کد خبر: 35744 | تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹:۳۸ - دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ | ۳ نظر | |

سخنی پیرامون عملکرد شورای شهر در جریان انتخاب شهردار

سوالات بی جواب من

مشکین سلام ،طوفان کریموندخیاوی

سوالات بی جواب من: بالاخره پس از چهار سال نارضایتی اهالی مشکین شهر از عملکرد شورای دوره چهارم و شهرداران و سرپرستان منتخب شان تغییری را درسطح کلی رقم زدند و براساس اقوال کاندیداها وشناخت نسبی نه براساس عملکرد ، گروهی جدید را بر صندلی های مرموز پارلمان شهری نشاندند.
🗯واین عزیزان پس از حرف وحدیث های فراوان و گاه تحریک کننده حس کنجکاوی برای یافتنی جوابی قانع کننده به اولین ردیف شرح وظایفی خود جامه عمل پوشانده وشهردار منتخب خود را که نتیجه یک انتخاب ضعیف وشکننده بود معرفی نمودند که برای ایشان آرزوی موفقیت وسربلندی داریم ولی همین فرآیند سوالات نامرسوم زیادی را پیش روی شهروندان قرارداد که اگر اعضای محترم شورابراهالی منت گذاشته و درراستای رفع این ابهامات عکس العملی از خود نشان ندهند مسلما” تا قیام قیامت بی جواب خواهند ماند البته اگر‌ شعارهای تبلیغاتی این عزیزان را که در آرشیو اکثر گروههای مجازی بصورت صوتی موجود میباشد اصل قراردهیم یقینا”در زمان شایسته جوابی درخورخواهیم شنید.
❓❓❓تعدادی از سوالاتی که در محافل ومجالس عمومی آنها را میشنویم :

✅۱)با توجه اینکه ازابتدای امر شهرداری شهردار منتخب شورای پنجم مسجل و بر زبان اهالی ساری و جاری بود اینهمه تاخیر و جریان سازی چه دلیلی میتواند داشته باشد ؟
✅۲)برفرض نادیده گرفتن سوال اول آیا در شهر دیگری این روند انتخاب اتفاق افتاده است که بجای انتخاب گروهی هریک ازاعضای شورا براساس شناخت شخصی خود بصورت فردی شخصی را برای تصدی پست شهرداری معرفی نمایند که همین عمل خود ماهیت شورا را که شور و مشورت و همفکری رکن اصلی آن میباشد زیر سوال نمیبرد؟
✅۳)چرا شورا از افرادی که خود پیشقدم شده بودند حتی برای حفظ ظاهر و اهمیت دادن به اهالی حتی یک جلسه رسمی برقرار ننمود در صورتی که در اکثر شهرها ازطریق اعلانی کلی اقدام به برنامه خواهی (معرفی به شورا بگوییم بهتراست چراکه شهردار باید فردی اجرایی باشد و مجری برنامه های تصویبی شورا) نموده بودند.
✅۴)چرا عزیزان شورا یکی از داوطلبین پست شهرداری مشکین شهر را که از قضا جزء ابواب الجمعی شهرداری جهانشهر تبریز میباشد وسابقه اجرایی قابل افتخاری هم بعنوان یک مشکین شهری در شهرداری تبریز دارد با جلسه های شخصی بی ثمر وادار به طی ۳۶۰ کیلومتر مسافت بین تبریز ومشکین شهر به کرات مینمودند و در نهایت حتی در لیست اعلامی به رسانه ها اسمی از ایشان نبود؟
✅۵)اختلاف نظر بین اعضای این دوره شورا کاملا مشهود است که بنا به نتایج این اختلاف در دوره های گذشته باز شهر تاثیرات ناگواری را بخود خواهد دید بهتر نیست این عزیزان بخاطر منافع شهر بصورت منطقی اختلافات را کناربگذارند و همیت خود را حفظ نمایند؟
و…؟
با آرزوی پیشرفت مشکین شهرعزیز و رسیدن آن به جایگاه واقعی خود وتاثیر این پیشرفت بر زندگی اهالی نجیب آن.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۳ ديدگاه مطلب براي " سوالات بی جواب من " ارسال شده است.

  1. مقدم گفت:

    دوست عزیز بدون آشنایی کامل از گزینه ها قضاوت کردین . اگر شوراها آقای اسکندری را هنوز دانشجو هست زمان نیاز دارد تا درس بخواند ، یکسال هست در شهرداری تبریز بصورت شرکتی مشغول بکار شده سکان شهرداری را میسپردن به سوالات شما پاسخ میدادند !!!

  2. ممدخان گفت:

    این دیدگاه طوفان خان مطلوب است ولی نباید از اسکندری نام می برد

ارسال نظر


آخرین موضوعات