کد خبر: 35668 | تاریخ انتشار: ۲۳:۰۱:۲۶ - یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

توضیحاتی در خصوص گزارشی از کارخانه کبریت سازی

مشکین سلام : مشکین سلام : با عنایت به وظیفه ذاتی و اولیه هر رسانه که همانا بیان مشکلات و نارسایی ها و موضوعات مبتلا به جامعه و انتقال آن به مسئولان امر جهت اصلاح و برطرف کردن این نارسایی ها می باشد. چند ماه پیش گزارشی از واحد تولیدی کبریت سازی توسط سایت مشکین سلام منتشر شده بود که در آن گزارش به صورت سهو و در اثر عدم اطلاع کافی از موضوع طرح شده از سوی یک کارگر و همچنین درج برخی کلمات و عباراتی نامناسب به صورت کامنت که موجب لطمه به جایگاه مجموعه کبریت سازی و کارآفرینانی که با خلوص نیت سعی در به حرکت درآوردن چرخه اقتصاد شهرستان هستند گردید که امیدواریم سبب دلسردی کارآفرینان شهرمان در این شرایط اقتصادی نباشد هرچند که باعث آزرده خاطر شدن مسئولان این شرکت به خصوص آقایان صحت و معراجی شده است لذا جا دارد بدینوسیله ضمن ابراز تاثر و تاسف از بابت موارد به وجود آمده از این بزرگواران پوزش طلبیده و به عرض برسانیم نیت ما جزء رساندن حق به حق دار نبود هر چند در این راه اشتباهاتی هم می تواند اتفاق بی افتد.
لازم به یادآوری است که در این واحد تولیدی بیش از صد نفر بصورت مستقیم مشغول به کار هستند و علی رغم کلیه ی مشکلات بوجود آمده در طی سالیان متمادی کارآفرینان این شرکت ضرر و زیان را به جان خریده اند اما بخاطر پرسنل خود اقدام به تعطیلی کارخانه نکرده اند. امید آن است که مردم و مسئولین همواره در کنار کارآفرینان باشند و هیچکس بخاطر منافع شخصی اقدام به سنگ اندازی ننماید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " توضیحاتی در خصوص گزارشی از کارخانه کبریت سازی " ارسال شده است.

  1. خیاوی گفت:

    متاسفانه درکشورما تایکی پیدامیشه صراحتا بگه حق باکیه سریعا چنان جوسازی وشانتاژ میکنن که طرف سریعا عقب نشینی میکنه مثلا اعلام حق کشی یا اعلام ایرادات کاری وپرسنلی چه ربطی به کارکنان وزحمات اونا داره واقعیت اینه که هرکسی که کارمیکنه حقوق میگیره پس منتی برکسی نیست

ارسال نظر


آخرین موضوعات