کد خبر: 31915 | تاریخ انتشار: ۰:۰۱:۰۲ - چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

مهدی چمران از تصویب کاهش تعداد اعضای شورای شهر در شورای نگهبان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی چمران در واکنش به حاشیه ایجاد شده صبح امروز در شورای شهر، گفت: مساله باج‌دهی و باج‌خواهی قالیباف که در برخی رسانه‌ها عنوان شده است بدین‌گونه نبوده است.

وی با بیان اینکه به اعضای شورای شهر توصیه می‌کنم که متن کامل صحبت‌های قالیباف را بخوانید، افزود: اصلا مساله بدین‌گونه نبوده است و اعضای شورا متن کامل صحبت‌های قالیباف و نه متن گزینش شده را بخوانند.

چمران با بیان اینکه شهردار تهران در میان صحبت‌هایش که درباره عدم فشار به شهرداری‌ها بود، تصریح کرد: شهردار تهران برای آنکه به کسی بر نخورد خودش را مثال زده و پیشنهاد می‌کنم قالیباف در این خصوص و برای روشن شدن ابعاد مختلف صحبت کند تا مساله حل شود.

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه جایگاه شورا والا است و نباید از این تریبون برای بیان عقاید سیاسی استفاده کرد، گفت: برای بیان عقاید سیاسی جایگاه‌های زیادی وجود دارد و کسی نباید شورا را سیاسی کند.

وی با بیان اینکه شوراها در شرایط خوبی قرار ندارند، گفت: شورای نگهبان کاهش تعداد اعضا از ۳۱ نفر به ۲۱ را تصویب کرده است و ما باید از حقوق خود دفاع کنیم نه اینکه شوراها را بیشتر در معرض هجوم و حمله قرار دهیم.737654

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات