کد خبر: 36248 | تاریخ انتشار: 20:04:04 - شنبه 27 فوریه 2021 | بدون نظر | |

بیش از این شهرستان را قربانی بی اخلاقی ، تهمت و افترا نکنید.

🔹چند صباحی است فضای سیاسی ورسانه ای شهرستان به طرز بی سابقه ای پر تنش و ویرانگر شده است.
چون واقعا هتک حرمتها ورفتار های غیر اخلاقی و ناجوانمردانه ،تخفیف وتحقیر شخصیت، بسیار گسترش یافته و در این‌میان‌هم‌ عده ای مثل جنگجویان میدان نبرد، شمشیر در غلاف ، منتظر فرمان حمله از فرمانده خود هستند تا به خیال خود رقیب را به هر قیمتی از میدان به در کنند. متاسفانه در هر دو جریان این را به راحتی می توان مشاهده کرد.
گویا قلیلی افراد برای خودشان هیچ اعتبارو اصالت فکری و قلمی قائل نیستند فقط مترصد آن هستند که از بالا دستور حمله صادر شود تا اینان برای تهاجم وپرخاشگری به دیگران ورود پیدا کنند.
بعضی ها هم که از رسیدن به مقام و منصب بازمانده اند، بسیار عریانتر وارد قطب بندی ها شده وآتش بیار معرکه گردیده اند.

البته در این میان افردای هستند که ضمن حفظ حرمت ها با نام معلوم مطالب بسیار روان و سلیس انتقادی ومطالبه گرایانه منتشر می کنند که جای تحسین دارد و حساب این عزیزان با برخی که هتاکانه وارد موضوع می شوند باید جدا کرد.
ما نمی دانیم دراین روزگار و زمانه ،پست مقام و بی قدرکردن دیگران وافترا تا کجا برای عده ای ارزشمند است که چنین بی محابا در جهت بی آبرو کردن دیگران قدم برداشته وبا تلفیق حق و باطل افسار قلم را رهانیده در جهت سمپاشی وانحطاط اخلاقی حرکت می کنند این گروه بهتر است لحظه ای پیش خود و خدای خود خلوت کرده و بالاترین قاضی را که وجدان هر انسان منصف وبا شرف است معیار داوری قرار دهند ببینند که به کجا چنین شتابان می تازند؟

گر چه سالها قبل با شروع به کار برخی کانال های ناشناس هشدار هایی داده شد که ادامه هتک حرمت یک فتح بابی خواهد شد که به نوبت دامن همه را خواهد گرفت و نباید اجازه دادهرکسی با هر نام ونشان وطرفداری از کسی به پرده دری روی آورده و با اختلاط حق و باطل پایه گذار هتاکی ها و بی اخلاقی ها شوند که گوش شنوایی نبود و اکنون دوباره در قالب دیگری در حال همه گیر شدن است.

متاسفانه این وضعیت ومجادلات دل آزار برای شهرستان بسیار مضر است چون بامشاهده این وضعیت ناگوار رسانه ای وهمچنین اختلاف مقامات ارشد و تاثیر گذار شهرستان، نه تنها سرمایه گذاران انگیزه ورغبتی برا ی حضور وسرمایه گذاری پیدا نمی کنند بلکه افراد با آبرو و موجه نیز فضا سیاسی را مساعد برای سیاست ورزی نمی بینند و از طرف دیگر مقامات استانی و کشوری با مشاهده این وضعیت و عدم اتحاد مابین مسولان طراز اول شهرستان وافزایش تنش ها هیچ جایگاهی برای شهرستان قائل نخواهند بود.

لذا از طرفین مجادله و افرادی که در این خصوص قلم می زنند انتظار می رود بیش از این شهرستان را قربانی بی اخلاقی ها نکنند وضمن در نظر گرفتن منافع ومصالح شهرستان در حین نوشتن، خودشان را مخاطب نوشته خود قرار داده بین وبین الله ببینند چه قدر قصدشان اصلاح امور است وچه قدر درجهت بی آبرو کردن دیگران شب و روز ندارند و به این بیاندیشند که آیا خودشان توان تحمل چنین بی اخلاقی ها پرده دری ها را دارند یا خیر؟

از عقلا وبزرگان سیاسی وفرهنگی شهرستان انتظار می رود در جهت تلطیف فضای غبار آلود شهرستان در حد توان خود قدم جدی بر دارند چونکه ادامه چنین روندی به جز عقب ماندگی شهرستان وقهقرای فرهنگی وآشفتگی سیاسی چیز دیگری در پی نخواهد داشت.

✍ هیئت تحریریه آرامان نیوز(مشکین سلام )

✅آرامان (مشکین سلام)👇
@AramanNews

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات