کد خبر: 8326 | تاریخ انتشار: 14:15:50 - چهارشنبه 13 مه 2015 | ۵۹ نظر | |

فیلم دوربین مداربسته هتل تارا مهاباد در روز حادثه و مرگ فریناز خسروانی / دانلود

به گزارش مشکین سلام به نقل از خبر آنلاین، گواه فیلم منتشر شده از هتل تارا مهاباد، دختر مهابادی پیش از روز حادثه نیز مرتبا به اتاق کارشناس مربوطه رفت و آمد داشته است.

در ابتدای فیلم نوشته است: قسمتی از ویدئوی دوربین های مدار بسته داخل هتل تارا در اثبات بی گناهی صاحب هتل و داشتن رابطه ی نامشروع خانم فریناز خسروانی با بازرس میهمان هتل!

این فیلم مربوط به روز قبل از حادثه ۱۲ – ۲ – ۹۴ می باشد. چنان چه فیلم نشان می دهد وی ۲۴ دقیقه از قبل از شروع شیفت کاری به اتاق بازرس وارد می شود و در را باز می گذارد که ۷ دقیقه پس از آن بازرس وارد اتاقش می شود و …

به نظر می رسد این فیلم بی گناهی صاحب هتل را اثبات می کند.

دانلود فیلم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است


۵۹ ديدگاه مطلب براي " فیلم دوربین مداربسته هتل تارا مهاباد در روز حادثه و مرگ فریناز خسروانی / دانلود " ارسال شده است.

 1. نگین گفت:

  خیلی بی گناهانه فوت کرد خدا حقش را میگیرد

  • احمد گفت:

   احسن بر تو نگین خانم من خودم وقتی جریران یادم میاد گریم میاد یا جیگرم می سوزه حالا بعضی با نفهمی میگن اون آقاکثافته گناه کاره حالا با نفهمی این فیلمم از خودشون درس کردن

   • محمود گفت:

    این فیلم مداربستست با تاریخ کجاش دروغه حقیقت تلخه دیگه مونده این خانومو قدیسه کنید

 2. سولی گفت:

  قشنگ معلومه فیلم ساختگیه
  لباس دختر در روز آخر با لباسی که باهاش از طبقه بالا افتاد جنسش یکی نیست
  خدای اون دختر روی صاحب هتل را سیاه کنه انشالله

 3. ناشناس گفت:

  فیلم ساختگیه خوتون رو مسخره کنید

  • من هم یک دخترم گفت:

   چهطور فیلما و عکسای متفاوت با صد مدل داستان از این یه ماجرا توی نت پخش شده همش راسته ، اون وقت این فیلم ساختگیه!!!!!!!!!

 4. غريبه گفت:

  فيلم ساختگي همه اينا دروغه

 5. یه ایرانی گفت:

  چرا این فیلمها اینقدر برای شما ها مهمه
  روزانه چن نفر توی همون عربستان و امریکا خودکشی میکنن
  به هر دلیل واهی و دلایلی که با عقل جور در نمیاد
  اولا معلوم نیت این خانم همون خانم فریناز باشه دوما به کسی ربط نداره چطور این خانم فوت شده که بابتش این همه اشوب بشه

 6. داریوش گفت:

  عین حقیقته فیلم.خانواده شم واسه اینکه افتضاح ب بار نیاد که مردم بفهمن دخترشون رابطه نامشروع داشته جاروجنجال نکردن.

  • احمد گفت:

   توف به روی خونوادهادش خدایی خونوادهاده بی رحمی هستن. بخه جای اینکه حق فرینیازو بگیرن هیچی نمیگن حالا من کرد دلم به حال فریناز سوخت جیگرم میسوزه خونوادهاده محترم فرینیاز برو قاتلو سنگ بار کن ما منتظریم حقمونو ریم بگیریم تا دلمون آسوده شه اینو به خونواده فریناز می گم اگه واقعا دلتون به حال دخترتون می سوزه قاتلو یره سنگ بار کنید منتظریم

 7. ناشناس گفت:

  اصلا ورودش از روی نرده و بازگشتش به داخل معلوم نیست؟؟
  ولی اگه این خانم رابطه نامشروع داشت پس ده پانزده هزار نفر الکی به خیابان ریختن؟؟
  به جای ساختن فیلم و بستن دهان مردم بیایم اون بی شرف بی ناموس رو جلو مردم به سزای اعمالش برسونیم تا مرهمی باشد بر دل مردم کردستان.

  • من هم یک دخترم گفت:

   ملت شایعه پراکن ما اگه ملخ هام حمله کنن و کسی جلوشونو نگیره میرن تختای بیمارستانارو آتیش میزنن !!! این که جای خود دارد ، اصلا این ماموره که واسه بخش خصوصیه و کسی نیس جز یه طراح دکورو.. به کجا وصله که مثلا بخوان گناهشو لاپوشونی کنن؟
   بی خردان را تدبیر نیست….

 8. مهران گفت:

  مقصری در کار نیست اتفاقی بچهگانه ، واقعیت رو باید پذیرفت ، فریناز با اون آقا رابطه داشته ، کم شانسی هم اوردن ، بالاخره هر کی خربزه بخوره پای لرزش هم میشینه ،

 9. محسن گفت:

  دوست نداشتم وارد بحث شوم اما مجبور شدم به خاطر دفاع از مظلومی که نان آور خانواده و داداش ناتوان و مادر پیرش بوده، به سخن بیایم. واقعا برای شما متاسفم که با دیدن یک فیلم ناواضح و نا مفهوم قاضی شده و در حق یک متوفی ظلم میکنید. بله بنده فیلم را دیده و اصلا استناد فیلم مشخص نیست قبلا یک عکس و یک فیلم از سقوط منتشر شد که مربوط به دو حادثه در ترکیه و تهران بوده و آقایان داستان را بر اساس این دو مدرک جعلی تنظیم کردند. اما وقتی دیدند که دستشان رو شده سناریو را عوض کردند. من این چند روزه تقریبا کل اظهار نظرها را مطالعه کردم و در چند روز اخیر طی مقاله بی اساس بودن بسیاری از نظرات آقایان را روشن خواهم کرد. اما در مورد فیلم آقایان مردم را کانا و خود را بسیار باهوش فرض کرده اند، نه عزیزان دست رو دست زیاده. چند نکته در مورد فیلم
  1- آیا مکان همان هتل است و خانم همان خانم و آقا همان آقا؟ کسی یا منبع قابل استنادی این را تایید کرده است.
  2- چرا چهره آقا مشخص اما چهره خانم واضح نیست. من به هیچ عنوان برایم ثابت نشد که خانم در تصویر خانم خسروانی است. چون اصلا چهره اش واضح نیست.
  3- اگر مدیر هتل در اثبات بی گناهی فیلم تهیه کرده است (البته پخش فیلم دوربینهای هتل در اذهان عمومی غیر قانونی است) چرا با گوشی از صفحه فیلم گرفته و خود فایل را با کیفیت بالا پخش ننموده که چهره ها کاملا واضح باشد و بیگناهیش بهتر ثابت شود؟؟؟!!!!!!
  4- چرا این فیلم در روزهای اولیه یا روز حادثه سوزاندن هتل منتشر نشد، تا از تخریب اموال جلوگیری شود؟ اصلا چرا اجازه دادند که مردم هتل را بسوزانند و هارد دوربینها تخریب شود و مدارک از بین رود. چرا در فاصله چهاردهم تا هیفدهم این اطلاعات جابجا نشدند، جز این چند قطعه فیلم؟!!!!
  اما در مورد محتوای فیلم و نوشته های آن
  1- چرا رابطه نامشروع خانم خسروانی با بازرس؟ نمیشد نوشت رابطه نامشروع بازرس با خانم خسروانی؟ نه چون قرار است در این ویدیو خانم خسروانی مجرم شناخته شود. ترفند روانشناسی زیرکانه برای آمادگی ذهن برای پذیرش یک موضوع.
  2- تا الان به گفته مقامات ایرانی ایشان هیچ ارتباطی با اورگان های دولتی نداشته و شرکت خصوصی بوده و طرف مهندس طراح داخلی بوده است و آقای فرماندار برای بیان گفته های خود در روز حادثه که فرموده بودند قاتل وابسته به یک شرکت دولتی هستند، عرض خواهی کرده بودند. اما در ویدیو فرد بازرس معرفی شده است!!!!!!
  3- چه جالب در تمام ادارات دولتی و خصوصی کارمندان همه راس ساعت هشت سر کارند. یعنی در هیچ شرکت خصوصی یا دولتی کارمندی ساعت 7 سر کار نیست و همه طبق قانون کار 8 ساعت در روز سر کارند، پس ورود این خانم در ساعت 7:26 در هتل مشکوک است. برادر کودن خودتی بنده الان در یک شرکت دولتیم باید حداکثر تا ساعت 7:30 کارت ورود بکشم و تا 15:40 اجازه خروج ندارم. الان کارمندان در شرکتهای دولتی 10 تا 12 ساعت زندانی اند تا رسد به شرکتهای خصوصی. کی میداند که ساعات کاری این خانم به چه صورت بوده، خواهشا بیان کند تا همه بدانند.
  4- ساعت خروج این خانم طبق ویدیو 15:08 است (یعنی اتمام شیفت کاری ایشان). خاک بر سرتان که یک جمع و تفریق ساده بلد نیستید. 15:08 منهای 8 ساعت کاری 7:08. یعنی شروع ساعت کاری ایشان هفت صبح بوده بنابراین ساعت شروع ویدیو (7:26) خانم خسروانی 26 دقیقه از شیفت کاریش گذشته و خارج از شیفت وارد آن اتاق نمیشود.
  5- اصلا از کجا آنقدر مطمئا هستید که این اتاق بازرس است، چرا اتاق کار نیست که میز کار هر دو نفر در آن اتاق باشد (به دستور مدیر)
  6- قرار قبلی!!! شما صدایی شنیدید یا چیزی دیدید که ثابت کند قرار قبلی بوده است؟؟؟؟!!!!!
  7- با میل شخصی خود و بدون اجباری وارد اتاق کار خود میشود و یا اینکه به دستور مدیر هتل قبل ورود بازرس برای انجام کاری وارد اتاق بازرس میشود. وگرنه کلید اتاق یک بازرس دست حساب دار هتل چکار میکند؟؟!!
  8- در فیلم اگر دقت کرده باشید بازرس دست در جیب میبرد که با کلید در را باز نماید. اما موقعی که میبیند در باز است وارد اتاق میشود. اگر هماهنگ شده است که در باز بماند (به گفته ویدیو) چرا بازرس میخواهد با کلید در را باز کند. نه برادر این اتاق محل کار مشترک هر دو بوده است. موقعی که میبیند در باز است میداند که یکی از همکاران قبل از او وارد اتاق شده است. یا اینکه با هماهنگی مدیر هتل خانم برای انجام کاری به اتاق رفته و بعد با دسیسه بازرس به اتاق برگشته، و وقتی میبیند در باز است میفهمد که خانم داخل است. مدیر کلید را در اختیار خانم خسروانی قرار داده تا مطمئا شود که خود به تنهای در اتاق وظیفه اش را انجام میدهد و نیازی به حضور بازرس نیست. این که پشت سر هم با اختلاف دو دقیقه بیرون می آیند، دلیل بر این بوده که وظیفه محوله خانم تمام شده و نیازی به حضور بازرس نبوده است و یا اینکه بازرس وقتی نتوانسته کاری انجام دهد بیرون آمده است. آیا این سناریوها و دها سناریو دیگر را نمیشه برداشت کرد؟
  9- در ضمن در فاصله ی ورود و خروج دو نفر فیلم متوقف میشود. در این حین سایز و کیفیت فیلم تغییر می نماید و انگار با یک کیفیت و رزولیشن دیگر فیلم ضبط شده است. تغییر یک عدد ثابت روز در تاریخ در فیلم فکر نکنم سخت باشد. در این باره اظهار نظر نمی نمایم چون در تخصص من نیست، اما این تغییرات مشکوک به نظر میرسد!
  10- هر کی عرق پیشانی را پاک کند و از اتاق بیرون بیاید سکس داشته حتما داخل اتاق که گرمش شده!!!!! چه استدلال قوی! لابد من که پرکاری تیروئید دارم و زود گرمم میشه و بعضی وقتا مجبورم که از اتاق با دمای معمولی برم بیرون و زیاد عرق میکنم، همیشه ….، نمیشه گفت با خانم خسروانی بحثش شده و این عرق شرمه؟
  11- دو ستان مشکل شما در این قسمت عدم درک تضادهای فرهنگی است. دختران کورد در روابط خود با مردان راحت تر بوده و مشکلی نیز در جامعه ندارند. حدود را رعایت مینمایند و میتوانند بدون بروز هیچ مشکلی در یک اتاق با یک مرد غریبه صحبت نمایند. اما پس هشت سال زندگی در شهرهای دیگر ایران متوجه اختلافات فرهنگی و رفتاری زیادی شدم. بنابراین ذهن شما نمیتواند که بپذیرد یک مرد و زن به مدت نیم ساعت در یک اتاق باشند بدون هیچ مشکلی. من فکر میکنم که کل ماجرا نیز از برداشت اشتباه نشات گرفته است، چون موارد مشابه آن را در دانشگاه مشاهده نموده ام.
  12- قسمت دوم فیلم این احتمال که این اتاق یک اتاق مشترک کاری است را تقویت میکند. چون خانم ساعت 15:20 با عجله وارد اتاق میشود. احتمالا برای رفتن به خانه عجله دارد. چون 20 دقیقه تاخیر دارد. هماهنگی با مبایل؟!! شما چیزی شنیدید یا چیزی لب خوانی کردید که این موضوع را ثابت کند؟! اصلا از کجا معلوم که با تلفن با هم حرف میزنند؟ در ضمن این برادران که کل فیلم ها را دارند، اگر راست میگویند چرا ادامه فیلم را نمیزارند؟!!! خروج بازرس برای بررسی اوضاع!!!!! خوب بازرس مرد، بررسی اش تموم نشد، چرا نشان نمیدهید که کی بر میگردد؟!!!! دوربین سوخت یا بقیه فیلم در روز آتش سوزی سوخت؟ خانم خسروانی کی اومد بیرون؟ اگه مثل صبح کارشون نیم ساعت طول کشید، خانواده ایشان نگران نشدند و زنگ نزدند؟؟؟؟؟؟!!!!! پس روز حادثه چرا نگران شدند و تماس گرفتند؟
  13- به نظر من در این صحنه بازرس برای برداشتن یک سری مدارک به اتاق بر میگردد و میرود، چون در هنگام ورود یک یا دو برگه در دست دارد اما هنگام خروج تعداد برگه ها بیشتر شده است. شاید هم اشتباه میکنم چون کیفیت فیلم خیلی پایین است. در ضمن در این ورود خانم خسروانی در باز میماند، به نظر شما اگر کسی نیت کار مخفیانه ای داشته باشد در را باز میگذارد؟ ظاهرا این خانم عادت داشته که در را کامل نبندد.
  اما روز حادثه
  1- به نظر من برای روشن شدن موضوع فیلم های بعد از برگشتن (به ظاهر) خانم خسروانی کافی بوده و نیازی به این همه استدلال نبود.
  2- در این فیلم ادعای ورود از بالای نرده اصلا قابل اثبات نیست. این خانم ظاهرا دارد اس ام اس مینویسد و اندکی جلو درب متوقف میشود. و بعد میرود.
  3- در قسمت آخر فیلم که خانم وارد راهرو میشود. چرا فیلم اینقدر زوم شده است؟ تاریخ و زمان بالای فیلم کجا رفت؟ از کجا بفهمیم که فیلم متعلق به آن روز و آن لحظه است؟؟؟؟ این خانم اگر کارمند هتل باشد، احتمال دارد هر روزی از سال از این راهرو عبور کرده باشد. در این فیلم احتمال شناسایی هویت خانم به علت نزدیکی دوربین بسیار زیاد است، اما با زوم کردن فیلم در راهرو چهره از کادر خارج شده است، چرا؟؟؟؟؟ شما که اینقدر مستند با تاریخ و زمان نظر میدهید چی شد که زمان و تاریخ رفت؟؟ نکنه راهرو حریم هتل نیست و یا زمان تا اتمام مسئولیت مدیر هتل ثبت شده است؟؟؟؟؟!!!!!!! چی شد دوربین جلو اتاق سوخت، یا تا اتمام مسئولیت مدیر در قبال خانم خسروانی روشن بوده؟؟؟!!! چرا ورود مجدد خانم خسروانی را به اتاق ثبت نکرده است؟؟؟؟؟!!!!! اگه ریگی به کفش ندارید، برای اثبات بیگناهی خود بهتر نبود هنگام ورود مجدد خانم خسروانی بعد ساعت کاری فیلم میگذاشتید؟؟؟؟ بهتر نبود برای جواب دادن به این گفته که مردم میگویند ” مدیر هتل درب را بر خانم خسروانی و بارزس بسته تا خانم خسروانی فرار نکند” فیلم بعد ساعت سه جلو درب را نشان مردم میدادید. چرا فیلم روز جلو درب اتاق و دوربینهای روی دیوار بیرونی هتل را که در فیلم مشخص است نصب کرده اید به مردم نشان نمیدهید؟
  دوستان خواهشا مقداری فکر کنید بعد نظر بدهید، آن هم در مورد یک قتل و یک شخص متوفی. شما هیچی نشده با یک فیلم بی پایه و اساس رای داد سادر نمودید. هزاران نقص دیگر در این فیلم می باشد که به ذهن من نرسیده است.
  به فرض این داستان مقامات و مدیر هتل درست باشد (که نیست) آیا صحیح است که یک مرد سی و هفت ساله ساله یک دختر بیست و شش ساله و یا هر مرد دیگری یک خانم را با پیشنهاد ازدواج فریب بدهد و با احساسات آن بازی کرده و از وی سوءاستفاده کند؟
  https://www.facebook.com/Tahir.Qerexan/videos/491657784315107/?comment_id=492237147590504&ref=notif&notif_t=like

  این گفته آقای خسروانی کل سنارویی دروغین مسئولان و مدیر هتل را رد میکند که قبل از بروز حادثه خانواده مطلع شده و خانم خسروانی از ترس خانواده و اطلاع مدیر هتل خواسته از بالکون فرار کند. “گفته شده که مسولان هتل قبل از حادثه با شما تماس گرفته و موضوع رابطه این دو نفر با هم را گزارش کرده‌اند. شما چطور متوجه حادثه مرگ خواهرتان شدید؟

  ما مستقیما از طرق هتل از حادثه مطلع شدیم.

  یعنی تماسی در مورد رابطه خانم خسروانی با ارزیاب اعتبار هتل به شما گزارش نشد؟

  خیر فقط از هتل به ما زنگ زدن و گفتند چنین حادثه‌ای رخ داده است.” لینک مصاحبه

  http://www.roozonline.com/persian/news/newsitem2/article/-84d0a7d7ed.html

  • ناشناس گفت:

   چقدر حرف میزنی تو..

  • اسفندیار گفت:

   آقا محسن مث اینکه خیلی بیکاری. شاید هم ماموریت داری. این دروغا چیه سرهم میزاری. فیلم مستندو ول نکردی داری خیالبافی می کاری. کمی اندیشه کن اگه خرد و آگاهی داری.

  • سیده زهرا قاسمی گفت:

   کاملا موافقم با آقا محسن موافقم: براستی چرا وضوح فیلم این قدر کم است من میخواهم دقیقا چهره ی این خانم راببینم؟تا بپذیرم که این خانم خسروانی هستش؟ذر ضمن اگه این خانم کارمند هتل بوده پس میدونسته که اینجا دوربین داره پس روز حادثه هم از در میومد نه از بالکن که عاقلانه نیست؟ اگه میخواید باور کنیم خود کشی بوده یه فیلم واضح نشون بدید تا باور کنیم که رابطه داشته اما نمیتونم بپذیرم چرا از بالکن پریده؟

  • افشين گفت:

   با حرفاي محسن موافقم .حرفاش واقعيت داره ،،،،،،دوستاني ك از اون اون ور كشور ايران نظر ميديد از كجا ميدونيد فقط با ي اخبار الكي ودروغ باور كرديد. ماشالله صاحب اون هتل عجب روي داره اومده هتلو درستش كرده الان 5ستاره شده بنظرتون با اين همه خساراتي ك بهش وارد شده با كدوم بول اومده ازاول درستش كرده و يه طبقه ي ديكه هم روش كزاشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. محسن گفت:

  در ضمن آخر نفهمیدیم روز حادثه کی بوده است. 12،13 یا 14 هم. به گفته مردم 14 هم بوده به گفته معاون استاندار 13 هم به گفته شما 12 هم که اصلا دوازدهم نبوده و خود فیلمی که گذاشته اید 3 می یعنی 13 اردذیبهشت را روز حادثه معرفی میکند!!!!!
  http://www.dana.ir/News/301955.html ماشاالله به خبرگذاریهای فعال ما خدایش خسته نباشید. چه دقتی! فقط میخواهید با آخبار ضدو نقیض مردم را گیج و گمراه کنید. اصلا دنبال اصل ماجرا واطلاع رسانی نیستید.

 11. حقیقت گفت:

  دوستان عزیز ی که گفتن فیلم ساختگی چون کارکن اونجا بوده دوربینهای میدونسته کجایی اولا این دختر از کجا میدونسته میخوادبمیره بله دوما چون قضیه اخاذی از اون بازرس بود بازرسم کشته اش و در بازداشت این دختر هم در این دنیا ابروش رفت و هم در اون دنیا در آتش جهنم. میسوزد متاسفم واقعااااااااااا

  • نام خود را وارد كنيد... گفت:

   حرف زیادی نزن اون دختر آبروش همچنان پا برجا میمونه لطفا دیگه این حرفو نزنید

 12. هر کی گفت:

  تا جایی که من خبر دارم مدیر هتل و مدریر اماکن با یک دیگر دست به یکی کرده بودند و دونفر هم که بیگناه بودند چشم لانهارا بیرون اوردند

 13. ناهید گفت:

  من میگم که اون دختر بی گناه بود و این حرفا همش شایعه است

 14. مهدوی گفت:

  فیلم ساختگیه. خدا حق دختره رو بگیره.

 15. نفیسه گفت:

  به نظرمن عوض اینکه اینقدر تهمت بزنید دعاکنیدحقیقت معلوم بشه ولی این فیلم نمیتونه دلیل منطقی برگناه کاربودن خانم خسروانی باشد چون این فیلم اصلا واضح نیست ومیتونه ساختگی باشه حداقل مرحمی برزخم بازماندگانش نیستید نمک هم روی زخم دلشان نپاشید

 16. امیرعلی گفت:

  اینقدر به این جریانات گیر ندید و با آبروی مردم بازی نکنید طرف دستگیر شده و پلیس تحقیقات خود را آغاز کرده و بعد از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده , پرونده به همراه متهم به دادگاه تحویل داده می شود تا متهم در برابر قانون قرار گیرد و بر اساس قانون و عدالت حکم فرد خاطی صادر تا عدالت برقرار شود .

 17. ناشناس گفت:

  فیلم کاملادروغه درضمن یکم فکر کنید بعدنظر بدید دختره خیلی پاک بود

 18. احمد گفت:

  این فیلمو از خودتون درس کردین اصلا این ربطی به جریران نداره این کجا اون کجا توف به شما ها حالا بحثو عوص می کنن انشا…خدارو سیاهتون می کنه توف

 19. احمد گفت:

  ین فیلم کلا دروغه دختر خیلی پاک و تمیزز بود به ما کردا تحمت می زنین ماهمکرد هستیم حقمونو می گریم درد دختره رو دوامی کنیم

 20. پیمان گفت:

  این فیلم خیلی ایرادات داره یکی اینه وقتی مرده از اتاق میاد بیرون و عرق رو پاک میکنه یه دستی میاد جلو دوربین بعدش که این خانم میره تو پارکینگ دوربین زوم میشه در صورتی که اون موقع کسی دوربینا رو جک نمیکرده دوربین مدار بسته زوم نمیکنه ثابت میمونه

 21. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  اولا كه همتون خيلي بيكاريد كه اينجوري رفتيد تو كف اين دختره ثانيا اين فيلم كاملا درسته و ساختگي نيست. خونه ما هم دوربين مدار بسته داره چند بار دزد امد فيلمو واسه پليس فرستاديم. اين كسي كه فيلم را پخش كرده چون كارش غير قانوني بوده و شايدم وارد نبوده با موبايل از صفحه مانيتور فيلم گرفته. مطمئن باشيد فيلم اصله. دوربين هاي مدار بسته وقتي حركت و نور دريافت كنن فيلم را ضبط و نگهداري ميكنن. انقدر هم خودتون را گول نزنيد و ناموس ناموس نكنيد.

 22. sara گفت:

  آخه بی عقلایی که میگید خودش از قبل رابطه داشته. اگه خودش میخواسته با اون عوضی باشه پس چرا فرار کرده و خودکشی کرده؟ تازه خانواده شم ساکت نشستن و به خاطر این فیلم ساختگی خیلی اعتراض کردند

 23. سادات گفت:

  من فیلمو هنوز ندیدم..ونمی خوامم ببینم….اما ما آدما توسرنوشتی که قبلا ساخته و پرداخته شدیم شکی نیس از چنین صحنهه های از زندگی ناراحت وچه لبریز بشیم..
  همه ب نوعی داغداریم..
  چه مرگ خواهر چه برا ملت کردستان عراق..باتشکر

 24. نام خود را وارد كنيد...محمد گفت:

  هیچ مدرکی نیست که ساختگی بودن فیلم رو اثبات کنه یا اثبات کنه که پرونده تجاوز بوده فقط شایعه بر اساس حدس و گمانه ، تعصب خشک و خالی به چه درد میخوره کمی فکرتونو به کار بندازید اگر پرونده تجاوز بود چرا خانم خسروانی به جای داد و بیداد کردن روی بالکن یا اینکه مردم رو در جریان کار قرار بده بی سر و صدا از رو بالکن افتاده پایین ، پس این نشان میده که قصد متوفی خودکشی نبود ،دوما اگر حدس و گمان شما هم واقعیت داشته باشه خب چه ربطی به اغتشاش و اتش سوزی هست متهم که وابسته به نهاد دولتی نیست اگرم باشه مقصر شخص است نه سازمان دولتی . هیچ وقت خبری که اطلاعی از دروغ یا راست بودنش ندارید بازگو نکنید تا موجب شایعات و اتهامات بی اساس نشویم.

 25. كلش باز حرفه اي گفت:

  اه اه .حالم بهم خورد . شما ها خيلي بيكاريد , بريد clash of clams بازي كنيد . من خودم لول 108 هستم , توي كلن boukan best كلن لول 5 . اسم من :LORD of CLASH . لطفا بالاي لول 100 بياد . 🙂

 26. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  باهات موافقم لرد كلش . منم خودم بازي ميكنم امروز شدم لول 66

 27. محمد گفت:

  واقعاکه عجب ادمایی پدا،به ایناحتی ادمم نمیشه گفت.

 28. سارا گفت:

  می دونید چرا اون دختر جونش رو از دست داد؟ به خاطر جهل و تعصب کورکورانه.
  همون آتش تعصبی که هتل رو سوزوند، اگه زنده بود ممکن بود اون رو بسوزونه.
  من قضاوتی نمی کنم که اون دختر گناهکاره یا نه. اما صرف اینکه کسی کرده، دال بر بی گناهیش نیست.

 29. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  فقط قوه قضاییه میتونه نظر بده چون موضوع جنایی شده
  بقیه هم الکی یا چرت و پرت مینویسن یا مزدور همون عربستانی ها هستن

 30. دلنیا گفت:

  طبق معمول تفرقه………اصن چرا رسانه ملی چیزی نگفت ولی قضیه دوتا پسری ک تو عربستان بودن رو غوغا کرد از اخرم ک ….

 31. الي گفت:

  خدايي همتون بيکاريدا حالا مرده تموم شده رفته ديگه چيکار با چجوري مردنش داريد؟
  راستي دختره نظافتچي بود يا کارمند هتل؟؟؟؟؟

 32. الي گفت:

  ظاهرا هتلش از اين ضايه هاست فک کنم از اين هتل دوستاره اينا بايد باشه

 33. اسد گفت:

  دو دستي ناموستان را بچسبيد.

 34. اسد گفت:

  دوست دارم

 35. نام خود را وارد كنيد... گفت:

  به اینامیشه گفت ادم

 36. گلفام گفت:

  به اینامیشه گفت ادم

 37. محمد گفت:

  خیلی بی شرف هستیدبخدا

ارسال نظر


آخرین موضوعات