کد خبر: 32304 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۸:۲۸ - پنج شنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

شنیده ها حاکی است که ………………..

دانلود

شنیدها حاکی است که  آقای ملکی در افتتاحیه دفتر ارتباطات مردمی  بیشتر بحث های خود را بر لزوم همگرایی برای توسعه شهرستان و پی گیری طرح های از قبیل اتوبوس سازی وکارخانه سیمان ،توسعه پل معلق و رایزنی های که با سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در شهرستان  داشته است متمرکز کرده ، و در خصوص تغییرات روئسای ادارات ، به تغییرات تدریجی و آرام هم اشاره کرده است.
شنیدها حاکی است که  شورای شهر همچنان در لاک عدم پاسخگویی و شک و تردید در مورد نحوه تصمیم گیری در مورد انتخاب شهردار به سر می برد و همچنان با هیچ یک از گزینه های احتمالی به صورت رسمی صحبت نکرده اند .اعضای شورا شهر هچنان در حل معمای خود ساخته شهرداری گیر کرده اند . خبر ها حاکی از آن است که این روند احتمالا با یک انتخاب اشتباه دیگر همراه خواهد بود .
شنیدها حاکی است که   بر خلاف تبلیغ برخی طرفداران اسدی که  ادعا داشتند وی به عنوان معاون پارلمانی یکی از وزراء و یا به سمت استانداری منصوب می شود  لیکن نماینده سابق همچنان در استراحت به سر می برد ، و گویا به خاطر خستگی روحی و جسمی چندین ساله مشغول  به کار کشاورزی و باغداری  بوده و  برای مدتی کار سیاسی و اجرایی را کنار گذاشته است .
شنیدها حاکی است که  ملکی نماینده مردم مشگین شهر در دیدار با اعضائ شورای اسلامی مشگین شهر شخصی را به عنوان گزینه احتمالی  شهرداری پیشنهاد کرده است که سابقه اجرایی در این حوزه ندارد . گفتنی است معرفی این فرد با استقبال برخی از اعضای شورا معروف به شورا های قدیم که ید طولایی در ملک و املاک شهرستان دارد مواجه شده است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات