کد خبر: 35545 | تاریخ انتشار: ۲۳:۱۴:۳۱ - شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

اولین وب سایت جامع تبلیغات آنلاین استان در شهرستان مشکین شهر افتتاح شد

مشکین سلام :اولین وب سایت جامع تبلیغات آنلاین استان در شهرستان مشکین شهر با حضور معاون فرماندار، شهردار، بخشدار، اعضای محترم شورا، روسای ادارات و همشهریان عزیز افتتاح شد.
سایت آن آگهی که به صورت جامع کلیه موارد قابل تبلیغ شامل کالا، مشاغل، خدمات، ایده و نوآوری، آموزش،گردشگری٬ املاک، خودرو، صنعت و هر آنچه نیاز به تبلیغ دارد را تحت پوشش قرار می دهد برای اولین بار در مشکین شهر توسط مهندسان حوزه فن آوری اطلاعات شرکت صفر و یک سیب طراحی شده و از جهات زیادی مشابهی در استان ندارد دامنه گستردگی عظیم این سایت، امکان ثبت آگهی بسیار ساده از طریق اپلیکیشن حرفه ای٬ سئوی بالا هنگام جستجو در موتورهای جستجو و .. از ویژگی های منحصر به فرد آن بوده و زیر ساخت های اینترنتی تبلیغات آنلاین و جهانی، مشکین شهر و حتی استان را در تمام حوزه ها فراهم می نماید.
دکتر قاسمی معاون محترم فرمانداری در مراسم افتتاحیه سایت با اشاره به اینکه در دنیای جدید که از آن به دهکده جهانی یاد می شود لزوم همگام شدن با فن آوری های روز دنیا در جهت شناساندن هر چه بیشتر پتانسیل های گردشگری شهرستان انکار ناپذیر است و دولت محترم تدبیر و امید و در کنار آن فرمانداری شهرستان مصمم است حمایت های لازم را برای ارتقا سطح فن آوری های حوزه ICT و ایده های نوآورانه انجام دهد. در پایان دکتر سلیمانی ضمن تشکر از حضور مقامات و شهروندان عزیز از حمایت ها و راهنمایی های فرماندار و معاون فرماندار تقدیر و تشکر نموده و اعلام کردند که دکتر قاسمی در تمامی مراحل راه اندازی و معرفی سایت با رهنمون های ارزشمند و نگاه روشن خود به حوزه ICT در جهت اجرای هر چه بهتر اهداف سایت ما را یاری فرمودند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کلمات کلیدی این خبر: , ,

ارسال نظر


آخرین موضوعات