کد خبر: 31946 | تاریخ انتشار: ۲:۳۳:۰۴ - جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ | ۸ نظر | |

حاشیه ای بر یک جلسه

حواشی بر جلسه شورای اداری شهرستان مشگین شهر / از دکتر خطالب قرار گرفتن مهندس ملکی تا فرغون سازی که از آن اتوبوس بیرون خواهد آمد.

مشکین سلام ؛ سرویس سیاسی : جلسه  شورای اداری  شهرستان مشگین شهر  با اولین حضور مهندس ملکی  مورخه 95/3/12 برگزار شد .از آنجا که همیشه حاشیه جلسات نسبت به متن جذابیت خاص خود را دارد لذا گزارش متفاوتی  از حواشی  این جلسه  برای مخاطبان مشکین سلام ارائه می گردد .

اولین حاشیه این جلسه که معمولا در تمام جلسات رخ می دهد  تاخیر در شروع جلسه بود که نزدیک به یک ساعت و ده دقیقه طول کشید . با ورود مهندس ملکی و شروع سخنانش در وهله اول از این تاخیر ابراز تاسف کرده افزودند با اینکه هوا هم صاف بود اما پرواز  تهران – اردبیل یک ساعت با تاخیر انجام گرفت . اکثر حاضرین در جلسه نسبت به تاخیر در شروع جلسه ابراز ناراحتی میکردند.

با توجه به اعتراض و ایجاد جو روانی یکی از  رقبای انتخاباتی علیه  مهندس ملکی نسبت به زیر سوال بردن سلامت انتخابات و نحوه پیروزی ایشان ، از برگزار کنندگان انتخابات تشکر کردند که از نتیجه انتخابات سالم  حراست نمودند.

از آنجا که افراد پیروز در انتخابات و مدیران جدید الورود اغلب مدیران و مسولان قبلی خود را با انتقاد شدید نوازش می کنند مهندس ملکی هم از این مسئله مستثنی نشد و دو دوره قبلی را دوره هایی برای رواج بی اخلاقی دانست.

وی وعده و عید دادن را  نکوهش  فراوان نموده  افزودند، در مورد وعده هایی که نمی شود به آن عمل کرد نباید قول داد. وی انتخابات گذشته را یک ساختار شکنی در این مباحث دانست . از سخنان وی چنین بر می آمد که  برخی از اعضای ستاد ایشان که طبیعتا خواسته های خاص خود را  دارند باید خودشان را با شرایط نچندان خوش آیند آماده کنند .

و در ادامه مهندس ملکی مکررا از اتمام دوران مسئولیت سخن می گفت  حتی از نصب روز شمار کاری در مجلس خبر داد و اضافه کرد که مثلا از چهار سال مسئولیت من که 1461 روز است چهار روز سپری شده . بسیاری از حاضرین این تاکید مهندس  ملکی بر اتمام دوران مسئولیت ها و دل نبستن به آن را جهت آماده کردن برخی مسئولان برای مواجهه با تغییرات می دانستند.

مهندس امامی چندین بار مهندس ملکی را که هنوز دکترای خود را رسما اخذ نکرده  با لفظ دکتر خطاب کرد این در حالی بود که مسئولان برگزاری جلسه قبل از شروع جلسه در نوشتن پیشوند  دکتر و یا مهندس بلاتکلیف بودند و در آخر ترجیح دادند به جای استفاده از دکتر یا مهندس ملکی از واژه نماینده مردم شهرستان استفاده کنند . با اینهمه شاید استفاده پیشنود دکتر حلال برخی مسائل می بود که برای چندمین بار استفاده شد.

مهندس ملکی در ادامه صحبت های اقتصادی خود از فرغون سازی معروف که از طرف رقبایش با نیت تخریب و بد اخلاقی به جای اتوبوس سازی  به کار برده می شد استفاده کرده و ضمن مزاح از بیرون آمدن اتوبوس از فرغون سازی در فصل پاییز سخن گفت  .

در خلال گزارش مهندس امامی در مورد وضعیت فعلی شهرستان مباحثی پیرامون پروژه زمین گرمایی مطرح شد که مهندس ملکی در این خصوص اظهار داشت  پروژه زمین گرمایی با این وضعیت پیشرفت اصلا برای شهرستان افتخاری ندارد وی ادامه داد 5 مگاوات برق  پروژه زمین گرمایی ما با 500 مگاوات ترکیه اصلا قابل مقایسه نیست و در این خصوص در طی این چند سال  هیچ گونه پیشرفتی صورت نگرفته است.

مهندس ملکی به صورت کوتاه به مسائلی سیاسی و انتخاباتی پرداخت و افزود من در هیچ لیستی نبودم ( یعنی در لیست امید نبودم که اصلاح طلبان از من انتظار می داشتند از ریاست عارف حمایت کنم ) و البته در ادامه از محسنات برجام گفته و از محدودیت های شدید قبل از تحریم ها مسائلی مطرح کرد. وی  حمایت خود را از برجام  اعلام نموده و آن را دستاوردی مفید به حال کشور دانست.

انتهای پیام

DSC0045 DSC0051 DSC0052-1 DSC0061 DSC0064-2

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۸ ديدگاه مطلب براي " حواشی بر جلسه شورای اداری شهرستان مشگین شهر / از دکتر خطالب قرار گرفتن مهندس ملکی تا فرغون سازی که از آن اتوبوس بیرون خواهد آمد. " ارسال شده است.

 1. خرداد گفت:

  …………….بر سر مردمی که به خاطر حفظ پست و منعفت طلبیش چیزی را به زبان می آورد که در واقعیت وجود ندارد
  ……………………مقامشان پا برجا بماند

 2. صالح گفت:

  مهندس ملکی هر کی که باشه الان نماینده ما مشکین شهری هاست چه قبول بکنیم و چه نکنیم با این اخبار لطفا شهرمون رو زیر سوال نبرید

  • ننه قیز گفت:

   آی قارداش کجای این متن شهر زیر سوال رفته؟ اصلا کسی زیر سوال رفته؟ چرا اینقدر برخی ها محافظه کار هستند؟ یک سایتی اومده متن جلسه را طور دیگر پوشش داده بدون دخل و تصرف در اصل جلسه چرا همش باید نوشت فلانی فرمود بهمانی افزود؟ چرا؟

 3. رها گفت:

  اولین دروغ دروغ دروغ ، در اولین نشست. دروغ درآنچه همه به چشم خویش دیدندواقعا خجالت آوره حداقل این موضوع راتکرارنکنید. . همه دیدیم ایشان بعداز تایید رد صلاحیتشان چگونه وبا دست آویختن به هر راه وبیراه برکرسی مثلا نمایندگی تکیه زدند.دین نداریم حداقل آزاده باشیم با سفیدسفیدگفتن سیاه رانمیشود سفید کرد.شایددروغ ومکر خوب بلدباشیم اما بترسیم از مکر خداوند.

  • ابراهیمی گفت:

   آقای نسبتا هتاک و کلا اتهام زن سلام علیکم
   رد صلاحیت ملکی و برخی دیگر زیر سر افرادی همچون جنابعالی بود که کارتان شب زنده داری و پرونده سازی است و بس برای همین است که چون تایید صلاحیت که حقشان بود گرفته شد جناب عالی بسیار ناراحت شدید
   مگر شما کی هستید که باید برای اخذ دوباره صلاحیت باید اومد از شما اجازه گرفت و شما حکم تمیز بودن یا نبودن را اعلام بفرمایید
   شما که منطقه ارشق و رضی که اغلب متاسفانه تهی دست هستند تماما عوامفریبی و فقیر فریبی را انجام دادید شما چرا از سلامت انتخابات حرف می زنید ؟ آخه شما چرا اخوی جان ؟

 4. رسول زاده گفت:

  سلام آقای ملکی
  شما و برخی هوادارانت ادعا کردند که با تهیه و ارسال طومار صلاحییت شما و آقای جعفر زاده را رد در شورای نگهبان رد کردند و در همین سخنرانی در شورای اداری نیز ادعا کرده اید که به دنبال رد اعتبارنامه شما بودند!
  حال شما نماینده هستید و قدرت دست شماست و پرونده انتخابات هم برای بررسی اعتبارنامه ها به مجلس فرستاده شده است انتظار طبیعی این است که اسناد و مدارک مربوط به طومار و کارشکنی رقیبتان را در بیاورید و در اختیار رسانه ها قرار دهید چون اگر این کار را انجام ندهید حداقل در افکار عمومی به این باور خواهند رسید که شما و آقای جعفر زاده برای مظلوم نمایی این دروغ را گفتید و ریگ دیگری در کفشتان بوده است!

 5. saeb گفت:

  تیتر مطلب نیازمند اصلاح:
  خطالب——–>خطاب

 6. اصغری آذر گفت:

  ایشان دراین جلسه نگفتند لنت گستر کی …..

ارسال نظر


آخرین موضوعات