کد خبر: 35336 | تاریخ انتشار: ۱۳:۳۹:۳۰ - جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

آیا میدان بیضوی به سرنوشت پل هفت تیر دچار و تخریب خواهد شد؟

✍️احمد رضائی
🔹در خبرها آمد که کار ساختمانی میدان بیضوی تقاطع نصرآباد که چند ماهی است نقل محافل عمومی می باشد بدون تصویب کمیته تطبیق شروع شده است . بر این اساس و طبق شنیده ها از آنجا که این میدان در حوزه اداره راه و ترابری قرار گرفته و علی رغم هزینه صدها میلیون تومانی از جیب شهروندان، ممکن است تخریب گردد.
🔸حال در این خصوص این سوالات مطرح می شود که چرا شورای محترم برای پیگیری رد یا قبول مصوبه احداث این میدان اقدامات لازم را انجام نداده اند و علی رغم رد دوباره از سوی کمیته تطبیق نسب به عقد قرارداد با پیمانکارن اقدام شده بوده است؟
🔷آیا با توجه به حواشی که در خصوص احداث این میدان انجام گرفته مردم به این نتیجه نخواهند رسید که فرد و یا افرادی برای افزایش ارزش ملک خود و هم قطارانشان حاضر هستند اقدامات غیر قانونی انجام دهند و از جیب مردم هزینه کنند در حالی که شهرداری در پرداخت حقوق رفتگران خود ناتوان است؟
🔹آیا مردم نمی پرسند چرا اموالشان برای ماجراجویی و مال اندوزی عده ای صرف می شود؟
🔸آیا باید هزینه ماجرا جویی و بی قانونی عده ای را شهروندان پرداخت کنند؟
🔹آیا مردم به این نتیجه نمی رسند برخی از افراد در نظر داشتند با توجه به خطر عدم انتخاب دوباره از سوی مردم قبل از اینکه دوران حضورشان در شورا تمام شود آخرین ماهی بسیار چاق و چله خود را صید کنند و در میان بی قانونی و بی خبری مردم منافع کلانی به دست آورند؟
🔸آیا این افراد نمی دانند که دیگر آن زمان نیست که اموال مرم حیف و میل و غارت شود و مردم بی خبر بمانند؟
🔹شهروندان مشگین شهری باید فرد به فرد این هدر دهی اموال مردم و اقدام غیر قانونی را اطلاع رسانی کنند تا مردم مطلع باشند که چگونه عده ای اموال آنها را حف و میل می کنند تا به منافع خود برسند.
🔸مردم منتظر پاسخگویی هستند و ما به عنوان عضوی از اصحاب رسانه همچنان که به همراه همکاران رسانه ای در انتشار خبر آن دخیل بودیم بر حسب وظیفه خبرنگاری و رسالت مطبوعاتی در کنار شهروندان مشگین شهری پیگیر این قضیه خواهیم .

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " آیا میدان بیضوی به سرنوشت پل هفت تیر دچار و تخریب خواهد شد؟ " ارسال شده است.

  1. امین گفت:

    باسلام خدمت مدیریت محترم پایگاه تحلیلی خبری مشگین سلام چرا اخبار به روز نمی گذاریدمگر چند وقت چندوقت مطلب درج میکنید؟مطالب ارسالی دیده نمی شوند.

ارسال نظر


آخرین موضوعات