کد خبر: 35183 | تاریخ انتشار: 20:10:15 - پنج‌شنبه 23 مارس 2017 | ۸ نظر | |

پیچ انقلابی مشکین شهر / چپ می شویم یا به سلامت عبور می کنیم؟!

فراخوان برای بانوان والامقام مشگین شهر / پیشنهاد تشکیل “هیئت تدبیر خیاو”

📣پیچ انقلابی مشکین شهر / چپ می شویم یا به سلامت عبور می کنیم؟!
💥فراخوان برای بانوان والامقام مشگین شهر / پیشنهاد تشکیل “هیئت تدبیر خیاو”

▪️”آرامان نیوز” برای دوری از پشیمانی آتی از عدم تاثیرگذاری در فرآیند “مشکین سازی” از رهگذر همداستانی یِ مردان و زنانِ مشکین شهری برای توسعه همه جانبه،اعضای گروهی از بانوان والامقام شهر را تحت عنوان پیشنهادی “هیئت تدبیر خیاو” جهت تشکیل جلسه فوری برای هماهنگی در سه مورد زیر فرا می خواند:
✖️تشویق زنان و دختران تحصیل کرده، کاردان و آینده خواه مشکین شهری جهت دریدن حجاب شیطانی جهالت و خجالت و ثبت نام در انتخابات شورا با حمایت جامعه مردان تعالی خواه مشکین شهری و یا حتی بی همگامی آنان

✖️تهیه لیست “زنان مشکین ، مدیران فردا” از میان نامزدهایِ بانوی ثبت نام کرده بر مبنای سازمان رای و اقبال عمومی یِ ایشان و ملاحظه شایستگی ها و بایستگی ها
✖️بنای خیر بر تداومِ هم اندیشی بانوان نخبه شهر جهت نقد قدرت منتخبین آتی(مرد و زن)

اعضای هیئت تدبیر پیشنهادی دستچینی ملاحظه کارانه از طبقات مختلف اجتماعی و نسل های جوان دیروز و امروز است و نبودن نامی دیگرانی از جامعه بانوان فعال شهرمان دلیلی بر ناکارآمدی آن ها نیست:🔻

🔸سرکار خانم دکتر ذولفقاری / سرکار خانم دکتر محمدحسینی خیاوی / سرکار خانم دکتر آریا /سرکار خانم دکتر نورمحمدی خیاوی (به نمایندگی جامعه پزشکان)
🔸سرکار خانم پورقاسمی / سرکار خانم غیور / سرکار خانم صبری (به نمایندگی از جامعه کارمندان)
🔸سرکار خانم حمیدی فر (به نمایندگی از جامعه پرستاران و فعالان عرصه سلامت)
🔸سرکار خانم گرانمایه (به نمایندگی از جامعه فعالان رسانه ای)
🔸سرکار خانم پیکام (به نمایندگی از جامعه هنر مندان)
🔸سرکار خانم موحد (به نمایندگی از جامعه ورزشکاران)
🔸سرکار خانم مهندس زایدی (به نمایندگی جامعه مهندسین)
🔸سرکار خانم فریبا ابراهیمی(به نمایندگی جامعه شعرا و اُدَبا)

▪️آرامان نیوز ضمن ارج نهادن مقام و شان والای اجتماعی این دردانه گان نخبه سبلان و البته ملاحظه ترافیک کاری شان، خاکسارانه و در نهایت جسارت به نمایندگی از مردم مشکین شهر تقاضای تشکیل جلسه فوری برای ادای دین به آرمان “مشکینی زیبا و آبادتر” در سه زمینه ی پیش تَر گُفته را دارد.
▪️امید است سرکار خانم زایدی با توجه به شایعات متواتر حضور تقریبا قطعی شان در انتخابات شوراها و حتی در غیر آن، قبول زحمت فرموده و برای میزبانی این جمع تدارک لازم را ببینند.

▪️آرامان نیوز اعلام می دارد برای مطلب عرض شده با هیچ یک از افراد نامبرده هماهنگی ننموده است، چرا که به عنوان رسانه ای مردمی بنا را بر تشویق و تشجیع این ناز بانوانِ ارزنده یِ دیارمان داشته و خودجوش ماندن تشکیل این فندانسیون مبارک بر مبنای پیشنهاد گفته شده را بر هر مطلوب دیگری ارجَح می داند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۸ ديدگاه مطلب براي " فراخوان برای بانوان والامقام مشگین شهر / پیشنهاد تشکیل “هیئت تدبیر خیاو” " ارسال شده است.

 1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  کار و ایده خوبی هست امیدوارم موفق باشندو هستند زنانی که کاراییشان بهتر از بعضی مردان هست

 2. ی ع گفت:

  کار خوبی است اما چرا در استانه انتخابات شورا ،واکثرا خیاوی،پس تکلیف ما روستائیان از همین حالامشخص است

 3. یعقوب گفت:

  عالی اما چرا دراستانه انتخابات ،وخانمهای خیاوی ،ماروستائیان باید تکلیف خودمان را با این وضعیت مشخص کرده وصف ارایی خواهیم نمود

 4. مشکین سلام گفت:

  سروران گرامی
  سلام و وقت بخیر
  گلایه ی شما به جا و منطقی است و چاره ی ما نیست مگر پذیرفتن.
  انتشار اسامی بانوان ارزنده از جای جای مشکین شهر حتی از روستایِ دوردستِ “گَئلَسَن گورَسَن” یگانه افتخار رسانه یِ مشکین و مشکینی است چرا که این شهر را زنانی فضائی از کره مریخ نخواهند ساخت.
  هیئت تحریریه مشکین سلام آماده دریافت اسامی و رزومه ی بانوانی است که باید نام شان در این لیست می بود و بدلیل ضعف شناخت هسئت تحریریه نیست تا ضمن بررسی آن ها را در لیست وارد کند ولی در نظر داشته باشید همانظور که اشاره هم کرده ایم اینان هیئت تدبیرند تا دیگر بانوان را به صحنه بیاورند و کثرت تعداد امتیاز چندانی محسوب نمی شود.
  مشکین سلام رسانه ای است که یک تنه در برابر هر پندار و کردار و گفتاری که مشکین شهر را در قالبِ دو قطبی “کَئتدی – شهرری” ببیند، ایستاده و به هبچ وجه تمایل ندارد خود بدین گناه نکرده متهم گردد.
  صمیمانه منتظر دریافت اسامی و رزومه کاری در قالب PDF از قسمت ارسال مطلب در بالای سایت هستیم.

 5. نظری گفت:

  آخه طرف خودش بگه اسممو بزنه تو سایت یه چیزی.شما هیئت تشکیل دادید اسامی پزشکان رو اینجا تبلیغ کنید یا برای شهر شورا انتخاب کنید.پزشک بودن دلیل بر مستعد بودن برای اداره شهر نیست. که بقیه صدا میزنن اینا بیان تو میدان انتخابات

  • مشکین سلام گفت:

   دوست ارجمند،
   ۱- چه ایرادی دارد کسی که وزن اجتماعی خود را به عنوان یک بانوی مشکین شهری در اندازه ای می بیند که مدبرانه در اندیشه فراخوان بانوان توانمند فعالیت هاس سیاسی-اجتماعی چونان عضویت در شورای شهر باشد، سابقه کاری خود از تحصیل و پژوهش و توانائی های دیگر در قالب رزومه به یک رسانه ی غیر حاکمیتی عرضه کند تا فرآیندِ تشویق و تشجیع بانوان نخبه مشکین شهری به فعالیت های اجتماعی عموما و در این زمان خاص ، ثبت نام شورا خصوصا تقویت گردد.

   ۲- پزشکان فقط یک بند از اقشار مد نظر این نوشته هستند، ضمنا تفسیرِ تبلیغ توسط ما به واسطه ی این نوشته، منصفانه به نظر نمی رسد، این طور نیست؟!

   ۳- جمله ی شما مبنی بر همگامی یک شغل خاص با استعداد برای اداره ی شهری کاملا صحیح است اما ما چنین فرضی را بر عریضه ی مان نپنداشته ایم.
   ۴-آرزوی طول عمر برای شما مخاطب گرامی و سپاس از دقت نظرتان در خرده گیری دلسورانه،صریح و صادقانه و امید ملاحظه ی توضیحات “مشکین سلام”.

 6. شهروند گفت:

  واقعا موندم این لیست رو از کجا در آوردید؟!!! آخه پزشک و هنرمند و ورزشکار و شاعر و ادبا و بازنشسته و !!!!! یعنی مدیریت شهری، برنامه ریزی شهری و غیره رو کجا یاد گرفتن و یا درسش رو خوندن و یا مهارتش رو کسب کردن! این به نمایندگی از جامعه فلان و غیره هم که خیلی جالبه!!

  • مشکین سلام گفت:

   ۱- از جایی خاصی در نیاوردیم،حقیقتاََ.
   ۲- متنِ حاضر، این افراد را به نامزدی در شورای شهر نخوانده ،هدف نوشته عرضِ دیگری است که ضمن پوزش باید متذکر شد دریافتِ آن، مطالعه ی دوباره ای توسط حضرتعالی یا سرکارعلیه را می طلبد چرا که حتما در بیان و نگارش قصوری از ما رخ داده که سو تعبیری پیش آورده.

ارسال نظر


آخرین موضوعات