کد خبر: 35071 | تاریخ انتشار: 19:41:01 - سه‌شنبه 7 مارس 2017 | ۶ نظر | |

حاشیه سازی برای اروجعلی محمدی مدیر کشت و صنعت مغان و مرد قدرتمند و چهره موثر اصلاح طلب استان + توضیحات

مشکین سلام ، سرویس سیاسی :اروجعلی محمدی یکی از نیروهای به نام  و دارای سابقه طولانی سیاسی و مدیریتی از عرصه مدیریت کشت و صنعت مغان کنار رفت .ایشان بیش از سه سال بود به این واحد عظیم اقتصادی از طرف وزیر کشاورزی منصوب شده بود .به نظر کارشناسان قبل از ایشان کشت و صنعت مغان به یک بنگاه  ورشکسته و ناکارامد تبدیل شده بود .ایشان توانست در این مدت کوتاه به این وضعیت نابسامان که در اثر سو مدیریت به وجود آمده بود سر وسامان دهد .در خلال این موضوع همانطور که خود  قدرتمند بود مخالفان مقتدرش هم بیکار ننشته بودند وبرای بر کناری ایشان فعالیت موثری انجام دادند از فعالیت در مجلس تا حوزه قضایی .

اما هر چه بود باید آقای محمدی با حضور کارشناسان این بخش و رسانه ها به تمام این جملات و پرسشها پاسخگو بگوید  تا سره از نا سره و حق از باطل جدا شود .امیدواریم در آینده بدون هوچی گری و احساسات ،دلایل و مستندات ایشان ومخالفانش را منتشر نماییم.

تا براساس کارشناسی مشخص شود ایشان چه چیزی را تحویل گرفت و چه چیزی را تحویل داد و انتقادات مخالفان در چه حدی درست بود و کدام بخش از انتقادات برای انتقام گیری سیاسی بود. همچنین باید به این موضوع تامل کردکه تغییر محمدی چه نفعی برای استان و کشت  وصنعت مغان خواهد داشت آیا احیای این واحد بزرگ اقتصادی ادامه پیدا خواهد کرد یا به نقطه قبل برگشت داده خواهد شد و باز باید دید که مسائل سیاسی چه قدر بر منافع منطقه ای وملی غلبه پیدا خواهد کرد و آیا انتخابات پیش رو  و موضوع اسیضاح وزیر در این قضیه موثر بوده است ؟

توضیحات :
گزارش های رسیده اما  تایید نشده حاکی از آن است که جلسه تودیع و معارفه اروجعلی  محمدی مدیر عامل کشت وصنعت مغان تا اطلاع ثانوی لغو شده است .پس از انتشار خبر تغییر مدیریت  در شرکت کشت و صنعت مغان ،اعتراضات مقامات رسمی واصلاح طلبان استان و بخش زیادی از  کارمندان وکارگران کشت وصنعت مغان در جهت  فشار به وزیر کشاورزی بیشتر شده است این موضوع باعث توقف قبول  استعفای اروجعلی  محمدی از طرف وزیر گردیده  و  برای اطلاع دقیق از این مسئله که این پروسه به کجا خواهد انجامید  باید منتظر اتفاقات بعدی بود.

البته نتیجه هر چه باشد از قدرت و تاثیر گذاری ایشان در استان به خاطر پیشینه و رزومه سیاسی وی کم نخواهد شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۶ ديدگاه مطلب براي " حاشیه سازی برای اروجعلی محمدی مدیر کشت و صنعت مغان و مرد قدرتمند و چهره موثر اصلاح طلب استان + توضیحات " ارسال شده است.

 1. همت زاده گفت:

  ایستاده در باد و طوفان . اروجعلی محمدی مردی از تبار راد مردان.

 2. اصلاح طلب راست گو گفت:

  درود بر اروجعلی محمدی جوانمرد دلسوز جریان فکری اصلاحات، دسته ای دلواپسان که با زمین و زمان سر جنگ دارند با همدستی عده ای از نان به نرخ روز خور هایی که منافع شخص اشان به خطر افتاده است قصد خراب کردن وجهه دوست داشتنی این ابرمرد را دارند، اما زهر خیال باطل

 3. منصور گفت:

  سلام واقعا اگر اقای محمدی برند استان در بخش اقتصادی خسارات جبران ناپذیر را متحمل خواهد شد.شرم باد بر ن… که کینه توزی را بر منفعت منطقه ترجیح دادند.

 4. جبدرقی گفت:

  از مدیر محترم سایت خواهشمند است مطالب رابه دور از جانبداری وحفظ امانت درج نمایند

 5. خیاوی گفت:

  بنده ابدامخالف محمدی نیستم ولی مدارک ومستنداتی دارم که درسال۸۴ تمام ادوات و ماشین الات شرکت رابه بازخریدی و تعدیل پرسنل واگذارکرد ودقیقا به محض برکناری ایشان مسیله بازخریدی منتفی شد ولی درهمه سخنان ایشان حضوراازحیف ومیل ادوات و ماشین الات بعد ازبرکناریش درسال۸۴ سخن میگوید وهمیشه پرسنل میخندند به این موضوع تقاضادارم عزیزانی که به هردلیل گرایش یا علاقه ای به ایشان دارند خلط مبحث نکنند چون هم اعتبار سیاسی وهم شخصشان زیرسوال میره

 6. جعفری گفت:

  خوب شده که نماینده پارس آباد از قسمتی از حیف و میلها و خیانتکاریها خبردار شده والا بیچاره مبتلا به مرض دق میشد .

ارسال نظر


آخرین موضوعات