کد خبر: 35576 | تاریخ انتشار: ۲۰:۱۵:۳۲ - جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

شهرداران سیاسی مشکین شهر

🔹چند تن از شهرداران مشکین شهری در میان شهروندان به عنوان شهرداران سیاسی و مجیزگوی مردان سیاست پیشه شناخته شدند .این شهرداران به امید یافتن پست و مقام و یا اشتغال بعد از اتمام ریاست شهرداری مجیزگوی مردان سیاست پیشه شدند و در دوران شهرداری هم تمام امکانات شهرداری را در اختیار این مردان قرار دادند.

یکی از چهره ها ی آشنای چنین روشی مهندس … بود. این مرد حتی رفتگران شهرداری را هم مجبور کرد.تا در خدمت مردان سیاست باشند.شهروندان چنین شهردارانی را خوب می شناسند.
🔹اعضای سابق شورای مشکین که اکثرا هم عنوان دکتری را یدک می کشیدند خود نیز شورایی سیاسی بودند و با حضور نمایشی خود در مجالس و محافل تبلیغاتی مردان سیاست دوست داشتند به خیل عظیم ریاست طلبان ملحق شوند .

وقتی شورا سیاست باز و وابسته و پیرو باشد تکلیف شهرداران منتخبش معلوم است. و حال سکوت اعضای جدید شورای شهر در برابر تعیین تکلیف شهردار فعلی ممکن است این حدس و گمان ها را در اذهان زنده کند که حضرات نمی خواهند مهندس خیرجو در پست شهرداری ابقا شود.

چون وی منتخب دکترهای وابسته و پیرو شورای سابق است.

آیا اعضای جدید مهندس خیرجو را ابقا خواهند کرد و یا شهردار غیرسیاسی جدیدی را به عنوان شهردار مستقل به مردم معرفی خواهند نمود.هرچند خیرجو شهرداری مستقل است وغیر وابسته./خیاو

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات