کد خبر: 36245 | تاریخ انتشار: 22:25:37 - سه‌شنبه 5 ژانویه 2021 | بدون نظر | |

❇ کامیون سازی خدمت بی منت .

❇ کامیون سازی خدمت بی منت .

🔸️انتخابات سال ۱۳۹۴ علارغم اختلافات سیاسی زیاد اصلاحات با ولی ملکی ، بخاطر اینکه ایشان نماینده با برنامه ویژه اقتصادی مخصوصا کامیون سازی بودند اکثریت اصلاحطلبان پا روی آرمانها گذاشته و بجای قهر با انتخابات به حمایت از ایشان برخواستند.

🔸️هرچند برداشت های سو زیادی ازین حمایت شد و سران اصلاحات متهم به خیانت و معامله و زده بند شدند اما حقیقت چیزی جز خدمت بی منت به شهرستان جهت محرومیت زدایی نبود.

🔸️ولی ملکی نیز پس از کسب کرسی نمایندگی در حد توان و با قاطعیت پای وعده اقتصادی خود ایستاد و تا اخرین روز بی هیچ منتی و به یادگار پروژه های اقتصادی مهمی کلید زد . اما به علت زمانبر بودن کار و همچنین رد صلاحیت ایشان در اسفند ۹۸ توفیق خدمت و اتمام پروژه ها از ایشان صلب شد.

🔸️قطعا نه اصلاحات و نه شخص آقای ملکی راضی به ابتر ماندن پروژه های عام المنفعه و اقتصادی مخصوصا کامیون سازی نیستند دلسوزان شهرستان آرزومند هستند هر چه سریع تر این درخت اقتصادی به ثمر برسد تا مردم از برکات خدمت بی منت بهرمند شوند.

🔸️خبر حضور وزیر صمت به دعوت نماینده مشگین شهر، جناب آقای محمود عباسزاده در محل کارخانه و بازدید از مراکز نیمه ساخت تولیدی نویدبخش خروج اقتصاد و معیشت مردم از جناح بازی و همگام شدن نماینده فعلی با دکتر ملکی جهت شکوفایی اقتصاد شهرستان می باشد.

🔸️آقای عباسزاده نیز ادعایی مبنی بر عامل احداث کارخانه بودن را نداشته و هدفی جز خدمت ندارند. ان شالله در آینده نه چندان دور شاهد خبرهای خوش در خصوص واحدهای تولیدی علی الخصوص کامیون سازی خواهیم بود.

🔸️بنده نیز به رسم ادب و معرفت از دکتر ولی ملکی و آقای محمود عباسزاده و سایر عزیزان که سعی در ایجاد گشایش در گره سخت شده اشتغال این شهرستان دارند نهایت تقدیر و تشکر و قدردانی را دارم.
✍عماد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات