کد خبر: 24589 | تاریخ انتشار: ۲۱:۰۷:۵۶ - چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ | ۱ نظر | |

سخنی با کاندیداهای عزیز / اگر حوصله دارید حتما بخوانید

thhytjhyjukمشکین سلام، مالک صادقی: سخنی با کاندیداهای عزیز، اگر حوصله دارید حتما بخوانید.
۱_ روش های عوام فریبانه برای جلب آرا را در دستور خود قرار ندهید, با وجود فضای مجازی و گردش سریع اطلاعات, این روش افکار عمومی را بر علیه حضرات حساس و تحریک می کند.
۲_ از مشاورینی که در فضای مجازی ندارید! و یا اگر دارید فعال نیستند گزارش روزانه بخواهید.
۳_ رفتار خویشان و دوستان نزدیکتان, آیینه ایست که افکار عمومی, شما را در آن می بینید. مواظب باشید آیینه تمیز تصویر را زیباتر و روشن تر نشان می دهد.
۴_شما ارجمندان خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده اید, به راستی انتظار دارید مردم شما را به خاطر کدام مزیت باید انتخاب کنند؟ پس نشان دهید که لیاقت انتخاب از سوی مردم را دارید.
۵_ شرکت در مراسم ترحیم عزیزان از دست رفته شهروندان, وظیفه اخلاقی و انسانی است, و حضور شما تسلی بخش بازماندگان, خدا را سعی کنید شورش را در نیاورید!
۶_عزیزانی که سابقه انتخاب و حضور در مجلس را دارند توجه داشته باشید, رانتی را که در اختیار اسپانسرهای خود قرار داده اید, زمین و زمان می دانند, لطفا آن ها را مانند ساقدوش و سولدوش همراهی نکنید. افرادی که از قِبل (qebal) شما یک وام پنچ میلیونی نتوانستند بگیرند! با دیدن صحنه غصه می خورند!!!
۷_ بیکاری وحشتناک جوانان خانواده ها را دچار هیجان های عصبی کرده با وعده های دروغ بر هیجان و عصبیت مردم دامن نزنید.
۸_ ده سال رکود, تورم و تحریم بنیان های اقتصادی (تولید و تجارت) را نابود ساخته است. بین خودمان بماند کدام یک از شما عزیزان حداقل شبه برنامه ای برای حل این اوضاع بحرانی دارید؟
۹_ شما عزیزان نیز مانند سایر انسان های شرقی خواه ناخواه با تشویق و تملق ارضا شده و با نقد و اعتراض بیگانه هستید. به خاطر موفقیت خودتان سعی کنید دوستان منتقدتان بیشتر از افراد متملق باشد.
۱۰_ همدیگر را بعنوان کاندیدا تحمل کنید.حرمت هم را رعایت کنید, بخاطر چند رای با ابروی هم بازی نکنید…

هله لیک بو قدر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: , ,


۱ ديدگاه مطلب براي " سخنی با کاندیداهای عزیز / اگر حوصله دارید حتما بخوانید " ارسال شده است.

  1. محمود گفت:

    از آقای صادقی به خاطر تذکر نکات سودمند بسیار سپاسگزار هستم.

ارسال نظر


آخرین موضوعات