کد خبر: 35559 | تاریخ انتشار: ۱۱:۳۶:۱۶ - دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

استانداران و فرمانداران مقتدر لازمه توسعه کشور و پیشبرد اهداف متعالی دولت

مشکین سلام ؛ سرویس سیاسی :دولت دوازدهم چند هفته دیگر تشکیل می یابد .روحانی رئیس جمهور منتخب به پشتوانه آرای قریب به بیست وچهار میلیونی خود می خواهد با رایزنی و مشورت با افراد و جریانهای مختلف افراد توانمند وشایسته و نزدیک به آرمانهای دولت را انتخاب کند.

 اخباری که در مورد گزینه های  احتمالی و پیشنهاد شده از سوی صاحبنظران  در مورد کابینه جدید  شنیده می شود نشان از آن دارد که چند نیروی توانمند و تازه نفس وارد کابینه می شود و به تبع آن در استانداران هم تغییراتی روی می دهد امیدواریم در استان ما هم  یک استاندار توانمند و با اقتدار جایگزین استاندار محافظه کار و کمتر فعال  شود . متاسفانه چه در دوره نماینده های  مجلس گذشته  استان  و چه این دوره تمام انتصابات  مدیران کل و دیگر موارد انتصابی  در شهرستانها با معرفی و دخالت محض  نمایندگان انجام می گیرد و به جرات می توان گفت که دولت و فرمانداران کوچکترین نقشی در انتصابات ندارند و به عنوان نیروی مسلوب الاختیار در آمده اند در حالی که دولت در مقام اول پاسخگویی در مقابل مردم و رای دهندگان قرار دارد و کم کاری و بی کفایتی ها همه متوجه دولت می باشد.

امیدواریم این حالت یک جانبه گرایی به سر آید فرمانداران هم با صلاحدید و ارزیابی خود نقشی در تغییرات مدیریتی و به دنبال آن توان پاسخگویی به مطالبات مردم داشته باشند و از نیروی منفعل و خنثی به عنصر فعال و تاثیر گذار تبدیل شوند و همچنان در با پاشنه سابق نچرخد.  حال باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " استانداران و فرمانداران مقتدر لازمه توسعه کشور و پیشبرد اهداف متعالی دولت " ارسال شده است.

  1. شهروند گفت:

    فکر کنم اصلا احساس نشه که در این استان استانداری هست یا نیست. .

ارسال نظر


آخرین موضوعات