کد خبر: 35813 | تاریخ انتشار: ۱۶:۰۹:۳۷ - یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ | ۱ نظر | |

تحلیل روز

محمود عباسزاده از واقعیت تا فضای مجازی ♦️چرا ملکی جواب انتقادات و حملات عباسزاده را نمی دهد ♦️در این میان برد با کیست؟؟

مشکین سلام، سرویس سیاسی:

🔷از قرائن وشواهد چنین بر می آید که محمود عباس زاده تصمیم بر این گرفته است که برای بار چهارم در انتخابات مجلس شورای اسلامی بخت خود را در بوته آزمون قرار دهد.

البته برای فهمیدن اینکه آیا اینبار اقبال با وی یار خواهد بود یا نه ؟ آیا طبق روال انتخابات قبلی کارنامه مردودی کسب خواهد کرد یا نه ؟نیازمند شکل گیری فضای انتخابات و یارگیری های خواهد بود که در آینده هر کدام از کاندیداهای احتمالی از خود نشان خواهند داد.
ولی آنچه مسلم است در حال حاضر نمی توان در این خصوص نظر قطعی داد

🔹 با همه اما و اگر ها محمود عباسزاده دو استراتژی برای خود برگزیده است و برنامه ها و استراتژی انتخاباتی خود را در کانالی که در اختیار دارد رسانه ای می کند .
لازم به ذکر است اکثر افرادی که به نوعی در فضای مجازی فعال هستند متفق القولند که به وضوح مشخص است اکثر مطالب انتخاباتی و سیاسی و اغلب نقد های تند و بی ملاحضه این کانال را یا با نام و یا بدون نام توسط شخص محمود عباسزاده نوشته می شود.

♦️ اما دو هدفی که محمود عباسزاده در پیش گرفته است.
۱- برجسته و پر رنگ کردن ضعف های ملکی از طریق ارائه دیدگاههای انتقادی و تخریبی علیه وی

۲- به زعم خود تلاش بر افتراق اصلاح طلبان و یارگیری هر چند محدود از این جریان تاثیر گذار انتخاباتی و مانور بر روی جامعه اصلاح طلبی شهرستان که فارغ از اشخاص اصلاح طلب در متن توده جامعه جای دارند
اما در این‌ میان برای بسیاری جای سوال بوده است که چرا نماینده شهرستان و یا اطرافیان وی تا به حال هیچ جواب و واکنش در مقابل نقد ها و حتی تخریب های غیر مستند صورت گرفته از جانب محمود عباسزاده را نمی دهند

🔹در این خصوص چند روایت وجود دارد اول این که شنیده می شود ملکی در جواب عده ای که در این مورد پرسیده اند چرا به حرکات ایذایی عباس زاده جواب نمی دهید گفته است که ایشان به هیچ وجه در این انتخابات جایگاه چندانی به دست نخواهد آورد و بر خلاف بلوفی که در فضای مجازی میزند ستاد اش از هم گسیخته و نیروهایش هم به این پی برده اند که ایشان چندان جایگاهی در رقابت انتخاباتی نخواهد داشت لذا نیازی به جواب دادن به ایشان نیست و عباس زاده می خواهد با حضور رسانه ای به اندک اطرافیان خود این پیام دهد که من همچنان هستم
روایت دوم این است که ملکی به خاطر این که در قدرت است وعباس زاده هم خارج از قدرت هرگونه جواب از طرف ملکی احتمالا پاسخی از طرف عباس زاده خواهد داشت این هم به نفع ملکی نیست و خود به خود جواب های زیرکانه و سفسطه گرانه وی ملکی را بازنده میدان خواهد کرد.
روایت سوم این است که ملکی بر این باور است که رقیب ایشان عباس زاده نیست بلکه یکی از این افراد رضازاده و امامی واسدی می باشد.

🔹همچنان که عده بسیاری هم بر این اعتقاد هستند، با اینکه عباس زاده در شرایط حاضر در تخریب ملکی قدم بر می داره ومطالبی هم می نویسه ولی این سه نفر بدون این که در شرایط حاضر انرژی شان را مثل عباس زاده تخلیه کنن به صورت آرام وتدریجی یارگیری خود را شروع کرده اند واحتمال این که یکی از از این سه نفر هم عقب نشینی کند و دو نفر در انتخابات بماند بیشتر است.از قضا شنیده می شود یکی از این سه نفر در جمع معدودی از اطرافیان خود گفته است مجادله عباس زاده وملکی به نفع ما است و باید تلاش کنیم این دو نفر چنین رویه خود را ادامه دهند و ما بدون خطر و هزینه فعالیت خود را ادامه دهیم.البته تا زمان انتخابات زمان زیادی باقی مانده است تا آن موقع احتمال تغییرات در فضای انتخابات وجود دارد.

🔹مشکین سلام 👇

https://telegram.me/joinchat/Cc3Bx0F57fjkBMnkh1XF5g

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۱ ديدگاه مطلب براي " محمود عباسزاده از واقعیت تا فضای مجازی ♦️چرا ملکی جواب انتقادات و حملات عباسزاده را نمی دهد ♦️در این میان برد با کیست؟؟ " ارسال شده است.

  1. شاهین گفت:

    عباس زاده یکی از خدمه های کشتی احمدی نژاد بوده وهست،کاپیتان کشتی و پشتیبانان ان نه تنها در طول مدت کشتی رانی دریای ایران را باف…..و…آلوده نمودند وحتی ثروت دریای عظیم ایران را به باددادند.این کشتی چندسالی است بد جوری به گل نشسته کاپیتان و خدمه های اصلی برای نجات خود سعی در موج آفرینی می کنند تا به وسیله و کمک موج توهمی خودرا به ساحل برسانند.اما دیگر از کشتی خبری نیست حتی تکه چوبی هم باقی نمانده تا بوسیله آن نجات پیداکنند.کارخانه سازنده کشتی هم ورشکست شده.هر کدام از خدمه ها در لابلای تکه پاره شده کشتی برای نجات خود دست و پنجه نرم میکنند.عباسزاده هم یکی از آن خدمه ها میباشد.عباسزاده ای که درآن کشتی رشد کرده بود.حالا از کشتی و پشتیبانان کشتی خبری نیست.او دراین مدت تلاش کرده ومیکند تا خودرا در کشتی از خودبهتران جای دهد.ایشان مثل کاپیتان خود در … بسر میبرد همانطور که کاپیتان فکر میکند هنوز هم رئیس جمهور میباشد زمانی با تهمت و افترا به بزرگانی مثل مرحوم هاشمی خودرا نشان داد.حالا هم میخواهد به وسیله آن روشهای پوسیده چند صباحی خودرا در اذهان مردم نگه دارد.این خدمه و مهره … هم با تخریب مقامات کشوری و محلی می خواهد بگوید من هم هستم اما باید فراموش نکند دیگر از کشتی خبری نیست.

ارسال نظر


آخرین موضوعات