامعه پزشکی مورد امتنان است.

در خاتمه با گرامیداشت این پزشک گران‌قدر و عرض تسلیت به خانواده محترم ایشان اعلام می‌دارد جامعه پزشکی استان و کشور منتظر اقدامات عملی جهت برخورد قاطع با عوامل این حادثه دلخراش خواهد بود.  بدیهی است امنیت شغلی جامعه پزشکی از ضروریات مبرم برای ارائه خدمات مطلوب و بهینه در عرصه سلامت است و هرگونه خدشه به چنین جایگاه مهمی بشدت محکوم و مستلزم انجام مداخلات قانونی سریع و قاطع است.»
توضیحات دادستان اردبیل
در برابر این شایعه‌ها دادستان عتباتی در اردبیل با اظهارات مختصری از مردم خواست تا به شایعات توجهی نکنند و اعلام کرد که با توجه به اقرار قاتل به قتل دکتر پیرزاده، وی همراه بیمار نبوده و از دوستان پزشک است و انگیزه، اختلافات شخصی بوده است.
دادستان اردبیل بر دروغ بـــــودن شایعات منتشر شده در فضای مجازی و رسانه‌ها تأکید کرد و مرگ دکتر پیرزاده را به خانواده وی و جامعه پزشکی تسلیت گفته و اطمینان داد که موضوع قتل با جدیت و حساسیت تمام در سریع‌ترین زمان ممکن رسیدگی می‌شود.
لزوم تأمل بیشتر
یک منبع آگاه در این زمینه گفت: متأسفانه در این قتل تأمل بیشتر مسئولان بویژه سازمان‌های مرتبط با پزشکان می‌توانست از قضاوت‌های اشتباه جلوگیری کند.  وی افزود: اعتماد به پلیس و دستگاه قضایی می‌تواند از واکنش‌های شتاب‌زده جلوگیری کند. در اینکه مبنای این واکنش‌ها  شایعات منتشر شده در رسانه‌های مجازی بوده است، هیچ شکی نیست و ای کاش مسئولان با پیگیری از پلیس و دستگاه قضا در جریان جزئیات حادثه قرار می‌گرفتند چرا که بر‌خلاف تصورات، قتل دکتر پیرزاده ارتباطی به مسائل درمانی و رابطه پزشک و بیمار نداشته و انگیزه‌های شخصی در بین بوده است.
بازسازی صحنه جنایت
عامل جنایت که مدام ابراز پشیمانی دارد، پس از افشای جزئیات اقدام مرگبارش در برابر تیم قضایی و پلیسی به بازسازی صحنه قتل پرداخت و نمایش داد که در زمان قتل دکتر پیرزاده در کجای خانه‌اش نشسته و وی کارد آشپزخانه را از کجا برداشته و چگونه این پزشک سرشناس را غافلگیر کرده است.  بنابر این گزارش، جوان دانشجو با قرار بازداشت موقت در اختیار کارآگاهان جنایی اردبیل است تا پس از تکمیل بازجویی‌ها روانه زندان شود.
این گزارش حاکی است دکتر پیرزاده پزشک سرطان‌شناس در اردبیل همسر و یک فرزند دارد که آنها نیز خواستار مجازات عامل قتل هستند./ایرنا

اما تابناک نوشته است: یکی از همسایگان قاتل در تماس با تابناک اردبیل گفت: این قتل در آشپزخانه یک منزل مجردی واقع در کوچه یاسر ۳ در روبروی آپارتمان های منظریه شهرک کارشناسان روی داده است. قاتل دانشجوی رشته زبان و اصالتا اهل شهرستان مشگین شهر بوده است و پس از درگیری با مقتول شخصا به اورژانس زنگ زده است.
اما این ادعا تا چه حد صحیح می باشد؟

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۵۵۴ ديدگاه مطلب براي " جزئیات قتل هولناک دکتر پیرزاده از زبان عامل جنایت/ قاتل دکتر پیرزاده یک مشگین شهری است؟! " ارسال شده است.

 1. اذری گفت:

  هیچ خبر قانع کننده تابحال در این مورد به رسانه ها مخابره نشده.و این گفته ها و حرفها هیچکدام دلیلی برای وقوع قتل نبوده و نمی باشد.اما متاسفانه جامعه ما یک دکتر متخصص را از دست داد.

 2. آرمین گفت:

  دوستان عزیز
  مظلوم نمایی برای فرد مقتول و قرار گرفتن فرد متهم به قتل در موقعیت خاصی که دست به این کار زده تا بر طرف شدن ابهامات موضوع و اعلام از منبع موثق کار غیر حرفه ای رسانه ای است که بیشتر از طرف طیف خاصی دنبال میشه بهتره بهتره زود قضاوت نکنیم بزودی خبرای جدید مخابره میشه.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   یعنی تا حالا مشخص نشده
   از یه طرف میگن قاتل اعتراف کرده
   ولی کسی اصل ماجر رو نمیگه
   از اون ور هم میگن قضاوت نکنید…..
   خوب اطلاع رسانی کنند تا این شایعات به ناحق (با توجه به شناخت سه ساله ای که از ایشون داشتم)دیگه گفته نشه

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    مشخصه می خوان آبروی دکتر و یک شخص تحصیل کرده ی جامعه نره، بهتره شما هم زیاد پیگیر این مسائل نشید چون هیچ وقت اینجور مسائل رو نمیان برای عوام مو شکافی کنن و لزومی هم نداره مو شکافی بشه…بهتره توی همچین جامعه ای که همه چیزش بر اساس دروغ در جریان هست کلاه خودمون رو بگیریم باد نبره و کاری به مسائل دیگه نداشته باشیم و همینطور از انتشار شایعات دست برداریم و در عوض به اقدامات مفیدتر دست بزنیم، با آرزوی عاقبت بخیری همه انسان های روی کره زمین

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     شما خودتون با همون دو تا جمله اول به صورت زیرپوستی شایعه سازی کردید….
     همون کاری که خودتون تو کامنتتون گفتید “نکنید”

 3. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  همش دروغ! دروغ! مردم رو ابله فرض کردند که این خزعبلات رو باور کنند.

 4. ناتور گفت:

  هر چند فقدان دکتر پیر زاده فوق تخصص خون برای شهر اردبیل درد بزرگی است ولی باید دانست که اشتباه خود پزشک و رابطه عاطفی با جوان دانشجوی 23 ساله مشگین شهری مسبب این اتفاق شده است و ربطی به خدشه دارشدن جایگاه جامعه پزشکی و سریال در حاشیه که این روزها دست آویز دکترها شده است ندارد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   شما از این رابطه عاطفی اطلاع داشتین؟؟؟؟اگه انگیزه قاتل اینقدر قوی بوده بعدا خودش تا این اندازه پشیمون نمیشده…..
   اخه کی این مزخرفات رو باور میکنه(رابطه عاطفی …..)
   بس کنید کم پشت سر مرده حرف بزنین
   مطمین باشید زمان همه چیز رو مشخص میکنه و رو سیاه در مقابل خداوند اونی خواهد بود به راحتی شایعه پراکنی میکنه.
   اگر هم کسی چیزی به ذهنش میرسه پیش خودش نگهداره. تا زمانی که ماه از پشت ابر بیاد بیرون …..
   اون بنده خدا خودش نیست از خودش دفاع کنه….

   • مهران گفت:

    آخ قربون دهنتون. این شایعات رو خانواده قاتل سخته اند تا به خیال خام خودشون گل پسرشون رو تبرئه کنند. البته که مسئولین هم بی تقصیر نبوده اند. ولی خدای دکتر پیرزاده بزرگ است.

 5. شهروند گفت:

  لطفا تاچیزی مشخص نشده نام مشگین شهرو وارد این قضیه نکنید !!!کسی نیست بپرسه اخه این دکتر چه رابطه ای میتونه با یه جوان 23 ساله داشته باشه که بره خونه اون و کشته بشه!!؟؟یه کاسه ای زیر نیم کاسست!مسئولین هم واقعیتو میدونن ولی نمیدونم چرا نمیگن هنوز!

 6. مارال گفت:

  واقعا تاسف باره کسی این حرف ها رو باور کنه

 7. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  قاتل به عنوان بیمار با دکتر پیرزاده تماس گرفته
  ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ – ۱۶:۱۱ – کد خبر: 155989
  سلامت نیوز:عموی پزشک مقتول اردبیلی گفت: آنچه از مراجع ذی‌صلاح به ما گفته‌اند؛ این بوده که قاتل به عنوان همراه بیمار با برادرزاده‌ام تماس گرفته و ایشان نیز به عنوان پزشک به منزل وی مراجعه کرده تا بیمار را ویزیت کند.
  یحیی پیرزاده، عموی اصغر پیرزاده پزشک متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان که سه روز گذشته در استان اردبیل به قتل رسیده بود، در گفت‌وگو با ایلنا در تشریح حادثه رخ داده گفت: ما هنوز در شوک حادثه به‌سر می‌بریم و آنقدر این ماجرا برایمان سنگین بوده که هنوز اطلاع دقیقی از چگونگی رخداد این حادثه نداریم.
  وی افزود: آنچه از مراجع ذی‌صلاح به ما گفته‌اند؛ این بوده که قاتل به عنوان همراه بیمار با برادرزاده‌ام تماس گرفته و ایشان نیز به عنوان پزشک به منزل وی مراجعه کرده تا بیمار را ویزیت کند.
  پیرزاده افزود: در منزل قاتل، برادرزاده من مورد حمله قرار گرفته و ضربات چاقو به قلب وی زده شده و توسط همان فرد به بیمارستان منتقل شده است.
  وی با اشاره به اینکه این جریان 15 دقیقه طول کشیده است، گفت: قاتل توسط نیروی‌انتظامی دستگیر شده است.
  این عضو خانواده اصغر پیرزاده افزود: در رسانه‌ها مطالب متفاوتی در این باره منتشر شده است و مردم نیز حرف‌های متفاوتی می‌زنند که موجب آزده خاطر شدن خانواده وی شده است.
  وی گفت: روز گذشته مراسم تشییع وی انجام شد و امروز مجلس ختمی برای وی در جریان است.
  سلامت نیوز: قاتل به عنوان بیمار با دکتر پیرزاده تماس گرفته

 8. مهیا گفت:

  به راحتی دکترفوق تخصص نشده بودی ولی حیف وصدحیف که به راحتی ازدست رفتی ! پدرومادرها بچه هاتونو واسه تحصیل به خارج ازشهرخودنفرستید این هم عواقبش .دکتر عزیز روحت شاد جامعه ایر ان ازاین اتفاق متاثراست.

  • ناشناس گفت:

   آخه اگه بچه ها را واسه تحصیل به خارج از شهر نفرستیم بیش از 90 درصد فارغ التحصیلان اردبیلی یا مدیریت تموم می کنند یا معارف
   پس کی می خواد پزشک بشه؟؟؟؟؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   تو شهر خودش فوق تخصص خون بخونه؟

 9. رها گفت:

  واقعا این همه دروغ خجالت آوره…برای پنهان کردن اصل ماجرا و خاموش کردن اعتراضات به دروغ گویی متوسل شدید و به یه پزشک شریف و متعهد تهمت میزنید….از عذاب خدا حداقل بترسید

  • بی نام گفت:

   پزشک؟
   جوان23 ساله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   خانه مجردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   رانطه دوستانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   مردم احمق نیستن.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    حرف حساب

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دس خوش

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    اگه اطلاعی ندارید اظهار نظر نکنید لطفا…لاپوشاني قتلي كه دليلش واضح بود و فقط براي جلوگيري از تشويش اذهان جور ديگه اي وانمود شد.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    تو ذهنت منفیه مردمو نیار وسط
    مگه چشه؟ جوون بییستو سه ساله چشه که بچه باشه؟چرا دکتر یا هر کی تو سن بالا با جوون دوست نشه؟
    من نمیدونم این همه تاکید بر این که چه رابطه ای بین اون دکتر و اون جوون بیستو سه ساله میتونسته باشه
    یا به هم نمیومدن هست؟ مشتی ادم کوته فکریم دور هم والا
    من خودم بیستو همه دوستام از هیجده نوزده سالگی چهار پنج سال حد اقل از خودم بزرگترن خیلیم باهاشون حال میکنم ادمای رو به راهین چه معنی داره این جور مقایسه
    تو خودت مشکل داری حتما

  • نا شناس گفت:

   به این زودی قضاوت نکنید.بگذارید مراحل قانونی بازجویی تموم بشه بعد.
   تا جرمی ثابت نشده کسی را مجرم ندانید.قاتل که تکلیفش مشخصه.انشاء الله اتهامی هم به مقتول نسبت داده نمی شه.ولی باید این را دانست که هرکی پزشک بشه الزاماً معصوم نمی شه.پزشک هم نوعی از انسان است و انسان هم نوعی حیوان.پس آنجه که می توان از حیوان مشاهده کرد و در انسان هم مشترک باشد در پزشک و غیر پزشک هم می تواند وجود داشته باشد.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    آقای دکتر رو بنده بار ملاقات کرده بودم انسان شریفی بودند

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     موافقم

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     هر کی دکتررو از نزدیک میشناخت با شنیدن شایعات داغ دارتر میشه خدا به خونوادش صبربده واقعا انسان متشخص و فروتنی بود خدا رحمتش کنه و به مریضاشم صبر بده که روزای سختی میگذرونن

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    دوست عزیز از روز اول تاحالا چند جمله تکراری که قانع کننده نیست میشنوی و بس:
    1 قاتل 23 ساله بوده
    2 رابطه بیمار پزشک در کار نبوده بدون ارائه دلیل
    3 خانه مجردی
    فقط و فقط این سه جمله رو طولانی تر ذکر میفرمایند مثلا وزیر بهداشت و پت و مت و مشاورین دیگر وزیر هم بر اینکه رابطه بیمار پزشک نبوده تاکید نموده اند!!!!!
    چقدر مظلومانه شهید شد.خدا رحمتش کنه .ده روز دیگه هم فکر بکنند یک کلمه به این خذعبلات اضافه نخواهند کرد.

  • ناشناس گفت:

   کاملا موافقم این وسط فقط شخصیت یک ادم که دستش از دنیا کوتاست رو زیر سوال برده جناب اقای مطلع

 10. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  این حرفها را هیچکس باور ندارد چرا پشت هم دروغ،میگی فرضا نه سریال میری نه حرفهای وزیر بهداشت نه جامعه افسار گسیخته هیچ کدام اثر نداشته فکری بکنید که دوباره چنین عزیزانی،قربانی نشوند بار اول نیست آخر هم نخواهدبود چرا کسی که نیست از خودش دفاع کند دا زیر سوال میبرید چرا بعد از چند روز افشاگری مابا میکنید

 11. فرد مطلع گفت:

  آدم ها رو از روی ظاهر و برخورد ظاهری کوتاه مدت در شرایط نرمال نمیشه شناخت چه دکتر چه دانشجو
  ولی سوال اینه چرا دانشجو بخواد یه دکتر رو توی خونه ش که باهم مدت دوست نزدیک بودند بکشه.؟؟
  آیا کسی بی دلیل کسی رو می کشه تا قاتل بشه بره بالای چوبه دار ؟؟
  من دورادور قاتل رو میشناسم .بله اهل مشگین شهره و تو اردبیل دانشجو بوده. بی نیاز از پول بوده و ادم شروری هم نبوده بلکه یک بچه سوسول بوده .. من میشناسم کسی را که دستگیر شده . فقط خدا میدونه بینشون چی گذشته که این اتفاق افتاده منتظر کشف حقیقت واقعی بمانید و هیچ قضاوتی نکنید

 12. وحید گفت:

  متاسفانه میخواهند با شغل و مدرک مقتول براش مصونیت ایجاد کنند قاتل یک انسان است و دارای حقوق مدنی ، جامعه نه چندان سالم پزشکی باید جواب و پاسخ بی عفتی ها را بدهد تا جایی که من سراغ دارم و آشنایی که با پزشکان اردبیل دارم بدلیل شغلی احتمال اینکه یک پزشک آنهم فوق تخصص خاص برای ویزیت بیمار خود به منزل ایشان مراجعه !!!! کنند تقریبا صفر است پس لطفا حق را پایمال نکنید
  هر چند همان دستان پنهان و ناپاک جامعه مافیای پزشکی توجیهات لازم را به جامعه تحمیل خواهند کرد تا فسادشان هر چند هم که کم نیست کمافی السابق پوشیده بماند
  طفلک دانشجوی قاتل که از حریم خود دفاع کرده

  • موحد گفت:

   پناه بر خدا، چرا ماجرا را نادانسته به فردی پاک تهمت میزنی، در قیامت وای بر خودت را هزاران بار خواهی گفت ، شاید به دلیل جلوگیری از اعتراض جامعه پزشکی که به ناگاه در کشور بالا گرفت می گویند قتل رابطه پزشکی و بیمار نبوده، که البته نمی دانیم و ادعایی نداریم، از کجا میدانی همراه بیمار نبوده، یا نزدیکانش به دلیل سرطان فوت نکرده باشند و او نقشه قتل را نکشیده باشد، نمیدانیم،چرا قاتل خود اقدام به خودکشی کرده، آیا دچار عذاب وجدان شده،از کجا میدانی که خونش از خون شهید پاک تر نیست؟ هزاران علت برای هر قتلی در جامعه از معاملات ملکی گرفته تا دعوای خیابانی وجود دارد، من و شما از کجا میدانیم علت چیست؟ علت مراجعه پزشک یا هر فرد دیگر به خانه هزاران دلیل انسانی و …. می تواند داشته باشد که بر ما مکشوف نیست ،شاید هدفی مقدس داشته ما نمی دانیم،مشاجره منجر به قتل هزاران علت دارد حتی در بازی دوستانه بچه های کوچه مثل فوتبال و …. هم ممکن است اتفاق بیافتد،تمام افرادی که سالیان سال دکتر پیرزاده را میشناختند پاکدامنی و ارزش ایشان برای خدمت به مردم آگاهند، حرفی که در سایتی گفته می شود عالم و آدم آن را به سر می گیرند و گناهان را از انباشتن پایانی نیست ، بترس از تهمت ، آن هم برای چه کسی، دست مرحوم از دنیا کوتاه است.

  • فرد مطلع گفت:

   منصفانه گفتی آقای وحید. درسته قتل دکتر خیلی فجیع و دردناکه ولی نفوذ جامغه پزشکی باعث خواهد شد تا مقتول فردی معصوم تلقی شود و قاتل فردی ارازل و اوباش است. عزیزان فقز به دنبال حقیقت باشید طرف هیچکدام را نگیرید در قبال وجدان خود اقلا مسئولیت داریم

   • نادر گفت:

    بخاطرخداازتهمت زدن خوداری کنیدبگذارید دستگاه قضایی جزئیات وزوایای پنهان قضیه را مشخص نمایداون موقع خواهیم دید موضوع چی بوده است

  • طوبي گفت:

   متاسفم.
   چقدر راحت حكم مي كنيد. جامعه نه چندان سالم پزشکی با دستان پنهان و ناپاک .
   جامعه مافیای پزشکی فاسد
   قاتل یک انسان است و دارای حقوق مدنی.
   اين گفتار را كنار هم بخوانيد. مثل اينكه بهتر است مقتول قصاص شود. قاتل را آزاد كنيد……

   • فرد مطلع گفت:

    تاثر از سطحی نگری شما ..

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     تاثر از وجود شما…
     که اصلا معلوم نیست کی هستید . ببینید شاید بعضیا ساده لوح باشن اما یه نکته درباره شما خیلی واضحه.اونم اینکه شما به خاطر اینکه مردم ترغیب بشن حرفاتون رو بخونن اسم خودتون رو گذاشتید فرد مطلع
     میتونستید بذارید رضا کامران سیاوش علی نسترن ریحانه زهرا رحمان نیما یا هررررررررر چیز دیگه ای.
     پست نباشید

 13. بنده خد گفت:

  هر چی بوده خدا عالمه نه میتونیم قضاوت کنیم نه نظر بدیم ولی انسان چه دکتر باشه چه بیسواد خدا آخر عاقبتشو خیر کنه

 14. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  پزشک حدودا 40 ساله فوق تخصص خون ک برای همسرجوان وشیرخوارش ب اندازه کافی وقت ندارد!! چطور با جوان 23 ساله درخانه مجردی دوستی میکند؟؟؟؟!!!!!
  مگر یک همراه بیمار نمیتواند دانشجو باشد و خانه مجردی داشته باشد ومثلا با پزشک تماس لگیرد ک مادربیمارم در منزل من است و بدحال شده است؟؟؟
  این ب واقعیت نزدیکتر است تا دوستی در خانه مجردی با کسی ک میتواند جای فرزندت باشد!

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   پناه برخدا
   مردم از خدا بترسین چطور بعضیا میتونن با ابروی شخصی که خودش نمیتونه از خودش دفاع کنه بازی کنن
   هیچ کسی به غیر از قاتل و مقتول و خدای بالا سرشون اونجا نبوده…..
   خواهش میکنم اگر هم کسی از این افراد خاله زنک چیزی شنیده پیش خودتون نگهدارین .اینقدر راحت به کسی تهمت نزنید.
   فردا پس فردا با ابروی خودمون بازی میکنن.فکر نکنین چون مرده حق دارین قضاوش کنیند.خودش مرده …خدای بالا سرش که هست.

 15. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  لطفا پس از فوت دکترتهمتی ک ب ابروی ایشان بستگی داره وباعث مکدر شدن خاطر بازماندگان میشه نزنید

 16. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  نظر ثبت نمیشه

 17. مریم گفت:

  پزشکان عزیز ز ز شما هستید که باید پیگیر باشید و اطلاع رسانی کنید که واقعا چه اتفاقی افتاده و مردم را اگاه کنید…. تا کجا شایعه و شایعه و شایعه..‌… تا بیشتر شخصیت دکتر پیرزاده زیر سوال نرفته حقیقت باید گفته شود ….

 18. فرد مطلع گفت:

  در جواب بگم که نخیر هیچ بستگان قاتل بیمار نیستند و قاتل تنها و بصورت مجردی و دور از پدر و مادر مشغول به تحصیل بوده است.

  متاسفانه دانشگاه که محل کسب علم و مهارت است متاسفانه گاها تاکیدا گاها جنایت ها و خلاف کاری و رسوایی اخلاقی هایی را هم پرورش می دهد
  من در جریان پرونده هستم فقط خواهش میکنم در مورد هیچکدام قضاوتی نکنید – اگر جریان قتل را کنار بگذاریم در این دوستی نامتناسب هر دو مقصر هستند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز،
   اگر در جریان پرونده هستید، بخشی از اون رو که تا حدی شفاف سازی بشه برامون، اعلام بفرمایید…

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    جناب مطلع لطفا هر چی میدونید پیش خودتون نگه دازید….این حرفها اگر درست هم باشند وظیفه ی من و شما نیست ک ابروی دیگران را بریزیم چون یکی مرده و دیگری هم توان دفاع ندارد…….این را هم بدانیم ک اگر چنین بحثی باشد هر دو طرف مقصرند و حکم یکسان دارند

    • فرد مطلع گفت:

     خب من هم حرف شما را گفتم هر دو مقصر هستند هر دو . کامل درست فرمودید من هم از بقیه خواستم با آبروی هیچ کس بازی نشود و خواهشا شایعه سازی نشود . من چون بر سر پرونده هستم و جزئیات کاملا محرمانه میباشد قادر به گفتن نمی باشم .. فقط این حرف هایی که دیکران نوشته اند هیچکدام صحت ندارد و از دوستان خواهش دارم شایغه پراکنی نکنند و ذهن مردم را منحرف نکنند و وضعیت روحی هر اطرافیان هر دو طرف را درک کرده و نمک به زخمشان نپاشند.
     در ضمن شایغه پراکن ها نیز دستگیر و مجازات خواهند شد.

 19. نیما گفت:

  امیدوارم زودتر شفاف سازی انجام شود چون واقعا این داستانی که قاتل گفته با عقل جور درنمیاد یه کاسه ای زیر نیم کاسه است

 20. فرد مطلع گفت:

  اینها که عرض میکنم جهت جلوگیری از پخش شایعه و آگاهسازی محدود می باشد.
  متاسفانه در سایتی خواندیم که یک متخصص قلب و عروق چنین نوشته است که : مادر قاتل تحت درمان دکتر بوده و در نوروز 94 مادر بیمار حالش شدیدا به هم میخوره و قاتل این مسله رو از چشم دگتر میبیند و با کینه ورزی نقشه قتل وی را می کشد.
  در تلگرام عزیزی چنین فرموده بود: آبهای آشامیدنی استان اردبیل آلوده به مواد رادیو اکتیو و سرطان زا می باشد که دکتر پیرزاده میخواسته این موضوع را فاش کند که وی را کشته اند تا ساکت بماند و جریان را سیاسی کرده اند.. البته جناب سرهنگ ترابی جواب مناسبی به این عزیز داده است .
  عزیز دیگری : قتل را به همسر دکتر ربط داده بود که واقعا کار قبیح و بی شرمانه ای کرده است .
  دوستان از قبیل شایعات زیاد نقل شده : گاه پدر قاتل بیمار معرفی شده گاه مادر .
  ولی هیچ یک از این مطالب واقعیت ندارد . فارغ از پزشک بودن و دانشجو بودن اصلا این موضوع را کنار بگذارید.

  اگر خدای نکرده این اتفاق برای هریک از ما رخ میداد چه انتظاری از بقیه داشتیم.

  قاتل و مقتول در زندگی خصوصی خود برای هرکسی شخصی است و دیگران اطلاعی ندارند حالا به هر طریق یا به هر دلیل مدت زیادی بوده باهم رفیق و دوست بوده ورفت و آمد داشتند. لطفا احساسی و تعصبی برخورد نکنید و کار را به قانون بسپارید . از جزئیات که خبر ندارید و ما هم نمی توانیم فعلا بیان کنیم و اگر جزئیات را بدانید آبروی خیلی ها که متشخص هستند در کمال ناباوری خواهد رفت.

 21. من گفت:

  با عرض تسلیت به خانواده محترم مقتول: من همیشه در وقوع قتل قاتل را در موضع ضعف تصور می کنم و کسی که در برابر یک قدرت بزرگ تر یا در یک شرایط نابرابر قرار بگیرد مجبور به استفاده از چاقو قلمداد می کنم و این قضیه را مجزا از قمه کشی می دانم امیدوارم در این کشور عزیزمان شاهد چنین فجایع دیگری نباشیم ما ایرانیان با فرهنگ ترین و متمدن ترین و منطقی ترین ملت جهان هستیم حیف است چنین جریاناتی بین ما اتفاق بیفتد. خدا کنه مردم جامعه ما به شرایط نرمال روحی برسند

  • فرد مطلع گفت:

   ممنون از شما ، بله متاسفانه با تمدن و فرهنگ دیرینه کشور ما در حال حاضر ملت ما با این همه تبلیغ اخلاق و کارهای نیک باز هم دست به اقدامات ناشایست میزنیم. در حال حاضر 15 میلیون پرونده در نوبت انتظار دادرسی می باشند و این آمار تکان دهنده ای است و نشان از وخامت موضوع و وضعیت فرهنگی کشور ما دارد.
   متاسفانه در بین مردم دروغ ، فریبکاری و خیانت به هم و کارهای ناپسند به یک ارزش و معیار زرنگ بودن تبدیل شده است.
   چرا باید جامعه ما به گونه ای باشد که نتوان به کسی اعتماد کرد روی حرف کسی حساب کرد یا حتی نتوان با کسی مسالمت آمیز صحبت نمود . چرا الان هیچ کس اعصاب ندارد و آستانه تحمل همه کم شده و ….

 22. بهاره گفت:

  ببخشید جناب مطلع در جریان این قضیه یکی فوت شده و یکی قاتل.بهتر نیست جزئیات اعلام بشه تا یه جورایی برای دیگران مخصوصا جوانترها مایه عبرت بشه؟ اینطوری تو روابطشون بیشتر دقت می کنن.

  • فرد مطلع گفت:

   کاملا درست می فرمایید ولی فعلا بخاطر بعضی از مسائل جزئیات کاملا محرمانه می باشد. ما فعلا این اجازه را نداریم. تا این حد بگوییم که در درگیری که میان قاتل و مقتول رخ داده است مقصر هر دو بودند که دچار خشم انی شده اند و ضارب مضروب را سریعا به بیمارستان رسانده . نقشه قتل قبلی یا قصد کشتنی به هیچ وجه در کار نبوده . از آنجمله اتفاق هایی است ممکن است برای هریک از ما اتفاق بییفتد .

   ولی آن چیزی که باعث شده قاتل و مقتول تا این حد خشمگین و درگیر شوند واقعا شنیدنی می باشد و شاید باور نکردنی که فعلا از بیان آن معذوریم.

   متاسفانه شاید این اتفاق بسیار تلخ و ناگوار راهگشا و پرده بردار بسیاری از مسائل باشد که جامعه کلا خلاف آن را تا کنون تصور می کرد …
   برای درک حقیقت به قول معروف بصیرت باید بخرج داد نه با چشم ظاهر دید و قضاوت کرد.

   توصیه ما به همه مردم و جوانان و نوجوانان عزیز: همیشه با افراد هم سن و سال خود دوستی نمایید و کلا رفیق بازی در این زمانه زیاد به درد نمی خورد- در انتخاب دوست محتاط باشید و با هرکسی دوستی نکنید و به آسانی دیگران را وارد حریم خصوصی خود نکنید- رازهای زندگی خود را با هیچ دوستی حتی دوست صمیمی در میان نگذارید چون مشاهدات نشان داده است که بعدا برعلیه شما استفاده خواهند کرد- اگر دچار اختلال رفتاری و اخلاقی هستید سریعا بفکر درمان با مشاوره و روانپزشکی باشید- روابط خود را در چارچوب عرف جامعه حفظ کنید- برای پیشگیری از این مسائل خود انسان سالمی باشیم و با افراد سالم معاشرت نماییم و برای افراد ناسالم یا غافل امر به معروف و نهی از منکر را فراموش نکنیم.
   با والدین خود مسائل خود را در میان بگذارید آنها بهترین دوست شما هستند….. به پلیس اعتماد نمایید…( کلا سعی کنید در هر عقیده و باوری هستید اصل انسانیت و جوانمردی را در روابط حفظ نمایید ، البته این رعایت این نکته کار هرکسی نیست باید گوهر درونی خود را هویدا سازید )
   مراکز مشاوره در سطح شهر و همچنین در کلانتری های نیروی انتظامی آماده راهنمایی و کمک به همشهریان و هموطنان می باشد.

   • بهاره گفت:

    آقا اگه اینطوره نگفتن و عدم اطلاع رسانی به مردم عدم اجرای تکلیف شرعیه.تو این موارد باید سانسور رو کنار گذاشت بچه های مردم به خاطر خیلی از مسائل کاری تحصیلی و … دارن تو شهر غریب زندگی می کنن و از خانواده دورن .به تکلیف عمل کنین . گسترش استفاده از تکنولوژی غرب و عدم داشتن فرهنگش باعث ایجاد خیلی از آسیبها توی مردم و حتی قشر تحصیل کرده شده خدا رو خوش نمیاد بچه های مردم خیلی هاشون از خیلی از خطراتی که سر راهشونه بی خبرن.مخصوصا بچه های شهرهای کوچک این حادثه می تونه خیلیها رو بیدار کنه . وظیفه مطلعین سنگینه نباید به خاطر وجهه اجتماعی بعضیا بقیه بی گناها بسوزن دیگه خود دانید

    • فرد مطلع گفت:

     بهاره خانم. نخیر نباید سانسور رو کنار گذاشت بلکه باید سانسور بشه چون مسئله شخصی هست و ملی که نیست .نباید همه چیز رو همه بدونن. اصلا به تکنولوژی غرب ربطی نداره.
     مسئله کاملا شخصی هست و ربطی به جامعه و قشر خاص نداره.

   • ناشناس گفت:

    جناب بیطرف اصلا حرفهای شما قابل قبول نیست و کاملا مشخصه تمام تلاشتون برای نجات قاتله، ممکنه پیش خودتون بگید دکتر که فوت شده و باید این که زنده است رو نجات داد، ولی اینجوریهام نیست.

    • فرد مطلع گفت:

     ما مطلبم رو دوباره خوندم توش جیزی ندیدم که شما ادعا می کنید .
     شما ها اصلا اندیشه نمی کنید . مگر چه گفته ایم ما. ؟؟؟
     شما فکر می کنید ما از قاتل طرفداری می کنیم ؟؟؟ زهی خیال باطل
     ما آنچه رخ داده را گفتیم شما چرا جناح بازی تعبیر می کنید.

 23. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام همه اینا خرافات وشایعه است دکتر از بچگی اون بزرگ کرد یه خونه مستقل هم براش کرفته بود تومشکین شهر اما بخاطر بیماری مادرس نرفته بود خونش بلکه کار بی شرمانه اون دکتر باعث قتلش شده لطفن هیچ کس از خودش نظرنده واقن نمیدونید دکتر بااون پسر چه کار میکرد یکی نیست بگه مگه تو زن نداری واقعن که مردم ساده فرض کردن واقعن.!!!!!!!!!!!

  • فرد مطلع گفت:

   در پاسخ به شما دوست عزیز باید بگم که : بله حرفهای شما رو کاملا تایید می کنم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   ببینید نمیخواد این همه خودتونو قول بزنید یا خودتونو با احساسو دانا فرض دکتر خان تاوان اشتباهاتشو داد همینو بس

 24. شرم بر فرد مطلع گفت:

  متاسفم که میبینم یک نفر که احتمالاً از دوستان، اقوام و یا آشنایان قاتل هستش، تحت عنوان “فرد مطلع” داره بحث رو مدیریت میکنه و سعی در تخریب مقتول و کم اهمیت جلوه دادن موضوع قتل داره.
  من واقعاً برام جالبه که این فرد کیه که اولاً خودش رو مطلع میدونه به طور رسمی و یعنی تا اینجای پرونده به عنوان فرد معتمد اطلاع داره، اما همین فرد مطلع بر خلاف اصول اخلاقی که بخاطر همین اصول الان مطلع هستن (البته اگر دروغ نباشه) داره حقایق (به نظر خودش!!! ) رو بازگو میکنه که این یعنی خیانت در امانت.
  همه اینها یک طرف، ترس و انگیزه یواشکی فردی که خودش رو حتی نمیتونه معرفی کنه هم جای کلی بحث داره…
  خدا کنه تو این ماجرا، ما حق الناس و… رو در نظر بگیریم و به راحتی نظر ندیم که باید در قبال رفتارمون پاسخگو باشیم.

  • سارا صالحی گفت:

   صدرصد با نظر شما موافقم دوست عزیز رسما دارن با ابروی دکتر پیرزاده بازی میکنند فقط ادای ادمهای بیطرف رو در میراه که با این حرفهاش نشون داده کاملا قاتل رو تائید میکنه.

   • فرد مطلع گفت:

    قاتل جای تایید نداره قاتل بی آبرو بوده و جرم قتل هم مرتکب شده، کار قاتل تمام است.
    قاتل اصلا آدم درست و حسابی یا با کمالاتی نیست و همین امر متاسفانه آبرو بر شده است قاتل هیچ نقطه مثبتی نداره که کسی بخواد تایید ش کنه.
    ما فقط در پاسخ به نظر برخی دوستان که قتل را از روی نقشه قبلی توصیف کردند یا جریان بیماری گفتیم که خیر حقیقت چیز دیگری است و نقشه و قصد قتل نبوده . ما فقط حقیقت را گقتیم حالا شاید یکی خوشش بیاد و یکی خوشش نیاد.
    آیا کسی چهره قاتل را دیده است ؟؟؟؟؟ آیا دیده اید؟ میخواهید ببینید ؟؟

    • بهاره گفت:

     آره . من دوست دارم ببینمش

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      متاسفانه باخیر شدیم که جزئیات در شهر اردبیل پخش شده است و اکثر شهروندان اردبیلی در جریان پرونده قرار گرفته اند . و در ضمن به تعداد 2 عدد عکس قاتل توسط شهروندان اردبیلی توسط تلگرام بین هم رد و بدل می شود. که عزیزان اردبیلی اگر سراغی از دوستان و آشنایان خود بگیرند عکس قاتل را می بینند. ولی کاش این کار را نمی کردند.

     • فرد مطلع گفت:

      متاسفانه باخیر شده ایم در شهر اردبیل عکس قاتل به دست مردم افتاده و از طریق تلگرام داره دست به دست میگرده و در ضمن جزئیات پرونده ظاهرا برخی ها از زبان مسئولان شنیده اند و بسیاری از ساکنین اردبیل شنیده اند

    • بهاره گفت:

     اگه اینطوره چرا آقای دکتر با همچین کسی رفت و آمد داشته؟این چند روزه من هر چی سرچ کردم تو اینترنت همه گفتن آدم خوب و با اخلاقی بوده . اصلا به قیافشم نمی خوره حتی ذره ای آدم بدی باشه . یعنی ایت همه مردم اشتباه می کنن؟؟

     • فرد مطلع گفت:

      خدارو شکر یه نفر این سوال رو از خود پرسید. طبق اظهارات همسایگان دکتر مدت خیلی زیادی به خانه وی رفت و آمد داشته و باهم دوست بودند. .
      لطفا باز مارو محکوم نکنید بروید خود بپرسید. شما که مارو زود محکوم می کنید پس در هر موردی شتابزده عمل می کنید؟؟؟؟
      دکتر انسان شریف و وارسته ای بودند و خیلی ها زندگی مجدد خود را مدیون دکتر پیرزاده مرحوم هستند.

  • فرد مطلع گفت:

   نه شما اینگونه تصور می کنید . آزادید هر برداشتی بکنید . بله حقایق محضه . نه بنده نه از نزدیکان نه از اقوام کسی هستم . سعی در تخریب کسی هم نداریم بلکه شما ظرفیت قبول حقائق ندارید متاسفانه . موضوع قتل ؟؟؟ شما که نگران آبروی کسی هستید پس بهتره موضوع قتل فاش نشه
   شما که دم از حق الناس میزنید به حرفهای خودتون توجه ویژه کنید . مطمئن باشید .. فکر نمی کردم بیان جزئی از حقایق برای شما دردناک باشد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز ناشناس، اگر ادبیات نوشتاری رو دقت کنید، اکثر کامنت ها و پست ها توسط یک نفر و با نام های متفاوت نوشته میشه، فرد مطلع داره اینجا خودش رو مخاطب قرار میده و حرف ها رو در قالب نام افراد مختلف بیان میکنه.
   متاسفم و عجیبه برای من که این فرد دنبال جی میگرده؟!!

  • فرد مطلع گفت:

   .اقعا که
   ترس و انگیزه یواشکی ؟؟ خودم را نم یتونم معرفی کنم؟؟ خوبه شما خودتون رو کامل معرفی کردید

 25. ناشناس گفت:

  باسلام، واقعا در گذشت این دکتر عزیز رو به خانواده محترم و جامعه پزشکی تسلیت میگم، بسیار متاثر کننده است، فردی که تمام امید بیماران سرطانی یک استان هست اینقدر راحت کشته بشه، ولی شما جناب آقای مطلع که ادای بی طرفی و حفظ آبروی قاتل و مقتول رو دارید، رسما با تائید کردن نظر برخی از دوستان که حتی سواد درست نوشتن کلمات رو ندارند و اگر کمی دقت در جمله بندیشان متوجه این مسئله میشدید، دارید از قاتل حمایت میکنید و شخصیت یک فوق تخصص رو که برای رسیدن به این جایگاه فقط 14 سال درس دانشگاهی خونده رو زیر سوال میبرید، اون بنده خدا که رفته و دستش از من و شما با این حرفهای که میزنیم کوتاه است، پس مراقب جملاتی که استفاده میکنید باشید روزی همه ما باید جوابگوی خدا باشیم، میدونید خدا از حق خودش میگذره ولی از حق الناس نمیگذره، شما هم فعلا زیادی سنگ اقای قاتل رو به سینه نزن تا همه چیز مشخص بشه.
  خدا رحمتش و از سر تقصیرات همه ما بگذره.

  • یلدا گفت:

   من از حرفهای این مطلع این برداشت رو ندارم که داره از قاتل حمایت می کنه . چون اگه این حرفها درست باشه آبروی قاتل بیشتر رفته که . به فرض محال اگه زنده بمونه چطور میخواد زندگی کنه ؟ ما اونجا نبودیم و نمی دونیم چه اتفاقی افتاده فقط خدا میدونه اما یادمون باشه اختلالات رفتاری ربطی به سواد و موقعیت اجتماعی آدمها نداره .

  • فرد مطلع گفت:

   کم سوادی دال بر نادانی نیست.
   شما که می فرمایید همه ما روزی باید جوابگوی خدا باشیم و خود معترف به این امر هستید پس ندانسته از کسی طرفداری نکنید . دکتر ، مهندس ، متخصص و … بودن دلیل بر معصوم بودن کسی نیست .همه چیز مشخص شده است ولی اگر شماهایی که حق دفاع را از یک فرد میگیرید معلوم است که حقیقت را خود نمی خواهید باور کنید.

   • ناشناس گفت:

    ما حق دفاع رو میگیریم از کسی؟ یا شما هستید که دارید با عنوان بیطرف، مثل وکیل مدافع قاتل عمل میکنید؟؟
    اینکه مقتول نمیتونه از خودش دفاع کنه مهم نیست؟؟؟

    • فرد مطلع گفت:

     جناب ناشناس . من مسدانم شما ناراحت هستید ما هم همچون شما ناراحت و داغدار هستیم . میدانم و به شما حق میدهم این اتفاق بسیار تلخ و بدی است و قاتل اعتراف کرده و به اشد مجازات خواهد رسید در احقاق حق هیچ شکی نیست و قاتل مجازات خواهد شد . من از شما و همه عذرخواهی می کنم که ناراحت کرده باشم شمارا ..
     ولی من اگر خودم را معرفی کنم باور نخواهید کرد . من دوست یا آشنا یا فامیل هیچ کس نیستم .. بلکه منبع مطمئن هستم حقیقت ماجرا را جز ما نمیتوانی در این سایت از کسی بشنوی..

     ما هم شدیدا از این ماجرا ناراحتیم ولی چه بخواهیم چه نخواهیم حقیقت را باید پذیرفت.

     لطفا تحقیق کنید بررسی کنید. احساسی برخورد نکنید.. من نه قصد تخریب دارم نه چیزی فقط خواستم با بیان گوشه ای حقیقت از شایعه پراکنی تا حدی جلوگیری نمایم. من به شما قول میدهم هرچه از اینجانبان شنیدید همه حقیقت محض است. و اگر از شنیدن این حرفها ناراحت می شوید من عذر میخواهم.
     به عنوان یک آدرس بروید از همسایگان خانه ای که قتل در آن اتفاق افتاده تحقیق و پرس و جو کنید. و لطفا مارا نیز به طرفداری از کسی متهم نکنید. شاید شما مو میبینید اما ما پیچش مو… لطفا تحقیق کنید از همسابگان

     • ناشناس گفت:

      ببخشید یه سوال : تنها مقتول این جریان دکتره یا اینکه کس دیگه های هم بوده ؟ من یه جا دیدم تو کامنتها یکی گفته بود یه پسر هم مرده درسته؟

     • فرد مطلع گفت:

      نخیر جناب ناشناس. تنها قاتل مسبب این جنایت شده است و دستگاهی قضایی کشور عزیزمان او را به اشد مجازات خواهد رساند .
      متاسفانه در رسانه های عمومی از بیان بسیاری چیزها معذوریم.
      به نقل از عزیزی : همیشه موضوعات و افراد را صفر و صد می بینیم . یعنی یک واقعیت یا یک فرد یا خوب خوب است یا بدبد.

    • فرد مطلع گفت:

     ما از هیچ کسی دفاع نمی کنیم. شما اول بدانید انگیزه قتل چه بوده و چجوری اتفاق افتاده بعد اظهار نظر کن . ما فقط این را می گوییم آیا این طرفداری و وکیل مدافع بودن قاتل است؟
     اگر این جریان برعکس می شد. یعنی به فرض به فرض محال جناب دکتر پسرک را به ضرب چاقو میزد. باز هم حرف همین بود که اول ببینیم چرا و به چه دلیل دکتر چنین کاری کرده است..
     آیا این طرفداری از کسی است ؟؟

 26. مهرسا گفت:

  به نظر من باید واقعیت رو مردم بدونن . یا باید از اول صداشو در نمی آوردن یا اینکه اصل ماجرا رو بگن . پنهان کاری توهین به شعور جامعه س .

 27. محمد گفت:

  اون روز که خبر قتل دکتر را شنیدم متاثر شدم اما گریه نکردم اما با خوندن این مطالب اشک از چشمانم همچون رود سرازیره… چه این مطالب درست باشند که آبروی همه از دست میره و چه نادرست باشه که باز آبروی همه از دست میره ولی کاش درست نباشن

 28. مهاجر گفت:

  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

 29. فرد مطلع گفت:

  دوستان این آخرین پست ما میباشد. وظیفه ما اطلاع رسانی دقیق بود متاسفانه آمادگی پذیرش نبود.ما اجازه و حق معرفی خود را نداریم فقط این را بگوییم تا جزء مردم عادی نیستیم. اجازه دهید پس از اجرای حکم قاضی و مجازات قاتل در خدمت شما باشیم تا دیگر مارا مجددا متهم به طرفداری نکنید . آنوقت به سوالات شما با صراحت کامل جواب می دهیم . یا در محل کارمان بصورت حضوری با شما عزیزان ملاقات خواهیم کرد البته بصورت محدود. ما را بسیار متهم به چیزهای واهی کردید اما عیبی ندارد و این مسائل طبیعی است ما نه از کسی ناراحتیم و نه از خود ناراحتیم چون هیچ هدفی جز بیان بخشی کوچک از حقیقت نداشته ایم..

  • فرد متاسف گفت:

   شما میگید از همسایه ها بپرسید، همین همسایه ها میگن دو نفر از خونه بیرون آورده شده علاوه بر قاتل.
   مورد دیگه اینکه آیا همه همسایه ها داخل خونه بودن که همه چیز رو بدونن؟
   ایا اینکه قاتل برای بیان حقایق ملاحظاتی داشته باشه، برای خانوادش و … مورد بحث نیست؟
   مشکل اینجاست که دونستن حقایق خوبه، اما نه به قیمت تخریب افراد، چه قاتل و چه مقتول.
   اینجوری بیان کردن، تن آدم رو به لرزه در میاره.
   آیا زندگی خصوصی این افراد به ما ربطی داره؟ به همسایه هاشون ربطی داشته؟
   بهرحال حضور دکتر در اونجا بدون موافقت قاتل امکان پذیر نبوده.
   همین که اعلام میشه قاتل صحیح و سالم بوده و ضربات به مقتول زیادتر از یکی بوده، یعنی قتل ناجوانمردانه و بدون درگیری.
   نیمخوام طرف مقتول رو بگیرم، اما یادمون باشه گفتن حقایق (حتی اگر 100% هم از صحتش مطمئن باشیم) ممکنه گناه کبیره باشه.
   ریختن آبروی مردم گناهی نابخشودنیه

  • دوست مرحوم گفت:

   لطفاً به طریقی راهی برای ارتیاط حضوری معرفی کنید تا طبق فرمایش شما، بشه از جزییات مطلع شد.

 30. دکتر پیرزاده گفت:

  سلام من چطوری میتونم با اون فرد مطلع که میفرماین بعد نظر قاضی میتونیم حضورن ببینیمشون و سوالاتمون رو بپروسیم و صراحتا ج بدن
  دفتر شما کجا هستش اقا یا خانم فرد مطلع. ؟

  • سارا صالحی گفت:

   جناب دکتر پیرزاده سلام، اگر از بستگان دکتر مرحوم هستید بهتون تسلیت میگم و در صورتی که تشابهه اسمی هم هست تسلیت میگم به شما به عنوان عضوی از جامعه پزشکی، از روزی که خبر رو شنیدم خیلی خیلی پیگیر بودم ولی اینجا جناب آقای مطلع خیلی جالب حضور پیدا کردند و خودشون رو فردی اگاه از پرونده نشون دادن، و رسما با شخصیت مرحوم بازی کردند، سوال من اینجاست که این فرد اگر در این در بطن کار هست، اینقدر وقت آزاد داره که بشینه و کامنت ها رو بخونه و به تک تکشون ج بده، شما واقعا باید با این قضیه برخورد کنید، حتی اگر این فرد واقعا کار بدست هم باشد باید امین و امانتدار پرونده بوده تا کاملا مشخص شود نه اینکه از اول جوری رفتار کند که مثلا حق دکتر پیرزاده این بوده که کشته بشه، به هر حال ما باید مواظب حرف ها و قضاوت هامون باشیم چون فردا روزی باید برای تک تکشون جواب پس بدیم،حالا که اون بنده خدا بین ما نیست که از حق خودش دفاع کنه(حتی اگر مقصر بوده باشن) پس بهتره سکوت کنیم تا کار روال خودش رو طی کنه و با این حرفها ذهن مردم رو نسبت به پزشک و جامعه پزشکی خراب نکنیم هرچند که اونها هم انسان هستند و جایزالخطا پس بهتر تا زمانی که چیزی قطعی نشده جو رو متشنج نکنیم و داغ این خانواده داغدار رو بیشتر نکنیم در صورتی که نمیتونیم مرهم باشیم، نمک هم نباشیم بر روی زخم این خانواده عزیز
   خدا ان شاءالله رحمتش کنه، دعای مردم بدرقه سفر بی بازگشت این عزیز باشه، و با اولیاء و انبیاء محشور بشن.

  • فرد مطلع گفت:

   با عرض سلام و تسلیت به خدمت جناب دکتر پیرزاده
   ما را در این غم بزرگ شریک بدانید.ما از درگذشت هر کسی ناراحت میشویم مخصوصا چنین شخصی که یک انسان عادی نبود و واقعا باورکردنی نیست و عمق این ناراحتی قابل بیان نیست.
   متاسفانه دیگران ما را به چیزهای دیگری متهم کردند که خدا خود شاهده چنین نیست و دچار اشتباه شده اند.
   از شما خواهش میکنیم از دوستان بخواهید دیگر هیچ مطلبی ننویسند فقط و فقط بخاطر مرحوم دکتر . به حرف ما که اصلا اعتماد ندارند از شما خواهشمندم لطف کنید از دوستان بخواهیید. دوستان ندانسته و غافلانه با مطالبشان دارند باعث می شود آبروی مرحوم را به خطر بیندازند لطفا شما دوستان را آگاه کنید تا سکوت اختیار نمایند.

 31. بهروز گفت:

  سركار خانم صالحي محترم
  بنظر اينجانب فرد مطلع توهيني به هيچكس نكردند و فقط از عموم مردم خواستند كه جو زده نشده و احساسي برخورد نكنند و بخاطر حرفه اشخاص، پيش داوري و قضاوت ننمايند. بلكه صبر پيشه كنند تا همه چيز روشن شود. البته شايسته تر بود كه مسائل شخصي افراد حتي در انتهاي رسيدگي نيز فاش نميشد، اما بعضي پزشكان محترم عجله كرده و موجب شدند كه عموم جامعه نسبت به اين موضوع حساس شده و پيگيري كنند. لذا الان همه بيصبرانه منتظر اطلاع از جزئيات موضوع هستند و بازار شايعات داغ است.

  • سارا صالحی گفت:

   اقا بهروز شما اگر پست های فردمطلع رو از اول بخونید کاملا متوجه میشید ایشون چطوری دارن از قاتل دفاع میکنن، من دفاع از اون مرحوم نمیکنم فقط گفتم دستش از دنیا کوتاست و بگذاریم مشخص بشه اقای دکتر هم یک انسان بودن و آدمی جایزالخطاست، هر چیزی امکانش هست ولی این اقای مطلع چه مامور دولتی هستند که میشینند تمام کامنت ها رو میخونن و به همه هم ج میدن و مستقیم و گاه در لفافه دکتر پیرزاده رو مقصر میدونن، پس شما هم از قضاوت عجولانه دست بردارید کامل کامنتها رو بخونید، من خودم جاهای مختلف در مورد دکتر خوندم، این فرد مطلع به کامنتهای که در جاهای دیگه هم نوشته شده کاملا اشاره میکنه، ایشون اگر مطلع کامل و یا فرد دولتی و دارای منصبی بودن که تا این حد در جریان پرونده بودند، امانتداری حکم میکرد که تا نتیجه قطعی و لا اینکه دکتر 100% هم مقصر بوده باشن سکوت اختیار کنن نه اینکه از یک مرداد شروع به پاسخ دهی کنن، پس شما هم از این آقا حمایت نکن، پس اگر کاملا در جریان هست چرا ج سوال دکتر پیرزاده رو ندادن؟

  • ناشناس گفت:

   ازتون خواهش میکنم اقا بهروز تمام کامنتها رو از بالای صفحه با دقت بخونید، جاهایی که مردم ابراز همدردی با خانواده مرحوم یا مریض های این دکتر داشتن فرد مطلع سکوت اختیار کرده، ولی هر کامنتی که دکتر رو مقصر جلوه داده این فرد مطلع اظهارنظری فرمودند، به نظر شما این کار مشکوک نیست، به نظر شما این فرد مطلع قصد تخریب شخصیت دکتر رو نداره؟

  • سارا صالحی گفت:

   شما فقط لطف کن کامنت ها رو از اول بخون، ببین فرد مطلع قصد تخریب شخصیتی داره یا نه، منم حرف خاصی نزدم فقط گفتم تا مشخص شدن کامل سکوت کنه، نه اینکه نمک روی زخم خانواده داغدیده بپاشه.

 32. فرد مطلع گفت:

  نه نه ما اصلا چنین قصدی نداریم اگه چنین برداشت کرده اید ما از همه شما عزیزان عذرخواهی می کنیم .. عذرخواهی مارا بپذیرید.

  • سارا گفت:

   فرد مطلع شما به عمد یا غیر عمد خیلی خیلی شخصیت دکتر رو زیر سوال بردید، من این برداشت رو ندارم هرکسی کامنتهای شما رو بخونه کاملا متوجه این قضیه میشه، پس اگر همچین قصدی در کار نبوده چرا تمام سایتها رو چک میکردید و در اینجا به آنها اشاره کردید، یک لحظه فقط یک لحظه خودت رو بذار جای همسر و خانواده اون مرحوم ببین چقدر زجر و درد داره، پس حتی اگر در این حد از قضیه خبر داری که آقای دکتر مقصر 100% بوده و این بین داره حق قاتل پایمال میشه صرفا و صرفا بخاطر دکتر بودن مقتول، موظف هستی عزیزان اون مرحوم رو در جریان بذاری، در غیر این صورت نقش نمکدان رو برای خانواده داغدار بازی نکن.
   اصغر پیرزاده عزیز روحت شاد و یادت گرامی

  • ناشناس گفت:

   فرد مطلع شما به عمد یا غیر عمد خیلی خیلی شخصیت دکتر رو زیر سوال بردید، من این برداشت رو ندارم هرکسی کامنتهای شما رو بخونه کاملا متوجه این قضیه میشه، پس اگر همچین قصدی در کار نبوده چرا تمام سایتها رو چک میکردید و در اینجا به آنها اشاره کردید، یک لحظه فقط یک لحظه خودت رو بذار جای همسر و خانواده اون مرحوم ببین چقدر زجر و درد داره، پس حتی اگر در این حد از قضیه خبر داری که آقای دکتر مقصر 100% بوده و این بین داره حق قاتل پایمال میشه صرفا و صرفا بخاطر دکتر بودن مقتول، موظف هستی عزیزان اون مرحوم رو در جریان بذاری، در غیر این صورت نقش نمکدان رو برای خانواده داغدار بازی نکن.
   اصغر پیرزاده عزیز روحت شاد و یادت گرامی

  • سارا صالحی گفت:

   فرد مطلع شما به عمد یا غیر عمد این کار رو انجام دادید، پس لطف کنید اگر در این حد در جریان روند پرونده قتل هستید خانواده اون مرحوم رو در جریان بگذارید، تا حداقل ان بندگان خدا هم کمی آرامش پیدا کنند، فرض بر این میگیریم آقای دکتر 100% مقصر، ولی شما اینجا جوری از قاتل دفاع میکنید مثل اینکه دکتر چاقو یا قمه توی قلب اون قاتل زده ولی به خاطر عذاب الهی خودش کشته شده، پس کمی فقط کمی منصف باش و با بکار بردن جمله های دو یا چند پهلو داغ این خانواده رو بیشتر نکن.

   • فرد مطلع گفت:

    واااااااا؟؟ ما کی از کار بی شرمانه و ناجوانمردانه قاتل دفاع کردیم ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! چرا همچین فکری کردید ؟؟
    آقای دکتر چرا مقصر ؟؟ کی همچین حرفی زده ؟؟؟
    نه اصلا چنین قصدی نداریم .. شما از حرف های ما دچار سوتفاهم شدید و یا ما طوری جمله بندی کردیم که مفهوم دیگه رو به شما انتقال داده..
    من برای بار سوم پوزش میخواهم . از همه .
    ما به خودمان و به همه شما عزیزان پیشنهاد میکنیم هیچ مطلبی ننویسیم تا دادگاه تشکیل و مسئولین قضایی اعلام نتیجه کنند.. چطوره ؟؟ بنظرتان بهترین کار نیست ؟؟
    ما اصلا قصد نوشتن مطلب نداشتیم فقط در ابتدا که نظرات رو خوندیم تصمیم گرفتیم بگیم که این نظرات

 33. فرد مطلع گفت:

  جمله قبلیم گفتم شاید زیاد مفهوم نباشه. عذرخواهی می کنیم از همه کسانی که برداشت دیکری از حرفهای ما کردند…

  ما اصلا قصد توهین و تخریب کسی را نداشته و نداریم و از طرفداران هیچ کس نیز نیستیم . ما در اینجا باهم دعوا داریم مگر ؟؟؟؟؟
  بهتر است دیگر هیچکدام از ما هیچ مطلبی ننویسیم و منتظر روند قانونی پرونده باشیم …

  ما مجدداً اگر ناخواسته کسی را رنجاندیم عذر خواهی می کنیم به بزرگی خودتان ببخشید

 34. فرد مطلع گفت:

  توضیح آخر …
  ما از این اتفاق بسیار ناراحت و غمگینیم. و می دانیم هیچ کس به اندازه همسر و خانواده محترم جناب دکتر داغدار نیستند و ما این موضوع رو درک می کنیم. بله قطعا خانواده محترم جناب دکتر در جریان خواهند بود و حق آنهاست که مطلع شوند و خواهند شد.
  کلام آخر : ما از همه کسانی که از سخنان ما ناراحت شدند معذرت می خواهیم و این را عرض کنم که حقیقت را جز خانواده محترم آقای دکتر لازم نیست کسی بداند .
  درضمن اینجا لطفا باهمدیگر مهربان باشید خدای ناکرده با هم که قصد دعوا نداریم .
  عاجزانه خواهش دارم دیگر هیچ مطلبی ننویسید و منتظر روند قانونی باشید.

  • سارا صالحی گفت:

   فرد مطلع این کاملا مشخصه که خانواده مرحوم قطعا پیگیر قضیه هستند و حق شان است در جریان کامل قرار بگیرند، ما هم نخواستیم از ریز قضایا سر در بیاریم ولی شما تلاش فراوانی برای عنوان کردن مرحله به مرحله داشتید و فکر میکنم از همون اول هم ورود شما به قضیه کاملا عمدی بوده، وگرنه مگر توی سایت های دیگه مردم اظهار نظر نکردند، چرا اونجاها نیمدید و شفاف سازی نکردید ، شما که اینقدر به فکر اگاهی داشتن مردم عزیز بودید، مثل سایت نظام پزشکی، و سایت های دیگه، پس الان هم مرد باش و سر حرف خودت که قصد روشن کردن دید و افکار عمومیه بمان و دست به مظلوم نمایی نزن، فعلا یک انسان ارزشمند که سرمایه مملکت بوده به قتل رسیده و نیازی به مهر و محبت و دوستی ما در اینجا نیست، پس مسئولین لطف کنند یا خودشون قضیه رو درست مطرح کنند و شک و شبهات رو برطرف کنند یا اینکه با اشخاصی مثل فرد مطلع برخورد کنند که فعلا نماینده خدا شده روی زمین.

   • فرد مطلع گفت:

    میشه بفرمایی چه عمدی باید درکار باشه؟؟ نکنه قاتل من هستم و دارم رد گم می کنم. من اتفاقی گرفتار این سایت شدم و برخوردهای تند شما باعث شد من هی ادامه بدهم .یا نه شما قاضی پرونده هستی و من دارم مخ شما رو میزنم تا تبرئه بشه ؟؟؟ عجب حرفایی میزنید واقعا که ……
    با من برخورد بشه؟؟ باید با کسای دیگه برخورد بشه دوست عزیز .

 35. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان فیلمی که قاتل از ان برای باج گیری استفاده میکرده در کمسیون پزشکی مجلس شورای اسلامی توسط نماینده ها مشاهده شده است. روز سه شنبه در کمسیون موضوع قتل بررسی شده .پس چرا اعلام نتیجه نمیشود؟

  • سارا صالحی گفت:

   دوست عزیز این سوال رو از فرد مطلع بپرسید ایشون کاملا در جریان تمام روند اداری و مسائل مربوط به قتل و ظلمی که به قول خودش داره در حق قاتل بنده خدا میشه، هستند.
   جناب فرد مطلع جریان فیلم چیه لطفا شفاف سازی بفرمایید.

   • فرد مطلع گفت:

    چگونه ؟؟ شما بگویید چگونه ؟؟ خانم سارا صالحی شما بگویید؟؟
    ما اهل نظر نویسی و این چیزا نیستیم. چون میدانیم نظر ها متفاوته . اومدیم نظرات رو خوندیم ما هم چیزی رو که میدونستیم نوشتیم البته تا جایی که آبروی کسی نره. متاسفانه گرفتار این سایت شدیم و مجبور شدیم ادامه دهیم. ولی بعضی دوستان لطف بی کران دارند و با حالت تندخویانه جبهه میگیرند.
    خانم سارا صالحی من در اینجا چه بگویم در یک رسانه جمعی، من تا جایی که جا داشت انعطاف به خرج دادم و چیزهایی که میدانستم گفتم ولی بیش از این حد ممکن نیست و با استقبال هم روبرو نشد. و دیدید که چقدر هم مورد حمله قرار گرفتم . البته برایم تنوع انسان ها و اختلاف نظرات امری بدیهی است و ناراحت نمیشوم .من دیگر هیچ چیز نمی گویم دوستان هم هرچه پشت سرم بگویند آزادند. من فقط می توانم جواب سوالات شما رو در ایمیل بگم البته فقط به شرط راز داری البته فقط برای دفاع از خودم نه کس دیگر .باید قول بدی رازدار واقعی باشی یک قول مردونه و شرافتمندانه. اگه خواستی ایمیلت را بنویس . و دیگر پاسخگوی هیچ کس نیستم . من و دوستان چرا اینجا داریم خودمان را پاره میکنیم مگر چه کاره هستیم ما؟؟ چه کاری از دستمان بر می آید ؟ کسی نیست به ما بگه آخه سر پیازیم یا ته پیاز . مسئولان خود دارند کارشان را انجام میدهند چه کسی بهتر از آنها میداند که چه شده است.؟؟ و اصل سخن را از زبان آنها بشنویم

  • فرد مطلع گفت:

   نباید جریان فیلم را رو میکردید.

  • فرد مطلع گفت:

   فکر می کنید باید اعلام شود؟؟ مگر مسئولان نمی گویند مسئله کاملا شخصی بوده؟؟ شاید در فیلم چیزی باشد که اطلاع همه از محتویات آن آبروی کسی را بخطر بیندازد یا شاید نخواهند همه مردم از آن مطلع شوند. شما دوست دارید مسئله شخصی شما برای عموم مردم فاش شوند؟؟؟

 36. پاسخ خواه گفت:

  فرد مطلع، چند سوال:
  – بحث کشته شدن نوجوان 15 ساله به صورت همزمان در همان درگیری صحت داره؟
  – آیا فیلمی که در مجلس مشاهده شده، فیلمی بوده که برای باج گیری استفاده شده؟ یا فیلمی از بازسازی صحنه هستش؟
  – انگیزه اصلی رو سربسته میشه بگید؟

  • فرد مطلع گفت:

   اگر دوستان قول بدهند که مجددا به این جانب حمله نکنند پاسخ میدهم در غیر اینصورت معذورم به اندازه کافی مورد حمله و جبهه گیری دوستان قرار گرفته ام

 37. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  همکاران پزشک راحت شدید .مهران مدیری روسفید وزیر بهداشت روسفید قاتل با حکم دفاع از خود و قتل غیر عمد محاکمه میشود آبروی مقتول را بردید.پس اعتصاب کو ……..

  • مریم گفت:

   این وسط فقط و فقط آبروی یک انسان شریف و با خدا مثل دکتر پیرزاده رفت، اونهم با تهمت های که بهش زده شد، خدا ان شاءالله از سر قصور همه ما بگذره.
   فردی به نام فرد مطلع توی این بخش جوابگوی سوالات بودند و توضیحاتی میدادند، الان اگر همچنان هستن لطفا بدون اعمال نظر شخصیتون(که کاملا مشخصه از مرحوم بدتون میاد) لطف کنید بگید بعد از 14 روز که از قتل مرحوم گذشته به چه نتایجی رسیدید، خبر تبرئه قاتل صحت داره؟؟
   دکتر جان خدا رحمتت کنه و روحت شاد، ان شاءالله خدا صبر زیادی به خانواده عزیزت بده.

   • بهاره گفت:

    مگه محاکمه ای انجام شده که تبرئه بشه؟ مگه الکیه؟ یه آدم مرده شوخی که نیست . هر چند اگر نگاهی به سایتهای خبری بندازید می بینید که دارن سعی می کنن قاتل معلم بروجردی رو براش عفو بگیرن و سایر عوامل اون مدرسه رو مقصر جلوه بدن . واقعا جای تاسفه

   • فرد مطلع گفت:

    مریم خانم . شما یک دلیل بیاورید که من چرا از آن مرحوم باید بدم بیاید واقعا خیلی رک و ندانسته تهمت میزنی. من اصلا آن مرحوم و قاتل ایشان را تا این اتفاق اصلا نمی شناختم واقعا حرف های خام و بی اساس میزنی.
    خبر تبرئه فعلا تا کنون صحت ندارد

  • فرد مطلع گفت:

   آخه چه ربطی به پزشکی و جامعه پزشکی و مهران مدیری داره ؟؟ اصلا به پزشک بودن ربطی نداره ایشون میتوانستند مهندس معلم یا هر شغل دیگری داشته باشند. شما از کجا میدانی قاتل دارد با حکم دفاع از خود محاکمه می شود. ؟؟؟؟

 38. پیمان گفت:

  این فرد مطلع که میگویید کجاست .امروز پنجشنبه است کسی سر خاک اقای دکتر رفته؟

  • رضا گفت:

   آقا پیمان امروز 4 شنبه است، فرد مطلع اینجور که خودشون میگن کاملا در جریان روند پرونده هستند و یکی از افرادی است که خودش رو ملزم به پاسخگویی به مردم شریف ایران میداند، بنده هم با خانم سارا صالحی و مریم خانم کاملا موافقم که ایشون قصد تخریب شخصیت مرحوم رو دارند حالا هر سوالی دارید به صورت کتبی و به نام ” فرد مطلع ” بزنید ایشون اگر موردی باشه که بتونه شرافت انسانیت و مردونگی دکتر رو زیر سوال ببره شک نکید که پاسخگو خواهد بود، در غیر این صورت دیگر دوستانی که در جریان هستند جوابگوی شما خواهند بود.

   دکتر اصغر پیرزاده عزیز روحت شاد و یادت گرامی، مطمئن باشید دعاهای خانواده های مریض همیشه پشت سر شما خواهد بود.

   • فرد مطلع گفت:

    آقا رضا چرا فکر نمی کنی؟؟ چرا من باید قصد تخریب ایشان را داشته باشم ؟؟ چرا ؟؟؟؟ مگر چه بدی به من کرده بودند .لطفا حرفه های الکی از خودت درنیار و از چیزی خبر نداری سکوت اختیار کن بر عکس من قصد حفظ آبروی دکتر هستم ولی شماها نمی دانید .شماها به مسئله زیاد دامن نزنید. چرا ؟ چون …. دلیلش را شما نمی دانید . پس به من اعتماد کنید زیاد این مسئله رو موشکافی نکنید

  • بهاره گفت:

   امروز چهارشنبه س برادر

 39. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  باابروی هم بازی نکنیم شاید توبه ای درکارباشدوخداهم گذشته باشد

 40. فرد مطلع گفت:

  با سلام خدمت دوستان . میبینیم که انگشت اتهامات باز سمت ماست.ما مگر در این قضیه ذینفع هستیم. ؟؟
  ما فقط خواستیم کمی به شما حقیقت را بگوییم که خواستیم ثواب کنیم کباب شدیم. با آبروی کسی هم بازی نکردیم.
  ما که هرچه بگوییم شما باور نمی کنید و باز روی عقیده خود پافشاری می کنید.
  بهتر است وارد جریان فیلم و … نشوید برایتان دردسر می شود.
  وای چه حرفهایی که با من نگفتید… عیبی ندارد یک روزی پشیمان خواهید شد. هرچه دلتان میخواهد فکر کنید.

  • پاسخ خواه گفت:

   فرد مطلع، آدرس ایمیل رو چطور به شما برسونیم؟
   اینجا که نمیشه اعلام عمومی کنیم

   • فرد مطلع گفت:

    فقط به خانم سارا صالحی گفتم ایمیلش رو بده . چون ایشان بیشتر تشنه حقیقت هستن. البته اگر رازدار باشند بفرستند . همین جا بنویسند.
    توجه ما هم تا جایی که اطلاع داریم جواب میدیم ولی اطلاعاتمون دقیق و حقیقته

    • پاسخ خواه گفت:

     من هم تشنه حقیقتم و از سویی از دست دادن این فرد برای من هم مثل خیلی دیگه از افراد این جامعه که موضوع رو درک کردن دردناکه و …
     نمیشه خیلی چیزها رو هم گفت…
     بهر حال من راغبم بیشتر مطلع شم، شاید اگر از اینجا هم نشه، بعد از مدتی که آروم تر شده باشن از طریق خانواده مرحوم کسب اطلاع کنم.
     ایمیل رو هم دوست دارم اعلام عمومی نکنم.
     اگر با مدیر سایت ارتباط داشته باشید، میتونید ایمیل من رو از ایشون بگیرید.

     • فرد مطلع گفت:

      نه ما با هیچ کس و هیچ نهادی در ازتباط نیستیم. لطفا دیگر مطلبی ننویسید . در پایان ماجرا اگر مسئولان صلاح بدانند اعلام عمومی خواهند کرد اگر هم صلاح ندانند جز خانواده طرفین ماجرا کسی باخبر نخواهد شد. ما هم نمیدانیم چه خواهد شد. ما اطلاعات مختصری داریم ولی دقیق و صحیح و نه کامل ماجرا را

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     سلام.لطفا حقیقت ماجرای دکتر پیرزاده رو برام ایمیل کنید,خیلی مشتاقم بدونم.باتشکر

 41. ناشناس گفت:

  چرا پشت سر مرده اینقدر حرف میزنید بترسید از اون روز که پرده اسرار کنار رود عبرت بگیرید عبرت

  • فرد مطلع گفت:

   پرده اسرار گاهی بهتره کنار نره دوست عزیز . خداوند پوشاننده گناهان است. اگر کسی کاری کرده بهتره پوشانده بمونه . تا جایی که لازم بود بدانیم داستیم بیش از این حد دانستن جایز نیست

 42. فرد مطلع گفت:

  الان داشتم سایت های دیگه رو میخوندم سخنان آقای محسنی اژه رو دیدم و خوندم . اگه تمایل دارید شما هم بخوانید :
  http://www.hamshahrionline.ir/details/302511/Iran/Judiciary

  • علی گفت:

   جناب فرد مطلع این آدرسی رو که داده بودی نگاه کردم، کدوم قسمتش جالب بود و نشون دهنده شفاف سازی قوه قضایه؟ بگو تا برای بار سوم با دقت بیشتری بخونم.
   نتیجه تحقیقات بالاخره کی مشخص میشه؟ 16 روز از فوت دکتر پیرزاده بنده خدا گذاشته ولی هیچکس حرف واضح و روشنی نمیزنه

 43. فرد مطلع گفت:

  من شدیدا از دوستان خواهش و التماس میکنم دیگر بیش از این کنجکاوی نکنیم باور کنید باور کنید باور کنید حرفهایی که اظهار می کنید بر عکس نیت شما می شود خواهش می کنم دیگر هیچ مطلبی ننویسید. خواهش میکنم. تا این حد زیاده روی هم شد. حرف مرا گوش دهید. اگر پیگیر موضوع هستید فقط منتظر روند رسیدگی قانونی پرونده باشید. بخاطر احترام به جناب مرحوم دکتر پیرزاده از شما خواهش می کنم . اگر به جناب دکتر احترام قائل هستید دیگر مطلبی ننویسیم و همه چیز را به زمان بسپاریم.بخاطر دکتر .

  • پاسخ خواه گفت:

   من همچنان سر موضع خودم هستم. آبروی دکتر آبروی ماست، دونستن حقایقی که بخشیش رو مطلع هستم، هیچ تاثیری روی افکار من نخواهد داشت

 44. فرد مطلع گفت:

  من مجددا از همه خواهش می کنم التماس میکنم بیایید بخاطر احترام به جناب دکتر و محافظت از آبروی ایشان در برابر برخی سخنان سکوت کنیم و مطلبی پست نمکنیم . آنچه باید بدانید خواهید فهمید . مسئولان میزانی که صلاح بدانند اطلاع رسانی عمومی خواهند کرد اما درک کنید که برخی مسائل کاملا خصوصی است و توقع نداشته باشید که مسئولان یا کسی به ما بگوید. حرف مرا قبول کنید اکنون زمان آن است که برای حفاظت از آبروی دکتر جدا سکوت کنیم . الان چندین خانواده به هم ریخته اند دردشان برای خودشان کافی است. دوستی که بحث فیلم رو پیش کشید کار اشتباهی کرد به همین دلیل می گویم دیگر وقت سکوت است وگرنه با سوالات در این موضوع ممکن است باعث شویم عده ای حرفهایی در جواب شما بگویند که هتک حرمت بشه .شما در این باره هرچقدر سوال و کنجکاوری کنید قصیه باز تر خواهید کرد و وضعیت را بدتر می کنید. برای همین دلیل عاجزانه تقاضا دارم دیگر کنجکاوی نکنید مطلبی پست نکنیم .

  • سارا صالحی گفت:

   سلام فرد مطلع، من سنگ کسی رو به سینه نزدم، گفتم اون بنده خدا رفته دستش از این دنیا کوتاست، اگر زنده میموند و فقط زخمی میشد امکان دفاع از خودش رو داشت ولی الان که 13 روزه زیر خاک رفته و امکان دفاعی وجود نداره پس تا مشخص شدن قضیه جوری صحبت نکنیم که مثل اینکه حقش بوده کشته بشه.

  • ایمان گفت:

   جناب حالا چرا شما میخواید فقط به خانم صالحی جواب بدید؟ من کامنتهای شماها رو خوندم ایشون حرفی برای طرفداری از مقتول نزدن که شما فقط میخواید برای ایشون مطالب رو ایمیل کنی؟ از کجا معلوم این خانم فردا تمام اسناد و مدارک رو که شما بهش ارائه میدید جای دیگری منعکس نکنه؟
   شما اگر میخواستید ج بدید به دکتر پیرزاده که نمیدونم اخوی مرحوم هستند، از بستگانش هستند ج واضحی برای موقعیت پستی و اداری خودتون میدادید.
   زیاد هم جو سازی نکنید، خدا رحمتش کنه دستش به بیخ گلوی هیچ کدوم از ما نمیرسه پس یه فاتحه بفرستید براش و بذارید مسئولین کارشون رو انجام بدن، صلاح بود میگن، صلاح نبود و خدای نکرده پای آبروی مرحوم در میون بود خودشون عین همه مسائل دیگه سرپوش میذارن سرش.

 45. آميتا گفت:

  بابا حالا اين بنده خدا فرد مطلع كه احتمالا از مسؤولين
  هم است خواست گوشه اي از وقايع را بگيره تا شايعات
  گسترش پيدا نكنه. جالبه كه همه گير داده اين به ايشان.
  همين شماها دارين به ضرر اون مرحوم كار ميكنين، چون
  پيگيري زياد شما منجر به اين ميشه كه مسؤولين مجبور
  بشوند كه جزييات ماجرا را هم منتشر كنند (خب كلياتش را
  گفته اند به طور رسمي، و اون اينكه اين موضوع ربطي به
  رابطه پزشك و بيمار نداشته است). وقتي جزييات ماجرا مشخص
  بشه در واقع ورود ميشه به زندگي شخصي افراد، و زندگي
  شخصي تمام انسانهاي غير معصوم از جمله خود ما طوري
  است كه خداوند ستارالعيوب آن را پوشانده است و قرار نيست
  در بوق و كرنا بشه كه اگر بشه هيچ كس را از شرمندگي توان زندگي
  نخواهد بود.
  بياييد اگر درخواست صنفي داريم اگر به جريان پزشكي و يا درمان
  كشور شكايت داريم اصلا چه ميدونيم هر درد ديگه، در جاي ديگر
  در زمان ديگر و با همراهي كارشناسان خبره به اين موضوع بپردازيم
  و از زندگي خصوصي ديگران براي خود هزينه نكنيم. اونا خود ميدانند و
  خداي خودشان و در مرحله بعد دستگاه قضايي.

 46. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  من از کارکنان بیمارستان هستم .متاسفم همکار پزشکمان را از دست دادیم .اما دوستان اقای دکتر کل جامعه را به پزشک ستیزی و عقده ی پزشکی و حسادت پول و موقعیت اجتماعی پزشکان متهم کردند.شایسته است که پزشکان محترم با عذرخواهی از مردم برای ایجاد رابطه سالم با جامعه قدمی بردارند.هیچ شغل و حرفه ای برای فرد شاغل ان حرفه مصونیت اخلاقی ایجاد نمیکند.پزشکی هم یک شغل است مانند بقیه مشاغل جامعه.هرکسی یک قسمت از نیازهای جامعه را برطرف میکند و نان میخورد و نان میدهد.یک رابطه دوطرفه فرد با جامعه که شامل پزشکان هم میشود.مهمترین نیاز جامعه سلامت اخلاقی انسانهاست زیرا شخصیت مهمتر از جسم فیزیکی است.متاسفم که جامعه ما رو به زوال اخلاقی میرود.قتل و درگیری با قمه کار ارازل و اوباش است .یک دانشجو چرا باید قمه کشی کند ان هم در شرایطی که مخاطبش یک تحصیل کرده است .بهتر است به جای گیر دادن به فوت یک شخص به درد جامعه بیاندیشیم.تحصیلات افراد بالا اما پایبندی به اخلاقیات زایل شده.بهتر است در تربیت فرزندانمان بیشتر دقت کنیم.

 47. فردی از افراد جامعه گفت:

  من از کارکنان بیمارستان هستم .متاسفم همکار پزشکمان را از دست دادیم .اما دوستان اقای دکتر کل جامعه را به پزشک ستیزی و عقده ی پزشکی و حسادت پول و موقعیت اجتماعی پزشکان متهم کردند.شایسته است که پزشکان محترم با عذرخواهی از مردم برای ایجاد رابطه سالم با جامعه قدمی بردارند.هیچ شغل و حرفه ای برای فرد شاغل ان حرفه مصونیت اخلاقی ایجاد نمیکند.پزشکی هم یک شغل است مانند بقیه مشاغل جامعه.هرکسی یک قسمت از نیازهای جامعه را برطرف میکند و نان میخورد و نان میدهد.یک رابطه دوطرفه فرد با جامعه که شامل پزشکان هم میشود.مهمترین نیاز جامعه سلامت اخلاقی انسانهاست زیرا شخصیت مهمتر از جسم فیزیکی است.متاسفم که جامعه ما رو به زوال اخلاقی میرود.قتل و درگیری با قمه کار ارازل و اوباش است .یک دانشجو چرا باید قمه کشی کند ان هم در شرایطی که مخاطبش یک تحصیل کرده است .بهتر است به جای گیر دادن به فوت یک شخص به درد جامعه بیاندیشیم.تحصیلات افراد بالا اما پایبندی به اخلاقیات زایل شده.بهتر است در تربیت فرزندانمان بیشتر دقت کنیم.

 48. قدرت عمي گفت:

  آقا جريان چيه ببخشيد من تازه رسيدم و حوصله ندارم
  همه كامنتها را بخونم به اخبار نارس رسانه هم قانع نميشم
  پس يكي از اول خلاصه اما كامل، ماجرا را جمعبندي كنه برا
  عمو قدرت. إحساسي تعريف نكنه و جوگير هم نشه، روضه نگه
  سياسي هم نباشه كه حسش نيست. ساده و وخودماني ولي كامل.
  قربون شما عمو قدرت

  • بهرام گفت:

   اقای دکتر اصغر پیرزاده فوق تخصوص هماتولوژی شهر اردبیل با وارد شدن ضربه چاقو در قلبشان کشته شده، قاتل به روایتی 15 ساله، روایت دیگر 17 ساله و به روایت دیگر 23 میباشد، دکتر روز اول مرداد کشته شدند و روز دوم مرداد به خاک سپرده شدند، هنوز رابطه بین دکتر و ضارب مشخص نشده(همراه مریض بودن، یا دوست خود مرحوم بنده خدا) این کل اطلاعاتی هست که ارائه شده، حالا این وسط یه نخبه مملکتی کشته شده ببینید مردم فهیم ما به دنبال چه هستند:

   1_ یک سری دنبال کوبیدن دکتر هاشمی وزیر بهداشتن
   2_ انهای که آرزوی دکتر شدن داشتن و نشدن به دنبال خورد کردن شخصیت و مقام پزشکان
   3_ حامیان مهران مدیری در ساختن طنزهای با منظور کوبیدن شخصیت افراد
   4_ مخالفان مهران مدیری
   5_ عده خیلی کمی هم از شخصیت والا و مومن و با وجدان بودن دکتر مرحوم تعریف کرده اند.

   ولی نکته جالبش اینجاست که عده قلیلی به دنبال همراهی کردن و شریک شدن در غم خانواده دکتر مرحوم هستند و به جای اینکه ان زن جوان همسر آقای دکتر و خانواده اش رو تسلی بدن، به دنبال بیان کردن و کوبیدن یکدیگرند. کل پیامهای که توی سایت ها گذاشته شده همین هایت
   والسلام

   • قدرت عمي گفت:

    خيلي ممنون آقا بهرام فهميدم. پس چرا اينهمه كش داده ان! من
    به تجربه ميدونم كه اگه كش بيش اندازه كشيده بشه پاره ميشه
    و صدمه ميزنه به يكي. با تشكر قدرت عمي

   • مراد گفت:

    آقا بهرام جدی جدی راست گفتید، اکثر مردم به جای ابراز همدردی با خانواده محترم پیرزاده و همسرش فقط به دنبال کوبیدن افرادی هستند که به نظرشون باعث قتل دکتر شدند، در واقع اصل رو ول کردند و فرع رو چسبیدند.

    خانواده محترم پیرزاده و همسر محترم آقای دکتر،در گذشت فرزند و برادر و همسر گرامیتان رو از صمیم قلب تسلیت میگویم، و از خداوند صبر و شکیبایی فراوان برای شما خواستارم، ان شاءالله که ان عزیز با اولیاء و انبیاء محشور شوند.

 49. دکتر پیرزاده گفت:

  با سلام
  لطفا برا شادی مرحوم دکتر اصغر پیرزاده صلوات ختم کنید و اجازه بدین موضوع طبق روال خودش بره جلو
  این پرونده کاملا شخصی هست و طبق نظر قاضی کاملا محرمانه
  پس لزومی به کنجکاوی تشویش کردن اذهان عمومی نیست
  از شما بزرگواران استدعا دارم لطفا کسی را مقصر ندانید (فرد مطلع) یا شخص دیگر
  و هیچ قتل عمد و یا از پیش طراحی شده ای نبوده است.
  اتفاقی که ممکنه برا همه بیوفته
  اجازه بدین تا موضوع با روند خودش بره جلو
  من کامنت هارو خوندم و هیچ توهینی بین حرف های فرد مطلع وجود ندارد
  از شما بزرگواران عاجزانه خواستارم بحث رو کش ندین
  با تشکر.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   “فرد مطلع “خوب بلدی به جای دیگران به نفع خودت کامنت بذارید؟ نحوه نگارش که دقیقا نگارش فرد مطلع است ولی نمیدونم چرا خودش رو دکتر پیرزاده معرفی کرده، شما از روز اول احساس وظیفه کردید که روشنگری کنید، کسی از شما نخواسته بود بیاید اینجا و جواب افراد رو بدید، پس بیش از اندازه جو مهم بودن بهتون دست نده، خدا کنه فردا روزی شرمنده وجدان خودت نباشی، چون این شرمندگی از هر نوع عذابی سختتر است، حالا این پرونده هم مثل خیلی از پرونده های دیگه بالاخره بسته میشه و داغ این مرگ رو به غیر از خانواده مرحوم و همسر و طفل شیرخوارش که تا ابد فراموش نخواهند کرد، دیگر افراد به فراموشی خواهند سپرد، من تعجبم از این است که جناب آقای دکتر پیرزاده در بالا خواهان دیدن آقای فرد مطلع شده بودند، حالا به این نتیجه رسیدند که فرد مطلع حرف خاصی نزده، خیلی جالبه، یا اقایی که خودشون رو دکتر پیرزاده معرفی کردند در اینجا جعلی هستند یا فرد مطلع آدم با نفوذی هستش که با تهدید مجبور کرده چنین پیامی توسط دکتر پیرزاده نوشته شود.

   مردم ایران بعد از 37 سال باید خیلی چیزها رو فهمیده باشند.

   مرحوم پیرزاده عزیز شما چه مقصر بوده باشی و چه نبوده باشی برای ما عزیز و محترم هستی و دعای ما همیشه پشت سر شما خواهد بود، پس همان لبخند همیشگی کنار لبت رو حفظ کن و با آن صدای آرام و مهربانت از ان بالا با گل پسر نازت و همسر دل شکسته ات حرف بزن، که متوجه شوند اگر جسمت در خاک رفت و دیگر وجود خارجی ندارد، روحت همیشه در کنار خانواده دوست داشتنی اش خواهد بود.

   روحت شاد و یادت گرامی.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    سپاس از شما که گل گفتید

    • سینا گفت:

     آقای دکتر پیرزاده نه به خشونتی که در کامنت بالا گذاشتید که بنده پیش خودم گفتم در صورتی که فرد مطلع رو ببینید قطعا یک چک آبدار مهمانشان خواهید نمود، و نه به این پیام اینجا که هیچ بویی برادری از آن به مشام نمیرسد.
     آقای دکتر اصغر پیرزاده از محدود پزشکان خوش اخلاق و مردمی و مهربان جامعه پزشکی ما بودند و بی شک یکی از نوابغ رشته خودشان، حال که به جبر زمانه چنین اتفاقی افتاده و ایشون 16 روزه که فوت شدند و 15 روزه است که در خانه ابدی اش آرام گرفته است، چیزی نمیتوان گفت غیر از اینکه خدا رحمتش کنه، و هرچه سریعتر دستهای که آلوده شدند به خون این فرد وارسته و انسان شریف، زودتر و برای همیشه از این جهان هستی، نیست شوند.

   • دانشجویان دکتر اصغر پیرزاده گفت:

    استاد عزیزمان یادت برای همیشه در قلب ما خواهد ماند و صدای آرام و نگاه مهربانت که در همه موارد به ما شهامت میداد در یاد ما ماندگار.
    هنوز بعد از 16 روز نتوانستیم رفتن بی بازگشتتان رو باور کنیم، هنوز هر لحظه منتظر هستیم با همان لبخند همیشگی وارد بخش شوید.
    روز یک مرداد قطعا یکی از روزهای تلخ دانشجویانت خواهد بود که فراموش شدنی نخواهد بود.
    دکتر عزیز روحت شاد، یادت گرامی

   • فرد مطلع گفت:

    شما چقدر باهوش هستید و ما چه ابله و خنگیم که لحن سخن گفتمان رو عوض نکردیم. اصلا متوجه نشدیم که باید نگارش خود را عوض کنیم. !!!! عجب مچگیری کردید شما . شاید هم شما خودتان این کار رو می کنید و به ما نسبت می دهید.
    واقعا برات متاسفم دوست عزیز. واقعا نابغه هستید.
    جناب دکتر پیرزاده که در دسترس هستند بروید از خودشان بپرسید که کامنت را خودشان نوشته اند یا من به نام ایشان . مردم ایران شاید پس ار 37 سال خیلی چیزها رو فهمیده باشند اما مشخصه که شما هیچی نفهمیدی

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     اقا جان این کامنت فقط چند تا بالاتر به اسم دکتر پیرزاده رو قطعاااا خودت گذاشتی. بلاخره لحن مشخص میکنه. من خودمم اینجا صد تا کامنت بذارم با اسمای مختلف معلوم میشه همش مال یکیه!!!
     فرد مطلعععععععع

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   احمقانه است اگر باور کنیم این دو کامنت به نام “دکتر پیرزاده” رو یکنفر نوشته باشه.
   حداقل یکی از اینها توسط فرد مطلع نوشته شده که محتمل دومی هستش.

  • مانیا گفت:

   آقای دکتر پیرزاده نظرتون واقعا اینه؟ شما اخوی دکتر اصغر پیرزاده هستید؟ اخه متن شده اینقدر بی احساس هست مو رو به تن ادم سیخ میکنه از این بی عاطفگی، فردی 16 روز باشه برادر جوان و تازه پدر شده اش را از دست داده باشد، به طرز ناجوانمرادنه با ضربات زیاد چاقو کشته شده باشد بعد بگوید””” اتفاقی که ممکنه برای همه بیفته”””
   اگر چنین باشد واقعا باید به مرگ رابطه برادری و عشق و محبت خانوادگی گریست.
   نمیدونم چقدر راست هست که مرده میتونه از اون دنیا صدای ما رو بشنود، اگر چنین است جناب اقای اصغر پیرزاده عزیز با این ظواهر امر خودت از ان دنیا مراقب پسر و همسرت باش.
   وای بر ما، وای بر ما
   خدا رحمتت کند.

   دوستان عزیز من بلد نیستم توی این محیط هم میشه مطالب رو یکجا کپی کرد؟ اگر کسی بلده لطفا تمام پیامهای * فرد مطلع* رو پشت سر هم بذاره، میخوام ببینم این آقای محترم باز هم نظرشون این است که فرد مطلع حرفی نزده است.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    لطفا به سایت سلامت نیوز هم سری بزنید ببینید از اقای ناصر سراج در مورد این پرونده ودلیل عدم امکان افشای جزییات چه چیزهایی گفته شده .حتما برای شما هم جالب خواهد بود………………

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     چی نوشته مثلا که برات جالب بوده فقط یک جمله رو 3 الی 4 بار تکرار کرده که اگر یک سری چیزها رو مطرح کنیم یکسری افراد مجبور هستند از ایران برن، خوب حالا این یعنی چی، چه کسانی باید بروند؟ یعنی همسر دکتر پیرزاده مجبوره ایران رو ترک کنه.بخاطر حرف های که پشت سر همسرش هست؟ برادران دکتر مجبورن بروند؟ حالا لازم نیست اسم شخصی رو شما بیاورید ولی با لفظ حرف زدن شک بیشتر به سمت همسر و خانواده مقتول کشیده میشود، چرا لقمه رو دور سرتون تاب میدید بی انصاف ها یک انسان به قتل رسیده، تا کی میخواهید مردم رو سر بدونید.

   • فرد مطلع گفت:

    خجالت بکش مانیا.
    مطمئن باش جناب دکتر بیش از شما و بیش از همه ناراحت هستند و شما کاسه داغ تر از آش نشو و جناب دکتر را بی عاطفه خطاب نکن . شما چی میدانی در دل آقای دکتر چه میگذرد و شما چقدر در جریان ماجرا هستید . رابطه برادری را چه آسون به نابود شدن تصور کردی.
    واقعا وای بر شما

    تعجب میکنم چه راحت و یک طرفه درباره همه آدمها شما قضاوت می کنید

    • رضا گفت:

     کاملا با حرف مانیا خانم برای دکتر پیرزاده موافقم، این نحوه نگارش یک دکتر داغداره اخه حتی اگر برادرش مقصر 100% بوده باسد
     تو هم زیادی جو زده نشو راست میگفتی بالا ج دکتر پیزاده رو داده بودی
     نصف حرف ها و بحث های که اینجا پیش آمده خود شخص شما عاملش بودی و هستی
     کسی نظر تو رو نمیخواد لازم هم نیست سایت و آدرس بدی مردم خودشون بلدن چطوری ته و توی یک موضوعی رو در بیاران
     جوری با مردم حرف نزن که انگاری خودت نعوذ بالله خدایی و مردم یک مشت کودن
     درک و شعور آدم ها ربطی به مدرک تحصیلیشون نداره علامه دهر
     اینجا هر کسی میاد نظرش رو میگه ممکنه یکی بپذیره یکی نپذیره که اونها هم خودشون میتونن با بحث کردن با همدیگه قضیه رو حل و فصل کنن.
     کسی قصد تخریب شخصیت مرحوم، توهین به خانواده سرشانس پیرزاده و برادرانش رو نداره
     فقط تو این وسط داری بحث رو به سمتی میکشی که مردم واکنش عاطفی و در برخی موارد بی منطق از خودشون نشون بدن
     چه الزامی هست در تمام کامنت ها جناب عالی ورود کنی
     پس لطف کن شما هم مثل خیلی ها فقط خواننده باش و نیازی نیست با تک تک افرادی که دارن نظراتشون رو میدن بحث کنی و موضوع رو فوق سری نشون بدی.

     • فرد مطلع گفت:

      دکتر پیرزاده قطعا خودش همه چیو میدونه. موضوع فوق سری هم هست بدان اینو . شماها بفرمایید در افشانی کنید ما دیگر کاری به کار شما نداریم . نتیجه کارتون رو خودتون خواهید دید.

  • رضا گفت:

   کاملا با حرف مانیا خانم برای دکتر پیرزاده موافقم، این نحوه نگارش یک دکتر داغداره اخه حتی اگر برادرش مقصر 100% بوده باسد
   تو هم زیادی جو زده نشو راست میگفتی بالا ج دکتر پیزاده رو داده بودی
   نصف حرف ها و بحث های که اینجا پیش آمده خود شخص شما عاملش بودی و هستی
   کسی نظر تو رو نمیخواد لازم هم نیست سایت و آدرس بدی مردم خودشون بلدن چطوری ته و توی یک موضوعی رو در بیاران
   جوری با مردم حرف نزن که انگاری خودت نعوذ بالله خدایی و مردم یک مشت کودن
   درک و شعور آدم ها ربطی به مدرک تحصیلیشون نداره علامه دهر
   اینجا هر کسی میاد نظرش رو میگه ممکنه یکی بپذیره یکی نپذیره که اونها هم خودشون میتونن با بحث کردن با همدیگه قضیه رو حل و فصل کنن.
   کسی قصد تخریب شخصیت مرحوم، توهین به خانواده سرشانس پیرزاده و برادرانش رو نداره
   فقط تو این وسط داری بحث رو به سمتی میکشی که مردم واکنش عاطفی و در برخی موارد بی منطق از خودشون نشون بدن
   چه الزامی هست در تمام کامنت ها جناب عالی ورود کنی
   پس لطف کن شما هم مثل خیلی ها فقط خواننده باش و نیازی نیست با تک تک افرادی که دارن نظراتشون رو میدن بحث کنی و موضوع رو فوق سری نشون بدی.

  • ندا گفت:

   اقای دکتر شما به چی میگید قتل عمد ( تعریفتون از این واژه چیه)؟ کشته شدن یک نفر با تعداد ضربات بالای چاقو نشون دهنده دفاع شخصیه؟لطفا اینرو که میتونی واضح توضیح بدید؟

 50. از بیماران مرحوم گفت:

  دکتر پیرزاده سلام
  من از بیماران مرحوم هستم .چند سال پیش به دلیل بدخیمی در مطب مرحوم چند ماه تحت شیمی درمانی قرار گرفتم.بعداز معالجه برای کنترل و ازمایش به مطب ایشان میرفتم .چند وقت پیش که برای کنترل رفته بودم مرحوم به من گفتند که بیماری ریشه کن شده .از خوشحالی در پوست نمیگنجیدم .صدای ایشان هنوز هم در گوش من است.از خداوند برای ایشان طلب مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل خواهانیم.اما جمله شما که نوشته اید اتفاقی که ممکنه برا همه بیوفته بسیار وحشت اور است .زیرا مرگ با ضربات چاقو مگر بیماری سرماخوردگی است که برای همه پیش بیاید.باور بفرمایید 16 روز است که من ارامش ندارم .من کنجکاو نیستم .اما چرا باید پزشک معالج من به طرز وحشتناکی از دنیا برود .از این حادثه من ترسیده ام.از همه پزشکان ترسیده ام .برای رفع اضطراب حاکم بر جامعه کاری انجام بدهید لطفا .

 51. فرد مطلع گفت:

  خوندم بیانات ناصر سراج رو دوست عزیز در سلامت نیوز.
  خوب شد گفتید والا دوستان حرف مرا باور نمی کردند . موشکافی نکنید دارید آبروی دکتر رو بدجور میبرید اون کامنت رو هم خود دکتر پیرزاده نوشته ولی شما به حرفاش توجهی نمی کنید لابد اینجور صلاح میدونه . از شما واقعا قطع امید کردم هیچ قدرت درک و استدلالی ندارید .

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چرا در بیانات اقای سراج از تعداد کثیری از اقایان بحث شده .مگر چند نفر در موضوع مشارکت داشته اند؟

 52. فرد مطلع گفت:

  دوستداران جناب دکتر . قاطعانه به شما میگویم . اگر میخواهید آبروی دکتر رو بخطر بیندازید به نشر مطالب خود ادامه دهید . ما خواستیم شما رو منصرف کنیم ولی نشدید.
  دوستانی که دارید برای حفظ آبروی دکتر محترم اینجا کولی بازی در می آورید شما خود دارید با آبروی دکتر بازی می کنید.
  جناب دکتر پیرزاده اگر باز نظرات را دنبال میکنی شما یک چیزی به این دوستان بگویید دارند آبروی خانوادگی شما رو تخریب می کنند. دیدید که به حرف شما گوش ندادند و سخنان شما رو هم به من نسبت کردند و گفتند که من نام شما رو جعل کرده و نظر را نوشته ام .

 53. فرد مطلع گفت:

  کمی صبر کنید تا در آینده از زبان آقای سراج بشنوید. ما هرچه گفتیم دوستان گوش ندادند . دوستان فقط دارند به ضرر جناب دکتر مرحوم کار می کنند ولی از کرده خود آگاه نیستند من نمی دانم دوستان چرا اینجوری هستند اگر از قشر تحصیل کرده هستند که باید خیلی روشن فکر و فهمیده تر باشند . واقعا سر در نمیارم که انقدر سطح فکری پایینی دارند. از حرف های من ناراحت نشوید بلکه به خودتان بیایید که دارید چکار میکنید.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خود شما هستی که مردم را به کنجکاوی تحریک میکنی.از چه چیزی شاخ در میاوریم.؟بعد هم توهین میکنی به سطح فکر دیگران

  • آميتا گفت:

   همانطور كه قبلا هم گفتم كاملا مشخصه كه
   فرد مطلع واقعا راست ميگويند و قصد خير دارند.
   باز تاكيد ميكنم كه همين لجاجت مثلا دوستاران دكتر مرحوم
   در نهايت باعث خواهد شد كه آبروي انساني با انتشار جزييات
   خصوصي زندگي وي آسيب ببيند.
   آقايان به چه زباني و براي چندمين بار بايد إعلام كنند كه اين مساله
   اصلا ربطي به رابطه پزشك و بيمار ندارد. چرا به زور ميخواهين
   پاي مديري و وزير و مردم را به ميان بكشيد. بهتر است از همه
   عذرخواهي كنين و نسبت به سوء نيت خود در قبال مردم شرمنده باشين.
   دستكم همان اندازه كه مدعي هستين باهوش باشين و زود مطلب را بگيرين.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   مشکل اینجاست که مسئولین واضح حرف نمیزنند و اکثریت دو پهلو صحبت میکنند چنانچه هر اتفاقی که افتاده رو راست حسینی برای مردم بگن ولا اینکه آبروی کسی هم بره، حداقل باعث میشه از شایع سازی، تهمت زدن جلوگیری بشه.
   در چنین شرایطی شرایط کاملا فراهم میشه برای کسانی که عقده دارن از هر کسی و هر چیزی، همه رو تماما به موضوع ربط میدن.
   به هر جهت این وسط یک انسان( کاری به مقام بالای علمی و نخبه بودنش نداریم) یک پدر یک همسر به قتل رسیده مسئولینی که اعلام کردند خارج از نوبت در حال رسیدگی کردن هستند باید کمی سرعت عمل خود را بالاتر ببرند، تا هرچه سریعتر این قضیه فیصله پیدا کند و خانواده مرحوم و هم خود دکتر مرحوم به آرامش برسند.

 54. دوست نزدیک مرحوم گفت:

  سلام به همه دوستان
  من از دوستان نزدیک مرحوم و چه بسا نزدیک ترین دوست ایشون بودم و حتماً این دوستی برای من باقی خواهد ماند و همیشه از نصایح و خلق و خوشون تو زندگیم استفاده میکنم.
  خدا رو شاهد میگیرم که ذره ای بزرگ نمایی در کار نیست. تو این سال های بسیار جز نیکی و خوبی هیچ چیز از ایشون ندیدم و همواره تمام رفتارهای ایشون برای من حکم درس استاد رو داشت. من بعد از همسر، مادر، فرزند کوچولو و خواهر مرحوم، خودم رو داغدارترین فرد در کنار برادران مرحوم میدونم.
  هرکسی که دکتر رو از نزدیک و یا حتی با یکی دو برخورد میشناخت، مطمئن هستم هنوز هم عزادار هستش.
  من تمام کامنت ها رو خوندم از ابتدا تا این آخر. خواهشمندم که به حرف های من، ولو شده برای لحظه ای فکر کنید.
  – یکی از بین ما رفته، فارغ از جایگاهش، بعنوان یک انسان،انسانی که خیرش به انسانیت رسیده و هیچ کس نمیتونه این رو منکر بشه. برای آمرزش روحش دعا کنیم و فاتحه بفرستیم. برای خانواده و عزیزانشم از خدا صبر طلب کنیم.
  – این رفتن یک قتل بوده، نه من و نه شما نمیدونیم واقعیت چی بوده، اونجا دونفر بودن و خدای بالاسرشون. اجازه بدیم قانون، به هر نجوی حتی، حتی اشتباه، تصمیم گیرنده باشه. اگر هم کسی بخواد اعتراضی به روند پرونده داشته باشه، اون خانوادش هستند و نه حتی من دوست.
  – غیبت نکنیم، تهمت نزنیم، حتی کوچکترین تفسیری روی حرف ها و اخبار منتشره نداشته باشیم. همه ما حقایق و مسائلی داریم که مال خودمونه، حقایق دیگران رو نقل محافلمون و کلنجارهای اینترنتی نکنیم.
  – تنها پیام ما، تسلیت به خانواده مرحوم باشه و دعای سلامتی براشون. نه کنجکاوی باشه نه تهییج دیگران به حرف زدن، یا نظر دادن. نه در مورد بیان مسایل دیگران احساس مسئولیت کنیم و نه برای حقش کاسه داغ تر از آش باشیم.
  – اگر بدی دیدید از ایشون یاحقی ازتون ضایع شده که خیلی بعیده، با بازماندگان درمیون بزارید و اگر خوبی دیدید، اون رو منتشر کنید و اجازه انتشار هیچ چیز دیگه ای رو ندید.
  و جمله آخر من اینکه فقط و فقط یه چیز مهمه و اونم اینه که دکتر پیرزاده مرحوم شده و خودش، اثرش رو جامعه و نیکی ها و لبخندهاش رو ما دیگه نداریم. اینکه چی موند و چی شد و… دیگه مهم نیست.
  پوزش میخوام که زیاده گویی کردم. بزارید به حساب ناراحتی زیادی که از شنیدن و خوندن حرف هایی که زده شده، اونم پشت سر کسی که عزیز بوده و ناگهانی ما رو ترک کرده و دیگه نیست که این حرف ها رو جواب بده و از حقش دفاع کنه، هرچند روح بزرگ بخشنده ای که ایشون داشت رو حداقل مریض هاش خوب میشناختن…
  یاعلی بگیم و از همین جا شروع کنیم

  • مهتاب گفت:

   سلام من هم به نوبه خودم به شما دوست مرحوم و خانواده محترم پیرزاده. و همسر محترمشان تسلیت عرض میکنم ان شاءالله هرچه خاک اون عزیز هست بقای عمر پسرش باشه.

   نمیخوام از کسی دفاع کنم یا کسی رو محکوم کنم ولی به نظر من با هرچه کشدار تر شدن این قضیه فقط و فقط آبروی دکتر پیرزاده عزیز در خطر هستش، من شاید چند بار ایشون رو از نزدیک دیده باشم ولی خدا شاهده، خدا شاهده توی این 17 روز لبخندش و حیاء حین صحبت کردنش یک لحظه از جلوی چشمم کنار نمیره، وقتی در گذشت یک پزشک برای من که فقط چندبار ایشون رو دیدم تا به این حد ناراحت کننده است، حساب شمای دوست، برادران و همسر داغدیده اش کاملا مشخص است ان شاءالله خدا به همگیتان صبر عظیمی عطاء کند.
   داغ عزیز خیلی خیلی سخته ول در برخی موارد سخنان. و یاد کردن از خوبی ها و الطاف متوفی سبب میشود که یاد و خاطره عزیز برای ما زنده شود، و این خود میتوانند فقط گوشه ای از این درد فراق دوست ،برادر و همسر را مرهم باشد.

   امید است این دکتر مهربان و مقبول در بین بیماران مورد رحمت خداوند منان قرار گرفته و با اولیاء و انبیاء محشور گردند.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام به شما و خانم داغدارمرحوم و خانواده محترم پیرزاده بالاخص دکتر اکبر پیرزاده تسلیت میگم ان شاءالله خداوند صبر عظیمی به این خانواده عطا فرمایند.
   بنده اصلا آقای دکتر رو ندیدم ولی اینقدری ذکر خیرش رو شنیدم که واقعا متاسف شدم برای خانواده اش، و جامعه دانشگاهی و خیل عظیم بیمارانی که چشم امید به دکتر رو داشتند.
   خداوند رحمتش کنه و با خوابیدن هرچه سریعتر این حرف و حدیث ها، آن مرحوم هم در خانه ابدی اش به آرامش دست پیدا کند.

   • نازنین گفت:

    تسلیت میگم اول از همه به مادر، خواهر و همسر داغدار محترم مرحوم وبعد برادران و دوستان و همکارانش
    خداوند این انسان وارسته رو قرین رحمت کنه.

    واقعا جیگرم کبابه برای طفل شرخواره که هیچوقت نمیتونه چهره پدرش رو در قالب خاطراتش پیدا کنه.
    بهرحال قطار عمر است که همه ما سوار ان شدیم و هرکسی در یک ایستگاه آن پیاده خواهد شد، یکی زودتر و یکی دیرتر، شاید قضا و قدر در این بوده که روز یک مرداد 1394 پرونده زندگی این عزیز بسته شود، باید سر تسلیم در مقابل قادر به همتا پایین آورد و تنها برای مرحوم طلب آرامش و مغفرت و برای خانواده عزیزش صبر، شکیبایی خواستار شد.

    ان شاءالله این عزیز با دعاهای خیری که بدرقه راهشان شده، به آرامش دست پیدا کنند و از آن دنیا هوای طفل شیرخواره اش رو داشته باشد.
    روحت شاد و یادت برای همیشه در بین دوستان و آشناییان و همکارانت به خوبی و نیکی ماندگار.

    • فریماه گفت:

     اینقدر در بین بیمارانی که توسط ایشان درمان شده بودند و شفا کامل پیدا کرده بودند و بیمارانی که هنوز تحت درمانش بودند به خوش خلقی و خیرخواهی شهرت داشتند که واقعا آدمی متاثر میشود برای وقوع چنین حادثه تلخ و دردناکی برای ایشان.
     ان شاءالله خدای متعال به همه عزیزانش صبر بسیار عطا فرمایند.
     داغ عزیز خیلی خیلی دردناکه و فراموش نشدنی است مخصوصا برای مادر و خواهر، ان شاءالله خداوند این انسان شریف رو قرین رحمت خودش کند.

   • علیرضا گفت:

    باسلام خدمت خانواده محترم پیرزاده و دوستان و وابستگان ایشان، ضایعه درگذشت این انسان فرزانه را تسلیت عرض نموده و از باری تعالی برای این انسان شریف علو درجات را خواستارم.
    وقوع این حادثه نه تنها خانواده ایشان را، بلکه بیماران ،همکاران و خیلی از مردمی که هیچ گونه ارتباطی با ایشان نداشتند را هم متاثر نموده است، از آنجایی که مردم ما مهربان و عاطفی هستند در برخی موارد ممکن است واکنشهای از خود نشان دهند که کار رو کمی سخت و پیچیده تر کند.
    ان شاءالله هرچه سریعتر رسیدگی به پرونده به نتیجه خواهد رسید و به خواست خداوند هیچ حقی پایمال نخواهد شد.
    روح آن سفر کرده شاد و ان شاءالله با بندگان خوب و مخلص خداوند محشور گردند.

  • آریا گفت:

   تسلیت عرض میکنم خدمت خانواده پیرزاده، همسر محترمشان و تمام کسانی که به نوعی با ایشان در ارتباط بودند.

   دوست جناب آقای دکتر یک خواهشی دارم از شما، اگر قسمت شد و به سر مزار ایشان رفتید به نیابت از طرف بنده فاتحه و 11 بار سوره توحید را بخوانید،ممنون میشم این کار رو برای من انجام بدید.
   خدا رحمتشون کنه، حیف و صد افسوس که خیلی زود رفتند.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز تسلیت میگم ان شاءالله خداوند صبر زیادی به شما و خانواده ش بده.
   دوستان عزیزی که اردبیل تشریف دارید، چنانچه به سر مزار آقای دکتر رفتید از طرف بنده 11 توحید و 7 بار سوره قدر رو انجا بخوانید من کیلومتر ها با اردبیل فاصله دارم و امکان اینکه به سر مزارشون برم برایم فراهم نیست، هرچند از راه دور براشون میخونم ولی اینها رو کنار قبر بخونید ثواب بسیار برای میت دارد.
   روحش شاد و یادش گرامی

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   تسلیت عرض میکنم خدمت شما و خانواده محترمشان
   از خدا فقط و فقط طلب صبر دارم برای این داغ سنگین که. بر دل خانواده محترم پیرزاده،همسر و دوستانش گذاشته شده است.
   روحش شاد

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام تسلیت میگم به مردم پاک،مهربان و دلسوز ایران زمین
   تسلیت میگم به غیورمردان اردبیل برای از دست دادن این فرزند برومند
   تسلیت میگم به خانواده محترم پیرزاده، خانم دکتر همسر مرحوم، دوستان، آشنایان وابستگان، همکاران و بیمارانی که بعد از خدا چشم امیدشان به دستان دکتر بود.

   روحش شاد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام دوست آقای دکتر
   غم از دست دادن یک دوست خوب، کمتر از، داغ. از دست دادن برادر نیست، کاملا حالت رو درک میکنم بهت تسلیت میگم و امیدوارم خدا بهت صبر بسیار بده.
   خانواده محترم پیرزاده و همسر محترم اقای دکتر تسلیت عرض میکنم، هرچه خاک اون سفر کرده است، بقای عمر شما و یادگارش باشه.
   از خداوند متعال برای شما صبر زیاد خواستارم.
   دکتر عزیز هرچند با عدم حضورت در بخش خیلی از بیماران ناامید شدند، ولی بدان دعای خیر آنها و خانواده شان همیشه پشت سر شما و خانواده محترمان خواهد بود.
   آسوده بخواب که همه ماها هم مهمان امروز و فردای دنیای خاکی هستیم.
   روحت شاد

   • دانشجوی مرحوم گفت:

    ای نی محزون نوایی ساز کن. ناله جان سوز را آغاز کن

    حیف
    میدانم که دیگر
    بر نمیداری از آن خواب گران، سر
    تا ببینی
    دوستان، یاران همه سر در گریبانن
    و چشم در راهند.

    روحت شاد و یادت برای همیشه در دلهای ما باقی.

    • یار دبستانی گفت:

     سخت است هنگام وداع، انگاه که در میابی چشمانی که در حال عبور است
     پاره ای از وجود تو را نیز با خود خواهد برد.

     داغی ابدی بر دلمان گذاشتی و گذشتی، دلمان به صدایت و لبخندت خوش بود.
     یادت تا ابد در دلمان خواهد ماند
     روحت شاد

  • امیر عباس گفت:

   واژه تسلیت ناتوان از تسکین است، از وجود ازلی و ابدی محبوبش، برایتان صبر طلب کردم،
   باشد که در سایه صبر،
   زمان تسکین دهد این درد جان کاه را.

   دوست محترم جناب اقای دکتر، خانواده پیرزاده، همسر محترم آقای دکتر، تسلیت عرض مینمایم، ما را هم در غم خود شریک بدانید.
   روحش شاد.

 55. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  باسلام با درگذشت این انسان عزیز. را فقط نمیتوان به خانواده ایشان تسلیت گفت بلکه باید به همه مردم ایران بخاطر از دست دادن این انسان شریف و عزیز تسلیت گفت.

  خدا به خانواده محترمشان صبر زیادی عطا کند، واقعا داغی بس جگر سوز است انهم برای انسان نازنینی همچون دکتر اصغر پیرزاده.
  از خداوند منان برای ایشان طلب مغفرت و آرامش مینمایم.

 56. غزال گفت:

  خداوند متعال اقای دکتر اصغر پیرزاده رو رحمت کند و به خانواده محترمشان صبر فراوان عطا بنماید.
  با گذشت زمان و تلاش مسئولین ان شاءالله هرچه سریعتر همه مسائل روشن خواهند شد و این پرونده همه همانند دیگر پرونده ها بسته خواهد شد.
  تنها چیزی که این وسط ماندگار ابدی است برای خانواده، داغ از دست دادن فرزند،برادر و همسر است و
  از همه مهمتر داغ یتیمی است که تا ابد بر روی پیشانی آن طفل معصوم خورده شده است، چون این داغ رو تجربه کردم فقط و فقط از خدای بزرگ برای این عزیزان صبر زیاد خواستارم.
  روحش شاد

 57. یکی از همسایه های منظریه گفت:

  با سلام من یکی از همسایه های این منطقه هستم و این مطلب رو همه جا گذاشتم که پیش جنازه دکتر پیرزاده جسد یه پسر زیر 20سال هم بود چرا راجب این موضوع هیچ جا خبر رسانی نمیکنن؟!

 58. دکتر پیرزاده گفت:

  آقای فرد مطلع
  جناب محترم چرا با آبروی یک خانواده بازی میکنید
  و اینجا از کسانی که اصلا معلوم نیست تا چه حد سواد و تحصیلات دارند و نظر میدن ار شما جای بنده بودین اجازه میدادین کسی در امور شخصی شما دخالت بکند؟
  خود شما چرا اینجا با احساسات و آبروی یه خانواده اصیل بازی میکنید که دیگران اعم از همین (مانیا) اظهار نظر بکنند
  اگر شما واقعا چیزی میدانید بیان کنید شاید اطلاعات شما از بنده بیشتر باشد؟؟!!
  شمایی که به از خانم صالحس ایمیل میگیرید و دانسته هایتان را بیان میکنید از کجا میدانید ایشان راز نگه دار خواهند بود؟
  از آن گذشته چرا بحث رو انقدر بزرگ جلوه میدهین و افکار مردم رو تشویش میکنید
  این شما هستید که فکر نردن را به بیراهه میکشید
  چنانچه مطلبی از هر جا که به گفته خودتون تحقیقات کرده اید به ما هم بگویید ماهم خبر دار بشویم!!!!!
  شما خجالت نمیکشید واقعا؟؟؟

  • فرد مطلع گفت:

   آقای دکتر
   هرچی که هست هرچی که شده جزئیات هرچی که هست به خودتان ربط داره نه من نه کس دیگر. برای ما همین بس که قاتل دستگیر و محاکمه خواهد شد. بقیه مسائل ارزش گفتن نداره و با حرف زدنمان باعث ناراحت تر شدن شما شده ایم.

   من از هیچ کسی آدرس ایمیل نگرفته ام و چنین کاری نخواهم کرد . اگر هم چیزی بدانم بهتر میدانم در سینه خودم دفن شود.
   بنده به نوبت خودم از شما عذرخواهی میکنم.

   • علی گفت:

    نصف بحث ها ناراحتی های پیش آمده از گور فرد مطلع است.
    نمیدونم چه لذتی میبره بقیه رو به جان یکدیگر بندازه.

    خوشبحال دکتر پیرزاده، درسته رفتنش داغ سنگینی بود برای خانواده و جامعه ولی به معنای واقعی نجات پیدا کرد از این زندگی خاکی و فانی،واقعا حیف از افرادی مثل دکتر مرحوم که برای این مردم خدمت کنند و بعد اینچنین پشت سر آنها حرفهای صد من یه غاز زده بشه.
    دکتر عزیز آسوده بخواب خدای مهربان به واسطه دعاهای خیری که پشت سر خودت هست، سفارشی هوای زن و بچه ات رو خواهد داشت.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    احمق خوب جنگ زرگری راه انداختی تو این سایت.
    بندگان خدا آمده‌ بودند ابراز همدردی کنند، کاری کردی که به غلط کردن افتادن، واقعا متاسفم برات.

    *خانواده محترم پیرزاده، خدا رحمت کنه جناب آقای دکتر و به شما شکیبایی عطاء نماید، به امید روزی که دیگر سرمایه های مملکت به این راحتی از بین ما رخت برنبندند.

    روحش قرین آرامش

  • مانیا گفت:

   سلام آقای دکتر پیرزاده صمیمانه به شما تسلیت میگم ان شاءالله که آخر غمتون باشه، ببخشید بنده اردبیل زندگی نمیکنم اما دوستان زیادی آنجا دارم، میدونم مردمانی مهربان و خون گرمی هستند، همین مسئله باعث تعجب من شد و واقعا نتونستم احساساتم رو در حین نوشتن کنترل کنم.
   اخه من که دکتر، زن و فرزندشون رو فقط از طریق عکس دیدم با شنیدن خبر کلی اشک ریختم، خدا شاهده مطالب رو از طریق اینترنت دنبال میکنم هروقت نگاهم به چشمان اون طفل معصوم میفته که همه جوره داره میخنده، فارغ از غم دنیا، اشکم راه میفته، همینکه فکر میکنم این چشمها، سالهای بعد هم همینقدر درخشان هستند و میخندد بیشتر اشکم رو در میاره.
   همین برای من خیلی جای تعحب داشت کسی که برادر جوانش فوت شده، اینقدر بی احساس کامنتی رو بگذارند.
   در خوشنامی و سرشناسی خانواده پیرزاده در اردبیل هیچ گونه شک و شبهه‌ای وجود نداره، بنده هم خدای نکرده قصد توهین به شما رو نداشتم،گفتم که واقعا نتونستم خودم رو کنترل کنم و در مقابل اون متن بی احساس واکنشی نشون ندم.
   به هر حال اگر شما فکر میکنید با حرفهام باعث ناراحتی شما و دیگر اعضای خانواده محترمتون شدم جدا از شما عذرخواهی میکنم ولی خدا رو شاهد میگیرم که هیچ گونه قصد و منظور تعمدی در کار نبوده.
   خداوند برادر گرامیتان رو رحمت کنه، با توصیفاتی که از ایشون شنیدم شکی در بهشتی بودنشان نیست.

 59. سارا صالحی گفت:

  جناب آقای دکتر پیرزاده سلام
  من سارا صالحی هستم، اگر پیامها رو خوانده باشید من از ابتدا از فرد مطلع خواسته بود قضاوت نکند و تا زمان نتایج جو رو متشنج تر نکند، ولی نمیدونم ایشون بر چه اساسی میگفتند بنده دارم سنگ بعضی ها رو به سینه میزنم، و از این رو میگفت ایمیل بدهم تا مدارک رو برای بنده ارسال کنند،اگر خوانده باشید بهشون جواب دادم که بنده طرف کسی رو نگرفتم و سنگ کسی را به سینه نزدم، در ضمن بنده به ایشان هیچ گونه ایمیلی ندادم و اصلا به بنده ارتباطی نداره جزئیات و نوع رابطه ای که دیگران، مرتبا از آن صحبت میکنند، این وسط من فقط بخاطر قتل یک انسان،پدر،همسر ناراحت بودم، و هیچ گونه حرفی که بخواهد خدایی نکرده جایگاه مرحوم و خانواده محترمشون رو زیر سوال ببره مطرح نکردم، امیدوارم توضیحاتم حداقل شما رو قانع کرده باشد.
  در ضمن بنده استاد دانشگاه هستم،که شما گفتید معلوم نیست اینجا افراد با چه سواد و تحصیلاتی هستند که اظهار نظر میکنند، دکتری دارم ولی در یکی رشته علوم ولی اصلا ضرورت ندونستم برای اینکه اظهار نظر کنم بنویسم دکتر سارا صالحی.
  موفق باشید.
  خداوند جناب آقای دکتر رو رحمت کنه .

 60. دوست نزدیک مرحوم گفت:

  دوستان عزیز
  افرادی هستند که از آرامش سخنان اینجا و تسلیت به خانواده دکتر مرحوم، احساس خوشی ندارند…
  چند پست و کامنت تحریک آمیز گذاشتن تا همه دوباره به سخن بیفتن.
  متونی که نوشته میشه، مشخصه که هدفمنده و مقاصدی پشت سرش هست.
  آگاه باشیم، تو رو به آبروی خودتون انقدر راحت صحبت نکنید و آبروی کسی رو نریزید.

  • علی محمد گفت:

   سلام تسلیت میگم خدمتتون
   مرگ ناگهانی عزیزان واقعا جان گدازه
   خدا به خانواده مرحوم، همسر محترمش صبر و شکیبایی بسیار عطا کنه، ان شاءالله.

   خداوند منان بیامرزد ایشان رو، و با اولیاء و انبیاء محشور گرداند.

 61. سارا صالحی گفت:

  دکتر پیرزاده شما اگر متنی که در بالا نوشته شده است که عنوانش ” دکتر پیرزاده می گه” رو بخوانید شاید به مانیا خانم حق بدید که بعدا از خواندن ان متن چنین واکنشی نشون بده، دیدید که یکی دو تا از دوستان بعد از طرفداری دکتر پیرزاده از فرد مطلع واکنش های منطقی نشان دادند البته از نظر بنده حالا اگر حرف نامربوط و یا خدایی نکرده احیانا حرف نابجایی هم زده شده تماما به خاطر اون متن بوده است.
  شما نگاه کنید دوست دکتر مرحوم که پیام گذاشتن و از مردم خواستن توهین نکنند و حرفها رو تفسیر نکنند دیدید یک نفر حرف بیربطی زده باشه،به غیر از اعلام همدردی با خانواده مرحوم و همسر و دوستانش.
  پس بعضی از متنهای که گذاشته میشود شعور خواننده رو زیر سوال میبره و قطعا بعضی ها واکنش نشان میدهند یکی خوب یکی بد، نمیگم تمام کسانی که پیام میذارن حتما دکتر و مهندسن ویا حتما یک سری آدم علاف و بیکار که دنبال سوژه برای سرکار گذاشتن و مسخره کردن و توهین به شعور آدمها، همه جور ادمی پیدا میشه. به هر حال با وقوع این اتفاق هر کسی ذره انسانیت داشته باشه واقعا متاثر میشه و قطعا واکنشهای مختلفی از افراد دیده میشود،ولی چرا باید یک نفر به گونه ای رفتار کنه که صدای همه درآمده وخدایی نکرده حرفی بزنند که به شعور چخانواده مرحوم یا خود مرحوم توهین بشه.
  خدا گواه هست بنده ایشون رو حتی یکبار ندیدم، خاله بنده فوق هماتولوژی دارند، اینقدر که از فوت آقای دکتر ناراحت شدند، اینقدر اشک ریختند که کارش به سرم کشیده شد، و از روی تعاریفی که خاله بنده از مرحوم کرده بودند واقعا نتونستم در مقابل حرفهای فرد مطلع ساکت باشم برای همین چند باری جواب این شخص رو دادم ولی وقتی دیدم بحث ایمیل رو پیش کشیدند ترجیج دادم سکوت کنم و دیگر جوابشون رو ندادم.
  به هر جهت من از شما عذر خواهی میکنم اگر احیانا در بین جملات بنده احساس کردید خدایی نکرده به اون مرحوم یا خانواده محترمتون توهینی شده است.
  ان شاءالله خدا رحمتشون کنه، هرچه خاک اون عزیز از دست رفته است بقای عمر خانواده محترمشون باشه.

 62. دکتر ارمغان علیخانی گفت:

  همسفر در راه ماند،
  زندگی سخت است،
  لیک در سفر باید بود
  همراهتان از سفر ماند،
  سیلی سهمگین باور، شاید نه سختی راه را مینماید که بایستی رفت،
  صبری باید،
  تا آرامشی زاید.

  خانم دکتر نورالعیونی صمیمانه و با تمام وجود، ترک یارتان را به شما تسلیت میگویم.

 63. احمد مرادی گفت:

  خانواده محترم پیرزاده دوستان و آشنایان آن مرحوم، خدمت شما تسلیت عرض نموده و از خداوند برایتان صبری عظیم و برای ان مرحوم روحی شاد و آرام طلب میکنیم.

 64. نگین گفت:

  خدا رحمتشون کنه، هرچند داغ کمی نیست ولی از باری تعالی میخوام به خانواده محترم پیرزاده و همسر مرحوم صبر بسیار دهد.

 65. مریم گفت:

  خدا رحمتشون کنه، خدا کنه هر چه سریعتر این عزیز سفر کرده، در خانه ابدی اش به آرامش دست میدا کند.

 66. دکتر مستقیمی گفت:

  غم از دست دادن برادر، غمی جانسوز است
  جناب آقای دکتر اکبر پیرزاده ، در گذشت اخوی گرامیتان را صمیمانه به شما تسلیت عرض نموده ما را شریک غم خود بدانید، از خداوند منان برایتان صبر جزیل خواستارم.
  خانم دکتر نورالعیونی درگذشت همسر گرامیتان رو صمیمانه تسلیت عرض نموده و صبر و شکیبایی از ایزد بی همتا برای شما خواستارم، هرچه خاک ان عزیز سفر کرده است بقای عمر شما و پسرتان باشد.
  روحش شاد و یادش گرامی

 67. اردبیلی گفت:

  سلام اقای دکتر پیرزاده خدا به شما صبر بدهد و اقای دکتر را بیامرزد.من برای معالجه رفته بودم پیش اقای دکتر از ایشان پرسیدم اقای دکتر من بچه چهار ساله دارم به من بگویید چقدر زنده میمانم؟ایشان با کمال بیتفاوتی و خیلی بی اهمیت جواب دادند نمیشه گفت.مثل اینکه مرگ و زندگی من برایشان اصلا اهمیت نداشت.من دلم شکست. الان که دارم مینویسم اشکم جاری شده .از شما چه پنهان ته دلم گفتم چه ادم بی عاطفه ای .مردم با سرطان میایند امیدشان بعد از خدا به دکتر هاست .انقدر ناراحت شدم که از خودم پرسیدم اگر همین اقا مبتلا بشوند و دم مرگ باشند ایا نسبت به بچه خودشان هم بی تفاوت خواهند بود.ان موقع بچه اقای دکتر به دنیا نیامده بود . شاید هم هنوز در ک نکرده بودند انسان وقتی دم مرگ است نگران کودکان خود میشود.دیشب راجع به همین موضوع در خانواده صحبت میکردیم.اما موضوع مهم این است که شب روح اقای دکتر امده بود .به ارنج من چند ضربه زد من بیدار شدم بسم الله الرحمن الرحیم گفتم .بعد با بیتفاوتی گفتم برو .ایشان هم رفتند .خواستم ببینند که من که در حال ناچاری بودم و اهمیت ندادند الان خودشان هم دستشان از دنیا کوتاه شده و درمانده شده اند چه احساسی به ادم میدهد.ببخشید که به دلایلی شخصی نمیتوانستم به خدمتتان برسم .من ایشان را حلال کردم .اما ما با هم برادران دینی هستیم برای شما توصیه ای دارم .روح ایشان در عذاب است و سرگردان شده به ایشان کمک کنید .از یک عالم به مسایل مرگ و معاد بپرسید چه کار باید کرد.ببخشید که طولانی شد در ضمن من ادم معتقدی هستم و به حیات بعد از مرگ صد در صد ایمان دارم.شاید ایشان هم به همین دلیل برای درخواست کمک امده بودند.اقای دکتر صبور باشید داغ مرگ برادر از یک طرف و شماتت دیگران از طرف دیگر صبر ایوب میخواهد .شما صاحب عزا هستید .مهربانی و ادب شما باعث ارامش مرحوم میشود.هیچ کس به جز چهارده معصوم مبرا از گناه نیست .همه ما کمابیش خطاهایی داریم .دستهایم را بالا برده ام وبرای بازمانگان صبر میخواهم .خداوند راهی خیر جلویتان بگشاید و به مرحم بخشایش و ارامش عنایت بفرماید.امین یا رب العالمین

  • مریم گفت:

   جناب آقای اردبیلی سلام
   اگر چنین خوابی دیدید از یک نفری که تعبیر خواب میداند سوال کنید و هر کاری که گفت لازم است به خانواده مرحوم اطلاع بدید که هرکاری لازم است برایش انجام دهند تا به آرامش برسند.
   ببخشید که من گفتم خودتون سوال کنید برای این است که خواب رو بتونید دقیق تعریف کنید، در اینجور مواقع یک بالا و پایین کردن در تعبیرش خیلی تغییر میکند.
   شما که خودتون گفتید ایشون رو بخشیدید پس این لطف را هم در حقش انجام دهید که بنده خدا به آرامش ابدی دست پیدا کند.
   من به نوبه خودم به عنوان یک هموطن ازتون خواهش میکنم این کار را انجام دهید،جدا ازتون سپاسگذارم.
   خداوند رحمتشون کنه ان شاءالله.

  • شیرین گفت:

   جناب اردبیلی بنده هم با نظر مریم خانم موافق هستم، اگر خودتان خوابتان رو دقیق تعریف کنید خیلی خیلی بهتر است، حالا اگر به دلایلی نمیخواید با خانواده مرحوم روبرو شوید، خوابتون و جوابی رو که برای تعبیر خوابتون دادن، بنوسید و بدون اینکه کسی شما رو بشناسد به دسته خانواده مرحوم برسانید، واقعا ازتون سپاس گذارم که با وجود اینکه دلتون شکست، ولی بخشیدن، خدا رحمتشون کنه و هرچه سریعتر به آرامش برسند.

  • علیرضا گفت:

   جناب، همین که بخشید و گذشتید لطف بزرگی کردید
   از انجایی که میدانید خدا از حق خودش میگذره اما از حق بنده اش نمیگذره
   حالا با این کار شما، ان شاءالله ان عزیز رفته هم به آرامش ابدی دست پیدا کنن.
   الان خانواده محترم پیرزاده شرایط سختی رو هم با غم از دست دادن برادر ،فرزند، میگذرانند حرف ها و بحث ها هم این فشار رو مضاعف میکند، پس چنانچه دوستان ناراحتی از اون مرحوم دارند سریعتر به خانواده مرحوم اطلاع بدید که انها هر کاری لازم است انجام بدن تا ان بنده خدا به آرامش برسند.
   خداوند بزرگ رحمتشون کند

  • مینا گفت:

   جناب اردبیلی برای بنده هم موضوعی مشابه این اتفاق افتاده بود،سوال کرده بودم، بهم گفتن که باید از ته قلب ببخشی و بعد دو رکعت نماز به نیت آرامش میت بجا بیاری، تا آرام بشه، تا مادامی که شما از ته قلب نبخشی این پریشانی ممکن است برای میت وجود داشته باشد.
   اینها توضیحاتی بودن که به بنده دادن، حالا شما هم حتما سوال کن، باتوجه اینکه فرمودید آدم معتقدی هستید، ان شاءالله کاملا ایشون رو میبخشید تا آرام گیرد در آن سرای.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   جناب اردبیلی سلام،
   میدونی هر کسی اجازه نداره از اون دنیا بیاد پایین، یک نفر باید اینقدر دعا پشت سرش باشه و انسان خوبی بوده باشه که به خاطر اهی که دنبالشه اجازه بازگشت به دنیا رو داشته باشه، به منظور طلب عفو، یه امتحان برای خود شما هم بود و کاش ردش نمیکردید و همون موقع بهش میگفتی که بخشیدیش، ولی علت پریشونیش بی تابی همسرشه، و دل تنگی خود مرحوم برای زن و بچه اشه، واقعا از ته دل ببخشش که فقط تنها نگرانیش فقط زن و گل پسرش باشن.

 68. شهروند عادی گفت:

  دختر همسایه ما تصمیم داره رشته پزشکی بخونه و مادرش هم تشویقش میگن دکترا پول خوبی درمیارن و انگیزه شون همینه . یبار نمیگن برم پزشکی بخونم تا بتونم جون کسی رو نجات بدم ، مخصوصا بیچاره فقیرها.کسی اگه پول نداره باید بمیره . بعضی از دکترا آبروی دکترای سالم رو بردن. پزشکای سطح پایین درمانگاه ها بدرفتاری میکنند . دندانپزشکایی که من میشناسم دارن تجارت میکنن . دوسال پیش فامیلمون سرطان معده گرفته بود بردیم تبریز تا یه جراح برجسته عمل کنه . هزینه بالای عمل از یه طرف از یه طرف هم دکتر 4میلیون برای خودش خواست وسط عمل اومد بیرون 4میلیون رو خواست اصلا تخفیف هم ندادکه نداد به هزار مصیبت سریع جور کردیم دادیم.
  مادرم رو به دکتر مغز و اعصاب میبردم هر دفعه نوارمغز و تست و اینا و کلی هزینه آخر یبار بردیم به دکتر دریایی خدا پشت و پناهش باشه گفت بیماری مادرت اینه و این دارو رو باید همیشه مصرف کنه و نیازی به نوار مغز و مراجعات بعدی نیست از داروخانه تهیه کنید بخوره.یه دکتر رضا یوسفی هم تو مشگین شهر هست که خیلی با وجدانه و روی بیمارش وقت زیادی میذاره تا کامل درمان کنه . خودم یه دکتر ارتوپد رفتم گفتم زانو درد دارم گاها هم کمرم میگیره گفت برای کمرت باید ویزیت جداگانه بگیری.

 69. دکتر حمیدی گفت:

  اینجانب پزشک متخصص هسم در همین منطقه هم کار کردم و همکاری هایی هم داشتیم با توجه به اطلاعاتی که از دوستان نزدیک بدست اوردم مقصر اصلی خود دکتر بوده و در ان شکی نیست و باید بگم اخلاقیات ربطی به میزان تحصیلات نداره خدا همه را به راه راست هدایت فرماید

  • آدامز گفت:

   بابا با اين نظريات هي با ذهن و روان آدمي بازي ميكنين و كلي به شعور اين همه آدم توهين ميكنين هم رسانه ها هم اين افراد و همكارانش، خب بابا يك كلام بگين چه اتفاقي افتاده چه كسي چه كار غلطي كرده تا براي همه درس عبرت باشه. اين تعارفات و مقدس سازي ها و خاله زنك بازي ها فقط در اين جهان سوم رايج است. يه نفر مثل آدم نيومد بگه چه شده. شايدم اين نظريات را مديران سايت حذف ميكنن و اجازه انتشار ندارن. به ولله در اين دنياي مدرن خبررساني صحيح و سالم بهترين گزينه مواجهه با جريانات است. نميدونم ما چرا كلا دنيا را ٠ يا ١ ميبينيم. چرا نميخواهيم بپذيريم كه إنسانها خاكستري هستند. اينهمه برنامه در مورد نحوه قتل و يا خودكشي و يا قتلهاي مشكوك هنرمندان معروف جهاني مانند ويتني هيوستون، جكسون، … سياستمداران و بقيه در غرب ساخته ميشه و مورد نقد و تحليل قرار ميگيره، آب از آب هم تكان نميخوره و در عوض تجارب جديد براي جامعه ايجاد ميشه. اينجا به جاي مواجهه با واقعيات، با سرپوش گذاري بر آن هزارتا مفسده جديد ايجاد ميكنن، بعدش هركسي به تناسب منفعت خويش از فضاي مسموم موجود ماهي ميگيره. در نهايت همه چي هم درز خواهد كرد با كلي حواشي. بابا يكي نيومد تو يه پراگراف موضوع را صحيح و رك بيان كنه. اينجا و از اين نظر براي ما أشخاص و زندگي شخصيشون اصلا مهم نيست مهم خبر درست، تحليل درست و احترام به شعور جامعه و حركت به سمت جامعه اي با تجارب و درك بهتر است.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   حالا شما مطمئن هستید دکتر مقصره؟خوب به دادستان بگو، بنده خدا 20 روزه در گیره و روش نمیشه مقصر رو اعلام کنه.
   بفرمایید آقای دکتر حمیدی مطمئن هستند، دکتر پیرزاده مقصر بوده، و آن قاتل بیچاره در موردش ظلم شده 20 روز آب خنک خوردن.
   شرم بر ما که حسادت کورمان میکند و از غیبت پشت سر مرده هم دست برنمیداریم.
   روحش شاد.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   واقعا انسان بامعرفتی هستید دکتر حمیدی، خیلی خوشم آمده ازتون، همیشه میگفتند دکترها دو چشم دیدن یکدیگر رو ندارند، قبول نداشتم ولی بین این همه دکتری که توی سایت های مختلف پیام دادن کسی که دکتر رو معرفی کرد شما بودید، پس معلوم شهامت زیادی دارید احسنت.
   به هر حال دکتر پیرزاده رحمت خدا رفتند و دستشان کوتاه، اگر در حق شما ظلم و ستمی روا داشتند با خانواده اش مطرح کنید شاید از دل شما دراوردند و شما هم دیگر پشت سرشان اینجوری صحبت نکردید.
   این میان شاید خیلی از افراد رفتار نابجایی از دکتر ندیده باشند، پس با سخنان خود سعی در تغییر نگرش افراد نداشته باشید، خوب، بد، فاسد، مال مردم خور، زیر میزی گیر، هرچه که بودند پرونده بسته شده و فرصتی برای جبران نیست.
   پس به جای تمام این حرفها فقط از خدا بخواهیم هر گناهی ولا نابخشودنی مرتکب شده اند به رحمانیت و رحمیت خودش ببخشه و روح ان بنده خدا رو به آرامش برسونه.
   خدا رحمت کند و با صالحان محشور بفرمایند.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    برخورد شما اصلا منطقی نبود حرف هیچکیو قبول نداری ظاهرا، شما یک بت ساختید از دکتر چشامتونو بستید دهنتون رو وا کردین فقط طرفداری تعصبي میکنید دکتر ها مگر معصوم هستند، من هیچ قضاوتی در هيج مورد نمیکنم چون واقعا نميدونم پس شما هم بيخودي طرفداری نکن و قضاوتی نکن کلا بیطرف باشیم و ببینم حقیقت چيه حالا حقیقت به نفع ما باشه یا نباشه باید در برابر حقیقت تسلیم شد

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     احححححسنت

    • بابک گفت:

     بحث بت ساختن نیست جناب، بحث اینه که میگن وقتی کسی فوت میشه حتی اگر خیلی چیزها رو ازش میدونید باید دلتون بشه صندوقچه اسرارش، با بیان کردن خیلی حرفها فقط خانواده متوفی هستند که زجر میکشند، حال اگر این حرفهای که زده میشه کاری از پیش میبردند و مشکلی رو حل میکردند اونهم نه با جار زدن بلکه کاملا پنهانی بدون اینکه آبروی ریخته بشه بازهم یک حرفی.
     ولی وقتی خیلی حرفها دارن زجر و عذاب خانواده های درگیر عزا و دوستان و وابستگان رو بیشتر میکنه، بدون اینکه به حل مسئله کمک کنه، چه سودی داره بیانش.
     ان شاءالله خدا رحمتشون کنه و به خانواده و همسرش صبر بده.

     • سیمین گفت:

      دلتون بشه صندوقچه اسرارش که یکی رو ببرن بالای دار؟ خوبه تو قاضی نشدی. من الان 3 ساعته دارم این کامنتهای شماها رو میخونم. دکترا ملت رو دست انداختن. همین. مشخصه که یه چیزی تو این ماجرا میلنگه که دکترا نمیخوان صداش دربیاد اما از طرف دیگه دوست دارن خودشونو مظلوم.جلوه بدن. شما دکترا باید سناریست میشدین

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   فرد مطلع ایندفعه به اسم دکتر حمیدی وارد می شود

 70. آدامز گفت:

  براي من مخاطبِ اين خبر، اصلا مهم نيست كه يك پزشك آدم خوبي است يا نه، در واقع بحث مسخره اي است. برايم مهم نيست چقدر پول ميگيره يا نميگيره. به چه كسي بدي كرده اند يا نكرده اند. باهوش هست يا خنگ. بااخلاق است يا بي اخلاق. تو كنكور چه كار كرده يا نكرده. آقا براي مخاطب خبر، مهم يك خبر صحيح و سالم و جامع است. به من چه مربوطه گناهكار بوده يا نبوده، از خانواده اصيل بوده يا نبوده، مهم بوده يا نبوده… اينها به درد جامعه شناسان ميخوره. اگر به درد منم بخوره بعد از خبررساني صحيح است. اينجا و تو اخبار تنها چيزي كه نشنيديم خبر بود!!! غير از اون همه چي شنيديم.

  • ماندانا گفت:

   تو که هیچی برات مهم نیست، چطور این قتل برات مهم شده؟
   پس قاعدتا اونهم نباید مهم باشد
   شما کلا بیخیال شو
   هموطن عزیز همه کسانی هم که اینجا پیام گذاشتند به غیر از همدردی با یک خانواده تا حدودی هم به دنبال فهمیدن حقیقت هستند
   فکر نکن حالا اسم چند شخصت روو آوردی همه‌ی مردم تشویقت میکنند پس شما اولی نیستی که میخوای بفهمی چه خبر بوده
   به جای آماده کردن متن بلند بالا برای سخنرانی و بیان عمدم مهم بود خیلی چیزها، نیازی هم نبود تسلیتی بگید، سوالت رو درست بدون نیش و کنایه مطرح کن.

   • ادامز گفت:

    خانم ماندانا. قبل از اينكه بخواهي نظري را جواب بدهي چندبار متن را كامل بخون تا يك تصويري واضح از آن دستت بياد. براي عرض تسليت هم ميتوني يه نامه تسليت، ايميل و … برا صاحبان مجلس بفرستي. اينجا مسجد نيست. جلسه روضه خواني هم نيست. پيشنهاد ميكنم چندبار متن را بدون تعصب هاي عاميانه بخونين. بله اينها هيچكدوم در اينجا و ذيل اين خبر مهم نيستند. هرچيزي جايي هر نقطه مكاني دارد. اين لينك را باز ميكنيم كه خبر را ببينيم و تنها خبر مهم بوده براي مخاطب. فهمش چندان سخت نيست.

 71. احمد گفت:

  رئیس کل دادگستری استان اردبیل هم به تسنیم گفت: این قتل در یک منزل مجردی شخصی اتفاق افتاده است. این پزشک روابط و مراوداتی با قاتل داشته و توسط این شخص در خانه به قتل رسیده است. مسائلی به دست آمده اما نمی توان به طور قطع و یقین اظهار نظر کرد. تحقیقات همچنان ادامه دارد و یک سری استعلام ها باید صورت پذیرد تا تحقیقات کامل شود. با توجه به دستگیری قاتل و تحقیقاتی که تاکنون به عمل آمده، خیلی از مسائل روشن است اما فعلا نمی توانیم درباره جزئیات اظهارنظر کنیم.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   احسنت داره دادستان اردبیل
   20 روزه یک انسان به قتل رسیده فقط داره دور خودش میچرخه، جناب دادستان.
   خدا بیامرزد دکتر پیرزاده را

 72. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  عزیزان فقط یه چیزی بهتون بگم. دیگه پی گیر مسئله نباشین
  بذارین هر کی هر ذهنیتی از مقتول داره همونطور بمونه.
  چون کسی باورش نمیشه
  فقط هزاران بار میگم پناه بر خدا…..

 73. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  رئیس سازمان بازرسی در جمع خبرنگاران:
  وی به حادثه‌ فوت متخصص آنکولوژی در اردبیل و یکی دیگر از پزشکان در شهرستان ممسنی اشاره کرد و گفت: درباره این دو حادثه مدارک و مستندات بسیاری داریم، ولی به‌خاطر برخی مسائل نمی‌توانیم بیان کنیم. گزارش‌های بسیار خوبی داریم که اگر افشا شود شاید برای برخی از آقایان چیزی نماند.
  سراج تأکید کرد: گزارش‌ها بسیار سنگین است، اما متأسفانه از نظر قانونی منع انتشار داریم. در این گزارش‌ها برخی از این آقایان مسائلی را عنوان کرده‌اند که اگر مطرح شود، فکر می‌کنم دیگر نتوانند در ایران بمانند.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   رئیس بازرسی این حرفها رو 5 روز قبل هم فرموده بودند
   حرف جدید چی دارن بزن؟
   کیا باید برن؟ کجا باید برن؟
   این وسط فقط باید دکتر پیرزاده کشته میشد تا خیل عظیم دوستان به مهاجرت اجباری فرستاده بشن
   حرف جدیدی هست بزنید، حرف جدیدی ندارید برای عنوان کردن، نیازی نیست مطالب هزاران بار گفته شده رو بگید

 74. عباس گفت:

  مگه یک پزشک متخصص بهمین راحتی به منزل بیمار می رود تازگی یگ متخصص اورتوپد را برای دیدن مادر پیرم به خانه بردم دویست هزار تومان بابت ویزیت دادم

 75. ناشناس گفت:

  جناب ناشناس بهتره که نسبتت رو با قاتل بگی. بس کن مردم ابله نیستند. این هم توطئه جدیدتونه که می خواین با ناموسی کردن قضیه و با عنوان دفاع از خود قاتل عزیزتون رو تبرئه کنید؟ ولی باید بگم کور خوندید. فقط باید بگم تو چه جور مقام مسئولی هستی که انقد علاف تو سایت ها می چرخی و جواب همه رو میدی و خیلی راحت مسائل خصوصی پرونده ای با این اهمیت رو فاش می کنی؟ لابد ما هم گوشهامون درازه البته بلا نسبت سایر کاربران و مزخرفات تورو باور می کنیم. در ضمن جناب عباس باید بهتون بگم شما همین الان بخواهید یک آرایشگر ساده رو برای انجام رنگ مو به خونه بیارید کم کم توی تهران حداقل هفتصد هزار تومن می گیره و جالبه که شما برای درمان مادر پیرت زورت میاد دویست هزار تومن به یک پزشک ارتوپد بدی. همینه دیگه که بهمون می گن جهان سومی همه مون کتونی مارک می پوشیم ولی زورمون میاد بریم دندون خرابمون رو پرکنیم چرا؟ چون زورمون میاد به دندونپزشک پول بدیم.و……

 76. ناشناس گفت:

  ببخشید منظورم از جناب ناشناس در متن، جناب مطلع بود که اشتباه تایپ کردم

 77. ناشناس گفت:

  فقط می تونم بگم متاسفم برای خودم و مردم جامعه ام با این جو ضد پزشکی که بعضی مسئولین به راه انداخته اند چون در نهایت دودش به چشم بیماران خودمون می ره

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   فرد ناشناس، 100% با صحبتهای شما موافقم.
   دکتر پیرزاده رو خدا رحمت و به خانواده اش صبر عظیم بده.

  • مستر گفت:

   خودت را زياد ناراحت نكن اتفاق خاصي نميوفته

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    چرا الکی شلوغش میکنین جو ضد پزشکی چیه حاضری قسم بخورین مرحوم دکتر بی گناه بودن یا نبودن؟؟؟ا یا تمام تقصیرات گردن قاتله یا نه. منظورم علت ماجراست وگرنه قضیه قتل به شدت ضایعه ی دردناکیییه

 78. ناشناس گفت:

  جناب مستر شاید شما راست می گین اتفاق خاصی نمیوفته چون ما ملت فهیم ایران خیلی راحت با هر شرایطی کنار می آییم. تو این مدت خیلی سایت ها و کامنت های مرتبط با قتل مرحوم دکتر پیرزاده رو نگاه کردم و کمتر کامنتی رو دیدم که اشاره به حال و روز خانواده اون مرحوم کنه که الان چه روز های سختی رو دارن می گذرونن. فقط خدا کنه که هیچکدوم ما تو چنین موقعیت وحشتناکی قرار نگیریم. تو شرایط عادی که راحته، همه مون می شیم عالم دهر و خیلی راحت مرده و زنده، مجرم و غیر مجرم، مظلوم و ظالم رو بدون اطلاع از هر موضوعی قضاوت می کنیم و انگار موظفیم در مورد هر مسئله ای نظر بدیم. خداوند روح دکتر پیرزاده رو قرین رحمت خودش قرار بده و امیدوارم فرزند کوچکش در پناه ایزد منان بزرگ بشه

 79. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  بالاخره سرانجام این پرونده هم مشخص میشه، و مردم شاید یک ماه دیگه کسی حتی یادشان هم نمونه اون کامنتهایی رو که گذاشتند، چه پر احساس، چه سرد و چه با توهین و قضاوتهای نابجا در مورد فردی که تحت هیچ شرایطی امکان دفاع برایش وجود نداشته.
  تنها یک چیز است که ماندگار ابدی است، داغ خانواده محترم پیرزاده، و داغ یتیمی فرزند مرحوم، که هیچ کدام فراموش شدنی نیستند و هیچ چیز نمیتواند این فقدان رو جبران کند.
  خداوندا به خانواده مرحوم صبر، به همسرش استقامت و صبوری، به روح مرحوم آرامش عطا کن.

 80. ناشناس گفت:

  فردی که گفتین الکی شلوغش نکنید، شما چرا انقد جوش می زنید؟ بنده قرار نیست که قسم بخورم دکتر پیرزاده گناهکار و یا بی گناه بودند چون از قرار این مسئله باید به دست مراجع ذی صلاح( اگه واقعا ذی صلاح باشند) حل بشه. منظور بنده از جو ضد پزشک،مسئولین و مردمی هستند که این قضیه رو دستاویزی کردند تا حرفه پزشکی رو زیر سوال ببرند و کمبودهای درونی خودشان را از این طریق تخلیه کنند اما بد نیست تو ذهنمون پزشکان بزرگواری نظیر دکتر قریب، پروفسور عدل، پروفسور شمس، پروفسور موسیوند، پروفسور باستان و هزاران پزشک عزیز و گرانقدر نظیر این بزرگان را به یاد بیاوریم و از بعضی کامنت هایی که صرفا بوی عقده گشایی می دهد و متاسفانه بیشتر هم از سوی مهندسین و دانشجویان رشته های فنی نوشته شده است( البته در بررسی که بنده این چند روزه از سایت های مختلف داشته ام)، شرم کنیم و یادمون باشه که همین الان و در همین دوره زمونه هم همه پدر و مادرهای این مرز و بوم حاضرند هر تلاشی بکنند تا فرزندانشان در کنکور پزشکی قبول شوند. من محض اطلاع دوستان باید بگم که پرستارم و هیچ تعصبی نسبت به هیچ حرفه ای ندارم ولی باید قبول کرد که بعضی مشاغل به دلیل ماهیتشان بسیار حساس هستند و البته قبول دارم که تعدادی از پزشکان و همکاران خودم از هر نظر صلاحیت ورود به حیطه بهداشت و درمان را ندارند ولی چه کنیم که همه ما انسانیم و جایز الخطا و خوب و بد در تمامی حرف وجود دارد این رفتار انسان هاست که مهم است. ببخشید که پرحرفی کردم.

  • آنژ گفت:

   اصولا كسي كه جمع ميبندد از اختلال كمي عقل رنج ميبره

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اینکه میگم شلوغش میکنید همینه دیگه. اتفاقا خواهر منم پرستارن
   این جبهه گیری رو اول کسانی ایجاد کردن که به رشته پزشکی حساس ان.یا پزشک ان ، یا دانشجوی پزشکی یا یکی مثل من وشما دوستدار پزشکها.مسئله اینه که یه سری از افراد این قتل رو به کینه مردم از پزشکاا ربط دادن در صورتی که مسئله اینطوری نبوده…..
   حالا علت هر چیزی هست به جز رابطه پزشک وبیمار. یعنی کینه ای، عقده ای ، حسرتی …….. در کار نبوده….
   اونایی هم که علت رو به کینه و…….ربط میدن نمیدونم چرا همه حرفا رو به خودشون میگیرن

 81. مریم گفت:

  با سلام من کاملا بی طرفم چون شنیدن کی بود مانند دیدن .ما که چیزی رو به چشم ندیدیم فقط شنیدیم .مسئولین باید سریعتر اطلاع رسانی کنند و مردم را کاملا مطلع کنند

 82. آنژ گفت:

  به نظر مياد رشته پزشكي هم مثل ساير رشته هاي دانشگاهي فاتحه ش خونده شد. بايد هرچه سريعتر آسيب شناسي بشه اين موضوع تا لااقل پزشكان محترم مورد بي احترامي قرار نگيرند. فكر كنم اين مساله هم به دست خودشان و با سعه صدر و فروتني و پرهيز از رفتارهاي إحساسي حاصل ميشه. نميدونم حمله بعدي متوجه چه پيشه اي خواهد بود ولي اين مساله اي همه گير است و بايد زود براي آن فكري كرد و آن را به يكي دو سريال و يا موارد اين چنيني ارتباط نداد مشكل حادتر است كه با چنين تلنگرهايي دهن باز ميكند.

 83. مهندس کامپیوتر گفت:

  آقای ناشناس من یک مهندس هستم و از کودکی به مهندسی کامپیوتر علاقه داشتم و رشته ریاضی و فیزیک خوندم و نرفتم سمت تجربی و اصلا هم عقده ی پزشکی ندارم و از اطرافیان ما از بیماران دکتر بود و بارها یا دکتر ملاقات حضوری داشتم و ایشان بسیار فرد شایسته و خوش برخوردی بودند، ناراحت شدم که توهین ها رو به مهندسان ربط دادی ما به حرفه پزشکی احترام زیادی قایل هستیم و حرفه هر کس محترمه.برای مهندس شدنم پدرم دراومد، لطفا مهندس ها رو قاطی این موضوع نکنید و باعث تفرقه بین مهندس و پزشک خدای نکرده نشود، ممنون آقای ناشناس

  • د گفت:

   مهندسين رو چشم ما جا دارن! اگر ابزار مهندسي را نداشتيم واقعا يك سري محفوظات ما به چه دردي ميخورد. حرف تعدادي از دانشجويان ترم أولي ازرده تون نكنه قربان. وقت خوش

 84. میترا گفت:

  من خودم مبتلا به بیماری خاصم واز یکی از شهرستان های استان اردبیل هستم.در اثر عود بیماری به پزشک معالج تو اردبیل مراجعه کردم.اگه پزشکی خطایی ازش سر بزنه نباید به همه قشر پزشکی تعمیم داد. این دکتر که من مطبش میرم خیلی مردمی و با اخلاقه.الحمدلله با داروهاشون حالم نسبت به قبل خیلی خوب شده .
  ممنون آقای دکتر داور الطافی که دلسوزانه وبا علم روز بیماران رو که بعد خدا امیدشان به شماست معالجه میکنید.

 85. فامیل قاتل گفت:

  سلام و عرض نسلیت به بستگان مرحوم
  من از بستگان جوانی هستم که مرتکب اینن عمل زشت شده و بگم که پدر و مادرش حال خوشی از خانواده مرحوم ندارند و در شرایط بسیار بدی به سر می برند تاجایی که میگویند کاش پسرمان میمرد نه آقای دکتر. پدر و مادرش جزء قشر فرهنگیان هستند و اصلا اینجور چیزا تو خانواده شون نیس و از این اتفاق شدیدا شرمسار و شوکه شده اند . آنها هم مات و مبهوت مانده اند که چرا چنین شد و حرفا و شایعاتی که بیان میشه خیلی آزارشون میده . ما هنوز باورمون نمیشه این اتفاق افتاده باشه و خیلی میخواییم بدونیم که چرا همچین کاری کرده کاری که دیگر پشیمانی سودی نداره و ما منتظر روشن شدن موضوع هستیم ببینیم آخه چرا این کارو کرده . از شرمندگی حتی نمیتونیم توی چشم بستگان مرحوم نیگا کنیم اصلا هیچ کس نمیخواست چنین بشه و خانوادش اصلا خبر نداشتن که آقای دکتر رو میشناخته پسرشون و همچنان شوکه هستند خیلی داغون شده اند که حاصل 23 سال زحمتی که برا بچه کشیدن و امکانات در اختیارش گذاشتن اینجوری ناخلف از آب دربیاد ومایع آبرو ریزی و جرم نابخشودنی بشه. دیگه نمیدونم چی بگم یا اینا که نوشتم کار خوبی کردم یا بدی ما همه گیج شدیم از طرفی این اتفاق بسیار تلخ از طرفی هم حرف ها و نگاه های مردم خیلی سخت است

  • ناشناس گفت:

   ميتونين جريان را توضيح بدين اين مساله ديگه شخصي نيست و جنبه عمومي پيدا كرده است

   • فامیل قاتل گفت:

    آره میتونم توضیح بدم فقط این توضیح که هم آبروی ما رفت هم آبروی آقای دکتر والسلام تموم شد رفت اینم بگیرن اعدام کنن حقشه

 86. خطاب به فامیل قاتل گفت:

  همتووووون برید به جهنم
  حاصل 23 سال تلاش؟؟؟
  کدوم تلاش؟
  ما مردمان اردبیل فقط میخوام بالای دار ببینیم تا خاطرمون اروم شه ولی هیچوقت دلمون خنک نمیشه هیچوقت
  دکتر پیرزاده عزیز شاید جسمی زیر خاک رفته اما روحا تو حافظه ماست و همیشه تو قلب ما خواهد ماند.%
  توام برو به درک.

  • الناز گفت:

   اون عزیز که رفته، حالا اینو اعدام بکنن یا نکن، اون بنده خدا که زنده نمیشه، و برای بچه یتیم، همسر داغدار، خانواده و دوستان و آشنایان داغدار کرده، که سودی نداره،به نظر شما اعدام بشه خیل عظیم عزادارش آروم میشن، امکان نداره، مادامی که اون طفل معصوم جلوی چشم باشه یاد و خاطره پدرش برای همه شان زنده و فراموش نشدنی هستش.
   فقط چند سوال دارم ازتون آقای فامیل قاتل، چطور دلش امد اینقدر ضربه بزنه که نشه برای اون مرحوم کاری کرد؟ اصلا همین آقای 23 ساله چی مصرف کرده بود که همچین کاری کرد و یک خانواده رو برای یک عمر سوگوار کرد؟ یعنی واقعا نمیتونست با زبان درست صحبت کنه و موضوع هرچی که بود رو حل کنه؟ هرچند که حتی ج به این سوالات هم سودی نداره.
   خدا رحمت کنه دکتر پیرزاده رو، به خانواده اش صبر و به همسر جوانش استقامت و نیرو برای تحمل این مصیبت و تربیت فرزندی در خور نام انسان بزرگی چون اصغر پیرزاده.

 87. سعید گفت:

  جناب آقای اردبیلی، سلام، اون توضیحی که یکی از دوستان براتون نوشتن ولی اسمشون رو ذکر نکردند، درسته، واقعا هر روحی اجازه ورود به این دنیا رو نداره، اونهم یه شکلی که دیده بشه، ببخشش از ته دلت که واقعا دکتر تنها علت پریشونیش فقط همسر جوان و طفل شیر خوارش باشه.
  خدا رحمتشون کنه و با اولیا و انبیاء محشور بشن.

 88. ناشناس گفت:

  جناب مهندس کامپیوتر عزیز و محترم اگر به هر دلیلی سبب ناراحتی شما شده ام عذر خواهی می کنم. البته اگر یه بار دیگه پیام بنده رو دقیق تر مطالعه بفرمایید می بینید که من نوشته ام در بررسی هایی که من این چندروزه در سایت های مختلف کرده ام و منظورم اینه که تو پیام هایی که مرتبط با این موضوع خاص بوده تعداد مهندسین و دانشجویان فنی که ابراز تنفر از پزشکان کرده اند به مراتب بیشتر بوده است ولی این دلیل نمیشه که همه مهندسین عزیز کشورمون چنین تفکری داشته باشند، به هرحال همونطور که بنده عرض کرده بودم من پرستارم و تعصبی هم نسبت به پزشکان و یا هر حرفه دیگری ندارم و از قضا هر دو برادر و تنها خواهرم همگی مهندس فارغ التخصیل دانشگاه های شریف و پلی تکنیک هستند.برای جناب د باید عرض کنم که من یک پرستار با سابقه ی حدود بیست سال در بخش سی سی یو هستم نه یک دانشجوی ترم یکی.

 89. فرزام گفت:

  دوستان عزیز اردبیلی سلام
  امروز 5 هست، کسی از دوستان به سر مزار آقای دکتر میره؟
  لطفا هرکدوم از دوستان تشریف بردن به نیابت از طرف بنده برایشان فاتحه بخواند.سپاسگزارم.
  روحشون شاد و یادشان گرامی

 90. آرس گفت:

  تسلیت میگم درگذشت این انسان شریف رو به خانواده محترم پیرزاده، همسرشون جامعه پزشکی و بیمارانی که بعد از خدا امیدشان به دکتر بود.
  دوستان کسی هست که خبر دقیقی از روند پرونده داشته باشه؟ کی حکم قاتل مشخص میشه؟ دوستان اگر کسی خبری داره لطفا اطلاع بده، اگر قراره توهینی به مرحوم ، خانواده محترمشون و شعور مردم بشه لطفا حرفی نزنید.
  خدا رحمتشون کنه، ان شاءالله روحشون قرین آرامش باشد.

 91. رضا گفت:

  دوستان روز پنج شنبه و جمعه آرامستان رفت برای زیارت اهل قبور؟ خانواده مرحوم رو دیدید؟ اوضاع روحیشون بهتر شده بندگان خدا؟
  خدا رحمت کند دکتر پیرزاده را و به خانواده اش صبر بده.

 92. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فامیل قاتل, شما هم هیچ خبری نداری؟ بالاخره چکارش میکنن این قاتل رو؟ خدا رحم کرد خارج از نوبت دارن رسیدگی میکنن که الان 24 گذشته و خبری نیست، اگه رو نوبت بود فکر کنم 5 سالی طول میکشید که تازه بتونن وقت بذارن پرونده رو بخونن.

 93. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خانمها، اقایون یعنی کسی این پیج رو دیگه باز نمیکنه، هیچ اردبیلی نمیاد اینجا، بابا یه خبری بدید از پرونده اون بنده خدا، چی شد بالاخره؟
  خدا رحمت کنه دکتر پیرزاده رو

 94. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و قرین آرامش گرد، ان شاءالله.

 95. مینا گفت:

  خدا رحمتشون کنه، به خانواده عزیزش هم صبر عظیم بده.

 96. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  دوستان اردبیلی که این پیام رو میبینن، لطفا چنانچه بهشت زهرا تشریف بردید روز پنج شنبه و جمعه، به نیابت از طرف جمعی از کارکنان بیمارستان امام خمینی فاتحه ای قرائت بفرمائید بر سر مزار استاد عزیز.
  روحش شاد و یادش تا ابد ماندگار.

 97. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام اقای پرونده.والا من شنیدم بنا به دلایلی قاتل اعدام نمیشه؟صحت داره؟؟؟؟؟

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   به چه دلیل اعدام نمیشه اون حیون؟؟؟
   از کی تا الان قتل شده دفاع شخصی اونم با 17 ضربه چاقو؟
   واقعا خاک بر سرشون اگر همچین جانی رو بخوان تبرئه کنن که اگر اینجور بشه ان شاءالله خودشون داغ اینجوری ببینن تا بفهمن.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    مگه تو قاضی هستی نظر ميدي

   • فدایی گفت:

    یکی میگه 3 ضربه چاقو – یکی میگه 17 ضربه – یکی هم میگفت 20 ضربه ؟؟؟ واقعا چه اظهارنظرهای متفاوتی معلوم نیست کی راس میگه کی دروغ

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خاک بر سرشون، بی لیاقتها
   اشکال نداره تبرئه اش کنن، از زندان که بیرون میاد اون آشغال بی همه چیز
   فقط باید به درک واصل شه.
   لیاقت زندگی نداره که عوضی.

  • الهام گفت:

   اون بنده خدا که بیست و نه روزه رفته زیر خاک، این قاتل اعدام بشه، نشه، سگ میر بشه، هر چی که بشه که اون بنده خدا زنده نمیشه، خدا ان شاءالله تقاص اشکهای مادر و همسر و خواهر و تمام مریضهایی که بعد از خدا همه چشم امیدشون به دستای دکتر بود و خیلی هاشون در مرحله مرگ تدریجی قرار گرفتن به خاطر شوکی که از شنیدن خبر فوت دکتر بهشون دست داد، رو از عامل و عاملین این قتل بگیره، خدا جای حق نشسته هیچ شکی نداشته باشید، این قاتل آزاد هم بشه از دست خدا نمیتونه در بره….. مطمئن باشید به فجیع ترین شکل میمیره شک نکنید.

   خدا رحمتت کنه دکتر عزیز و نور به قبرت بباره

  • مرضیه گفت:

   از خدا میخوام تقاص اشک های مادر و همسر جوانش و بابا گفتن های بی جواب، طفل شیر خواره اش رو بگیره
   روحش شاد و یادش گرامی

 98. دکتر بهداروند گفت:

  خدا بیامرزد این انسان شریف را، به خانواده محترم پیرزاده صبر عطا فرماید و به فرزند شیرخوارش طول عمر باعزت، ان شاءالله ادامه دهنده راه مرحوم باشند در انجام کارهای خیر
  روحش شاد و یادش گرامی

 99. دکتر گودرزی گفت:

  مشیت الهی بر این تعلق گرفته که بهار فرحناک زندگی را خزان ماتم زده به انتظار بنشیند و این بارزترین فلسفه آفرینش در فراخنای بی کران هستی و یگانه راز جاودانگی اوست.

  در گذشت جناب آقای دکتر اصغر پیرزاده را به خانواده محترم پیرزاده و همسر محترمشون سرکار خانم دکتر نورالعیونی تسلیت عرض نموده، برایشان از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای شما و سایر بازمانگان صبر جزیل خواهانم.
  روحش شاد و قرین رحمت باری تعالی

 100. نینا گفت:

  روح دکتر قرین آرامش انشاالله. هفته پیش که از کنار مطب خودشون و همسرشون رد شدم پنج دقیقه ایستادم و به تابلوی خاموششون نگاه کردم واقعا دردناک و غم انگیزه. برای منی که هیچ آشنایی با ایشون یا خانم دکتر نداشتم صرفاتعریف اخلاق و رفتار خودشون و همسرشون رو از خوهر و برادرم که از پزشکان اردبیل هستند شنیده بودم این خبر واقعا غمبار بود از دست دادن یک انسان فرهیخته یک همسر و یک پدر..

 101. دكتر مرندي گفت:

  جريان تبرئه چيه؟

 102. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اقای پرونده لطفا بیاین جواب بدین. شاید این موضوع رو اینجا مطرح نمیکردم بهتر بود. چون اطلاعات من فقظ در حد شنیده بود.امیدوارم صحت نداشته باشه.

  • ناشناس گفت:

   شما از کجا شنیدید؟
   پرونده شخص خاصیه؟چرا اون باید جوابگو باشه؟
   مگه به این راحتی کسی رو که قتلی مرتکب شده تبرئه میکنن؟
   خدا همه اموات رو رحمت کند.

 103. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  يكى مرده پشت سرش حرف زدن درست نيست فقط خدا ميدونه چه اتفاقى افتاده و بس خدا به زنش صبر بده خدا ميدونه چى مى كشه

 104. نصرت گفت:

  داغ برادر مرده را، برادر مرده میفهمد.
  از خدای بزرگ میخوام صبر زیادی به مادرش بده بخاطر گریون شدن دائمی چشماش در غم فراق پسرش.
  خدایا به همسر جونش توان و صبر بده، که با تحمل کردن این مصیبت دردناک، و گذروندن این روزها تنهایی و غم، تلاش و کوشش کنه برای پرورش یادگار زندگیشون، فرزندی خوش نام در خور نام آن پدر.
  به خواهر عزیزش صبر بده که بتونه با این داغ ابدی کنار بیاد خدا برای هیچ کسی این روزها رو نخواد، برای یه خواهر هیچ دردی سخت تر از رفتن برادرش نیست (12 سال پیش برادرم با 41 سال سن بعد از 4 سال مبارزه با سرطان علیرغم تمام تلاش های پزشک محترمش و امید به زندگی بالای خودش، فوت کرد، از اون روز تا الان واقعا نتونستم با رفتنش کاملا کنار بیام و همیشه از خدا خواستم پیش مرگ بقیه داداشام بشم چون واقعا توان داغ دیگه ای رو ندارم)
  به برادران محترمش استقامت. و صبوری عطا کن. برای تحمل برخی حرفهایی که از نیش مار دردناکترن.
  خداوند متعال جناب آقای اصغر پیرزاده رو رحمت کنه، هرچه خاک اون مرحومه بقای عمر فرزند عزیزش باشه.

  یادش در دل بیماران و خانوادههای آنها که حضور و لبخند امیدوار کنده مرحوم، سبب امید به زندگیشان شد برای همیشه ماندنی.
  دعای خیر این خانواده بدرقه راهت.
  روحت شاد و نامت به نیکی ماندگار

 105. ایمان گفت:

  بنده اصلا آقای دکتر رو ندیدم ولی صحبت از خوش اخلاقی و دست بخیر بودنش رو زیاد شنیدم، خدا رحمتش کنه، از خدا میخوام به خانواده محترمش، همسرش، دوستانش و بستگانش صبر زیادی بده، واقعا از دست دادن چنین افرادی داغی سنگینیه.
  روحش قرین شادی و آرامش

 106. محمود گفت:

  خدایا آقای دکتر را. بیامرز و به خانواده محترمش صبر عطا بفرما.
  دوستان عزیز کسی خبر داره چهلم اقای دکتر چه روزی برگزار میشه؟ لطفا اگر کسی اطلاعی داره تاریخش رو اعلام کنه، متشکرم

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   اطلاعیه خانواده دکتر پیرزاده
   بنام خدا
   با سلام،از تمامی دوستان،آشنایان و همکاران گرامی که اظهار همدردی نموده بودند تشکر و قدردانی می شود.
   به علت تالم شدید،مراسم دیگری از طرف خانواده برگزار نمی شود. هزینه احسانات صرف امور خیریه خواهد شد.
   با تشکر: خانواده پیرزاده

   • محمود گفت:

    سلام، متشکرم دوست عزیز، از اطلاع رسانیتون من اردبیل نیستم خواستم ببینم برنامه برای چه روزیه که برنامه ام رو ردیف کنم بیام برای مراسم، حالا که برنامه خاصی نیست، دیگه هروقت برنامه ام جور بشه میرم اردبیل( من جنوبی هستم تا الان هم اردبیل نرفتم، به خاطر استاد میخواستم بیام ولی ظاهرا قسمت نیست فعلا.)
    اگر براتون امکانش هست عکسی از خونه ابدی دکتر رو بزارید، که حداقل از راه دور بتونیم ببینیمش.
    روحش شاد و یادش گرامی

   • شیوا گفت:

    دوستان عزیز سلام،
    روز 9 شهریور 94 چهلمین روز سفر بی بازگشت استاد عزیزمون هستش
    لطفا عزیزانی که قلم روان و زیبایی دارند، به مناسبت این روز، متنهای نوشته و عکس سرای ابدی اون عزیز را ضمیمه متن کنند، این عکسهای استاد که لبخند همیشگی اش را به رخ میکشند، باعث میشوند همیشه منتظر دیدنش باشیم و رفتنش رو باور نکنیم.
    دوستان عزیز امید مرجعکی، سها آهنگرانی و دوستی که شعر نگران نباش رو به مناسبت فوت استاد سرودند، اگر دوباره این کار رو انجام بدن واقعا ازشون تشکر میکنم.
    استاد عزیز، روزت مبارک، امروز رو میبایست توی بیمارستان یا مطبتون بهتون تبریک میگفتیم ولی حیف که باید دیدارمون در یک محیط سرد و ساکت باشه.
    روحت شاد و یادت تا ابد در قلب و ذهن تمام شاگردانت ماندگار.

 107. کیان گفت:

  طبیب را مظهر اسم محیی و احیاء گری نامیده و عیسوی مسلک میدانستند،
  که با دم مسیحیایئ خویش درد و رنج را از جسم و روان دردمندان زدوده
  و شوق امید را در کالبد جسم و روح زندگی آنان دمیده است.

  اینها تماما مصداق استاد ارجمند آقای دکتر اصغر پیرزاده است، که دیگر در میان ما نیست، ولی تا ابد به خاطر خدماتی که انجام داده اسم و یادش در خاطرمان ماندنی، استاد عزیز روز مبارک.

  روحش شاد و خاطره های خوب حضورش برای همیشه در یادمان جاودان، ان شاءالله هرچه خاک آن انسان فرزانه است بقای عمر فرزند عزیزش باشد، به امید پرورش فرزندی نیک نام در خور نام اصغر پیرزاده.

  • ایمان گفت:

   کاملا با آقا کیان موافقم، درسته دیگه آقای دکتر نیستند ولی تا همیشه روز پزشک یادآور آن انسان شریف و دوست داشتنی برای ما خواهد بود.
   یاد استاد و نام نیکش تا همیشه ماندگار
   روحت شاد و یادت گرامی.

 108. شیوا گفت:

  دوستان عزیز سلام،
  روز دوشنبه 9 شهریور 94، چهلمین روز سفر بی بازگشت استاد عزیزمون هستش.
  لطفا عزیزانی که قلم روان و زیبایی دارند به مناسبت این روز متنهای نوشته و عکس سرای ابدی اون عزیز را ضمیمه اش کنند، چون این عکسهای استاد که لبخند همیشگی‌اش را به رخ میکشند، باعث میشوند همیشه منتظر دیدنش باشیم و رفتنش رو باور نکنیم.

  دوستان عزیز جناب آقای امید مرجعکی، خانم سها آهنگری و دوستی که شعر زیبای” نگران نباش” را بمناسبت فوت استاد سرودند، اگر دوباره این زحمت رو بکشند واقعا ممنون میشم ازشون.
  استاد عزیز،روزت مبارک،امروز را میبایست توی بیمارستان یا مطبتون بهتون تبریک میگفتیم ولی، حیف که دیدارمون در یک محیط سرد و ساکت و بدور از دیدن لبخندهای مهربون شما اتفاق میافتد.

  روحت شاد و یادت در قلب و ذهن شاگردانت تا همیشه ماندگار

 109. نینا گفت:

  استاد عزیز :
  چون چاره نیست میروم و می گذارمت
  ای پاره پاره تن به خدا می سپارمت

 110. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمت کند این انسان شریف را

 111. سپهر گفت:

  گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است،

  میچیند آن گلی، که به عالم نمونه است

  خانواده محترم پیرزاده، در گذشت جناب آقای دکتر اصغر پیرزاده رو صمیمانه به شما تسلیت عرض نموده، مارا شریک غم خود بدانید.
  از خداوند منان برای شما صبر و برای آن مرحوم علو درجات مسئلت دارم.
  روحش قرین آرامش

 112. پرونده گفت:

  همين حرف هاي مشابه فرد مطلع رو بنده همون اوايل گفتم،ولي بعضي ها دوست دارن چيزهايي كه خودشون دوست دارن و بشنون،ما رو هم به خيلي چيزها متهم كردند…اين اتهام ها ناراحتم نكرد…بيشتر اين موضوع كه اين افراد پزشك هستند و قراره فردا خونوادهامونو و بچه هامونو معالجه كنند ولي از تحليل يه موضوع عاجزند و …

  • نریمان گفت:

   شما کی هستید؟ چه ارتباطی با فرد مطلع داری؟ اون یه آدم از خدا بیخبر و آتش افروز بود
   بدون اطلاع از چیزی فقط جو رو متشنج میکرد
   حالا شما آدم جدیدی هستید جایگزین، فرد مطلع؟
   حرف حسابتون چی هست شما دو نفر که همت گمردارید به روشن کردن افکار مردم در مورد این پرونده؟
   اشکال نداره شما هم تلاشتون رو انجام بدید و لی یاد دل شکسته مادر و خواهر و همسر مرحوم هم باشید
   حواستون به نگاه خدا بر روی اعمالتان و حرفهایتان هم باشد
   36 روز از فوت مرحوم گذشته، هرچه تلاش برای خراب کردن اون بنده خدا انجام دادید کافیه، خیلی تلاش هاشده برای این هدف
   ولی به این راحتی ها جایگاه و منزلت این انسان وارسته رو نمیتونید خراب کنید، از من گفتن بود، حالا هی تو پاس بده به فرد مطلع، فرد مطلع پاس بده به تو

   خدا رحمت کند مرحوم رو، به خانواده اش صبر عطا فرمایید، به ما بندگان چسبیده به دنیا که تصور عمر نوح داریم برای خودمان چشم باز برای درک این حقیقت، که ما هم بالاخره از قطار عمر پیاده خواهیم شد.

   روحش شاد

   • احمد گفت:

    آقا نریمان چرا باید تلاشی برای خراب کردن اون بنده خدا انجام بدن یه عده ؟؟ مگه آقای دکتر عضو حزب یا جناه یا گروهی بودن که طرف مخالف بخواد خراب کنه . فکر نکنم کسی چنین تلاشی داشته باشه. از کجا معلوم ماکه علم غیب نداریم از کجا معلوم حرفای پرونده و فرد مطلع درست نباشه .آیا حاضری قسم بخوری که حرفاشون صد در صد دروغ و افترا ست؟ شاید چیزی میدونن که ما نمیدونیم
    والا ما حرفایی شنیدیم از افراد مطمئن و باخبر که اصلا فقط افسوس خوردیم.

    • نریمان گفت:

     بر فرض که چیزی هم میدونن، الان اون مرحوم میتونه از خودش دفاع کنه؟
     این پرونده و فرد مطلع چرا باید جوابگو باشن؟چه منفعتی براشون داره روشنگری مردم؟
     مگر مملکت وزیر و دادستان نداره؟ چرا آنها نمیان ج بدن و دو فرد با عنوانین فردمطلع و پرونده جوابگو هستند؟
     اگر کاره ای هستند دقیق خودشون رو معرفی کنن و جریان رو توضیح بدن
     در ضمن گناه کار بودن یا نبودن اون مرحوم هیچ نقشی در سرنوشت و پرونده اعمال بنده نداره
     حرف من اینه وقتی کسی نمیتونه از خودش دفاع کنه؛ حداقل به حرمت کارهای خوبی که انجام داده و خدماتی که رسونده تلاش کنیم آبروش حفظ بشه.
     شما فرصت کردی موسسه ریحانه اردبیل یه سری بزن، شاید خیلی چیزها بهت بگن در ذکر خیر برای مرحوم و روشن بشه برات اگر دفاعی هم از اون بنده خدا میشه.

     رسم انسانیت اینه که وقتی کسی رفت و دستش کوتاه شد، همه باهم تلاش کنیم که لهش کنیم؟؟؟
     اونم یک انسان بود، شاید خطایی هم مرتکب شده باشه، خدا نیستیم که مجازاتش کنیم یا ببخشیمش
     پس بجای دل دادن به دل فرد مطلع و پرونده عزیز که جدیدا متولد شدند، فقط یاد اشکهای مادرش بیفتیم و آهی که ممکنه بکشه
     فقط یک دقیقه خودمون رو تو موقعیت خانواده پیرزاده قرار بدیم تا بفهمیم زخم ناشی از نیش کلام از زخم هر شمشیری دردناکتره
     حالا که نمیتونیم کاری براشون انجام بدیم برای کم شدن غم و داغشون
     با اعصاب و روانشون هم بازی نکنیم.
     خدا دکتر پیرزاده رو رحمت کنه،ان شاءالله خطا کارها رو هم به سزای عملشون برسونه.

     • احمد گفت:

      آفرين این شد حرف حساب که تلاش کنیم آبروش حفظ بشه، و من معتقدم اگه کسی اشتباه یا نقطه ضعفی داشته باشه دلیل نميشه خوبی ها و کارهای بزرگش رو ناديده گرفت
      خوبه که آدم با آبروی هیچ کس بازی نکنه حتی اگه واقعا موردی داشته باشه

     • احمد گفت:

      نريمان جان يه سوال دارم یعنی يه چيزي شنیدم که نميدونم ازت بپرسم یا نپرسم، شاید تو خبر داشته باشی از راست ودروغش

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   باشه

  • یاسمین گفت:

   حالا تو سکاندار کشتی نوح شدی،پرونده خان؟
   چه لذتی داره هر چند روز یکبار بیاید با احساسات چند خونواده داغدار، بیماراش، شاگرداش، دوستان و همکاراش بازی کنی؟
   اره تمام حرفهای شما دو نفر درست، دکتر صددرصد خطا کار بوده و به سزای عملش رسیده، خوب پرونده اش بسته شد دیگه.
   چی گیر شماها میاد؟ پستی قراره بگیرید؟ دکتر جای شما رو تو بخش هماتولوژی بیمارستان امام خمینی اشغال کرده بود حالا قرار بدنش به شما؟
   اون بنده خدا که قریب به 40 روزه علی رغم تمام زجه های خانواده اش، همسرش زیر یک خروار خاک خوابیده، حتی نمیتونه جواب آنها رو بده، تو داری برا چی تلاش میکنی؟
   لذت بخشه احساسات مردم رو تحریک کردن؟
   کار درستی نیست، شما هم اگر در جریان کامل پرونده هستید، خوشا به سعادتتون که اینقدر مهمید که از تمام مسائل سری مملکت خبر دارید؟
   بس کنید این روشنگریهاتون رو در مورد یک نابغه مملکتی، خیلی مسائل تو کشور ما هستند که نیاز به روشنگری دارند، برید یکی دوتا از اونها رو پیگیری کنید و علم کنید، برید پرونده هایی رو پیگیری کنید که صاحبانشون نه تنها نفعی برای ما نداشته و ندارن بلکه سبب ننگ ما هستند.
   این مرحوم، اگر خطایی هم مرتکب شده باشه(ما که ندیدیم و گردن هم نمیگیریم، گردن کسانی که محکم میگن مقصره) حداقل کار مفید بسیاری انجام داده، همون امیدواری به بیماران بریده و ناامید از زندگی از صدتا کارهای که خیلی ها برای خودنمایی انجام میدن ثوابش بیشتره.
   خدا رحمتش کند و به آرامش ابدی برساند.

 113. احمد گفت:

  بله واقعا خدا بهتون چشم باز برای درک حقیقت بده .موضوع فقط یه قتل نبود قتل فقط جزئی از موضوع بود

 114. مریم گفت:

  آره فرد مطلع يه آدم از خدا بیخبر و آتش افروز بود و فقط جو رو متشنج میکرد، چون حرفاش باب میل شما نبود

  • نریمان گفت:

   اگر برگردی از اول بخونی میفهمی خانم محترم
   چه حرفی زده که باب میل ما نبوده؟
   شما برگرد از اول بخون، ببین ج هایی که به آقای دکتر پیرزاده میداده ،چی ها بودن؟
   اون حرفها نشون دهنده آگاهیش بودن به جریان دادرسی؟
   پس در جریان نیستی، فقط برای اینکه حرفی زده باشی، ساکت شو
   زشته، اون بنده خدا که دستش کوتاست، جناب قاتل عزیز دل اقای پرونده و فرد مطلع هم که داره زندگیش رو میکنه در صحت و سلامت در زندان.

   پس زیادی جو سازی نکن تو یکی، برو در مورد دکتر خودت پرس و جو کن بعد بیا حمایت کن از افرادی که تلاش میکنن برای خراب کردن مرحوم
   حداقلش اینه که از ماها مفیدتر بوده برای 50 تا مریض، دست به خیر داشته، همراهی و همدردی کرده برای آدمهای نامید بریده از دنیا
   من و تو چکار کردیم
   خدا خودش بلده حساب کتاب خوب و بد آدمها رو در بیاره، قطعا وضعیت مرحوم، ولا اینکه خطایی هم انجام داده باشه از خیلی از ماها بهتره
   پس این روز 5شنبه به جای حرفهای الکی یک فاتحه بفرستید برای اموات
   تو کار خدا هم اطهار نظر نکنید
   روحش شاد

 115. نوید گفت:

  یه حساب سرانگشتی :
  یه قتل به وقوع پیوسته اونم قتل یه چهره برجسته .
  مسئولان و قوه قضائیه دستور دارند در اسرع وقت و بدون نوبت به پرونده رسیدگی کنند.
  قاتل دستگیر شده و به قتل اعتراف کرده و گردن گرفته .
  خب پس باید در اسرع وقت اعدام میشد ( قاتل دستگیر شده و اعتراف کرده ) پس چرا هی میگن تحقیقات مقدماتی و سنگینی گزارشات و اگه پرونده آشکار بشه برای بعضی چنان بد میشه که باید از ایران برن ؟؟؟ آدمو به شک میندازه مگه موضوع مربوط به قاتل و مقتول نمیشه ؟؟؟؟ کاش میفهمیدیم قضیه چیه راستی جریان فیلم هم چیه ؟؟ معلومه حقیقت هرچی هم که باشه به مردم نمیگن یه داستانی مسئولان سرهم میکنن و میگن

 116. تهرانی گفت:

  سلام خدمت همه تسلیت میگم این اتفاق دردناکو. راستش کامنت ها انقدر زیاده که حوصله نکردم همشو بخونم همین آخری ها رو خوندم
  ببینید دوستانی که میایید به این سایت آقا نریمان و مریم و فرد مطلع و پرونده و احمد و …. همه و همه . یکم آروم باشید و خونسرد باشید و فکر کنید که چطور میتونه همچین اتفاقی افتاده باشه . بیایید ریشه یابی کنید علت رو بررسی کنید. هیچ کدوم از شما آیا واقعا میدونید چه اتفاقی افتاده ؟؟ قطعا نمیدونید . آیا به حرفایی که میگید قطعا ایمان دارید و حاضرید قسم بخورید؟؟ قطعا ندارید چون نمیشه قطعی حرفی زد .هیچکس جز ماموران رسیدگی به این موضوع از انگیزه و علت این ماجرا خبر نداره بهتره با آرامش و متانت و صبر جمیل و بی اعتنایی به حرف دیگران منتظر بمونید و امیدوار باشید که مسئولان اصل ماجرا رو یه روزی بهتون بگن تا تو دل هیچکس نقطه تاریکی نمونه
  بخدا توکل کنید و دلتون رو بخدا بسپارید که یاد خداست که دلها رو آرام میکنه وقتی به اصل قضیه عالم نیستید پس نتیجه کار رو بخدا واگذار کنید و دلتون رو آرام کنید چرا که خداست که عدالت واقعی رو اجرا میکنه . هرچی خداوند عادل و قادر صلاح بدونه مطمئن باشید همون خواهد شد .

 117. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و به خانواده داغدارش صبر عطا فرماید.
  روحش شاد و یادش ماندگار

 118. پرونده گفت:

  باز اينا شروع كردن به بي احترامي و تهمت و…دكتر مرحوم رو دوست داشتيد قابل احترام،پزش هيتيد قابل احترام،نظراتتونم محترم.من از يه نفر كه تو دادگاه هست و يه مامور آگاهي سوال كردم يه اطلاعاتي دارم،هيچچيم نگفتم،من هر وقت كامنت گذاشتم هزار نفر ميان بد و بيراه ميگن و به كلي چيز متهمم ميكنم،والله از تحصيل كرده ها بعيده.
  شما كه از چيزي خبر نداريد خبردارها هم كه ميخوان سرنخ بدن ميشن همدست و برنامه ريزي شده و دوست و فاميل قاتل و …

  • لعن بر پرونده گفت:

   شما بیخود میکنی که احساس مسئولیت داری برای افشای چیزی از زندگی مردم، که معلوم هم نیست راست باشه یا درست.
   مایل هستی یکی بیاد و تو زندگیت سرک بکشه و برملات کنه؟
   بترس از اون روزی که بیاد و سیاهی بمونه برات.
   شرف داشته باش

  • شرم بر پرونده گفت:

   آخه شما به چه حقی میخوای خبر بدی؟
   چکاره هستی که دنبال معلوم کردن واقعیت ها هستی؟
   چرا از خدا نمی ترسید؟
   چرا با آبروی اون بنده خدا بازی میکنید؟
   خوب همون مامور دادگاه که مثلا امین مردم هستش و مامور آگاهی که مثلا رازدار باید باشن به چه حقی به تو اطلاعات دادن که راه بیفتی و با آبروی یک انسان شریف بازی کنی؟
   شرم کن، بترس از روزی که کسی تلاش کنه برای بردن آبروی خودت و خانواده ات.

 119. عابی گفت:

  بترس از اون روزی که بیاد و سیاهی بمونه برات.
  شرف داشته باش

  این جمله تو متن بالایی هست بهتره بگم که اين جمله رو باید به خودت بگي نه پرونده بترس از روزی که تو هم بدوني چی شده و برای عذرخواهی کنی از پرونده
  چرا قبول نمیکنی ما هم آشناهایی داریم، سر فیلم غیر اخلاقی درگیر شدن این ديگه حقیقت محضه حالا خودتو بکشی هم حقیقت همينه باید قبول کنی یعنی مجبوری قبول نکنی مگر اینکه بخوای خودت رو گول بزنی

 120. پ گفت:

  جناب پرونده شما كه توان دفاع از خود نداريد و تاكنون بعد از گذشت بيش از يك ماه، جسارت إعلام يك گزارش موثق و قابل قبول را نداشته ايد بهتر است پرونده خود را جمع كنيد. فقط كافي است كه يك دختر و پسري را تو خيابان بگيرين و سريع يك گزارش “روابط غيرمشروع” برايش تهيه كنيد… آقا اگر موارد حاشيه اي اين قتل يك موضوع كم اهميتي بوده است خب بيايين إعلام كنين، اينطوري پزشكان هم حق دارن مطالباتي داشته باشن. اگر هم مواردي بوده است كه مصداق فساد در جامعه بوده و خطراتي در رابطه با محيطهاي اجتماعي و جوانان و كودكان داشته، چرا از بيانش ميترسين؟ شما وظيفه اطلاع رساني دارين و در قبال حرفه خود مسؤولين. اونم نه در اينجا و چنين ناشيانه، بلكه از يك تريبون رسمي. اينگونه بسياري از مدعيان هم به سكوت ميرن.
  در ضمن اگر از مسؤولين نيستي و يه آدم بيكار هستي كه احساس وظيفه شفاف سازي داري باز هم بهتره كه اين بساط را جمع كنين چون ممكنه اشتباه كني.

 121. دانشجو گفت:

  سلام آقا احمد دانشجوی پزشکیم خیلی این اتفاق منو تکون داد باورم نميشه خیلی ناراحت شدیم و بابام آشنای با نفوذ زیاد داره خبر گرفته بود متاسفانه مام ناراحت شدیم مثل شما افسوس خوردیم، خدا هممونو راهنمایی کنه

 122. پ گفت:

  به نظر ميرسد كه تعدادي از اين افرادي كه ظاهراً از مرحوم حمايت مي كنند به نوعي از نتيجه اين پرونده نفع و يا ضرري مي برن. اين موضوع را از دفاعيات بعضاً غيرمعمول و غيرمعقول آنها ميتوان متوجه شد. هركسي ميداند كه نبايد با آبروي هيچكس بازي كرد. سوال اين است كه شما از كجا ميدانين كه اگر موضوع مشخص بشه آبروي مرحوم از بين ميره؟ آيا شما خود به نوعي اين شبهه را ايجاد نميكنين؟ و اگر چنين است بهتر نيست ضمن پذيرش قصور همكار و دوست خود از مردم براي طلب آمرزش وي دعوت به دعا كنيم نه اينكه چون جون افرادي را نجات داده پس هركاري كرده شسته ميشه! استغفرالله اين چه استدلاليه، شما از كجا ميدونين! مشكل بنده تو اين متن بيشتر با استدلالات اينچنيني است. باور كنين در خوش بينانه ترين وجه، اين يك حمايت ناشيانه است و شما را در نقطه ضعف قرار ميدهد.

  • هموطن گفت:

   بترس از روزی که صدای ،تشت بی آبروی خودت و نزدیکانت به گوش فلک برسه،
   آنوقت میفهمی با آبروی دیگران قمار کردن یعنی چی
   فعلا خوش باش، خبرهای تو هم درز پیدا میکنه، فعلا تو برون،تا به وقتش.

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    راس ميگه خب حرف بدی مگه زده، خیلی غیرعادی هستید شما

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    چیزی نگفته که داری خودتو جر ميدي زیاد احساساتی شده عیب دوستت رو ميگه قبول کن، نکنه دوستت معصومه، بار کج به منزل نميرسد هیچ قتلی بی دلیل نیست تا کسیو انگولک نکنی کی با آدم کاری داره

    • بهرام گفت:

     پس چطور تو هنوز زنده هستی؟ مثل اینکه تن تو هم میخواره؟
     ادب چیز خوبیه، شخصیت داشته باش وقتی میان کامنت میذاری.
     شماها که اینقدر از خلاف کار بودن دکتر مطمئن هستید چرا تو تلویزیون نمیاید اعلان کنید؟ بلکه تن اون بنده خدا هم تو گور آرم بگیره.
     خدا رو شکراکثر افراد شرکت کننده تو این صفحه پرونده مرحوم جلوشون بازه و براساس نتایج تحقیقات دارن مردم رو خبر دار میکنند، احسنت، دست مریزاد دارید همگی دوستان قاضی.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      ادب چیز خوبيه ولی متاسفانه شما ندارید و کسی که دارید تعصب به خرج میدید در کمال بی ادبی بود و شما رو فریب داده

    • فرزاد گفت:

     تو که حتما معصوم هستی، میتونم بپرسم امام چندم هستی؟ چرا اینقدر راحت تهمت میزنی،از ادب و نزاکتت مشخصه، میخوای تریبون بهت معرفی کنم که بدون ناراحتی و بالا بردن فشار خونت نهایت تلاشت رو بکار ببری برای بی آبرو کردن اون مرحوم.
     بابا خجالت بکشید، شرم کنید، این کارها عاقبت خوبی ندارها، حداقل یک جو انسانیت داشته باش به حرمت برادر دینی ات.
     خدا رحمتش کند.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      نه اینکه شما دارید، ما دعای معصومیت نداریم شما دارید مطلب رو متوجه شو هرکس هرچي مینویسه بهش حمله میکنید شما بترسید از عاقبت کارتون شما داری الکی خودتو می کشی حرف حساب هم حالیتون نبست

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     بله هیچ قتلی بی دلیل نیست

  • مهرسا گفت:

   امام صادق به نقل از پیامبر علیهما السلام فرمودند : دنبال عیوب مؤمنین نباشید زیرا کسی که پیگیر لغزشهای برادر مؤمنش باشد خدا پیگیر لغزشهای او خواهد شد و کسی که خداوند دنبال عیوب و لغزشهای او باشد او را مفتضح و رسوا خواهد ساخت هر چند در خانه و بین خانواده اش.
   در روایت دیگری امام صادق به نقل از جدّش پیامبر علیهما السلام می فرماید: من اذاع فاحشة کان کمبتدئها و من عیّر مؤمنا بشئ لم یمت حتّی یرکبه.
   کسی که منکری را پخش وشایع کند مثل آورنده آن است و کسی که دیگران را بخاطر لغزش آنان سرزنش کند نخواهد مرد مگر اینکه در مورد خودش این کار خواهد شد.
   منظور از این دو روایت این است که خداوند در برابر حقّ الناس و بردن آبروی مؤمن کوتاه نمی آید و تقاصّ مؤمن را می گیرد و این کار جز با ریختن آبروی کسی که آبروی دیگران را ریخته است شدنی نیست . این مطلب در مورد افشا گری در باره دیگران و کاری که کرده اند می باشد و اگر آنچه به دیگران نسبت داده میشود دروغ و تهمت باشد که موضوع بسیار شدیدتر است و در روایات به عنوان خروج از ولایت خدا و ورود به ولایت شیطان از آن یاد شده است که برای پرهیز از اطاله به آن نمی پردازم.
   پاسخ دادن

 123. مرتضی گفت:

  دست بکشین به هیچ کدومتون هیچ ربطی نداره مسئله کاملا شخصی و خصوصیه و به شغل و جایگاه کوچکترین ربطی نداره، به شما چه ربطی داره این همه کامنت گذاشتید هر اتفاقی افتاده به هیچ کس ربطی نداره

 124. آرمان گفت:

  امام صادق(ع) میفرمایند:
  عیبهای مومنان رو نجوئید، زیرا هرکه عیبهای مومنان را بجوید، خداوند در پی عیبهای او باشد و هر که خداوند عیبهایش را بجوید، رسوایش میسازد هر چند درون خانه اش باشد.

  پس دست از بی آبرو کردن آن بنده خدا بردارید که یک روز به دردی که خود به دیگران زده اید، مبتلا نشوید.
  خدا رحمت کند دکتر پیرزاده را، روحش شاد و قرین آرامش در سرای ابدیش

 125. محدثه گفت:

  دوستان عزیز، چرا اینقدر تلاش داره میشه برای بی آبرو کردن یک متوفی؟

  این وسط یکی دستش از دنیا کوتاه شده و چند خانواده داغدار، چرا با حرفها سبب زجر کشیدن بیشتر این خانوادها میشید؟ یعنی مسئولین مملکتی واقعا توان این رو ندارند یک پرونده رو به سرانجام برسونن و خودشون نتیجه رو اعلام کنند که با استفاده از اشخاصی با عناوین مستعار تلاش برای بیان جزئیات پرونده قتل میکنند؟

  مسئولین محترم چنانچه موضوع اینقدر دم دستی و الکی هستش که فردی که آشنایی در دادگستری و آگاهی دارد بتواند از جزئیات پرونده مطلع شود، لطف کنید تا قبل از اینکه بیشتر. از با آبروی این فرد بازی بشه، خودتان رسما مسئله رو مطرح کرده و این سر و صدا ها را بخوانید و اگر پرونده مهم و سنگین است پس چطور این همه شخص مطلع از روند پرونده در فضای مجازی حضور دارد.

  با این تفاسیر بیشتر از همه سیستم قضایی مملکت زیر سوال میرود که افراد امینی بر مسند قضاوت ننشسته اند و اینچنین با بیان جزئیات یک پرونده به آبرو و منزلت انسانها خدشه وارد میکنند.

 126. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  سلام .به نظر من برای اینکه خانواده و روح اون مرحوم در ارامش باشن بیاین دیگه کامنت نذاریم
  چه در دفاع از مرحوم چه ….
  ما قاضی نیستیم.خدا اون بالاسر شاهد و ناظر همه چیه.چیزی که هیچ کدام از ما ادعایی در موردش نمیتونیم بکنیم
  با این کامنتها چه مثبت چه منفی اذهان بیشتر متوجه این موضوع میشه.چیزی که باعث میشه فقط ندونسته قضاوت کنیم.بازم تاکید میکنم
  چه مثبت چه منفی
  تنه کاری که از دست همه مون برمیاد طلب مغفرت برای مرحوم و دعا برای ریشه کن شدن این وضعیت بد چووناست.

 127. دکتر خانلرپور گفت:

  دیدی ای دل که خزان با گل و گلزار چه کرد

  تیغ طوفان بلا با گل بی خار چه کرد

  شعله شمع به آرامی و مظلومیت سوخت

  داغ آن با دل پروانه، بی یار چه کرد

  جناب آقای دکتر پیرزاده و سرکار خانم دکتر نورالعیونی
  در گذشت جناب آقای دکتر اصغر پیرزاده را صمیمانه به شما تسلیت عرض نموده، از بارگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و رحمت و برای شما و سایر وابستگان به سوگ نشسته، صبوری مسئلت مینمایم.

  روحش شاد، یادش تا همیشه ماندگار

 128. یک دوست گفت:

  سلام به همه دوستان عزیز
  ضمن تشکر از همه کسانی که زحمت کشیدند و در طول این 38 روز خانواده مرحوم رو دلداری دادند، و دوستان عزیزی که از روند پرونده اطلاعاتی داشتند و سعی کردند مطالبی رو برای روشن کردن افکار مردم بیان کنند، تشکر می کنم.
  دوستان عزیز 2،روز دیگر 40 امین روز ،سفر بی بازگشت این دوست عزیزمان هست، تا قبل از چهلم معمولا خانواده داغدار اینقدر در گیر آمد رفتهای وقت و بی وقت دوستان جهت تسلی دادن هستند که اصلا متوجه گذشت زمان نمیشوند.
  بعد از چهلم،خانواده مرحوم با خلوت شدن اطرافشان دیگه واقعیت امر رو کاملا درک میکنند، و گذارندن این ایام واقعا سخت و دردناک هستش و چه بسا که فرصتی پیدا. می کنند و پیامهایی که دوستان در مورد این مسئله رو گذاشتند را بخوانند، تا به الان که هر پیامی گذاشته شده، گذشته، بیاید از امروز فقط پیامهایی برای تسلیت و همدردی با این خانواده محترم رو بذارید، که باعث دلگرم شدن آنها. و درک این موضوع که هموطنانشان از این مسئله ناراحت بوده و شریک این غم عظیم و سنگین و در کنار خانواده پیرزاده هستند.
  از همه دوستان مجددا تشکر میکنم

  خدا مرحوم رو رحمت کند وبه
  خانواده محترم صبر و شکیبایی عطا فرماید.
  روحش شاد

 129. پرونده گفت:

  شرم بر شما
  لعن بر شما
  نفرين بر شما
  بالاخره بابت توهين هايي كه كرديد به پام ميفتيد
  مطمعنم شمام حقيقت و ميدونيد ولي منافعتون چيه كه خودتونو به نفهمي زديد خدا ميدونه

 130. علی مرادی گفت:

  جناب آقای دکتر اکبر پیرزاده

  در گذشت اخوی گرامیتان را صمیمانه تسلیت عرض نموده، از خداوند یکتا رفیع درجات آن بزرگوار در بهشت اعلاء و مزید فضل و رحمت پرودگار و طول عمر بازماندگان آن مرحوم ، همراه با سلامتی و حسن عاقبت شان را خواستارم.
  روحش قرین رحمت خالق بی همتا

 131. کیانپور گفت:

  دکتر اکبر پیرزاده عزیز
  تسلیت عرض نموده، مارا شریک غم خود بدانید، ان شاءالله هرچه خاک آن مرحوم است بقای عمر شماها و گل پسرش باشد.
  روحش شاد

 132. بهزاد گفت:

  خانواده محترم پیرزاده
  در غم از دست دادن عزیزان، به سوگ نشستن صبری میخواهد عظیم،برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز سفر کرده، غفران و رحمت واسعه از خدای متعال را خواستارم.
  روحش شاد

 133. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد

 134. پرونده گفت:

  جناب پ چرا بنده بايد خودم و معرفي كنم؟چرا بايد گزارش كامل و مبسوطي از قضيه بدم؟همه ميدونند چي شده نيازي نيست از دهن من بشنويد.شماها داريد به صورت عمدي بقيه رو تحريك ميكنيد كه رودر روي جامعه پزشكي بايستند،در صورتي كه در هر قشري ادم خوب و بد هست و اشتباه يك نفر و نبايد به حساب تمام صنف نوشت.هيچكس معصوم نيست.خدا دكتر و رحمت كنه و به خونوادش صبر بده،هيچكس منكر خوبيها و دانش و تخصص ايشون نيست.شما ها داريد به عمد از يك عمل اشتباه دفاع ميكنيد و طوري وانمود ميكنيد كه داريد از دكتر مرحوم حمايت ميكنيد.

 135. علی رضا گفت:

  مصیبت سنگینه خدا به خانواده عزیزش صبر بده و به فرزندش طول عمر
  روحش شاد و یادش گرامی

 136. گلسا گفت:

  دوست عزیزی که گفتن بعد از چهلم متوجه عمق غمشون میشن، صددرصد درست میگن، تا چهلم اینقدر دور آدم شلوغ هست که حتی ممکنه متوجه گذشت زمان نشه،ولی بعد از چهلمه که دور آدم خلوت میشه و آنوقته که دقیقا به عمق فاجعه پی میبری، نبود عزیزت رو حس میکنی، میری سرمزارش وقت و بی وقت ولی اروم نمیشی،سرسجاده میشنی برا نماز وسطش یادت میره چی داشتی میخوندی،قرآن میخوندی آرومت نکرده،پیاده روی میری سردت نکرده، آنوقت که دلت میخواد کسی کنارت باشه، تو حرف بزنی، اشک بریزی،از خاطرات تلخ و شیرینت براش تعریف کنی، اگر ساکت نشستی اونم کنارت بشینه و فقط درکت کنه،واقعا دوران سختیه، با عزیزترین کسم سه ماه تمام شب نخوابی کشیدم، پشت روش اشک ریختم،جلوی روش خنده از لب نرفت که یک وقتی اون نشکنه، با اینکه هردومون میدونستیم آخر راهه، اونوقتا فکر میکردم درد و مریضی بدتر از سرطان هم هست، بعد از رفتنش خیلی سخت گذشت،ولی میشد تحمل کرد دیگر عزیزان کنارم بودن همراهیم میکردن نمیذاشتن تنها بمونم ولی بعد از چهلم وحشتناک بود همه کم کم میرن سر زندگیشون تو میمونی و یه حجم عظیم حرف که ای کاش اینها رو بهش قبل رفتن گفته بودی،تو میمونی و کلی عکس و خاطره، خدا این روزها رو برای هیچ بنده ایش نخواد، من با علم به آخر رسیدن پرونده اش در طول سه ماه هرلحظه منتظر ملک الموت بودم،با این حال سخت بود تحمل اون روزها

  حالا همسر دکتر پیرزاده که صبح شوهرش صحیح و سالم از خونه زده بیرون و ظهر خبر فوتش رو بهش دادن، پذیرش مرگ های ناگهانی خیلی سخته، از خدا میخوام یه صبر و شکیبایی عظیمی به مادر و خواهر مرحوم بده از طرف دیگه صبری به عظمت سبلان به همسرش بده برای گذروند این دوران که قطعا تلخترین و بدترین دوران زندگی اش خواهد بود، سلامتی هم بده به ثمره زندگیش که حداقل بتونه جای خالی عزیز سفر کرده رو برایشان جبران کنه.

  روحش شاد و یادش در خاطرش به نیکی ماندگار

 137. دکتر براتی گفت:

  خانواده های محترم و به سوگ نشسته پیرزاده و نورالعیونی
  درگذشت ناگهانی جناب آقای دکتر اصغر پیرزاده رو صمیمانه به شما تسلیت عرض نموده، آرزو میکنم که وسعت صبر این خانوادهای داغدیده بزرگتر از دریای غمشان باشد.
  دعا میکنم که خداوند بزرگ روح عزیز سفر رفته را قرین رحمت کند واز میهمانی که الان 40 شبه در سرای ابدیش خوابیده، خوب پذیرایی کند.
  شریک غمتان هستم

  روحش شاد و یادش تا ابد به نیکی ماندگار

 138. فرح دخت گفت:

  مرگ ناگهانی عزیزان خیلی خیلی سخته، دردناک و طاقت فرساست، از خداوند منان میخواهم به همه خانواده اش، مخصوصا مادر،خواهر و از همه بیشتر به همسر جوانش صبر بده چون همراه و همسفر یک عمرش رو از داده، ان شاءالله هرچه خاک اون مرحوم،هست بقای عمر خانواده بخصوص فرزند عزیزش باشه.
  شریک غمتون هستم به عنوان یک دوست،یک همکار

  روحش شاد،باشد که در جوار صالحین و اولیاء الله به ارامش دست پیدا کند در سرای ابدیش.

 139. همشهری گفت:

  خدایا صبر بسیار زیادی بابت این داغ جگرسوز به خانواده مرحوم پیرزاده عطا بفرما
  طول عمر باعزت نصیب ثمره زندگی آقای دکتر مرحوم بفرما، ان شاءالله هرچه خاک اون انسان مظلوم و شریف بود بقای عمر فرزندش باشد. مردم قدر شناس اردبیل هیچگاه خدمات این انسان شریف را فراموش نخواهند کرد، دعای خیر بیماران و همشهریانش همیشه بدرقه راهش خواهد بود.
  روحش شاد

 140. منتقد گفت:

  يه بار تو بیمارستان خاتم الانبیا يه زن حامله بچه طبیعی به دنیا آوردن براش خطر داشت و باید سزارین ميشد اما پول نداشتند و خواستار کمک و عمل رایگان شدند اما مسولان بیمارستان قبول نکردند و وقت بچه دنیا اومدن رسید و زن بیچاره به سرای باقی رفت
  چه بی رحمی چه انسانهاي پستی که اسم خودشون رو گذاشتن دکتر که تا پول نباشه جون کسی رو نجات نميدن انسانهایی که بنای زندگی خودشون رو فقط بر مبنای مادیات استوار کردند و یک ذره انسانیت و رحم و جون یک انسان فقیر براشون مهم نیست
  هرکسی کارش به بیمارستان افتاد فقط خدا بهش رحم کنه

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز اینا هممممه حرفه.
   تو همه بیمارستانهای دولتی واحدی هست به اسم واحد مددکاری. افرادی که پول ندارن به اون واحد مراجعه می کنن و هزینه رو یا براشون صفر می کنن یا کم می کنن.
   تاکید می کنم. این واحد مدد کاری تو همه بیمارستانهای دولتی هست.

 141. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند ان شاءالله
  به خانواده اش هم صبر عطا فرماید
  روحش شاد

 142. علی گفت:

  در این عصر روز پنجشنبه از خدای متعال میخوام همه اموات و مردگان رو بیامرزد و روحشان را قرین شادی و رحمت بی انتهای خود نماید ، بخصوص این مرحوم رو.
  خدا به خانواده عزیز دکتر پیرزاده صبری عطا فرماید و به همسر و فرزند دلبندش سلامتی و طول عمر.
  روحش شاد و یادش ماندگار

 143. م گفت:

  خدا بزرگ صبرشون بده، صبری عظیم
  روحش شاد

 144. سام گفت:

  روحش قرین رحمت خداوند بی همتا

 145. اذری گفت:

  خدا به خانواده محترم پیرزاده صبر عطا کند، به همسر محترمشان هم صبر و تندرستی و به فرزند عزیزش هم سلامتی و طول عمر با عزت.
  روحش شاد و یادش برای همیشه ماندگار

 146. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا به پدر و مادش رحم کنه، چه حالی دارن حالا، احتمالا تسویه حسابی در کار بوده، حیوان صفتی رو کاریش نمیشه کرد، از آنجایی که جون فرزند برای هر فردی از خود جون خودش عزیزتره، خواستن اینجوری زجرشون بدن، خدا ازشون نگذره.

 147. فری گفت:

  خدا رحمتش کنه ادم خوب و با شخصیتی بودن وعلاقه شخصی ایشون ربطی به بد بودن ادما نداره

 148. مانا گفت:

  خدایا فقط به همسر مرحوم پیرزاده صبرو شکیبایی زیاد عطا بفرما.
  روحش شاد

 149. ثنا گفت:

  خدا فقط خودش، صبر بده به خانواده مرحوم بالاخص همسرش بخاطر داغ نشسته بر دلشان.
  سخته،خیلی سخته داغ عزیز
  روحش شاد

 150. طناز گفت:

  خدا رحمتش کند، ان شاءالله آرامش داشته باشد در سرای ابدیش.
  ان شاءالله خدا فرزند عزیزش رو برای خانواده پیرزاده سالم و تندرست نگه داره.

 151. محمد گفت:

  خدا به عزیزانش صبر بسیاری عطا فرماید.
  روحش قرین بخشش خداوند ستارالعیوب

 152. نادر گفت:

  ان شاءالله خدا به خانواده اش بخصوص همسرش صبر بسیاری عنایت کند،تحمل مصیبتهای اینچنینی نیاز به صبوری و شکیبایی بسیار دارند، خدا به تنها یادگارش تن سالم و طول عمر عطا کند.
  روحش شاد،ان شاءالله که در سرای ابدیش به آرامش دست یابد.

 153. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا صبر بده به خانواده محترمش و طول عمر بده به فرزندش.
  انسان شریفی بودند، خدا رحمتش کند، روحش شاد

 154. انیس گفت:

  یادش گرامی، بهشت برین جایگاهش باد.

 155. احمدیان گفت:

  از خداوند منان میخواهم به خانواده داغدیده پیرزاده و همسر محترم مرحوم دکتر پیرزاده صبر بسیار زیادی مسئلت فرماید، ان شاءالله هرچه خاک آن پدر عزیز و محترم. سفر کرده است،بقای عمر فرزند عزیزش باشد.
  روحش شاد، یادش تا همیشه جاودان

 156. مهرنوش گفت:

  ان شاءالله خدا به خانواده محترمش صبر زیادی بده برای تحمل این مصیبت، به پسر گلش هم،عمری باعزت عطا فرماید.
  خدا بیامرزدش و آرامش داشته باشد در خانه ابدی اش.
  روحش شاد

 157. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فقط و فقط و فقط صبر مسئلت دارم برای خانواده اش، روحش شاد.

 158. مرجان گفت:

  حیف از خود آقای دکتر که خیلی زود از میان ما رفتند، و ما نتونستیم از دانش و توانایی ایشون در درمان بیماریهای لاعلاج بهره کافی رو ببریم، خدا به خانواده اش صبر بده و به فرزند یکی یکدانه اش سلامتی و طول عمر.
  روحش شاد، دعای خیر بدرقه راه سفر بی بازگشتش باشد.

 159. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و یادش ماندگار

 160. فرهود گفت:

  گوهر از خاک برآرند و عزیزش دارند

  بخت بد بین که فلک گوهر ما، برده به خاک

  ان شاءالله خدای مهربان به خانواده محترم و داغ دیده اش صبر زیادی عطا فرماید.
  روحش شاد و یادش گرامی

 161. عباس گفت:

  سفر به آرامش، ای عزیز سفر کرده
  روحت شاد و یادت تا ابد ماندگار

 162. سارمیان گفت:

  چه دشوار است به سوگ عزیزی مهربان نشستن و با اشک دیده، بخار غم از آئینه دل زدودن، لیکن چاره ای جز تحمل این مصیبت نیست.
  خانواده به سوگ نشسته پیرزاده از خداوند مهربان صبر جزیل برایتان خواستارم.
  روحش شاد و قرین رحمت خدای مهربان

 163. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  دوست عزیز سفر کرده، روحت شاد

 164. مصطفی گفت:

  دوای درد جدایی ، کجا به صبر توان کرد
  بیار شربت وصل، ار طبیب درد فراقی
  ان شاءالله خدا به خانواده محترم و همسرش صبر مسئلت دارد.
  روش شاد، آرامش داشته باشد در خانه ابدی اش.

 165. اکبر معظمی گفت:

  دو ماه از سفر بی بازگشتش میگذره،قطعا دوران سخت و پر درد و رنجی برای خانواده محترمش بخصوص همسر جوانش با وجود طفل شیرخواره بوده است، از خداوند متعال میخوام صبر زیادی به این عزیزان داغدیده عطا فرمایید تا بتواند این مصیبت جانسوز و جانگداز رو تحمل کنند،ان شاءالله هرچه خاک اون انسان شریف است،بقای عمر خانواده و بخصوص، تک فرزند عزیزش باشد.
  روحش شاد،ان شاءالله با اولیاء والله محشور گردد.

 166. مجید گفت:

  سفر به سلامت ای انسان شریف
  روحت شاد و قرین آمرزش خدای مهربان
  ان شاءالله با اولیاء و انبیاء محشور گردی

 167. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا به طفل شیرخواره اش عمری باعزت عطا فرماید.
  روحش شاد

 168. ماهان گفت:

  ان شاءالله هرچه خاک اون مرحوم هست بقای عمر پسرش باشه.
  خدا رحمتش کنه و نور به قبرش بباره.

 169. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فقط باید برای خانواده اش صبر مسئلت نمود.
  روحش شاد و یادش گرامی

 170. البرز گفت:

  غروبهای پنجشنبه واقعا دلگیر و ناراحت کننده هستند، آدم احساس خفگی و غمباد بهش دست میده در سوگ عزیزان و بهترین آدم های زندگیمون، خدا ان شاءالله به خانواده محترمش صبر بسیار زیادی بده و عمر طولانی و با عزتی نصیب قند عسل، گل پسرش تنها یادگار زندگی کند و همیشه سایه مادر بالای سرش باشد در پناه خدا و لطف ائمه اطهار.
  روحش شاد و قرین شادی

 171. داوود گفت:

  خدا صبرشون بده
  روحش شاد

 172. آرین گفت:

  دل آدمی کباب میشه برای چشمان خندون بچه اش.
  خدا ان شاءالله به همه خانواده اش صبر بده.
  روحش شاد و قرین آرامش

 173. کتایون گفت:

  خدا تقاص قطره قطره اشکهایی که فرداها گل پسرش بخاطر داغ بی پدری میریزه رو از قاتلش بگیره ان شاءالله.
  روحش شاد

 174. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد
  خدا صبر دهد، عزیزانش را

 175. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  در این غروب روز پنجشنبه خدا آقای دکتر پیرزاده و همه اسیران خاک را بیامرزد.
  روحش شاد و یادش گرامی

 176. یاسر گفت:

  بنده که همیشه دعا گویش خواهم بود
  روحش شاد

 177. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و یادش گرامی

 178. الی گفت:

  احتمالا یه کاسه ای زیر نیم کاسه ی آقای دکتر بوده که تا الان نتیجه قتل مشخص نشده …….

  • علی رضا گفت:

   مشخص شده، همین روزها دادگاهشه،شما خوب باش ،کاری با آدمی که 80 روزه دستش از دنیا کوتاست نداشته باش

  • مرجان گفت:

   وقتی در جریان موضوعی نیستی فقط برای اینکه حرفی زده باشی، نیا اظهار نظر کن، فردای قیامت باید جوابگوی تک تک حرفهات باشی.

   • آرشام گفت:

    الی جون برو بپرس، بعد بیا با نقطه چین در مورد یک انسانی که دستش از دنیا کوتاست، اظهار فضل بنما، دختر خوب…..

 179. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمت کند دکتر پیرزاده رو
  روحش شاد

 180. الی گفت:

  دوست ندارم یه طرفه به قاضی برم ….قتل آقای دکتر در خانه مجردی برام یه کم عجیب و شک برانگیز بود همین….

  • آرشام گفت:

   دختر خوب، تو که نبودی و نمیدونی به چه علت دکتر رفته خونه اون آقا، پس شک نکن به چیزی که اطلاعی ازش نداری.
   ضمنا چرا شماها اینقدر ذهنیت منفی دارید نسبت به خونه یک جوونی که تنها زندگی میکنه.
   یکمی ذهنت رو اصلاح کن، همه خونه های که آدم ها تنها توشون زندگی میکنند اون خونه های نیستند که شما چیزهای در موردشون شنیدین.
   میتونم یه سوال ازت بپرسم؟ شما چقدر در مورد دکتر اصلاعات دارید؟؟؟

 181. الی گفت:

  آقای آرشام شما که انقد مطمئن هستید میشه توضیح بدین ….
  در ضمن من از شنیدم این خبر خیلی متاثر شدم اما دوستم ندارم یطرفه قضاوت کنم .به هر حال احتمالات رو هم باید در نظر گرفت …

  • آرشام گفت:

   دختر خوب من در مقامی نیستم که بخوام چیزی رو برای کسی توضیح بدم، اون عزیز چند روز دیگه میشه 3 ماه که ترک خاک کرده و در دنیای دیگه ای داره زندگی میکنه و دستش از جهان مادی کوتاهه، در نتیجه زدن خیلی حرفها شایسته و درست نیست، شما هرگونه شک و شبهه در مورد دکتر داری چند جا استاد خیلی خیلی حضور پررنگ داشتند، یا مراجعه کن و یا تماس بگیر حتما خیلی چیزها دستگیرت میشه، موسسه ریحانه، کلینیک امام خمینی اردبیل و دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، به آنچه که خواستی هم نرسیدی، میتونی بری و از بستگانش دقیقا سوال کنی،چون خانواده خیلی سرشناسی هستند و اینجوری خدایی نکرده حرفی زده نمیشه که احیانا ناحق باشه.

   ولی الی جان 81 روز زمان خیلی خیلی زیادی نیست که شما رو به شک بندازه، یا اینکه با اون سرو صدایی که اول مرداد این قضیه در ایران و خارج ایجاد کرد متوجه نشدید چنین اتفاقی افتاده و الان تازه خبر دار شدید؟؟؟

  • اردبیلی گفت:

   خانم جان حالا شک کردن یا نکردن تو، اون فوق تخصص بنده خدا رو زنده میکنه؟
   نفس مسیحایی داری که برش گردونی از اون دنیا و بچه اش رو از داغ یتیمی در بیاری
   میتونی کاری کنی زنده بشه که اون مادر و خواهر و همسر جونش هر روز اینقدر اشک سر مزار عزیزشون نریزن.

   پس بس کن این حرفهای الکی رو، شک دارم شک دارم، شک داشتن تو چه اهمیتی داره
   خجالت بکش بعد عمری بلند شده آمده بگه منم خبرهای روزنامه ها رو میخونم
   برو بشین زندگیت رو بکن
   قوه قضاییه خودش پیگیر. هست و تمام شک و شبهه ها رو هم بررسی کرده چند روز دیگه طرف رو محاکمه میکنند اونوقت تو امدی تازه میگی شک دارم
   شرم کن و از روی بچه شیر خواره اش خجالت بکش.

  • مریم گفت:

   خانم محترم فقط میگم از چشمهای معصوم پسرش شرم کنید و هرچی در ذهن بیمارتون میگذره به زبون نیار، فردا روزی باید جواب بدی وقتی هیچگونه شناختی نداشتی و بیجهت مردم رو قضاوت کردی.
   خود دانی
   فردا تو باید جواب خدا و اون مرحوم رو تو اون دنیا بدی.
   ولی حتما برای ذهن شکاکت هم مراجعه داشته باش به یک پزشک حاذق

 182. الی گفت:

  آقای آرشام خدا رحمتشون کنه و امیدوارم خدا به خانوادشون صبر بده … اما به هر حال آدمیزاد جایزالخطاست…و هر کسی در هر پست و مقامی که هست ممکنه مرتکب اشتباه وگناه بشه…

  • آرشام گفت:

   الی جان بنده اگر گفتم در مقامی نیستم که حرفی بزنم به این معنا نیست که بگم مرحوم اشتباهی کرده، و من نمیتونم در موردش توضیحی بدم، منظور من این بود که خیلی مسائل هستند که در جریانشون نیستیم و با بیان الکی میتونیم ذهنیت افراد رو خراب کنیم،فقط به شما بگم
   آقای دکتر یکی از پاکترین، باخلاق ترین پزشکان بودند ،غمخوار بیماران نامید و بریده از همه جا، مومن و باخدا،این قتلی که اتفاق افتاد و حرف و حدیث های که یکسری برایش درست کردند در اوج ناجوانمردی بود.قبول دارم هر کسی در هر موقعیتی ممکن است خطا و لغزشی داشته باشه ولی اینو دوستانه میگم خیلی ها تلاش دارن میکنن برای تخریب شخصیت اون مرحوم، شما توجه نکن.

   خدا خودش شاهد و ناظر تمام اتفاقات بوده و هست و مطمئن باشید به موقعش جواب همه یاوه گو ها رو خواهد داد.
   روح استاد عزیز شاد و یادش تا همیشه در دل دوستدارانش زنده باد

 183. الی گفت:

  خانوم مریم عزیز بنده واقعا از صمیم قلب از شنیدن این خبر ناراحت شدم … اما این حادثه برای من شک برانگیز بود و نظرم رو نوشتم همین…

 184. وحید گفت:

  آقا آرشام ببخشید پس چرا ناصر سراج رئیس بازرسی کشور گفته اگه گوشه ای از پرونده رو بازگو کنیم خیلی از آقایان دیگر نمی توانند در ایران بمانند؟؟

  • احمدرضا گفت:

   وحید خان احیانا آقای دکتر که از توی قبر در نمیاد و بره خارج؟؟؟
   در مورد زنده ها صحبت کردند آقای سراج، میتونید برید ببینید با چه کسانی بوده اون بنده خدا که رفته، پرونده اش هم بسته شده، همین روزها هم محاکمه قاتلش هستش.

  • بنیامین گفت:

   وحید جان خیلی عقبی، پرونده دیگه داره بسته میشه تو داری صحبتهای 5، 6 مرداد رو مطرح میکنی، برادرجان یکم آپ دیت شو.

 185. وحید گفت:

  روز محاکمه گویا نزدیکه . روز محاکمه همه چی معلوم میشه بیخودی به جون هم نیفتید که فردا همه جوابگو هستیم پس بهتره همه مواطب حرفایی که میزنیم باشیم هیچکس نمیدونه چی شده جز مامورین و قاضی پرونده . الی هم حق داره شک کنه چون هیچ کدومتون یقین ندارید . و به الی و امثال الی هم زیاد گیر ندید چون بنده های خدا حتی حق ندارند به این جریان شک کنند چون شما هم فردا جلوی الی جوابگو خواهید بود
  دل می رود زدستم صاحب دل آن خدارا دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا و انگیره این قتل هم آشکار میشه و قاتل به سزای عملش میرسه و تقاص چشمان گریان فرزند و همسرش گرفته میشه و خدا حق رو میستاند.

  • ساناز گفت:

   الهی آمین، خدا تقاص اشک تمام بچه های که به ناحق یتیم میشن از باعث و بانی شان به حرمت علی و اولاد علی بگیره

   • کامران گفت:

    شک نداشته باشید، خدا جای حق نشسته مطمئن باشید تقاصش رو میگیره، خیلی وقتها قرار نیست تقاص خدا رو ما بنده ها ببینیم ولی جوری از عاملش میگیره که روزی صدبار آرزوی مرگ میکنه.
    خدا رحمتش کند اون پزشک شریف را، به عزیزانش هم صبر بده

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     آمین
     روحش شاد

    • الی گفت:

     آقای کامران یعنی اون جووون بی دلیل آقای دکتر رو کشتن؟؟!!!!…..

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      بابا چه گیر سه پیچی هستی تو دیگه، جلسه محاکمه اش شرکت کن تا این سوالایی که ذهنت رو مشغول کردند برطرف شن، طرف اعتراف کرده به همه چیز تو تازه شک داری و داری دنبال علت میگردی؟؟

     • حسام گفت:

      پرونده داره بسته میشه این خانم عزیز هنوز به دنبال کشف سر نخ و پیدا کردن علت وقوع جرمه.

 186. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ساعاتی دیگه شب اول محرمه، از خدای متعال میخوام با حسین شهید محشورش بگرداند و بحق فاطمه زهرا رو سیاه کند تمام کسانی که کمر به بی آبرویی این انسان شریف و خانواده محترمش بستن.
  روحش شاد

 187. وحید گفت:

  آمین
  خدا حق هر کسی رو کف دستش بذاره
  آپديت هستم، از اون لحاظ ميگم که مبادا دست آدم های بزرگ تو این ماجرا دخیل باشه که اگه فاش بشه ایران نتونن بمونن، این عجيبه که این اتفاق چه ربطی به این آقايون داره

 188. الهام گفت:

  خدا رحمتش کند و با اولیاء الله محشور گرداند
  به خانواده محترمش هم صبر خیلی زیادی بده.

 189. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد
  بحرمت محرم، ان شاءالله با حسین شهید محشور گردد.

 190. سمن گفت:

  دیروز که تلویزیون اعلام کرد اولین برف زمستانی اردبیل رو سفید پوش کرده، یاد شعر دکتر اصولی افتادم که در وصف دکتر پیرزاده سروده بودند و ناخودآگاه اشکانم جاری شدند، واقعا چه حیف که دیگه آقای دکتر نیستند که سفید پوش شدن سهند و سبلان و ببینند.

  روحش شاد و یادش ماندگار

 191. حدیث گفت:

  خدایا به عزیزاش صبوری عطا بفرمااااااا
  خدا بیامرزدش

 192. باخبر گفت:

  سعی کنید بیخیال دکتر و قاتلش بشید چون هر دو گروه چه طرفداران و چه شکاکن همه اشتباه میکنید

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   چشم، منتظر دستور جنابعالی بودیم جناب باخبر

  • نام گفت:

   حق فرستادن فاتحه در این شب جمعه برای مقتول رو میدید؟؟
   عاشقتونم که همگی از همه مسائل خبر دارید، به نظر من باید اسمت رو میذاشتی رازدار، چون از چیزهایی خبر داری که بقیه نمیدونن

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    عزیز برای مرحوم و همه اسیران خاک فاتحه رو بفرست، خدا خیرت بده

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     چرا جو اينطوري هست اینجا؟؟!!
     چرا یکی از شما چیزی مینویسه بقیه به مسخره ميگيرن و گوشه کنایه بار هم می کنند، یعنی چه

 193. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش
  روحش شاد.

 194. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا صبر و شکیبایی عزیزانش رو هزاران برابر کند.
  روحش شاد

 195. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا کمک کنه به خانواده اش و صبرشون رو زیاد کند.
  روحش قرین شادی

 196. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  وقتی غمی میاد، خدا صبرش رو به آدم میده، ان شاءالله خدا صبر خیلی خیلی زیادی به خانواده محترمش بدهد.
  روحش شاد و یادش ماندگار

 197. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد
  خدا عزیزانش رو صبر بده

 198. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فقط خود خداست که میتونه داغ دل خانواده اش رو کمی سرد کنه با صبری که بهشون میده
  روحش شاد

 199. عصبانی گفت:

  آقای مطلع تو کی هستی که مثل قاضی حرف میزنی حالم از نظرات به هم خورد مگه پلیسی که انقدر میگی ما اجازه ناریم بگیم و از این حرفا … تو میدونی فوق تخصص یعنی چی ؟ مردم به دانشمنداش افتخار میکنه ما تو سر دانشمندمون میزنیم ببین افسار ما رو دست ….
  به حرمت محرم، ان شاءالله با حسین شهید محشور گردد.
  به حرمت محرم، ان شاءالله با حسین شهید محشور گردد.
  به حرمت محرم، ان شاءالله با حسین شهید محشور گردد. آمیییییییییییییییییییییییییین

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   ان شاءالله
   فقط از خدا میخوام تقاص اشکهای مادر،خواهر و همسرش رو خدا از باعث و بانی اش بگیره.
   خدا رحمتش کند، آرامش داشته باشه در سرای ابدی اش.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   آقای عصبانی از چی عصبانی هستی؟؟ مگه فوق تخصص ها پاک و معصوم هستند و مصونیت دارند ؟؟ و اینو بدون که این قضیه هیچ ربطی به فوق تخصص بودن و پزشک بودن و بقیه چیزا نداره . این یه اتفاق کاملا شخصی و خصوصی بود و به پزشک بودن و تخصص ربطی نداره و آقای دکتر اگه یه کارگر ساده بی سواد هم بود باز فرقی نداشت مسئله اینا . از فرد و مطلع و هیچ کس دیگه هم عصبانی نشو . از قرآن های بر سر نیزه هم بترس.
   فقط منظورم اینه که نظر هیچ کس رو قبول ندارید و فقط خواستار این هستید که بقیه حرفایی بگویند که شما خوشتون میاد و ظرفیت حرفای مخالف نظر خود رو ندارید…

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    لطفا شما اگر اخبار موثقی دارید بنویسید، متشکرم

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     خبر که پرونده در دست بررسی مجدده اینطور که من شنیدم . و شاید همونطور که در نظرات پایینی نوشتم روند قضیه کلا گیج کننده ست و دارم نتیجه میگیرم که ما از خیلی چیزا خبر نداریم خدا خودش یاری کنه که تقاض مظلوم از ضالم گرفته بشه

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     و اینکه من هم آقای دکتر رو میشناختم و هم قاتلش رو یعنی سلام علیک داشتیم و اینو میدونم که این دوتا باهم دوست صمیمی بودند و خیلی میونه خوبی داشتند و البته از نحوه دوستیشون هیچ اطلاعی ندارم و وقتی این خبر رو شنیدم واقعا شاخ درآوردم حتی الان هم باورم نمیشه اصلا تو مغزم فرو نمیره که چطور ممکنه این قتل بینشون اتفاق بیفته یکی فوت کنه و اون یکی به جرم قتل بره زندان واقعا باورنکردنیه برای من همش از خودم میپسرم که چطور ممکنه.. نظرات این صفحه رو هم زیاده همشو نخوندم ولی خیلی حرفای الکی دراومده . باز من سعی میکنم پیگیری داشته باشم و خبرهای جدیدی بدست بیارم از روند ماجرا

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      ممنون از شما دوست عزیز
      اینجا چند نفری خیلی تلاش کردند برای کوبیدن دکتر، چند نفری هم تلاش کردند برای اینکه وقتی کسی دستش از دنیا کوتاست و جای دفاعی نداره نباید بهش راحت تهمت زد، تعداد بسیار زیادی از هموطنان هم که اگر دیده باشید با پیام های تسلیت و قصد همدردی،با خانواده داغدیده رو داشته اند.
      خدا بیامرزدش و ان شاءالله خدا خودش بهترین قضاوت و حق ستانی رو انجام دهد.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      سلام دوست عزیز
      شما از وضعیت خانواده مرحوم پیرزاده اطلاعی ندارید؟ خیلی توی فکر همسرشون ببنده خدا هستم، قطعا الان تحت فشارهای روحی بسیار زیادی هستند با توجه به اینکه مسئله رسانه ای شده، لطفا اگر خبری ازشون دارید اطلاع بدید، سپاس.

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      سلام نه متاسفانه منم مثل شما بی خبر. حتما خانوادش در شوک و ناراحتی بسیار شدید هستند واقعا درک میکنم عمق ناراحتی خانواده مرحوم دکترو کاش میشد کاری کنم ولی چه کنم و اینکه از دست آدم کاری برنمیاد بزرگترین عذاب برای منه اصلا یه اتفاقی افتاد که هیچجور قابل دفاع نیست هنوزم باورم نمیشه گاها فکر میکنم یه خوابه چون اصلا چنین چیزی بینشون قابل پیش بینی نبود و غیرمنتظره بود

     • ناشناس گفت:

      ممنون دوست عزیز که زحمت کشیدید و جواب سوالات رو دادید، خدا ان شاءالله بهشون صبر زیادی بده، واقعا سخته داغ عزیز رو تحمل کردن.
      دوست عزیز لطفا هر خبری چه از پرونده و چه خانواده مرحوم بدست آوردید اطلاع بدید.یک دنیا تشکر

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      خواهش میکنم من تازه این صفحه رو پیدا کردم واقعا از افتادن این اتفاق خیلی شدید ناراحتم و با گذشت این چندماه اصلا از میزان ناراحتیم کم نشده چون واقعا برام غیرقابل باوره خدا صبر بده خیلی اتفاق تلخی بود و مدام بخودم میگم چرا باید اینجوری میشد. حیف نبود ؟؟؟ با هر دو یه آشنایی مختصر دورادور داشتیم و هرگز بفکرم نمیرسید که یه روز یکی قاتل بشه یکی مقتول والا منکه موندم این وسط نمیدونم چی شده

     • ناشناس گفت:

      سلام دوست عزیز
      بنده ام هزاران کیلومتر با اردبیل فاصله دارم ولی نمیدونم چرا اینقدر این خبر من رو تحت تأثیر قرار داد؟ چشم های خندون آقای دکتر و همسرشون توی عکسها، توجه گل پسرش با اون خنده قشنگ به کسی که داره ازش عکس میگیره؟ نمیدونم ولی واقعا از صمیم قلب براشون ناراحت شدم ان شاءالله خدا به مادر و همسرش صبر بسیاری بده، از دست دادن همراه زندگی واقعا سخته، تو رو خدا اگر گذرتون به بهشت آباد افتاد و سر مزار دکتر رفتید به نیابت فاتحه بخونید، یک دنیا تشکر
      لطفا هر خبری هم کسب کردید اصلاع بدید،متشکرم

 200. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا ببامرزدش و به عزیزانش صبر عطا کند.

 201. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  عزیزم گل پسرش که باید یه عمر داغ بی پدری رو تحمل کند.
  همسرش بنده خدا که اول زندگی باید از دست دادن همراه زندگی رو تحمل کنه،
  خدا رحمت کنه دکتر رو که اول راه زندگی و تجربه کردن پدری، عمرش کفاف نداد.
  روحش شاد، آرامش داشته باشد در خانه ابدی اش.

 202. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و با حسین شهید محشور گردد.

 203. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله دعاهای خیری که پشت سر دکتر مرحوم هست، بیمه کننده سلامت و تندرستی همسر و فرزند عزیزش باشند.
  روحش قرین شادی

 204. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و یادش پایدار

 205. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش قرین آرامش
  ان شاءالله خدا عزیزانش رو صبر بده

 206. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و با اولیاء والله محشورش بگرداند

 207. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  مرگ اینچنینی واقعا دردناکه، خدا به عزیزانش صبوری عطا فرماید.
  روحش شاد،یادش گرامی

 208. الی گفت:

  سلام به همه ….میشه خواهش کنم اگر کسی اخبار جدیدی از این پرونده داره اعلام کنه ….سپاس

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   سلام دوست عزیز
   روز 12 مهر تمام روزنامه اعلام کردند که به زودی قاتل رو محاکمه خواهند کرد ولی هیچ خبری از محاکمه فعلا نیست
   ان شاءالله بزودی خبری بشه که خانواده‌اش بندگان خدا هم آرامش پیدا کنند.
   روحش شاد و قرین آرامش

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    با سلام خبر جدید اینکه البته اینطور که من شنیدم قاضی پرونده عوض شده و وکلا درخواست بررسی مجدد پرونده و تحقیقات مجدد شده اند و فعلا در حال بررسی مجدد است . و اینکه این قضیه بوداره و شاید عواقبی داشته باشه که خوشایند خیلی از ما نباشه . تا ببینیم چجوری پیش میره قضیه

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     چرا قاضی عوض شده؟ وکیل مرحوم هم عوض شده؟
     پس چرا هیچگونه اطلاع رسانی انجام نمیدن؟
     خوبه به قول خودشون این پرونده جزء پروندهای ویژه بوده و اینقدر زمان بر شده؟
     شما اطلاع بیشتری از موضوع ندارید؟ قرار چی بشه که خوشایند نباشه.
     لطفا شما اگر خبری دارید اعلام کنید، خواهش میکنم ازتون.

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     سلام
     یعنی چی؟ امکانش هست واضح تر توضیح بدید؟

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     وااااا، این عزل و نصبهای انجام شده واسه چی هستش؟ یعنی میخوان نتیجه رو اون چیزی که خودشون میخوان اعلام کنه، به نفع قاتل حکم بده جلل الخالق، که آدمی میمونه توی کار این بشریت.
     خدا خودش به خانواده داغدیده اش صبر بده، خیلی سخته داغدار باشی، حرف و حدیت هم بهت ببندند، هر روز هم یه برنامه جدید برات ردیف کنند.
     روحش شاد

     • نام خود را وارد كنيد... گفت:

      نه متاسفانه خبر دقیق تر و اطلاعات بیشتری ندارم و نمیدونم چی قراره بشه . ولی خودم فکر میکنم که ما مردم از خیلی چیزا بی خبر هستیم . خدا خودش کمک کنه

 209. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش، به خانواده اش هم صبر بسیاری عنایت کند.

 210. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و به حرمت این ماه با حسین شهید محشورش بگرداند.

 211. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  در این روز پنجشنبه روح همه اموات بالاخص دکتر اصغر پیرزاده، قرین آرامش
  روحشون شاد

 212. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله آرامش داشته باشد در منزلگاه جاودانش

 213. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  از خدا میخوام به مادر و همسر محترمش صبر زیادی عطا فرماید.
  روحش شاد و یادش گرامی

 214. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  4 ماه از سفر بی بازگشت استاد عزیز گذشت، خدا خودش فقط به عزیزانش صبر بده و به فرزند عزیزش طول عمر با عزت عنایت فرماید.
  روحش شاد و قرین آرامش

 215. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش و به خانواده محترمش صبری عظیم عطا کند.
  یادش گرامی

 216. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و یادش جاودان

 217. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند هر وقت پنجشنبه و جمعه از راه میرسه یاد زن و بچه اش می افتم که چه داغی رو دارن تحمل میکنن، خدا صبرشان دهد.
  روحش قرین شادی در سرای ابدی اش

 218. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد،یادش گرامی

 219. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا به خانواده اش صبر عطا کند
  یادش گرامی

 220. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله به حرمت اربعین حسینی،آقا ابا عبدالله الحسین شفاعتش رو بکنه.
  خدا بیامرزد

 221. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و به سوگ نشستگانش را صبری بسیار عنایت نماید.

 222. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد و نامش به نیکی جاودان

 223. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  با حسین شهید محشور گردد، ان شاءالله
  روحش قرین آرامش

 224. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  دعاميكنم…
  درآخرین روزهای صفر،
  حسين خريداراشکها
  پيامبرمشكل گشاي غمها
  غريب مدينه شفاعت خواه
  خورشيدطوس ضامن دعاها
  ومهدي فاطمه سايبان دل

  همسر و یگانه یادگار مرحوم دکتر اصغر پیرزاده باشند.
  روحش شاد یادش گرامی

 225. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا به عزیزانش صبر و استقامت زیادی عنایت فرماید.
  روحش شاد و یادش گرامی

 226. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کنه و به عزیزانش صبر زیادی عطا نماید.

 227. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا به خانواده و عزیزانش صبر بسیار زیادی عنایت فرماید.
  روحش شاد در جوار اولیاء الله

 228. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش و به خانواده محترمش صبر جزیل عطا کند.
  روحش آرامش داشته باشد در منزلگاه ابدی اش

 229. مشکین سلام گفت:

  حکم قصاص قاتل پزشک اردبیلی دکتر اصغر پیرزاده صادر شد
  http://www.meshkinsalam.ir/?p=21865

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   خدا رحمت کند دکتر پیرزاده رو، انتظاری غیر از این هم برای قاتل نمیرفت، قتل انجام داده چه دکتر بود چه هر کس دیگه ای باید به سزای عملش میرسید.
   این وسط فقط دو خانواده داغدار ابدی شدن با یک عصبانیت بی موقع

 230. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  بله پس نتیجه چنین شد و فکر کنم دیگه کسی حرفی برای گفتن نداره و چه دردناک تر از این که دو دوست کاری بکنند که منجر به مرگ همدیگر و مشکلات و ناراحتی بی پایان برای خانواده ها و اطرافیان ایجاد کنند. ورای اینکه به قیمت زندگی و حیات خودشان تمام شد

 231. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند، انسانی که میتونست سالیانه به خیلی از بیماران سرطانی کمک کند که درمان شوند و یا با روحیه دادن به انها کمک کند دوران سخت درمان بیماری سرطان را طی کنند، سزاوار مرگ اینچنینی و بعد ساخته شدن حرف و حدیثهای مختلف پشت سر مرحوم و خانواده محترمش نبود، ان شاءالله باری تعالی به همسر و خانواده اش صبر زیادی دهد تا بتوانند با این داغ جگر سوز کنار ایند.
  روحش شاد

 232. مشکین سلام گفت:

  دل نوشته یک مشکین شهری برای خانواده محترم دکتر پیرزاده:
  مردادی که دی آمد و اشک وِی بند نیامد / اصغرِ شما بود و بند دل ما سرطانی ها

  http://www.meshkinsalam.ir/?p=22002

 233. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  آیا آقای دکتر با هرکسی دوستی میکرد؟؟ قطعا نه . آقای دکتر امکان نداشت با فردی لات و لااوبالی چندین سال دوستی نمی کرد. والا قاتلش اونطور که همه فکر می کنیند نیست من دوست مشترک اونا هستم …. الان درست سریال “زیر تیغ” یادم میفته . درسته اون نکشته بود ولی اول که فکر میکردن اونن کشته و پسر مقتول تاکید به قصاص داشت اما خواهرش رضایت میداد. واقعا این قاتل هم آدم عوضی نیست .
  شاید این جریان برعکس میشد و دکتر قاتل میشد. آیا باید آقای دکتر رو قاتل ارازل و اوباش قلمداد میکردیم ؟؟

  من هم آقای دکتر رو میشناختم هم قاتلش رو . والا قاتلش هم آدم وحشی عصبی و لاابالی هم نیست بلکه از یک خانواده بسیار فهیم و متشخصی است که مورد احترام همه ست که اگر چنین نبود دکتر هرگز با یک انسان نامعقول سالها دوستی نمی کرد. حالا سرنوشت طوری رفت که این اتفاق افتاد و ممکنه برای هریک از ما هر لحظه پیش بیاد . و قاتل هم از اون قاتل هایی نیست که مثلا لات و چاقوکش و از اون آدم های انگل باشه . حالا از بد روزگار این اتفاق تلخ پیش اومد . و من از خانواده آقای دکتر میخوام که این مسئله رو در نظر بگیرند و بخاطر خانوادش که اصلا انگیزه زندگی ندارند از قصاص بگذرند و بزرگواری و بخشش بخرج بدهند چرا که بخشش همیشه از انتقام بهتره.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   دوست عزیز داغ عزیز آنهم زمانی که به این شکل اتفاق افتاده باشه بسیار دردناکه، و واقعا باید به خانواده مرحوم فرصت داده بشه که این مصیبت رو بپذیرن و باهاش کنار بیان، برای عف و بخشش هم و یا اجرای حکم آنها هستند که مختارن هرکدام رو انتخاب کنند، هرچند که ببخشن ثواب دوعالم رو برده اند ولی چنانچه نبخشند در واقع حقشان رو دریافت کرده اند، در این زمان ما فقط برایشان دعا کنیم بدون اینکه با حرفهایمان فشاری برشان وارد نماییم، تا بهترین تصمیم رو بگیرند، و بندگان خدا پس از چندین ماه به آرامش برسند، الان هم تازه حکم اعلام شده و فشار افکار عمومی و کسانی که تلاش میکنند از خانواده مرحوم رضایت بگیرند خیلی زیاد است، پس باید به آنها زمان داد.

   تاریخ اجرای حکم رو هم مشخص کرده اند؟

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    بله کاملا درسته
    اخبار گفت حکم به دیوان عالی کشور جهت تایید رفته معلوم نیست کی بیاد

    • نام خود را وارد كنيد... گفت:

     ان شاءالله تا صدور حکم توسط دیوان خانواده محترم پیرزاده کمی از فشار عمومی برشان کاسته میشود و این عزیزان با بلند منشی و لطفشان، تجدید نظری در زمینه اجرای حکم خواهند کرد.
     خدا رحمتشان کند و صبر زیادی به داغدیدگانش دهد.
     از شما دوست عزیز هم متشکرم که جوابگوی سوالات بسیار زیاد من هستید.

 234. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  چه کاری نیک تر از اینکه آدم بخشش داشته داشته باشه. البته کار سختیه خیلی قلب بزرگ و روح وارسته ای می خواد که همچین گذشتی بکنی

 235. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله خدا بیامرزد دکتر پیرزاده را
  و خانواده عزیزش تصمیمی بگیرند که دو صبای دیگر از تصمیمشان کاملا رضایت داشته باشند.
  روحش شاد

 236. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمت این انسان شریف را
  ان شاءالله آرامش داشته باشد در منزلگاه ابدی اش

 237. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا به مادر و همسرش صبر بده، چون داغ سنگینیه داغ عزیز
  روحش شاد و یادش گرامی

 238. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش
  یادش گرامی

 239. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد یادش تا همیشه به نیکی جاودان

 240. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتش کند و به مادرش صبری بسیار عنایت نماید
  یادش گرامی

 241. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  هر پنجشنبه که از راه میرسه ناخواسته یاد همسر و مادر مرحوم دکتر می افتم و واقعا ناراحت میشم، خدا ان شاءالله بهشون صبر بسیاری عنایت فرماید.
  روحش شاد

 242. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد در منزلگاه ابدی اش

 243. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش و به خانواده محترمش صبری بی نهایت عنایت فرماید
  روحش شاد

 244. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله عزیزانش صبری بسیار زیادی در وجودشان نهاده شود.
  یادش گرامی

 245. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد، نامش تا همیشه ماندگار

 246. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله هرچه خاک اون عزیز سفر کرده است بقای عمر خانواده محترمش باشد.
  روحش شاد

 247. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  الآن پنجشنبه اول بهمن ماه است و دقیقا ۶ ماه از سفر بی بازگشت مرحوم پیرزاده میگذرد، قطعا این ایام برای خانواده و دوستانشان دورانی سخت و دردناک بوده است، از خداوند منان برای همه عزیزانش صبر و شکیبایی بسیاری خواستارم، ان شاءالله هرچه خاک آن انسان شریف است بقای عمر خانواده و یگانه یادگار زندگی اش باشد.
  روحش شاد و یادش گرامی

 248. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا رحمتشون کند
  یادش گرامی

 249. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  بهشت برین منزلگاهش باد
  روحش شاد

 250. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزدش و

 251. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  هرچه خاکشه عمر گل پسرش باشه
  نامش جاودان

 252. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا صبر عزیزانش رو دو صد چندان کند، داغ عزیز و جوون خیلی سخته، ان شاءالله به مادرش خدا صبر بده.
  روحش شاد

 253. امیر گفت:

  هنوز چند ماهی است که از این واقعه گذشته ولی هنوزم که هنوزه علت اصلی مرگ دکتر پیرزاده مشخص نشده .مردم خل نیستند که این اتفاق رو بر اساس شایعاتی که ذکر شده باور کنند.صددرصد واسه ای زیر نیم کاسه بوده.

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   کاری از دست مردم عادی ساخته نیست جزء طلب آرامش برای آن انسان شریف و صبر و استقامت بینهایت برای همسر و مادر و برادرانش، ا

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   ان شاءالله خدا

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   مردم این شایعات را،راحت نمیپذیرند، فقط خدا به عزیزانش صبر بسیار عنایت فرماید
   روحش شاد و یاد و نامش ماندگار
   انسان شریفی بودند

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   با امیر خان موافقم
   خدا رحمتش کند

 254. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  🌾🌾در این شب جمعه شاخه گلی بفرستیم برای تمام آنهایی که در بین ما نیستند، ولی دعاهایشان هنوز کارگشاست، یادشون با ماست و جاشون تو دل ما خالیه، دلی که خیلی وقتها هواشونو میکنه!!
  شاخه گلی به زیبایی یک حمد و سوره🌾🌾

 255. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد، یادش گرامی

 256. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزد و با اولیاء الله محشور گرداند.
  روحش شاد

 257. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  صبر، صبر و فقط صبر باید برای عزیزان به سوگ نشسته اش مسئلت نمود.
  روحش قرین آرامش در سرای ابدی اش.

 258. ناشناس گفت:

  خدا رحمتش کند
  یادش گرامی

 259. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  روحش شاد
  خدا به مادر و همسرش صبر بده

 260. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خدا بیامرزد و با حسین شهید محشور بگرداند
  یادش گرامی

 261. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  باری تعالی به عزیزانش صبر دهد.
  روحش شاد

 262. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  آسوده بخوابد در منزلگاه جاودانش
  یادش و نامش به خوبی ماندنی
  روحش شاد

 263. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  ان شاءالله با اولیاء الله محشور گردد
  روحش شاد

 264. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  یادش تا همیشه در دل و ذهنمان ماندگار

 265. ب گفت:

  روحش شاد و یادش گرامی

 266. ناشناس گفت:

  خدا خودش عزیزانش رو حمایت کنه و صبرشون بده
  روحش شاد

 267. حامی گفت:

  خدا بیامرزدش و به خانواده اش صبر عنایت فرماید.
  روحش قرین آرامش

 268. هدی گفت:

  آرامش داشته باشد در منزلگاه جاودانش
  روحش شاد
  یادش گرامی🌹🌹🌹🌹

 269. ناشناس گفت:

  مرگ پیر زاد علامت سوال بزرگ برا من چرا هیچکس نمیپرسه چرا باید یه محقق کشته بشه واحمقانه ترین دلایل رو برا مرگش میارن که مرغ پخته هم خندش میگیره

  • ایمان گفت:

   خدا فقط میدونه
   این وسط فقط یه شهر رو از داشتن یه فوق تخصص
   یک فزرند رو از داشتن پدر
   یک خانم رو از داشتن همسر
   کلی دانشجور رو از داشتن یک استاد جوان و تازه نفس و نخبه
   ویک مادر رو از داشتن فرزندی برومند
   محروم کردند
   کاری از دست ما ساخته نیست، جزء طلب صبر برای داغدارانش و واگذاری عوامل قتلش به باری تعالی

 270. aa گفت:

  قاتل صبح اوروز اعدام شد

  • :( گفت:

   خدا صبر بده به هر دو خانواده مخصوصا خانواده قاتل

  • :( گفت:

   بیچاره خانواده ش 🙁

   • نام خود را وارد كنيد... گفت:

    بنده اونجا حضوری شاهد بودم . خانواده پسره اومدن باهاش دیدار کردن بغل کردن همو بعد پشت در زندان منتظر شدن تا اون ور دیوار های زندان جون پسرشون رو بگیرن بیارن بدن. نمیدونید چه لحظه دردناکی بود. سربازهای زندان قرآن به دست برای رضایت رفتند اما بهشون توجهی نشد. ولی پسره هم میگفت دیگه صبر نداشتم خودم میخواستم بگم که حکم منو اجرا کنید. بدون ترس از مرگ رفت پای چوبه دار.
    پدر و مادرش خیلی درد کشیدن خدا نصیب هیچ کس نکنه چنین اتفاق هایی رو. سخته منتظر باشی جون بچه تو بگیرن بیارن بدن جنازشو. باز بر اثر تصادف فوت میکرد قضیه فرق میکرد . با اطلاع از اینکه دارن میکشن پسرت رو منتظر پشت دیوار هستی واقعا تصورش هم برام دردناک ترین حس زندگیمه

 271. یه نفر گفت:

  سلام

 272. حمید گفت:

  با توجه به فعالیت دشمنان ممکنه این قتل ناشی از عوامل خارجی باشد و با داستانسرایی موضوع مطرح نشود.

 273. sofi گفت:

  شایعه شایعه نکنید لطفا.مگه دکترا نمیتونن انحراف اخلاقی داشته باشن؟تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزهاوبعدشم از مبنع کاملا معتمد میگم شایه نیس و حقیقته حالا بازم بیاید بگید شایعه شایعه

 274. نیوشا گفت:

  اینکه چی شده چه اتفاقی افتاده انگیزه چی بوده نمیتونم چیزی بگم اصلا درمقامی هم نیستم که قضاوتی بکنم اما برام سوال مهمی پیش امده اونهم اینه که
  یک پزشک با این موقعیت با یک جوان 22 ساله چه نوع دوستی میتونه داشته باشه رابطه دوستانه ای که فقط سه ماه عمر داشته توی این سه ماه چندین بار دکتر به منزل ایشون رفت و امد داشتن و بار اخر باهم اختلاف پیدا میکنن درحدی که جنون دست میده به طرف و….
  ایا این خبر بنظر خواننده ها منطقی و درست میاد اگر صحیح هست چرا جزئیاتش رو نمیگن اگر نیست چرا پخش میشه همین مسئله هست که باعث تردید نسبت به صحت مطالب میشه و درنتیجه باعث بروز شک و شایعه پراکنی

 275. […] جزئیات قتل هولناک دکتر پیرزاده از زبان عامل جنایت/ قاتل… […]

 276. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  خب حالا این همه اظهار نظر شده بذارین منم بگم
  شایعاتی از همون اول بود و هست
  چندین سال پیش جمعی از محققین ژاپنی روی اب دریاچه شورابیل در استان اردبیل و خاک قله آتشفشانی سبلان تحقیقاتی کردن و گفتن که آب و خاک اونجا اورانیوم داره. حتی این گزارش به مجلس هم رفت.
  از طرف دیگه آمار سرطان تو اردبیل بسیار بالاست. بالاتر از میانگین شهرهای دیگه. دکتر پیرزاده هم فوق خون بودن و مشخصا با بیماران سرطانی سر و کار داشتن. خیلی راحت میتونن توی این چند سال تحقیقاتی انجام داده باشن مبنی بر اینکه آیا واقعا مردم اردبیل تو خطر هستن یا نه!
  شاید اون نکته که سراج گفته اگه حرفها رو بگیم آقایون باید از ایران برن همین حرفها باشه

 277. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  http://parhamkhani.rozblog.com/post/8
  علت مرگ دکتر پیرزاده رو تو لینک بالا میتونید بخونید

 278. حقیقت گفت:

  اقا بااخره اخره این داستان چی شد بعد دوسال؟معلوم شد چی بوده؟کلییتش؟

 279. Moh3en گفت:

  پژو ۸۵ نوک مدادی یه گلگیر رنگ ۱۲ تومن

ارسال نظر


آخرین موضوعات