کد خبر: 7016 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸:۴۵ - جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ | بدون نظر | |

ماجرای خودکشی سه عضو خانواده در ایوان / عکس

مدیرکل پزشکی قانونی ایلام در خصوص این خبر گفت: سه عضو خانواده در ایوان بر اثر گازگرفتی فوت کرده اند و هیچ یک از علایم خودکشی در آنان مشاهده نمی شود.

ساسان روندی درباره علت مرگ سه عضو یک خانواده در شهرستان ایوان اظهار داشت: طی چند روز گذشته 2 فرزند و پدر یکخانواده در شهرستان ایوان فوت می کنند و بعد از اعلام این موضوع بلافاصله پلیس و دیگر دستگاه های مربوطه در محل حادثه حضور یافته و بعد از انجام برخی اقدامات، اجساد را برای معاینه به پزشکی قانونی ایلام انتقال می دهند.

وی با بیان اینکه آزمایش ها نشان داد که این سه نفر به دلیل مسمومیت گاز فوت شده اند، افزود: این روزها در فضای مجازیشایعه شده است که این سه نفر با قرص برنج خودکشی کرده اند. پزشکی قانونی این موضوع را تکذیب کرده است.

روندی ادامه داد: گازگرفتی با وسیله چراغ نفتی “علاءالدین” صورت گرفته است و این نوع چراغ ها، تولید کننده گاز و دودزا هستند و علاوه بر این، عکس هایی که از اجساد این سه نفر گرفته شده، نشان می دهد که آنان کنار هم خواب بوده اند و به دلیل گازگرفتگی فوت می شوند.

مرد گاز گرفته

مدیرکل پزشکی قانونی استان تصریح کرد: 2 فرزند این خانواده دو روز قبل از فوت تصادف کرده بودند و پای آنها دچار شکستگی و آسیب شده بود و حتی پرونده در پزشکی قانونی تشکیل شده است. شایعات خودکشی آنها با قرص برنج کذب محض است چرا که قرص برنج بسیار دردآور بوده و افراد به صورت منظم کنار هم خودکشی نمی کنند.

وی با بیان اینکه در صحنه فوت هیچ جلد قرص یا چیزی که نشان دهنده خودکشی باشد مشاهده نشده است، تاکید کرد: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند بلکه از طریق رسانه های معتبر جویای احوال و اوضاع باشند.

روندی درباره این شایعه با این مضمون که اعضای این خانواده به دلیل فقر مالی دست به خودکشی زده اند، گفت: دو فرزند این خانواده چند روز قبل از فوت در حادثه تصادف آسیب دیده بودند و به همین دلیل دیه به آنان تعلق می گرفت لذا این شایعه نیز کذب است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین موضوعات