کد خبر: 34079 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۵:۲۱ - شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ | ۱ نظر | |

برای اولین بار به همت حزب ندا ی ایرانیان مشگین شهر

برگزاری میزگرد بررسی عدم انسجام اصلاح طلبان شهرستان مشگین شهر

به گزارش مشکین سلام : میزگردی تحت عنوان “بررسی عدم انسجام فعالان سیاسی اصلاح طلب مشکین شهر  ” عصر جمعه در محل  دفتر نشریه پیک ساوالان برگزار گردید. این  میز گرد با مشارکت سلیم زحمت دوست ، علی محمدی ، احمد رضائی و فاضل پریخانی  از فعالان سیاسی و رسانه ای در کنار حضور  گرم علاقمندان به میزبانی حزب ندای ایرانیان حوزه مشکین شهر برگزار گردید.

در این میزگرد تحلیل کلی از حضور  ، نقش و تاثیر گذاری اصلاح طلبان در در صحنه سیاسی  شهرستان ارائه گردید. در ادامه این میزگرد . مجمع اصلاح طلبان شهرستان که در دو سال اخیر متولی ساماندهی  نیروهای فعال اصلاح طلب بود مورد واکاوی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

حضور فعال احزاب و ترغیب علاقمندان و فعالان این عرصه به جهت عضویت در احزاب و فعالیت در قالب تشکل های رسمی به عنوان راهکار اصلی برای انسجام فعالان سیاسی اصلاح طلب و دوام و قوام جریان اصلاح طلبی در شهرستان از طرف این فعالان پیشنهاد شد.در پایان به  سوالات و ابهامات مطرح شده از سوی حاضرین پاسخ داده شد.

مشروح این میزگرد  بزودی در دو هفته نامه پیک ساوالان منتشر خواهد شد.img_5175

img_5169-300x200 img_5170-300x200 img_5172-300x200 img_5176-300x200 img_5179-300x198

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " برگزاری میزگرد بررسی عدم انسجام اصلاح طلبان شهرستان مشگین شهر " ارسال شده است.

  1. فرهنگی گفت:

    عجب !! اصلاح طلبان اصول گرا !!!من قلباً اصلاح طلب بوده وهستم اما از رنگ عوض کردن بعضی از دوستان اصلاح طلب نما بخصوص ازدوران انتخابات به بعد نسبت به همه شما ها تنفر پیدا کردم . بنا به ضرب المثل : what is done cannot be undone

ارسال نظر


آخرین موضوعات