کد خبر: 36132 | تاریخ انتشار: 20:55:13 - چهارشنبه 25 سپتامبر 2019 | بدون نظر | |

شنیده ها و اخبار غیر رسمی از سطح شهرستان

💥 شنیده ها و اخبار غیر رسمی از سطح شهرستان 

🔹شنیده می شود یکی از افراد مشهور در فضای مجازی  که مدتی پیش به خدا و پیغمبر قسم خورده بود که سیاسی نیست و گفته بود لعنت بر این سیاست  و فضای سیاسی شهرستان را کثیف تلقی کرده بود به هر دلیلی به قسم و لعنت خود پشت کرده و گویا در برای ریاست ستاد یکی از کاندیداها خیز برداشته که این ریاست حرف و حدیث ها و حاشیه های فراوانی با خود داشته و به احتمال قوی از سوی عقلای ستاد نامزد مربوطه کنار گذاشته شود .(البته از قدیم گفتند دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را ) ‌

🔸شنیده می شود یکی از فعالان سیاسی و قدیمی استان که در دوره چهارم هم نماینده  اردبیل بوده چند روز پیش با رضازاده یکی از کاندیداهای مجلس رایزنی کرده است این شخص که در تهران عضو انجمن اسلامی مهندسان بود است گویا قول هایی به ایشان داده است.

🔹شنیده می شود یکی از کاندیدا ها که قبلا گفته بود من تا مهر باغبان ام بعد از پایان فصل کاری کشاورزی فعالیت انتخاباتی خود را شروع کرده و در روز های  گذشته دو سه جلسه انتخاباتی هم برگزار کرده. شنیده می شود همچنان تعداد زیادی از لیدر های انتخاباتی و بعضی از افراد با نفوذی که در گذشته با وی بوده اند چندان تمایلی برای فعالیت انتخاباتی نداشته اند. این خود مشکل بزرگی  پیش روی وی می باشد.

🔸بر اساس اخبار  دریافتی نماینده فعلی شهرستان هم فعالیت انتخاباتی خود را بیشتر کرده است. وی علاوه بر تلاش  برای حل مشکلات فردی موکلان ،در مدت دو هفته گذشته سه جلسه عمومی برگزار کرده است و ظاهرا  نماینده واطرافیانش از این جلسات و قبول دعوت از طرف مدعوین راضی به نظر می رسند. و بر همین اساس تصمیم بر ادامه و افزایش تعداد این جلسات دارند.

🔹طبق اخبار فضای مجازی یکی از کاندیداها با انتشار متنی ولی ملکی  نماینده فعلی شهرستان را به مناظره دعوت کرده است. با این دعوت چنین به نظر می رسد وی همچنان در تلاش است خود را به عنوان  رقیب اصلی نماینده در افکار عمومی زنده نگه دارد. باید منتظر ماند و دید فرایند انتخابات به کدام سمت و به نفع چه کسانی پیش خواهد رفت.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات