کد خبر: 35601 | تاریخ انتشار: ۰:۳۱:۳۲ - سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر از پروژه های شهرداری و اظهارات فانی

مشکین سلام :به گزارش روابط عمومی شهرداری ظهر امروز تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر از عملیات در حال اجرای شهرداری بازدید بعمل آوردند و بر تسریع در عملیات عمرانی و خدماتی و رعایت نکات فنی تاکید کردند.
🔹فانی اظهار داشت تا پایان عمر شورای دوره چهارم تمام تلاش خود را برای عملیاتی نمودن مصوبات توسط شهرداری پیگیری خواهیم کرد و تصریح کرد: به لطف خدا و همکاری اعضای شورا و شهردار محترم نهضت عملیات عمرانی بخوبی در حال اجراست.
🔹 اعلام رضایت اکثر شهروندان از این اقدامات خصوصا آسفالت معابر بهترین پاداش اعضای شورا در روزهای واپسین عمر دوره چهارم می باشد
وی تاکید کرد برخی از افراد با منتسب نمودن این فعالیت ها به اشخاص دیگر سعی در کمرنگ جلوه دادن فعالیت اعضای شورای فعلی هستند اما تمامی فعالیتها و اقدامات عمرانی و آسفالتهای پخش شده در سایه تلاشهای اعضای شورای فعلی و شهردار بوده که نسبت به تامین قیر و مصالح در سال ۹۵ اقدامات موثری در این راستا انجام داده بودند و طبق تعهدی که به مردم در قبال اجرای اصولی و فنی پروژه ها داشتیم امسال این امر محقق و فارغ از هرگونه بحث های مطرح شده خوشحال هستیم.

🔹فانی افزود :تغییر کاربری حدود ۷۵۰۰ متر از زمینهای حاشیه بلوار شهید بنی هاشم در ماده ۵ که به زودی توافقات لازم با مالکین محترم صورت خواهد گرفت و شاهد تحول گسترده در این مسیر خواهیم بود
🔹توافق با سازمان زندانها و تغییر کاربری املاک سمت غربی میدان دادگستری که از اول سال شروع فعالیت شورای چهارم آغاز و بعد از سالها موفق به نتیجه گردید و به زودی شاهد بازگشایی فاز اول خیابان ۴۵ متری تا تقاطع حافظ جنوبی خواهیم بود.
🔹وی اظهار امیدواری کرد در هفته های آتی شاه افتتاح و بهره برداری از میدان موسوم به شاه اسماعیل صفوی واقع در تقاطع نصرآباد باشیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات