کد خبر: 35414 | تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵:۱۲ - یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

ریئس جمهور منتخب مردم جناب آقای حسن روحانی

با سلام
ضمن عرض تبریک و شادباش به مناسبت پیروزی در انتخابات و همچنین آرزوی موفقیت و کامیابی برایتان خواستم دو سه دقیقه ای مزاحم وقت شریفتان شوم.
از خداوند متعال شاکرم که اولین وعده انتخاباتی شما بلافاصله و بدون هیچ معطلی به ثمر نشست و درخت میوه داد. به حول قوه الهی شما تک تک ایرانیان را صدا و سیمایی کردید تا ما به همت فضای مجازی صدای میوه فروشی را به ساختمان پاستور برسانیم. ما اکنون رسانه ای داریم قدرتمندتر و تاثیرگذارتر از صدا و سیمای ملی. دست مریزاد که بی نیازمان کردید از رسانه ای که در اختیار یک اندیشه و طیف سیاسی است.
دمتان گرم که فعل توانستن را بر خلاف شعار دولت کریمه صرف کردید. شما می توانید. می توانید «ما می توانیم» را به نحو دیگری و یک قدم جلوتر در عمل اثبات کنید. به یقین در این مورد دعای خیر ملت ایران مسیر پر پیچ و خم شما را هموار خواهد کرد.
جناب آقای روحانی، مفتخریم که شما تنها ریئس جمهور کشور ایران از ابتدای انقلاب تا بدین جا و بعد از گذر ۳۹ سال از عمر این نظام بودید که صدای میوه فروشی را شنیدید و کلام امام عزیزمان را زنده کردید که «این انقلاب، انقلاب پا برهنگان است.»
باشد؛ هیچ اشکالی ندارد که رقیبان در مناظره ها دولت شما را ۴ درصدی بخواند. مردم قاضیان و داوران این سرزمین پهناورند و الحمدا… و المنه با رای هایشان بر کرسی قضاوت نشستند.
جناب آقای روحانی بنده به عنوان یک شهروند ایرانی و همسایه میرزاآقای میوه فروش خدمت شریفتان عارضم که میرزاآقا صدای خفته بیکاری و فقر در استان اردبیل است. چه بسا که میوه فروشانی هستند با مدرک و تحصیلات عالی. چقدر امیدواریم شعار و وعده تان در زمان انتخابات که در سالن شهید آسمانی ورزشگاه تختی بر زبان جاری ساختید؛ گل دهد و میرزاآقاهای زیادی را از فقر و نکبت برهاند.
ریئس جمهور محترم ایران بی شک یادتان نرفته است که چگونه وعده راه آهن و منطقه تجاری بر سالن شهید آسمانی طنین انداز شد؟ الوعده وفا. شما بهتر می دانید که ما در این راه چنانچه پیر مغان گفته بود «تَکرار کنید» تکرار کردیم و حماسه ای دیگر بر دفتر انقلاب رقم زدیم. ما به قولمان پایبند بودیم و پای صندوق رای چه زیبا و باشکوه صف بستیم و مهر تصدیق ایران پرصلابت را نقش و نگار کردیم.
و کلام آخر اینکه ما اردبیلی ها چقدر دوست داشتیم و داریم که به امثال میرزآقا، ماهی گرفتن را یاد دهید تا اینکه هر روز چشمشان به در و ماهی باشد.
امید آن دارم که امیدمان هرگز به ناامیدی و یاس تبدیل نشود.
با کمال تقدیر و تشکر
و من ا… توفیق
محسن پرستاری

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " ریئس جمهور منتخب مردم جناب آقای حسن روحانی " ارسال شده است.

  1. رشیدی گفت:

    از وقتی یادم میاد هر دولتی که اومده شعار پایان راه آهن در چهارسال را داده شعا پایان راه آهن در اردبیل … گیرم در این چهارسال هم به پایان برسد اما من این کوتاهی چهارسال اخیر را نخواهم بخشید که چهارسال در سرمای استخوان سوز اردبیل وراه های تصادف خیز اردبیل_ سرچم را با اتوبوس های نه چندان استاندارد رفت و آمد کردم …از من نشنوید ولی این چهارسال هم عین اون چهارسالی میشه که روش مهر تائید زدید …وخداوند سرنوشت کسی رو تغییر نمیده مگر به دست خود

ارسال نظر


آخرین موضوعات