کد خبر: 35763 | تاریخ انتشار: ۱۲:۴۶:۳۵ - شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

نیست خفاشک عدوی آفتاب

مشکین سلام ؛مالک رضایی 📝

 

در این ساعت از شب و به فاصله ی کوتاهی از یاوه سرایی های آن یاوه گو هنوز فرصتی نشده است که تمامی هذیان گویی های آن مترسک آمریکایی را از روی متنی بطور کامل بخوانم لیکن آنچه که ذیلا می آید صرفا با رویت اخبار آن از روی کامنتهای گروههای مجازیست .تفصیل آن بماند برای بعد …
باری
گویا خیلی بی ربط هم نگفته بود آن پیامبر ملحد کمونیسم ،که تاریخ دوبار تکرار می شود.بار اول به صورت جدی و بار دوم به صورت کمدی و کاراکترهای تاریخ هم دو بار زاییده می شوند . بار اول در قامت قهرمان و بار دیگر به شکل یک دلقک.
خنده دار است که در هزاره ای که بین المللی شدن و قدرتها و هژمونهای متکثر جهانی تار و پود جهان را در بر گرفته است کاراکتری با یال و کوپال امریکایی ،کاریکاتوری از هیتلر را به نمایش گذاشته است و در حالی که انتخابش با معجونی از بازیهای هکریستهای روسی در هم آمیخته و شب تا صبح از ترس افشای اسناد رسوایی اخلاقی اش کابوس می بیند از خود شکلک مضحک قدرت نمایی به نمایش گذاشته است .
بهتر است این مَتَرسک،خطابه های اینچنینی خود را به «لورل هاردی» تحویل دهد تا ملت ایران و جهان،اندکی بیشتر بر او بخندند .
گویی نئوکانها ی آمریکایی در سرحدات نهایی خود قادر به مخفی ساختن چنین جنون های ادواری، نیستند و دلقک مناسبی هم برای نمایش چنین بازیهای مسخره آمیز یافته اند .
او ابایی از بردن حیثیت و آبروی آمریکا در سطح جهان ندارد و این نقش را هیچ کسی به مهارت ترامپ بازی نمی کند .آمریکا با او بزرگترین بدبختی تاریخی خود را تجربه می کند و به جرات باید گفت که در طول تاریخ آمریکا چنین حماقتی بر صندلی کاخ سفید تکیه نزده است
ترامپ،ترجمان حماقتیست که گویی بحران سرمایه داری آمریکایی در گریز از پیچ و خمهای نفسگیر خود چاره ای جز توسل به این رویکرد نداشته است.او با سماجتی مذبوحانه در صدد دست یافتن به غیر ممکنهاست.

نفی خورشید ازل مراد او گشته است اما کی بر آید این مراد او؟ بگو !

نیست خفاشک عدوی آفتاب
او عدوی خویش آمد در حجاب
تابش خورشید ایران او را می کشد
اما رنج او را خورشید، کی کشد ؟

گفتارش به پشیزی نمی ارزد اما تشریح آن حماقت به قلمهای مختلف در فضای مجازی و حقیقی لازم است ….

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " نیست خفاشک عدوی آفتاب " ارسال شده است.

  1. عسگری گفت:

    جناب آقای رضایی شاید بنظر شما و ترامپ احمق باشد ولی ایشون بیشتر از هر رییس جمهوری بفکر اقتصاد مردم کشورش هست و در جهت منافع مردم آمریکا (صرفا مردم امریکا ) از هیچ چیزی ابایی ندارد – و بی تردید بدون دلیل نیست که مردم آمریکا همچین شخصی را بعنوان رییس جمهور انتخاب کرده ان – اگر گاهگاهی در این کشور مردم بر علیه ایشان تظاهرات میکنن بخاطر آزادی بیانی هست که تو این کشور جاریه نه مثل بعضی کشورهای جهان که همه ناراضین ولی جرات ابراز نارضایتی ندارن —- به راستی چرا فقط بخشی از سخنان که مربوط به خلیج فارس بوده فقط مورد توجه قرار گرفته ؟؟؟؟؟؟؟ ۱٫۷میلیارد دلار واقعا کجا رفته ؟؟؟؟ تاثیری بر زندگی مردم داشت ؟؟؟ بر اقتصاد داشت ؟؟؟؟؟

ارسال نظر


آخرین موضوعات