کد خبر: 35475 | تاریخ انتشار: ۲:۴۶:۰۲ - دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

رهبر ملت و رییس جمهور

«علیرضا دانش» در یادداشت ارسالی به انصاف نیوز نوشت: انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم تمام شد، رهبری اما همیشه برای همه‌ی ملت رهبر است و رییس جمهور منتخب هم برای همه است.

اول: بارها و بارها این استدلال را شنیدیم که چون رهبری منتقد دولت هستند پس نظر ایشان این است که آقای رئیسی اصلح است.

اثبات شیئ نفی ما عدا نمی‌کند که عزیز من!

یعنی اینکه اگر فلانی به بعضی کارهای من نقد دارد دلیل بر این نیست که حتما مخالف من هم هست.

دوم: اینکه ما بخواهیم رهبری را منحصرا برای خودمان بدانیم و به دیگران اجازه ندهیم او را دوست داشته باشند مثل این است که بگوییم آفتاب مال ماست چون به خانه‌ی ما بیشتر می‌تابد!

به هر علت و دلیل کوچک و بزرگی نظر رهبری را مصادره به مطلوب می‌کنیم ولی انگشتر خوش رنگ آقا را صبح روز انتخابات حمل بر بی‌غرضی می‌کنیم.

سوال من اینست مگر نمی‌گوییم رهبر ما حکیم است؟!

حکمت در گفتار و رفتار و پوشش نمایان می‌شود، مگر غیر از این است؟

حقیقت این است که انتقال قدرت در شرایط کنونی به مصلحت کشور نبود و می‌بایست دولت دکتر روحانی ادامه یابد.

نباید حتی اینچنین صحنه‌ی رقابتی ایجاد می‌شد.

نباید شخصی که از ابتدای عمر انقلاب در مناصب حساس و فوق مدیریتی کشور خدمت کرده و امین انقلاب است را هدف تیرهای زهرآگین ساخت دشمن می‌کردیم. نباید شخصی را که روحانی ست، مجتهد است، عضو خبرگان است و بیست و اندی سال نماینده‌ی رهبری در شورای عالی امنیت ملی بوده را به این راحتی خائن و وطن فروش و انگلیسی و مزدور سرویس‌های بیگانه خواند.

سوم: آقا بارها فرمودند که شیعه و سنی برادرند و کسی حق ندارد اختلاف به پا کند و همه باید اتحاد را حفظ کنند.

اما عده‌ای در امنیت و رفاه در جای گرم و نرم می‌نشینند و از روی شکم سیری رگ غیرتشان باد می‌کند و دلشان به حال اسلام و شیعه می‌سوزد و مدام بنزین می‌ریزند به آتش اختلافات تا مبادا خاموش شود غافل از اینکه خیلی از شیعیان در دنیا امنیتی که ما داریم ندارند و مال و ناموس و جانشان در خطر قرار می‌گیرد چرا چون رگ بعضی‌ها ورم کرده نمی‌توانند جلوتر از دماغ خود را ببینند.

در مقیاس ملی همین اتحاد را برای تمامی طیف‌های سیاسی نیاز داریم.

چه معنی می‌دهد صرف اینکه شخصی حزب اللهی نیست یا انقلابی نیست را دشمن و از راه به در بدانیم؟! مگر این اشخاص ایرانی نیستند؟ مگر حق شهروندی ندارند؟ مگر حق حیات ندارند؟ مگر رهبری نفرمود حتی کسانی که بنده را قبول ندارند بخاطر کشور بیایند؟

حرف آخر: باید یکدیگر را تحمل کنیم و بالاتر از آن به حق حیات یکدیگر احترام بگذاریم. یادمان نرود اگر پرچم اسلام ناب در این کشور بلند است بخاطر ذات پاک و روح بلند مردم سرزمین پارس است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات