کد خبر: 32437 | تاریخ انتشار: ۱۹:۴۷:۵۲ - یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ | ۴ نظر | |

شنیده هایی از رایزنی ها برای انتخاب شهردار تا برخورد تند ملکی با یک مسئول استانی

 • شنیده می شود که بعضی از اعضای شورای اسلامی با افرادی برای پست شهرداری به رایزنی پرداختند ولی این که آیا از آنها برنامه ای برای نوع مدیریت شهرداری مطالبه کردند یا نه و یا این که افراد مذبور به در خواست اعضای شورا جواب مثبت داده اند یا خیر،هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
 • شنیده می شود که مهندس ملکی در دیدار با تعدادی از فرهنگیان محترم به این موضوع اشاره کرده است که برای آموزش و پرورش چند کاندیدا وجود دارد ولی با توجه به حساسیت آموزش و پرورش و تصمیم گیری بهتر، نیاز به تحقیق و مطالعه بیشتر در این مورد می باشد.
 •  شنیده می شود که یکی از شهرداران سابق در محفلی گفته است که با برنامه ریزی مناسب و صحیح می توان میزان بیشتری از بدهی شهرداری را در مدت دو و سه سال آینده تعدیل و کم کرد. ولی این که آیا شوراها از ایشان در این مورد سراغی گرفتند و برنامه ای خواستند هنوز مشخص نیست.
 • شنیده می شود یکی از روسای ادارات مربوط به حوزه امور آب نیز از کاندیداهای احتمالی از طرف بعضی از شورا ها می باشد. ولی این که آیا ایشان با توجه به فضای موجود شهرداری توان و قدرت مدیریت این نهاد را خواهد داشت و هم چنین آیا رای کافی برای به دست آوردن این پست پر استرس را دارد در آینده نزدیک مشخص می شود.
 • شنیده می شود در مراسم کلنگ زنی ساختمان شبکه بهداشت چند روستا به مرکزیت روستای احمد آباد که با حضور دکتر پور فرضی رئیس دانشگاه علوم پزشکی همراه بود مهندس ملکی برخورد  تندی با وی داشته و شدبدا معترض بوده است که چرا مرکز سرطان شناسی در مشگین شهر که آمار بالای سزطان دارد ساخته نمی شود و تاسیس آن به شهرستانی اختصاص داده شده است که نسبت به مشگین شهر درصد مبتلایان به سرطان کمتری دارد.
استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۴ ديدگاه مطلب براي " شنیده هایی از رایزنی ها برای انتخاب شهردار تا برخورد تند ملکی با یک مسئول استانی " ارسال شده است.

 1. شهروند گفت:

  شنیده ها حاکی از آن است که یکی از کارکنان شهرداری جهت تصاحب پست ریاست شهرداری بعضی از اعضای شوراها را تطمیع نموده که به ایشان رای بدهند تا سکان شهرداری را بدست گیرند

 2. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  بازهم عوام فریبی ،گویی مدیریت جیغ ودادی بازهم ادامه خواهدداشت ایشون بجای فریادمیتوانندازجناب وزیربهداشت که آدم کاری ومنصفی هم هستند خواهش کنند که درمشگین ایشون هم اجازه ی ساخت وبهره برداری مراکز اینچنینی ولو محدود وزیرنظر مرکز اصلی را باتوجه به بالا بودن بیماری سرطان درشهرستان را بدهند البته اگر توان تعامل بجای فریاد داشته باشند که باجناب وزیربرقرارکنند.

 3. مسلمی گفت:

  احمدآباد جمعیت زیاد و به تبع آن رای زیادی دارد اینگونه رفتارهای عوام فریبانه توسط نماینده در این روستا دور از انتظار نیست البته نماینده ای که دستش به وزیر نمی رسد چاره ای جز این رفتار ندارد!

 4. کندرودی گفت:

  به جان خودم این دوره از شورا بی…. و غیر مسول ترین و بی کفایت ترین دوران شورا هست. و این آقای ملکی هم که اصلا آدم سیاسی نیست و به قول خودش اقتصادی است ببینیم چه گلی به سر ما خواهد زد با این وضع آشفته بازار . شما هم لطفا مستقل عمل کنید طو انتخابات ستاد ملکی شده بودید. نکنه قهر کنید کامنت رو نزارید کمی مطبوعاتی عمل کنید. با تشکر از شما

ارسال نظر


آخرین موضوعات