کد خبر: 35717 | تاریخ انتشار: ۲۳:۵۵:۳۷ - جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

🔹نگاهی به حواشی و تحولات شورا و شهرداری در ۱۰ روز گذشته

💥نوبخت هم وارد گود شد

 

🔹نگاهی به حواشی و تحولات شورا و شهرداری در ۱۰ روز گذشته.

 

🔹در رور نخست کاری شورای جدید و بعد از انجام مراسم تحلیف خیرجو شهردار فعلی در پست شهرداری ابقا نشد.

🔹با اینکه مهندس خیرجو در یک قدمی کنار گذاشته شدن از شهرداری مشگین شهر بود اما با ۴ رای که رای چهارم‌ آن در پی حضور فرماندار و تماس های مکرر برخی مسولان بدست آمد به عنوان سرپرست معرفی شد .

🔹خروج سه نفر از اعضای شورای شهر در جریان انتخاب سرپرست از جلسه شورا حاشیه دیگر و مهم اولین روز کاری شورای پنجم بود که از سوی بسیاری از صاحب نظران و رسانه ها مورد انتقاد قرار گرفت .

🔹با سرپرست شدن مسعود خیرجو تقریبا فضای آرام و بی تحرک بر شورا و شهرداری حاکم شد.
🔹در روزهای اخیر علاوه بر علی فتحی و مسعود خیر جو ، نوبخت گزینه دیگری که ظاهرا حمایت و سفارش مسول اجرایی بلند پایه و مسول با نفوذ دیگری را با خود دارد وارد گود انتخاب شهردار مشکین شهر شده است.

🔹در سوی دیگر گزینه هایی هم از سوی گروهای مردم نهاد و فعالان اجتماعی طرح گردیده که متاسفانه از سوی هر ۷ نفر شورای شهر مورد بی توجهی قرار گرفته است.

🔹آنچه که در این میان مهم است بلاتکلیف ماندن مدیریت شهر است.
با اینکه در این بلاتکلیفی در وهله اول اعضای شورا مقصر بوده و باید پاسخگو باشند، اما به نظر می رسد دخالت های بی جای برخی مسولان فضا را ملتهب تر می کند.

🔹بهتر است اجازه داده شود ۷ نفر شورای شهر که مستقیما از سوی مردم انتخاب شدند تصمیمات خود را بگیرند و در مقابل تصمیمات خود پاسخگو باشند.
یادمان باشد افکار عمومی و رسانه‌ها تمام تحرکات را رسد و به اطلاع عموم مردم می رسانند. و مردم نیز فرق کارگشایی و تعامل سازنده را با دخالت و دسته بندی می دانند و در مقابل آن واکنش نشان می دهند.

تحریریه مشکین سلام

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " 💥نوبخت هم وارد گود شد " ارسال شده است.

  1. علی امامعلیزاده میرک گفت:

    با سلام امیدوارم اعضای محترم شورای شهر عجله نکنند و هستند افرادگم نام و جوانان بااستعداد مشگین شهری می توانند شهرداری را مدیریت کنند ولی پارتی ندارند ای کاش شوراهای محترم با سفارش ،شهردار را اتنخاب نکنند بلکه خودشان استقلال و جرات انتخاب داشته باشند و کسی را بصورت تحمیلی قبول نکنند .

ارسال نظر


آخرین موضوعات