کد خبر: 35533 | تاریخ انتشار: ۲۲:۰۷:۱۱ - شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اغراق مسئولان در آمار مسافران

مشکین سلام ، سرویس اجتماعی :در چند روز گذشته شهر عزیز مان آغوش گرم خود را برای پذیرش تعداد زیادی از مسافران از نقاط مختلف کشور باز کرد که در نوع خود کم نظیر و در خور توجه می باشد . در این روزها به تبع ورود مسافر بیشتر مکانهای تفریحی و گردشگری شهر و همچنین هتل ها و رستورانها و کباب خانه های سنتی پر شد و بازار خرده فروشها و مغازه داران هم رونق پیدا کرد. هر چند که ورود مهمانان و مسافران باعث افزایش قیمت بعضی از کالاهای مصرفی شد به طوری که مرغ در عرض دو روز چند صد تومان افزایش یافت.

اما آنچه که قرار است به آن بپردازیم و باید مورد توجه قرار گیرد توجه به برخی آمار های منتشره از سوی برخی مسئولان در گرما گرم ورود مسافران بود که جای تامل و توجه داشت . وامیدواریم مسؤلان برای ارائه آمار خود دلیل قانع کننده داشته باشند و فقط در اثر جوگیری آمار اشتباه ارائه نکرده باشند به طوری که هنوز روز دوم تعطیلات  بود که  یک مسؤل از آمار ۳۵۰۰۰۰  مسافر سخن گفت در حالی که با واقعیت همخوانی نداشت یعنی در عرض یک روز دو و نیم برابر جمعیت شهرستان مشگین شهر و نه شهر مشگین شهر مسافر وارد شهر شده است؟
و بعد از آن فرماندار از ۳۷۰۰۰۰ نفری سخن به میان آورد و البته در این میان هر آنچه که از همه مهمتر بود  عملکرد  مسئولان امر در خصوص ساماندهی نیازهای این روزها بود و باید به این وظیفه ذاتی می پرداختند  از جمله ایجاد زیر ساخت هایی گردشگری در دوران مسئولیت خود  و ارائه گزارش و  خدمات از هر آنچه که تا کنون نسبت به اجرای ان اقدام کرده اند ؟
مسئولان شهرستان باید به این می پرداختند که چند ماه است دو سرویس بهداشتی در حال ساخت به اتمام رسیده و یا اینکه این پروژه های عظیم !!!چند سالی کار خواهد برد؟
یا باید به مدارسی که برای اسکان مسافران در نظر گرفته بودند و حتی در سرویس بهداشتی مدرسه لامپ روشنایی هم نزده بودند سر کشی کرده و نظارت می کردند تا از وضعیت آنجا با خبر شوند یا صرفا علاقمند به ارائه آمار هستند ودر کنار دیگر مسئولان در پل معلق عکس یادگاری بگیرند؟
و البته برای آمار ارائه شده در چند روز گذشته هنوز دلایل کافی ارائه نکردند تا مردم بدانند آمار کدام یک از مسئولان صحیح بود؟ و بر چه پایه و اساسی این آمار را ارائه کردند؟

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر:

ارسال نظر


آخرین موضوعات