کد خبر: 35355 | تاریخ انتشار: ۹:۴۱:۵۲ - سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۷ نظر | |

💥 قالیباف ، قاچاق زباله و پیامدهای ناشی از آن

✍️مسعود شاهعلیزاده

🔹محمد باقر قالیباف کاندیدای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، در نخستین مناظره ی تلویزیونی، تولید برق با بهره گیری از زباله را اعلام کرد. اما به دنبال این ادعا موجی از نگرانی ها در بین برخی از افراد جامعه به راه افتاده است.
🔹نگرانی نخست اینکه ممکن است برخی از افراد سودجو نسبت به قاچاق زباله شهرستان ها به مقصد پایتخت مبادرت کنند که در اینصورت نعمت انرژی برق حاصل از آن تنها نصیب ۴ درصد از مردمی خواهد شد که عمدتاً دانه درشت محسوب می شوند.
🔸نگرانی به مراتب مهم تر اینکه روفتگران زحمتکش شهرداری ها وقتی که با زباله دانی های بدون زباله مواجه می شوند عملاً و بطور ناخواسته از کار بیکار می شوند و در نتیجه عنوان نیروی مازاد را یدک می کشند.
لذا به منظور حمایت از این قشر ساعی و زحمتکش که اجباراً شغل خود را از دست می دهند، از کاندیدای دیگر انتخابات ریاست جمهوری جناب حجت الاسلام رئیسی انتظار دارد در صورت موفقیت در مبارزات انتخاباتی، یارانه ی این عزیزان را ۳۹ برابر یا بیشتر در نظر بگیرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۷ ديدگاه مطلب براي " 💥 قالیباف ، قاچاق زباله و پیامدهای ناشی از آن " ارسال شده است.

 1. قاسم گفت:

  باسلام-من نمی دانم چرا برخی از تحصیلکرده ها زود باور هستند.مگر ممکن است چنین اتفاقی بیافتد؟تازه مگر بالا بردن مبلغ یارانه به صورت دلخواه امکان ندارد.

 2. مراد گفت:

  واقعا مسخره است.چه کسی حوصله دارد زباله را قاچاق کند.اصلا تمام زباله یک شهر مثل شهر ما چقدر قیمت دارد.شاید منظور نویسنده قاچاق مواد مخدر است(جسارتا)

 3. مشکین من گفت:

  سلام
  آقای شاهعلیزاده عزیز و مسئولان سایت
  اولا این موضوع فقط در تهران است و تا به مشکین برسد ۳۰ سال طول می کشد.
  ثانیا اتفاقا این کار باعث اشتغالزایی است نه بیکار شدن رفتگران. چرا رفتگران باید بیکار شوند؟! کار آنها که از بین نمی رود. بلکه آن عزیزان در کار خود مشغول خواهند بود و با احداث مراکزی جهت تبدیل زباله به کمپوست و برق، شغل های جدیدی ایجاد خواهد شد.
  به نظر می رسد مطلب حاضر طنز است یا بدون فکر نوشته شده است.

 4. عبداللهی گفت:

  ای کاش استاد عزیز ، جناب آقای شاهعلیزاده ابتدا اشاره می کردند که این متن طنز می باشد تا این دوستانمان وامثال اینها دچار کج فهمی نمی شدند.

 5. شاهین گفت:

  آقای قالی باف!فرزند پورشه سوار تو ۴درصدی هست یا ۹۶درصدی؟

 6. علی امامعلیزاده میرک گفت:

  با سلام دوستان استاد شاهلیزاده با طنز وکنایه وایهام مطالبشون را بیان می کنند ضرب المثل است که به شکارچی کوه را نشان می دهند نه شکار را؟استاد قلمت همیشه سبز باد.

 7. اکبر گفت:

  رییسی گفت و شما هم باور کردید!!!!مگر دست رییس جمهور است تا یارانه را چندین برابر بکندخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ارسال نظر


آخرین موضوعات