کد خبر: 35833 | تاریخ انتشار: 10:22:29 - دوشنبه 22 ژانویه 2018 | بدون نظر | |

استراتژی یونس اسدی برای انتخابات آینده چیست؟

مشکین سلام ؛ سرویس سیاسی :

💥یونس اسدی به همراه نماینده فعلی از دور ششم انتخابات مجلس به صورت پی در پی در انتخابات حوزه مشگین شهر کاندیدا شده است.

وی در کارنامه انتخاباتی خود سه شکست و دو پیروزی را با خود دارد و در صورت شرکت در این دور از انتخابات ششمین حضور وی خواهد بود که خود را در معرض سنجش ارای مردم منطقه قرار خواهد داد.

🔹اسدی که در انتخابات دور نهم مجلس شورای اسلامی با حمایت قاطع راس و بدنه اصلاح طلبان توانسته بود نماینده فعلی را شکست دهد در ادامه نمایندگی خود در دوره دهم نتوانست همانند دیگر فاکتور های انتخاباتی نسبت به این عقبه قوی اجتماعی خود مدیریت داشته باشد.به همین خاطر بود که در انتخابات گذشته علیرغم حمایت اصلاح طلبان مرکز اما با مخالفت نیروهای سیاسی شهرستان و سایر عوامل موثر، شکست را متحمل شد. به صورتی که با اندک فاصله ای از نفر سوم جایگاه بهتر از نفر چهارم نتوانست کسب نماید.

روشهای انتخاباتی

۱-اسدی برخلاف عباس زاده و ملکی علاقه چندانی برای حضور در فضای رسانه ای و مجازی ندارد( به جز چند بیانه و تبریک اخیر ) لذا همچنان روال و شیوه سنتی خود را می خواهد ادامه دهد.
بنا بر اخبار رسیده به #مشکین_سلام حاکی از آن است که ایشان ضمن حضور در جلسات خصوصی به تماس های تلفنی خود با بسیاری از یاران سابق خود اکتفا می کند.و فعلا سعی بر آن دارد هسته اصلی ستاد خود را ایجاد و فعال نماید.
اسدی که کاریزمای قابل قبولی دارد در این دوره سعی می کند که با حضور خود رضازاده و امامی را در سایه قرار دهد هر چند ایشان و بعضی از دوستانش در انتخابات گذشته برای رضازاده چنان رای قابل توجهی متصور نبودند ولی پیشی گرفتن رضازاده از ایشان بسیاری را غافلگیر کرد و اسدی به برخی تحلیل های اشتباه اطرافیان خود پی برد.

شاید مهمترین استراتژی آقای اسدی در همین شروع فعالیت انتخاباتی بر طرف کردن اولین مانع خود یعنی ابراهیم امامی باشد به خاطر هم پوشانی بخشی از آرای دو نفر با کنار رفتن امامی از انتخابات ،اسدی نفس راحتی می کشد البته در آینده نزدیک #مشکین_سلام در صورت فعالیت انتخاباتی محسوس نسبت به شیوه های انتخاباتی مهندس امامی و یا دیگر اشخاص مطالبی ارائه خواهد کرد
۲_ دومین شیوه اسدی بر خلاف عباس زاده که به نظر می رسد از فردای انتخابات به قدرت نمایی در برابر نماینده به انحای مختلف بر آمده است، سیاست صبر و انتظار می باشد و معمولا سعی نمی کند انرژی و توان خود را از هم اکنون صرف فضای انتخابات نماید بنابراین شیوه آهسته و پیوسته را در پیش گرفته است.نه کاری به کار افراد مذکور دارد و نه حساسیت آنها را بر می انگیزد و شاید این امر یک امتیاز مهم برای وی باشد.

۳_ به نظر می رسد که اسدی در صورت حضور در انتخابات متوجه شده است باید از برخی خصوصیات و روحیات شخصی خود عدول کند. وی فهمیده طبق روال قبل بدون دیدار با افراد به صورت رو در رو و درخواست کمک از آنان نمی تواند در انتخابات رای مطلوبی کسب کرد همان اشتباه و کم کاری که در انتخابات دوره گذشته به آن دچار شد .
لذا سعی می کند به دوستان و اطرافیان خود بقبولاند در نوع برخورد با مردم انعطاف بیشتری داشته و خواهد داشت و دیگر آن اسدی نخواهد بود که به تلفن های ضروری هم جواب نمی داد.بله قصد دارد تک تک آنها را به نحوی دیدار کرده و از آنها کمک بخواهد.

🔹لازم به ذکر است این متن صرفا در خصوص فعالیت های انتخاباتی حال حاضر این اشخاص می باشد و فعلا در خصوص چگونگی نتیجه انتخابات و یا عملکرد آنها اظهار نظر نمی کند.

🔹مشکین سلام 👇
📡 @meshginsalam

 

مطالب مرتبط را مطالعه فرمائید

کلیک‌کنید 👇
#استراتژی_ولی_ملکی_برای_انتخابات_آینده_چیست؟

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات