کد خبر: 14741 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۹:۱۱ - دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۴ | ۸ نظر | |

فوری/ اعلام کاندیداتوری آیت الله هاشمی برای انتخابات مجلس خبرگان / «ملی گرا» و «انقلابی ها» پای صندوق های رای حاضر شوند/ نتیجه‌ی مثبت و منفی‌ِ این انتخابات، به همه برمی‌گردد

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزو مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.
اعلام کاندیداتوری آیت الله هاشمی برای مجلس خبرگان در گفت و گو با «انتخاب» و «طلوع صبح»: «ملی گرا» و «انقلابی» پای صندوق های رای حاضر شوند

آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفت و گویی مشروح با هفته نامه «طلوع صبح» و سایت «انتخاب» اعلام کرد که قصد دارد در انتخابات مجلس خبرگان کاندیدا شود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزو مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته باشد.

آیت الله هاشمی اضافه کرد: کسانی که خود را صالح می‌دانند، نامزد شوند و اگر در آن سطح نیستند، برای رأی دادن بیایند. اینجا بسیار مهم است و نتیجه‌اش هم به همه‌ی ایرانی‌ها بر می‌گردد. این‌گونه نیست که یک عده ببرند و یک عده ببازند. نتیجه‌ی مثبت و منفی‌اش به همه برمی‌گردد. لذا خوب است که همه کسانی که احساس ملی‌گرایی دارند یا اسلامی و یا انقلابی هستند و هر چه که هستند و یا هر سه هستند، بیایند و در انتخابات شرکت کنند و بی‌تفاوت نباشند.

فوری/ اعلام کاندیداتوری آیت الله هاشمی برای انتخابات مجلس خبرگان در گفت و گو با «انتخاب» و «طلوع صبح»: «ملی گرا» و «انقلابی» پای صندوق های رای حاضر شوند/ نتیجه‌ی مثبت و منفی‌ِ این انتخابات، به همه برمی‌گردد

ایشان در پاسخ به این سئوال که «آیا حضرت‌عالی قرار است تحرکی داشته باشید؟» ، گفت: من در مجلس نمی‌توانم شرکت کنم، ولی بنا دارم در خبرگان شرکت کنم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۸ ديدگاه مطلب براي " فوری/ اعلام کاندیداتوری آیت الله هاشمی برای انتخابات مجلس خبرگان / «ملی گرا» و «انقلابی ها» پای صندوق های رای حاضر شوند/ نتیجه‌ی مثبت و منفی‌ِ این انتخابات، به همه برمی‌گردد " ارسال شده است.

 1. محمد اکبری گفت:

  سال انتخابات مثل هر سال …

 2. محمد اکبری گفت:

  از ادمین های سایت خواهش می کنیم توهین ها را تایید نکنند .

 3. احمد گفت:

  آیت الله؟
  یا حجت الاسلام والمسلمین

 4. هدایت گفت:

  1- آن بیت المالی را بهر صورت توسط آقا زاده ها چپاول گردیده اول به صندوق بازگردانند بعد.
  2-نظرشان را صراحتا در رابطه فتنه و عناصر فاسد آن اعلام دارند.
  3-مشخص گردد چه کسانی از آل سعود خائن الحرمین گدائی کرده اند.
  4-از ذهن ملت غیور هیچوقت خیانت ها زدوده نخواهد گردید.
  5-خداوند عذابشان که در حق این ملت روا داشتند شدید فرماید. در مجلس رای نیاورد میخواهد خبره گان را شرکت کند که فرزندانش این مملکت را به گند کشیدند.(بهمراه دیگر آقازاده های فتنه گر و دزدان بیت المال)

  • ایراندوست گفت:

   انهایی که بیت المال مملکت را به جیب زدند و به خارج حواله کردند اول باید محاکمه شوند(هاله نور و حامیان واطرافیانش )2-هاله نور و عناصر فاسد حلقه او فتنه افرینان و عوام فریبان روزگار هستند3-گدا کسانی هستند که برای فریبکاری به گوشه وکنار کشور می روند تا گدایی رای مردم را بکنند.اما این افراد گدایی در وجودشان نهادینه بوده وهست4-خیانت هاله نور و حامیان وی هیچوقت از ذهن و خاطره ملت شریف ایران زدوده نخواهد شد5-خداوند عذاب کسانی را که با عوام فریبی و دروغ گویی به مردم خیانت کردند شدید نماید(هاله نور و حلقه او وحامیان وی)

   • هاشم گفت:

    ها ها ها ها ها ها ها ای خدا! دولت سازندگی دو دوره ، دولت اصلاحات دو دوره ، الانم که چه بگوییم که فرمایشات رهبری را باید در حمایت از دولت تدبیر و …. ، باید نصب العین خویش قرار دهیم،مدینه فاضله کرده اند این مملکت را ، آن فرهنگ آن اقتصاد و ……..من نیز میگویم خداوند عذاب فتنه گران و طرفداران شان را شدید فرماید آممممممممممممممممممممممممین.و معلوم است که از آبشخور جناب شیخ و میر آقا منتفع گردیده اید دیگر آرزوهایتان با حضور ملت همیشه در صحنه بگور خواهید برد.انشاا… خائن به ایران!

 5. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اميدوارم با حضور ايشان بساط پخش سيب زميني وآرد وانواع واقسام هاله ها جمع گردد

  • سبدی گفت:

   و سبدهای کذایی کالا را جایگزین خواهیم کرد.هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااا.

ارسال نظر


آخرین موضوعات