کد خبر: 35388 | تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱:۳۶ - سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

چند توصیه برادرانه به منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهرمشکین شهر💥

مشکین سلام ، ایرج نجف اوغلی :ضمن تبریک به کاندیداهای پیروز و نیز عرض خدا قوت به بقیه مؤثران این صحنه زیبا، چند نکته را من باب تذکر عرض می‌کنم وامید وارم با این گفته هایم ، عیش ربیع ( شادابی بهاری)شما را به طیش خریف( ناراحتی پاییزی) مبدّل ننمایم.

۱⃣ باید از هیجانات دوره رقابت انتخاباتی به سرعت عبور کرد و به فضای جدی و سخت اداره شهر برگشت. و بیش از همه بر آنهاست که شهر را از این وضعیت احساسی عبور دهند و مسیر برنامه ریزی ترقی شهررا فوراً ریل گذاری کنند.
۲⃣ همه اعضا شورا از مخالفان و موافقان انتخاب شده، باید دست در دست هم این شهر را در مسیر آرمان‌هایش بسازند؛ کار زمین مانده زیاد است و از عهده عده‌ای محدود برنمی‌آید؛ شورای منتخب باید بداند که بخش مهمی از اعتبار خود را از نحوه تعامل منطقی و اخلاقی مخالفان خود دارد ونباید بگوید – چون فلانی به من رای نداده ویا از طایفه من نیست – من با او حرفی ندارم.
۳⃣ از همین امروز عیار وعده‌ها و گفته‌های کاندیدای پیروز در معرض آزمون است و مسیر حرکت شما در دالان قانون، اخلاق و خواسته‌ها و تمایلات اکثریت و همچنین اقلیت صورت می‌گیرد؛ فلذا امروز روز سخت‌تری برای کاندیدای پیروز در نسبت با کاندیدایی است که بر کرسی شورا شهرننشسته است.
۴⃣ مردم شهر برای انتخاب شوراهای پیروز در دور بعدی چک سفید انتخاب نداده اند ، لذا به یُمن فضای مجازی وگروههای مردم نهاد شهر تمامی فعالیتهای شوراها رصدخواهد شد واین نشان می دهد که مردم بعد از انتخاب بیکار نخواهند نشست وتازه فرهنگ مطالبه گری مردم طور جدّی شروع شده است.
۵⃣ البته تعداد زیاد ثبت نام کنندگان وکاندیداها در این دوره برای مردم با اینکه شور وشوق انتخاباتی را به همراه داشت که متاسفانه هم قدرت انتخاب دقیق وشرکت در جلسلت تمامی آنها را مشکل کرد وهم به نوعی هر طایفه ومحله برای خود کاندیدایی داشت که گاها با کمال تاسف بعضی از کاندیداها، طرفداران خود را تشویق به تک رای کرده اند که این امر خیانت مسلّم است در حق شهر وکاندیداهای دیگر.
۶⃣اعضای جدید شورا در دوره پنجم که شکر خدا ترکیبی ازتمامی اقشار مختلف جامعه است؛ پس با همفکری وتعامل با همدیگر ومشورت وخرد جمعی ، از منیّت وتکروی و کارهای انفرادی خودداری فرمایید.

۷⃣ تجربه عدم انتخاب اعضای شوراهای چهارم شهر به جز یک نفر نشان می دهدکه این عدم انتخاب آنها از طرف مردم ، زنگ خطری نیز برای شوراهای پنجم است که گوشی همیشه دستشان باشد و به مانند شورای چهارم مصداق این شعر ترکی درخود نباشند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات