کد خبر: 34350 | تاریخ انتشار: ۱۰:۰۸:۰۲ - دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ | ۱ نظر | |

محصولی:ثروت من محصول تلاش خودم است/ یک‌بار از رانت استفاده نکردم

سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – ۲۴آنلاین نوشت:صادق محصولی در نشستی در دانشگاه شیراز،ثروتش را نتیجه تلاش شخصی اش دانست.

وی اظهار داشت: در دو سال آخر دولت قبل به خاطر اختلاف با رئیس دولت بیرون آمدم و این به خاطر اختلاف نگاه بود و ربطی به مسائل دیگر نداشت.

محصولی در برابر پرسشی پیرامون دارایی‌های شخصی خود و شایعات مطرح‌شده نیز اظهار داشت: اصل تولید ثروت ممدوح است به شرطی که این ثروت در راه مشروع خرج شود و بنده با تلاش شخصی خود دارایی‌ام را افزایش داده‌ام.

وی افزود: بنده از دولت بعد از جنگ استعفا دادم و در بخش خصوصی فعالیت کرده و از دولت یک ریال نیز بهره‌مند نشدم و یک‌بار نیز از رانت استفاده نکردم و هرچه به دست آوردم به سبب تلاش اقتصادی خودم بوده است.

وی ادامه داد: اشخاصی در همین دولت فعلی روزی نیست که مبالغ هنگفتی را به جیب نزنند و صدایش نیز درنمی‌آید، درصورتی‌که بنده در زمان وزارت همیشه اموال خود را به قوه قضائیه اعلام کرده‌ام و چه اشکالی دارد که مردم بدانند مسؤولان چقدر دارایی دارند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " محصولی:ثروت من محصول تلاش خودم است/ یک‌بار از رانت استفاده نکردم " ارسال شده است.

  1. خیاوی گفت:

    کدام تلاش جناب محصولی همین ۲۰سال پیش هیچی نداشتی اینکه پروژ ه های عمرانی بامعجزه!!! به نام توبرنده میشد تلاش بوددرکشورما ادمهایی هستند درطول چهل سال کارشبانه روزی به اندازه تو ثروت ندارن چرامردم روهالو حساب میکنی اگررانت نبود تونمیتونستی یک حمام عمومی رامدیریت کنی که

ارسال نظر


آخرین موضوعات