کد خبر: 35638 | تاریخ انتشار: ۲۱:۰۱:۲۰ - شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ | ۲ نظر | |

ملکی و چینش مدیران انتصابی

آیا دکتر ملکی در چینش مدیران انتصابی و ارتباط با بدنه اجتماعی می توانست بهتر از این عمل کند؟

 

مشکین سلام ؛ سرویس سیاسی :

ولی ملکی نماینده شهرستان در این دوره از انتخابات موفق شد بخش وسیعی از جریانات سیاسی و افراد مؤثر و پیشروان فکری جامعه را با خود همراه و همگام سازد .
به طوری که با وجود حضور تعداد زیادی از کاندیدا ها در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نسبت به دوره گذشته توانست نزدیک به ۱۲ هزار رای شهروندان را در داخل شهر که به نوعی متاثر از فضای سیاسی کل کشور و گروه های مرجع سیاسی شهرستان می باشد به دست آورد و از رقبای خود پیشی بگیرد.
🔹این مسئله برای هرنماینده وسوسه برانگیز در عین حال در صورت عدم مدیریت صحیح و کارا خطر آفرین می باشد .
🔹لذا به نظر صاحب نظران سیاسی و کارشناسان انتخاباتی ، نماینده شهرستان در سازوکار تنظیم روابط خود با جریانات حامی خود دارای ضعف اساسی می باشد و شاید دلیل عمده آن در این امر میتوان دید که اغلب کسانی که در اطراف ایشان هستند از چنین روندی واهمه دارند و نماینده را هم چنان به ارتباطات سنتی سوق می دهند و دلیل دیگر عدم توجه نماینده به مسائل فرهنگی و اجتماعی وسیاسی می باشد که میتوانست با ورود به این صحنه پویایی خاصی به فعالیتهای سیاسی و اجتماعی خود در کنار مباحث اقتصادی بدهد‌ و شایسته است که یک نماینده قادر به اعلام مواضع در این حوزه های مختلف (هرچند محدود) باشد .
🔹 بسیاری براین باور هستند که نماینده در چینش مدیران به دلایلی نتوانست از یک حلقه محدود فراتر رود و موفق نشده است از نیروهای حامی خارج از حوزه ستادی خود در برنامه ریزی های کلی برای شهرستان وانتصابات استفاده کند و این پاشنه آشیل ملکی است و خواهد بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۲ ديدگاه مطلب براي " آیا دکتر ملکی در چینش مدیران انتصابی و ارتباط با بدنه اجتماعی می توانست بهتر از این عمل کند؟ " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    ان شاا….

  2. خیاوی گفت:

    اقای ملکی نماینده محترم مشگین شهرمان مدتیست که به افراد جوینده کار میگویید اگه میخوای معرفی کنم ساوه بنده دریکی ازهمین موارد شاهد بودم ولی مدتیست ازخیلی ازهمشهریانمان این مورد رومیشنوم جالبه برام که اونجا چه نوع کاری هست ومتعلق به کیه

ارسال نظر


آخرین موضوعات