کد خبر: 35827 | تاریخ انتشار: ۲۳:۳۱:۴۷ - جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

💥استراتژی ولی ملکی برای انتخابات آینده چیست؟

 

✍ #مشکین سلام ؛ سیاسی :

🔹ولی ملکی نماینده شهرستان مشگین شهر در صورت حضور در انتخابات اینده مجلس شورای اسلامی ، برای ششمین بار خود را در معرض آرای مردم قرار خواهد داد.

ایشان همانند دیگر اشخاصی که قصد حضور در انتخابات دارندبرنامه و استراتژی مشخصی را برای انتخابات پیش روی ترسیم می کند وبرای جذب اعتماد و رای مجدد رای دهندگان شیوه ها و روش های متعدد را به کار می گیرد.

رفتار و تحرکاتی که ولی ملکی تا به حال از خود بروز داده نشان از فعالیت های جدی و پرتحرک با نگاه به جلو و در راستای انتخاب شدن مجدد می باشد.
استراتژی که وی برای خود انتخاب کرده می تواند فارغ از اقدامات معمول انتخاباتی و به صورت ویزه به شرح زیر باشد.

۱- حضور پر رنگ و مستمر در حوزه انتخابی خود: ارتباط گسترده مردمی به صورت رو دررو ،حضور پر رنگ در روستاها و ملاقات مردمی که در این نشست ها اغلب مسولان ادارات مرتبط با مشکلات آن مناطق را با خود همراه کرده به روستاها سفر می کند و این اقدام باعث می شود نیازها و مشکلات مردم به روسای ادارات منتقل شده و در سطح بالایی سبب عملیاتی شدن آن تصمیمات گردد.هر چند این تصمیمات شاید در برخی موارد بسیار پیش افتاده باشد با این همه بعضی مسائل اساسی هم بوده است که در این نشستها رفع شده است و حل مشکلات روستایی چه کوچک و چه بزرگ برای مردم ارزشمند می باشد.

۲-حل نیازهای شخصی مردم و تلاش برای جذب بعضی از نیروهای بیکار منطقه هر چند از داخل مجموعه ستادی خود در بعضی از طرح ها و ادارات و شرکتها و کارخانه های مرتبط با حوزه تاثیرگذاری خود در شهرستان و کشور یکی دیگر از برنامه ها و اقدامات ویژه ملکی می باشد.که در جذب ونتیجه ارا موثر می باشد

۳-ازدیگر اقدامات اساسی ولی ملکی تلاش بر به کار گیری اعضای ستاد خود خصوصا اعضای جوان در برخی مسولیت ها خواه با سفارش و یا با زمینه سازی ها می باشد که موجب ایجاد انگیزه برای جوانان دیگری نیز می شود که در آرزوی رسیدن به پست اجرایی و یا حتی اشتغال موقت هستند.گر چه این اقدام وی از سوی مخالفان خصوصا از سوی اطرافیان بعضی از کاندیداها ستادیزه کردن شهرستان عنوان شده و به شدت نقد می شود لیکن یکی از روشهای دیگر برای تاثیر گذاری در آرا می باشد.
نماینده و اطرافیان نزدیک وی ستادیزه کردن را رد و حضور مدیران دوران اسدی را شاهدی بر عدم ستادیزه کردن مدیریت ها عنوان می کنند که با گذشت دو سال از کنار رفتن اسدی همچنان در مدیریت شهرستان حضور دارند.

۴- راهبرد اساسی دیگر دکتر ملکی تلاش برای راه اندازی کارخانه اتوبوس سازی سابق و کامیون سازی فعلی می باشد که می تواند موثر ترین و سالمترین و مشروعترین حربه انتخاباتی ولی ملکی برلی جذب آرا مردم باشد که در صورت به جریان افتادن فاز اول این کارخانه بنا به قول خود نماینده و صاحب کارخانه ۴۰۰ نفر در این کارخانه مشغول به کار می شوند و در صورت عملی شدن این چنین پروژه ای شاید بتوان گفت رقابت با ملکی برای رقبای دیگر خیلی سخت خواهد بود و البته در صورت عدم تحقق بر عکس این ماجرا نیز صادق خواهد بود.

۵- استراتژی دیگر ایشان ارتباط با بعضی از جریانات و احزاب سیاسی و نیروهای تاثیر گذار شهرستان می باشد تا با هم همفکری و هم افزایی این گروها آرای خود را در حد مطلوب نگه دارد .البته در این مورد ایشان کار آسانی پیش رو نخواهند داشت. چونکه از سوی برخی از افراد سیاسی در خصوص برخی انتصابات و اقدامات مورد نقد و اعتراض هستند هرچند همچنان موافقان بسیاری هم همراه خود دارد.

🔹لازم به ذکر است این متن نگاه کوتاه و توصیفی از رفتار و عملکرد نماینده در استراتژی انتخاباتی اش بود نه بیان نقاط ضعف و قوت وی .
امیدواریم در آینده نزدیک گزارشی شفاف از کارنامه ولی ملکی در طول قریب به دو سال نماینده گی وی تهیه و از طریق رسانه ها و با برگزاری نشست خبری رسمی به اطلاع افکار عمومی شهرستان برسد. تا بر اساس آن بتوان در باره عملکرد نماینده قضاوت کرد.

🔹مشکین سلام 👇

📡 @meshginsalam

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات