کد خبر: 35609 | تاریخ انتشار: ۲۳:۳۹:۰۴ - سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۶ | ۲ نظر | |

ملکی_در تذکر شفاهی به وزیر نیرو

شالیزارهای شالیکاران سوخت و از بین رفت/بودجه لازم برای تصفیه‌خانه ۸۶ روستای فخرآباد هنوز تأمین نشده است

#

 

🔵بودجه لازم برای تصفیه‌خانه ۸۶ روستای فخرآباد هنوز تأمین نشده است

 

✅نماینده مشکین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت:

✅علیرغم تأکیدات فراوان، بودجه لازم برای ساخت تصفیه‌خانه به مرکزیت فخرآباد برای ۸۶ روستا هنوز تأمین نشده است.

 

✅به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ولی ملکی در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۰ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو گفت:

✅ روستاهای حوزه انتخابیه به علت عدم هدایت آب ستارخان در محرومیت به سر برده، شالیزارهای آنها سوخته و از بین رفته است این در حالی است که تلاش‌های انجام شده علیرغم نظر مساعد نماینده اهر هنوز به نتیجه نرسیده است؛ تقاضا می‌شود به این موضوع رسیدگی شود.

✅نماینده مردم مشکین شهر در مجلس در تذکر دیگر به وزیر نیرو گفت:

✅بودجه برای تصفیه‌خانه به مرکزیت فخرآباد برای ۸۶ روستا هنوز تخصیص نیافته لذا تقاضا می‌شود نسبت به تخصیص بودجه اقدام شود.

✅وی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی یادآور شد:

✅ برای پرداخت به موقع پول کشاورزان تشکر می‌کنیم ؛درمورد عدم ابلاغ بند «ز» تبصره (۱۳) قانون بودجه قصور شده است از این رو کشاورزان منطقه وام‌های تضامنی گرفته و یارانه آنها قطع شده است؛ استدعا داریم این تبصره ابلاغ شود.

 

✅این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکری به وزیر بهداشت گفت:

✅تبعیض ناروا در پذیرش کسانی که در آزمون تخصص شرکت کرده‌ و حائز رتبه شده‌اند باید مرتفع شود؛چرا که شاهدیم بدون گرفتن مصاحبه و دعوت از قبول شدگان آزمون تخصصی نام آنها حذف و برخی دیگر اضافه می‌شود.

 

✅نماینده مردم مشکین شهر درمجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر نیرو افزود: در جهت دوبانده کردن راه اهر و مشکین شهر اقدام شود.

خبرگزاری خانه ملت

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ ديدگاه مطلب براي " شالیزارهای شالیکاران سوخت و از بین رفت/بودجه لازم برای تصفیه‌خانه ۸۶ روستای فخرآباد هنوز تأمین نشده است " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    ضمن تشکراز زحمات نماینده محترم امیدواریم در مورد اتمام پایاب سد سبلان و انتقال آب از سد سبلان به دشت ارشق و سایر مناطق مورد نیاز و تشنه کارهای خوب انجام شود.باید از سه عنصر خدادادی آب و خاک و خورشید به بهترین نحو استفاده کرد . آرزوی موفقیت دارم برای نماینده محترم

  2. محمد گفت:

    از جناب ملکی سالی دارم امیدوارم پاسخ دهد:
    آقای ملکی این جمله«بعیض ناروا در پذیرش کسانی که در آزمون تخصص شرکت کرده‌ و حائز رتبه شده‌اند باید مرتفع شود؛چرا که شاهدیم بدون گرفتن مصاحبه و دعوت از قبول شدگان آزمون تخصصی نام آنها حذف و برخی دیگر اضافه می‌شود.» کدام مشکل شهرستان مشکین شهر را حل می کند وضعیت نابهنجار بیمارستان شهر، وضعیت بسیار بد بهداشت و درمان، سونامی سرطان در منطقه و دهها مشکل بهداشتی درمانی این شهر چه ربطی به آزمون تخصصی دارد مگه ما دانشکده پزشکی داریم؟ یک دانشکده سلامت داریم که در سایه الطاف شما در آستانه تعطیلی است.

ارسال نظر


آخرین موضوعات